Rüya Yorumları

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] abisinin gülü :) rüyan mutluluk habercisi yani güzel arkadaşlıklar güzel işler kazançlar demek çok uzun ama hepsinin anlamı mutluluk. erkek güzel demiş utanmış bak bak :/ iki çift laf deyip bağırsana ;/
mutluluk ve Gizem :)
gulerim abı ben buna ama umarm dediğin gibi olur cünku artık mutlu olmayı hak ettiğimi düşünüyorum :)
ama abı ruya ne yapayım ben sen gelde sn bagır o cocugaa :D

---> Rüya Yorumları

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] samsuna gelirim ben memleketim sayılır yakınım oraya geçerken uğrarım ! döverim

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] abi ben bi rüya gördüm. Boş arazide eski bi ev var onu yıkıp yerine yenisini yaptırıyoduk. İşçiler yıkmaya başlamıştı, babam da yanımda izliyoduk, sonra yukarıya baktım aşağı doğru iri taş parçaları düşüyodu elimle kafamı koruyodum taşlardan kacıyodum beni sıyırıp geçiyodu bazıları. bir tek ben panik yapıyordum başka kimse umursamıyodu taşları. Sonra bi ara kesildi, tekrar başladı taşlar yağmaya, yine ben kaçmaya başladım.
O taşların büyük bi göktaşının parçaları oldugunu düşünüyodum. sonra da telefonun saati çaldı uyandım.
sana zahmet bi yorumlar mısın?

---> Rüya Yorumları

[MENTION=157835]eppekci[/MENTION] burcundanda yararlanarak yorumlayalım sanırım ailede sorun başlayacağı ama bu sorunların dışardan etkiye dayanarak yıpranacağının işareti ama büyük değil gözüküyor evler yıkılmamış.
bir şekilde zorlu süreç yaşarsanız bunu sağsalim atlata bilirsiniz

evdeki sorunlar

iş hayatıan kadar girebilmektedir bilginiz olsun

Hayır olsun inşallah

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] gene ben :) nasılsın şekerimm :)
rüyamda bir okula gidiyoruz ben ve annemdi sanıırm yanımdaki kurs gibi bişeye katılıcakmışsız ama salona giriyoruz kurs yerine sohbet veriliyor..ayrıca daha önce tanıdığım bir öğretmeni görüyorum konuşuyorum tanıdığı halde tanımamazlıktan geliyor...

bir rüyada ise ; bir çift ayakkabım ve iki tane telefonum(bende bı ara uc tane telefon vardıda) çalınıyor bulmam da kimse yardımcı olmadı :s bulamıyorum

böyle işte ??? ne dersinn??

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] iyim şekerim :$ saoalsın

gelelim yoruma arkadaş çevrene dikkat etmelisin seni üze bilirler bazı zorluklar çıka bilir ama mücadele etmelisin arkadaşların sırt dönüyor sana.

geçmişini özlüyorsun canısı sen sanırım aşıkmısın kız ? :R

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] iyim şekerim :$ saoalsın

gelelim yoruma arkadaş çevrene dikkat etmelisin seni üze bilirler bazı zorluklar çıka bilir ama mücadele etmelisin arkadaşların sırt dönüyor sana.

geçmişini özlüyorsun canısı sen sanırım aşıkmısın kız ? :R
nerlerdesın gene kayboldun :D

hadı yaa olmasın arkadaslarım sırt donmesın :s

gecmısı ozlemek ılgınc belkı bılınc altımda vardır :s
asık degılım kı yaw :s o nerden cıktı oyle mı gorunuor

---> Rüya Yorumları

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] sırt dönmesinler tabiki ama dönmüşler prenses sorunmu HAYIR :R

yok aşkı ben attım kafadan şaka yaptım korkma rüyalardan tedbir :) Al yeterli.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sorun degıl tabı sekerım.. Bana ole sakalar yapma yuregıme ıncek ne askı hehhe

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION]

Ya kardeş ben rüyamda hatırladığım kadarıyla Su olmuştum :D
Toprağa düşüp çiçeklerin köklerine ilişiyordum filan :D
Sonra çiçeğe mineral oluyordum.
Toprakta da bir erkek silueti vardı ama kim olduğunu çıkartamadım.
İyi'ye yor heee ona göre :p

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] çok güzel rüya birilerine ilaç olucaksınız ilaç derken birilerien yardım edeceksiniz sizden yarım alacakalr akıl alıcaklar olucaktır yani çok hayırlı rüya birde belki birileri öle bilir ve sizde bir cenazede vs bulunup kişilere yardımda ede bilirsiniz.

sizin için hayırlı

hayır olsun. :)

su: ferahlıktır.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] çok güzel rüya birilerine ilaç olucaksınız ilaç derken birilerien yardım edeceksiniz sizden yarım alacakalr akıl alıcaklar olucaktır yani çok hayırlı rüya birde belki birileri öle bilir ve sizde bir cenazede vs bulunup kişilere yardımda ede bilirsiniz.

sizin için hayırlı

hayır olsun. :)

su: ferahlıktır.

Teşekkür ederiiiimm :Ü

ama kimse ölmesiiin tanıdıklarımdan inş.

---> Rüya Yorumları

[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] öyle ölmesin deme Hayırlıysa ölsün inşallah. herkes ölücek

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] rica ederim şekerlik ablana çok selam de birde şey çok kötü olmuş de :R o anlar :D

---> Rüya Yorumları

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] hayırdır neden kötü oldun ki :s ??

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri