Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION]

Semih'in msn adresini mi eklemem gerekiyo,napıcam söyle sinirim bozuluyo artık.Zaten her şey birbirine karışmış durumda,bari senin gönlün olsun.

---> Not Bırakalım

[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION]

Semih'in msn adresini mi eklemem gerekiyo,napıcam söyle sinirim bozuluyo artık.Zaten her şey birbirine karışmış durumda,bari senin gönlün olsun.

imzasinda facebook simgesi var onun, ordan ulasabilirsn, face hesabin yoksa, bi arkadasininkinden falan da girebilirsn.

burdanda haberlesebilirsin, yardimci olur sana askim. not birak burdan semihe.

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] hakketen ya efsunkar neden banlanmisti? cooooktandir seni etiketleyip sorayim diyordum her defasinda bosver diyordum ama madem yeniden gundeme geldi sorayim dedim.
ben tr de izindeyken banlanmis sanirim.

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]cim tam hatırlamıyorum ama banlayan ahmetti galiba...bi takım sorunlar olmuş daha sonra sık sık gelip konulara ilgisiz ve hoş olmayan yorumlar yapmış...silinen mesajları görebiliyoruz biz, bazılarına bende denk gelmiş okumuştum..daha sonra da gözde ile ilgili bir konu açıp ona hakaret etmiş sanırım...gözdenin açtıgı konularla alakalı hoş olmayan yorumlar yapmış...ban sebebi bu yüzdendi galiba...ban konusu vardır geçmiş sayfalarda ama aklımda kalanlar bunlar

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] cok sasirdim onun gibi hanimfendi birinin boyle davranabilecegi aklimin ucundan gecmezdi. neyse gozumle birsey okumadim,. ne o tarafa nede butarafa birsey demiyorum :)
hayirlisi

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] cok sasirdim onun gibi hanimfendi birinin boyle davranabilecegi aklimin ucundan gecmezdi. neyse gozumle birsey okumadim,. ne o tarafa nede butarafa birsey demiyorum :)
hayirlisi

Bende pek konuşmak istemiyorum burada olmayan insanlar hakkında konuşmayı sevmiyorum her ne kadar benim arkamdan konuşulsada )
susmak erdemdir...Hayırlısı olsun..bende banlandıgı için şaşırmıştım zaten başka bir yerde yöneticiymiş orada devam ediyordur muhtemelen..hakkında hayırlısı olsun

---> Not Bırakalım

Bende pek konuşmak istemiyorum burada olmayan insanlar hakkında konuşmayı sevmiyorum her ne kadar benim arkamdan konuşulsada )
susmak erdemdir...Hayırlısı olsun..bende banlandıgı için şaşırmıştım zaten başka bir yerde yöneticiymiş orada devam ediyordur muhtemelen..hakkında hayırlısı olsun

senin arkandanmi konusuyorlar? vay edepsizler var :)

isin sakasi tabi.

aman ya kimse kimsenin arkadasindan konusmasni ya (bu konuda ciddi yaziyorum) neyse derdiniz soyleyin yuzune olsun bitsin :)

neyse melekcim... konuyu saptirmayayim :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] Benim Ruh İkizimsin. Aksi Birşey Düşünmeni Gerektirecek Hiçbir Durum Söz konusu Değil. Bugün Çok Yoruldum Yatıyorum. Yarın Görüşmek Üzere. Sevdiğim

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]

canim benim senin soruna cevap vermemezlik degildi, ikimiz ayni anda cevap vermissiz. bitanem...

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] biliyorum canım forum arada donuyor o yüzden böyle karışıklık oluyor bazen...zaten çıkacaktım ) mesele yok merak etme sen

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] sevindim kirdim zannettim seni, sen aradan cekileyim diyince. korktum.

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] im banla bu ikisini banla [MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] olsaydı bana elleme derdi [MENTION=156426]Elsa[/MENTION]ya kıyamadım şimdi
yok çok meşgulmuşum bilmem neymişde bıdı bıdı ediyorlar 24 saatten dakikalar çalarım yine uğraşırım sizinle arkadaşımmm xD

hayalde destekçiimmm xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] im banla bu ikisini banla [MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] olsaydı bana elleme derdi [MENTION=156426]Elsa[/MENTION]ya kıyamadım şimdi
yok çok meşgulmuşum bilmem neymişde bıdı bıdı ediyorlar 24 saatten dakikalar çalarım yine uğraşırım sizinle arkadaşımmm xD

hayalde destekçiimmm xD

O kaddarr xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] çoktan uyumuş olmam gerekirdi ama sensiz uyuyamıyorum ve yine yoksun saatlerdir arada baksan belki gelmişimdir diye :( ne oldu güzel gözlüm niye böyle yapıyorsun

---> Not Bırakalım

hayalde destekçiimmm xD

enemm şuna bakarmısınız pehpehpehh ben olsaymışım elleme dermişim ve Elsa hanfendiye kıyamazmış bu demek oluyorki ben burda degilken sen bana elledin...

Hanım hanım bana bakarmisin sen ) Senin işin gücün yokmu gecenin o saatinde kalkmışsın pcye oturmuşsun birde cok yogunum cok meeşkulüm size 24 saatimden dakikalar çalıp geliyorum felan....biz Elsa hanfendiyle dün gece malum yerde ikinizin adınızı yazarak 40'a kadar saymıştık..40 kere anarsak adlarını gelirler diye tüf tüf tüf şunlarin yazık yazık cok yazık birlik olmuşlar birde...

Yalnız destekçiye bakarmısınız Benimde böyle bi destekcim olsun 100 bin lira borcum olsun cümlesinin artık tedavülden kaldırılmasina sebep bir destekci...

---> Not Bırakalım

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]
allalala benim bildiğim ruh çağrılır beceriksizler henüz ölmedik hem ölsek çağarmadan geliriz merak etmeyin xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri