Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] evet yorumlamıştım (f)

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] eskiden kalan bir işinin bozulmasını engelliyor annen onun içindir ama şu var bir işi ortaya çıkmaması için uğraşıyor ama fark ediliyor bu işi onun için sır yada sakladığı her neyse daha dikkat etsin.

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] :R buyur burdna yak :D

bak şimdi borcunmu var snein bılmıyorum ama borc gözüküyor bırazda sıkıntı artı evlilik çıkmış seni istemeye gelenmi var yok ? rüyanın anlamı bu unuttuğun birşey yoktur umarım

hayır olsun
hangısı ben anlamadım şimdi abi xD

bi yere borcum var ama unutmadım aklımda :D
sıkıntı bende hep zaten varda bu isteme işi ne ben onu anlamadım :D

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] bende anlamadım sana mehıllenen vardır güzelsin ned e olsa sıkıntı avrmı yok herkes beğenır seni cilli :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] tamamdır sıkıntı değil :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] bende anlamadım sana mehıllenen vardır güzelsin ned e olsa sıkıntı avrmı yok herkes beğenır seni cilli :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] tamamdır sıkıntı değil :)

hııı anladım yada anlamadım arada kaldım neyse sagol abi :D

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]
Rüyamda eski erkek arkadaşimi telefonla aradigimi gördüm
telefonu geç açıyordu ve teli acmaycktm ama actim falan dedi
böyle gördüm :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] değişik bir rüya kopuk gibi geldi ama şöyleki bir huzursuzluk çıkıcak sanırım.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Rüyamda ; Mekke'ye Gitmişim Hac İçin.. Ama Henüz İhrama Girmemişim. Öğlen Saatleriymiş Şehirde Dolaşıyorum.. Sevmediğim Konuşmadığım Biri Mavi Bir Etek Veriyor Bana Giymem İçin.. Bende İyade Ediyorum Giymiyorum.. Dolaşmaya Devam Ediyorum Şehirde

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] :R buyur burdna yak :D

bak şimdi borcunmu var snein bılmıyorum ama borc gözüküyor bırazda sıkıntı artı evlilik çıkmış seni istemeye gelenmi var yok ? rüyanın anlamı bu unuttuğun birşey yoktur umarım

hayır olsun

sen nesin abi yaaaa..
sıkıntım var bugun işten cıktım ama müdürüm aradı yarın işe geri gel diye nese o oldu bitti az önce annem geldı yengemlerden Gizem seni özel timden biri istiyormuş kızım haberin varmı dedi?
yengeme demişler e pes abııı

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] bir kısmetın var fakat sen bu kısmeti elinle itmişsin.

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] hayırlısı olsun istbuldayım bir ay sonra samsundayım :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ismet :p

neden kısmet ıyidir :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] Rüyamda yine Mekke deydim
yine Mekkede dolaşıyordum Kabeye gidiyormuşum .. ikindi namazinin farzini kılıyordum

---> Rüya Yorumları

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] hayırlı bir kapıdır namaz, ama saklı bir kapıdır saklı olmasının sebebide güzelliğindendir.

bu arada ibadetlerine dikkat etmelisin inşallah

Hayır olsun

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION],

ruyamda, tr de bizdeymis goya ama degisik bir evdi, cok kalabalikti, bizimkiler baskalari (kimler bilemiyorum). bir oglan vardi sanirim benden gencti lise diplomasini almis (disardan bitirmis galiba) bende tr de liseyi disardan bitirmek istiyormussum O'na diyorum ki, bende liseye yazilirim ama soz ver derslerimi sen calistiracaksin, yardim edeceksin derslerde filan diyorum sinavlarda filan iste. tamam soz diyor. sonra onu gordugumde heyecanlaniyormussum, icimden diyorum ben gorudugumde heyecanlaniyrum, kalbim carpiyor, ben baskasina asik oldugumu ali'ye nasil derim diyorum. ali'ye diyemem bunlari diyorum. tabi bilirsin ruya arasina hersey girer, yine ayni ortamdayiz bunlari dusunurkende baska seyler oluyor tabi. goya o aglan balkondan assagi birsey atmis, ablam diyorki gidip alsana bakalim ne atmis, goya baya yuksekte oturuormussuz, ben diyorum ben gidemem ya iki kere indim ciktim koca yolu, ablam gidip alip geliyor bakiyoruz topmus. diyorum bunun icinmi gittin ALLAH akil fikirsin versin, o oglanda arkama oturmus ama bana cok yakin oturmus oda guluyordu oyle dedigime, sonra herkes yemek yiyordu.

hayirdir ins. bu bilinc alti bir ruya olablir. ben tr'de biriyle tanistirmak istiyorlar onun etkisi olabilir (icimden tanismak gelmiyor tanisirsam sanki etkilenecekmissim gibi hissediyorum. o yuzden tanismak istemiyorum).

yorumlarsan sevinirim beyefendi.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] bende geldim) önceki gece annemin teyzesini gördüm rüyamda..hayır olsun...kendisi bizim mahallede oturuyordu yeni ev aldılar bu evleri de yıkılacak...ama rüyamda buradaki sattıkları evi badana yaptık beyaz boyaya boyuyorduk ben varmıydım yoksa onlarmı yapıyordu bilmiyorum...yani oradaydım ama boya yapanların arasında mıydım bilmiyorum ...evi öyle düzeltiyorlar yeniliyorlar temizliyorlardı

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bey efendiler kovalasın seni :R

karma karışık bir rüya şöyle baktığımda toplamasıda zor nasıl desemki uzun süreli yanılmıyorsam bir işin olucağı anlamına gelsede baya zaman alıcak sen istemeye istemeye bir şeyler yapacaksın birileride sendne önce nasiplenicekler.

onun için işlerini hızlı yap pratik düşün.

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] maşallah ablama hoş geldin

ablacım çevrendikiler senden etkilenecek eğer toplanıyor ve çok sohbet ediyorsan senden baya bir etkileniyorlar konuşmandan vs

hayır olsun (f) temiz kalpli ablam benim :)

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] abii annem rüyasınde beni görmüş
cüzdanımı kaybediyormuşum ben ve annemde bana kzııyormus nasıl kaybettin ben dikkatli ol dememişmiydim diye

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] bey efendiler kovalasın seni :R

karma karışık bir rüya şöyle baktığımda toplamasıda zor nasıl desemki uzun süreli yanılmıyorsam bir işin olucağı anlamına gelsede baya zaman alıcak sen istemeye istemeye bir şeyler yapacaksın birileride sendne önce nasiplenicekler.

onun için işlerini hızlı yap pratik düşün.

bilemiyorum ki ne yapiyorum, kime ne zemin hazirliyorum.
evde pinekliyorum yaptigim bir hazirlikta yok.
anlamadim :)
hayirlisi

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] paramı kayıp ettin yoksa paranı boş şeyimi verdin ? oda ola bilir yada paranın boşa gideceği anneninde bunu göreceğine işaret

cin abi ney kız :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri