Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] abiiii arkadaşım gecende bır ruya görmuş
rüyada ben bir merdiven çıkıyormusum oda arkamdan gizem nereye gidiyorsun dıyormuş peşimden gelıyormuş ve merdıvenler o kadar cokmuş ki bitmek bilmiyormuş

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] bir makam demek yani merdiven büyükse amaçta o kadar büyüktür.
bitmeyen merdiven boşa kurulan hayal gibidir yani zaman var demek. ney hayal etti kim bilir :(

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] bir makam demek yani merdiven büyükse amaçta o kadar büyüktür.
bitmeyen merdiven boşa kurulan hayal gibidir yani zaman var demek. ney hayal etti kim bilir :(

hımm anladım abim sagol birde ben gördum bır ruya

tm hatırlamıyorum ama hatırladıgımı anlatayım
ben evden cıktım dolmus duragına gıttım durakta bır kımlık buldum benım müdürün onu egılıp alıyorum sonra sagıma bır bakıyorum ömer abı var gunaydın dıyor gunaydın diyorum sonra yokuş aşagı huseyın bey gelıyor bende dıyorum hüseyın bey kımlıgınızı buldm ben dıye ona verıyorum kımlıgı oda sag tarafıma gecıyor dolmuşu beklıyoruz

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] mutlu olmak başarılı olmaktır yani onlarında mutlu olması beraber mutluluk demektir genelde onuda geçelim senin mutlu olucağın güne işarettir abisinin gülü :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] mutlu olmak başarılı olmaktır yani onlarında mutlu olması beraber mutluluk demektir genelde onuda geçelim senin mutlu olucağın güne işarettir abisinin gülü :)

sen ıkıdır ruyalarıma mutlu olacaksın dıyorsun abı bak sana ınanıyorum inşAllah mutlu olurum :) :cy(19):

---> Rüya Yorumları

olucaksın tabiki :) ama unutma büyük mutluluklar gelmeden açılar gelir. sonra mutluluk daha güzel olur abisinin gülü.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Kuzenim Rüyasında Kubilay ile Beni Görmüş..

Rüyasında ; Kubilay ile ayrılmışız .. Kubi Başkasıylaymış , Bende Başkasıyla Evleniyormuşum :s

hayırdır inşallah

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] selamunaleykum ablası bende 3 4 gün önce gördügüm rüyanın aklımda kalan kısımlarını anlatayım hayr olsun inşallah...ama buraya yazana kadar bazı bölümlerini unuttum aklımda kalan kısmını anlatıyorum

Yakınlarımdan birisinin eşi yurt dışına çalışmaya gitmişti , haber bekliyordu ama olumlu bir haber gelmedi bir süredir...rüyamda onları gördüm bize gelmişler sohbet ederken eşi bana yerde olan madeni paraları göstererek bunları almamı söyledi..paralar 5 10 kuruş büyüklügünde olan paralar...ama üzerinde ayetler yazıyormuş hangi ayet oldugunu bilmiyorum paraları aldım 7 8 tane kadardı..paralara bakınca dedim ki bu ayetlerin yazılı oldugu kartlarda vardı bende dedim, kücük kücük kartlarda da yazıyordu ama kardeşim askere giderken ona verdim cogunu bende 3 5 tane kaldı dedim..topla sen yinede onları dedim topladım üst üste koydum paraların hepsini onlar elimdeyken uyanmışım...ilginc geldi bana ...

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] çekilicek zorluk habercisi

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] aleykum selam ablamm yine çok güzel bir rüya görmüşsün ablam uğur ve şansın olduğu bir rüya bu hepsinden bolca var güzel bir haber ala bilirsin.haberi geçelim çok sanslısın ablam yani ansıl anlatıcam bilemedimki çok iyi işte :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] çekilicek zorluk habercisi

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] aleykum selam ablamm yine çok güzel bir rüya görmüşsün ablam uğur ve şansın olduğu bir rüya bu hepsinden bolca var güzel bir haber ala bilirsin.haberi geçelim çok sanslısın ablam yani ansıl anlatıcam bilemedimki çok iyi işte :)

) sagol ablası inşallah hayırlı bir rüyadır dedigin gibi..öyle arada güzel şeyler görüyorum, gecen haftada tavuk görmüştüm evin içinde o nedir bilmiyorum ama aklımda başka bişey kalmadı diye yazmadım buraya

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]rüya sahibinin gördüğü kişi ola bilir kalbi temizse değilse ona yorumlanır.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] tavuk can sıkıntı demektir amaki geçicidir ve rahatlık habercisidir sıkıntıdan sonra.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] abi
ben bır ruya gördum

şimcik sakarya caddesınde yuruyorum tek basıma az ılerde bırı benı beklıyor cocgun adı ali yuzu tanıdık ama kım oldugunu bılmıyorum. bana gülümsüyor sonra yan yana yürüyoruz sonra bırden elını uzatıyor bana bende elini tutuyorum. sonra yürüdüğümüz yoldan gerı donuyoruz bızım buranın meydanına dogru . tam bir köşeyı dönuyoruz el eleyiz oktayı göruyorum eski sevgilimi bize bakıyor edıyor sonra o kendı yoluna bız kendı yolumuza gıdıyoruz..

abı ya vAlla bıktım ha sacma sacma rüyalar görmekten :D cogunuda burda anlatamıyrum

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] abi
ben bır ruya gördum

şimcik sakarya caddesınde yuruyorum tek basıma az ılerde bırı benı beklıyor cocgun adı ali yuzu tanıdık ama kım oldugunu bılmıyorum. bana gülümsüyor sonra yan yana yürüyoruz sonra bırden elını uzatıyor bana bende elini tutuyorum. sonra yürüdüğümüz yoldan gerı donuyoruz bızım buranın meydanına dogru . tam bir köşeyı dönuyoruz el eleyiz oktayı göruyorum eski sevgilimi bize bakıyor edıyor sonra o kendı yoluna bız kendı yolumuza gıdıyoruz..

abı ya vAlla bıktım ha sacma sacma rüyalar görmekten :D cogunuda burda anlatamıyrum

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Annem'in Rüyasını Soracağım Sana ;

Rüyasında Bakır Renkli Bir Anahtar Görmüş Bu Anahtar Antikaymış ve Annem Saklıyormuş Tarihi Esermiş Çalınmış Bir Esermiş.. Annemde Bulunmasın Diye Saklıyormuş..
Anahtarda da Kırmızı Kurdela Bağlıymış

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] evet yorumlamıştım (f)

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] eskiden kalan bir işinin bozulmasını engelliyor annen onun içindir ama şu var bir işi ortaya çıkmaması için uğraşıyor ama fark ediliyor bu işi onun için sır yada sakladığı her neyse daha dikkat etsin.

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] :R buyur burdna yak :D

bak şimdi borcunmu var snein bılmıyorum ama borc gözüküyor bırazda sıkıntı artı evlilik çıkmış seni istemeye gelenmi var yok ? rüyanın anlamı bu unuttuğun birşey yoktur umarım

hayır olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] arkadasların sırt donmesı cıktı.. Iyı geceler

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri