Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] çoktan uyumuş olmam gerekirdi ama sensiz uyuyamıyorum ve yine yoksun saatlerdir arada baksan belki gelmişimdir diye :( ne oldu güzel gözlüm niye böyle yapıyorsun

[MENTION=158552]uLuTaN[/MENTION] biz yemin ettik sonsuzluk için bir tanem.birşey yaptığım yok ki biraz içim acıdı o kadar bildiğim birşey varsa seni çok sevdiğim....kendimi iyi hissetmedim :uzgunkiz:pc başında çok kaldım uzandım biraz...ruh ikizim benim...:):423423:

---> Not Bırakalım

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] Sorma Hayatım Kötü Vuruldum Grip Oldum. Bu Aralar Sağlık Problemim Bir Hayli Fazla. Bilirim AŞkım Bilirim :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=157036]Cho[/MENTION]
Geçmiş olsun :( ne yapacağını iyi biliyorsun aslında da iyi üşüttün heralde Acil şifalar benden geçti benden ;) :p

---> Not Bırakalım

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] :) Kendim İçin Değil Senin İçin Dikkat Edeceğim Papaytam

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ve [MENTION=154874]leylmira[/MENTION], [MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] ve Elsa'ya karşı gibi oldu bu xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ve [MENTION=154874]leylmira[/MENTION], [MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] ve Elsa'ya karşı gibi oldu bu xD

Ewt ewt aynen bende öyle anladım...Leylmira hanfendi biz iki canı perişan edicekmiş hic acımıcakmış hiç bakmıcakmış gözümüzün yaşına hatta bir 'hayaL'eti bile destekci seçmiş kendisine ve destekciside sırtınız sıvazlamış yürü koçum arkandayim diye)

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] sevgiyle savaşalım hep biz kazanalım ;) bensiz günlerin telafi edilecek :)

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] yukarıda görüldüğü gibi gayet ılımlıyım savaş başlatıcı eylemlerde bulunma işte bak böyle kabak sana patlar xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] canım geçmiş olsun burda yoktum geldiğinde bende seni özledim canım

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] ablacım o gün günlüğümde şarkı paylaşmıştın seni görmemezlikten geldim gibi oldu ama cevap verebileceğim bir ortam değildi. Ne zamandır aklımda bu güne kısmet oldu. Özür dilerim :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=15907]Gülümse.[/MENTION] Estf..canım ben zaten sizin aranıza dalmış gibi oldum ama takip etmemiştim,günlügünü güncelledigini görünce bir şarkı paylaşmak istemiştim...Özürlük bir durum yok) takma kafana

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] Araya dalmak ne demek başımın üstünde yerin var. Teşekkür ederim. Öptüm yanaklarından.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri