Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]
Bugün işleri biraz hafiflettik bakalım, çay kahve sigara derken bi hal oldum sorma gitsin. Çıkıyorum artık, müşteri geldi beni bekliyor xD Beklesin azıcık daha işi ne hahah) Gelmedn ya sen buraya, bende çıkar giderim işte. Öpüyorum kocaman.

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION]
bitmeyen işlerden biz bittik nedir bu ya iş bitmez en iyisi kaçmak hıııı napsakki kaçalım mı :p aklını çelmiyim şimdi xD dünden hazırsın zaten özlendin...

---> Not Bırakalım

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Kaçmaya dünden hazır olduğumu, herşeyden uzaklaşmak istediğimi nasıl da biliyor xD Beni ne kadar iyi tanıyorsun hatun .p Plana sokmak lazım. Aynen daha yeni girdim eve, ayaklarımın üzerine basamıyorum o kadar yoruldum ki. Yarında gidiyorum bu arada, normal de gitmemem gerekirken. Vallaha çok sinirleniyorum artık.

---> Not Bırakalım

[MENTION=154468]Vivaldi[/MENTION] İbrahim geldiginde bari bisey yaz ya ben anca 12:30 gibi giriyorum sabah habrin olsun hep bi kac saat arayla kaciriyorum seni neyse dikkat et kendine gorusuruz

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] öyle diyorum ama elim kolum bağlı yaa gitsem gidemem kalsam kalamam araftayım
güzel bir gün olur inş senin için bende bugün bir ara kuaföre atacam kendimi :p iyi gelir belki khhkhkhhh xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]
Dün işten geldim 7'de, duş aldım kuaföre gittim xD Saçımı kestirmedim hıh) Fön çektirdim artık nasıl bunaldıysam düşün. Bugün normalde çalışma günüm değildi ama gittim, Salı günü yıkım döküm tadilat var çünkü. Herşey toparlandı eve geldim şuan. Nasıl nasıl güzelim şuan kendime sana anlatamam xD Evdeyim evde :R

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION]
ona ne şüphe xD bende birazdan ucucam kuaföre değişiklik lazım gerek hayatımızı değiştiremiyorsak saçımızı değiştiririz yaniii şimdilik öpüldün yineden

---> Not Bırakalım

[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION] hani gs islemesi yaparmisin diye sormustun ya '' alttaki uyeye soru sor'' oyununda. boyle logoyumu kast etmistin? isleme derkende gercek isleme mi? yoksa cizmemi istemistin?
yada istedigin bir resmi buraya eklersen cizmeye calisirim (becerebilirsem eger)

3vpzb.png

---> Not Bırakalım

[MENTION=157575]She`[/MENTION] Bir laf atıp sonra kıvıranlara çok Gıcık oluyorum.

---> Not Bırakalım

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] kivirmak çok çirkin bir kelime canım ;)

---> Not Bırakalım

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] Beykozluyuz Bize Birşey Olmaz En Fazla Ölürüz :p Ama Yinede dikkat Edicem :p

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri