Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] Allah Yazdıysa Kaderimize Askerde Veya Sivilde Fark Etmez Ki Ama Ölmicem Rahat Ol Öldürücem :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=154710][hsN.][/MENTION] neyse :M

Asker Resimlerini Bekliyoruz Senden Haberin Olsun

---> Not Bırakalım

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] Bir Foto Çekildim Asker Arkadasımla ve Afkanıstanda Görev Yapmıs Eğitim Sorumlumuzla Foto Cekmek Felan Yasak Şuan Ama Çekilebilirsem Koyucam ! :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] İşin içinde valide sultan varsa, yapacak birşey yok be hatun.

---> Not Bırakalım

Her zamankinden daha cok, daha bi ayri ozledim seni bu gece. Benden uzakta ne kadar bana baglisin bilmiyorum ama sen benim hep aklimdasin.

Beni uzecek biseyler yapma lutfen..
ben seni cok seviyorum.. :(
[MENTION=156106]Ente[/MENTION]

---> Not Bırakalım

aldırmıyorum onu yüreğimden zaten...
4 yılımı verdiğim Kartanem'den aldıramamda.
Sonumu o yazmış 4 yıl bittikten sonra anladım ve ne yeni bir sevda yürüyüşü nede yeni bir aşk ile nefes almak istiyorum. ve keşke bu yazılanları Liseli çılgın cocuksu yaşta yazmıs olsaydım, ve kendimi inandırmış olsaydım yenıden seversın gençsın Çağan derdim. ama Ne lise kaldı nede yüreğimdeki lise zamanları sadece o var oda bitti ama rüzgarı hala esiyor yüreğimde.

[MENTION=40478]KızıLAteş[/MENTION]
Sohbet olmasın diye mesajını buraya aldım.
Olmuyorsa zorlamayacaksın demişler ya,
bende aynen öyle diyorum.
Herşey de vardır bi hayır.

---> Not Bırakalım

[MENTION=157575]She`[/MENTION] Duygumu uyandıracak biri çıkarsa karşıma duygusuzlukta ruhumdan çıkar gider.

---> Not Bırakalım

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] duygusuzluk demiyorum. Duygusuz diyorum ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri