Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] başın sağolsun duyunca üzüldüm...Allah gani gani rahmet eylesin insaAllah arkadaşına...

---> Not Bırakalım

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]
Teşekkür ederim çok, sizleri yanımda hissetmek kadar güzeli yok. Mekanı cennet olsun, rahat uyusun inşallah. Allahım günahlarını affetsin..

---> Not Bırakalım

@leylmira
Bende özledim) Canımsın benim. Bugün birini daha özledim fazlasıyla, hani toprağa girdi birdaha gelmeyecek ya. Uyuyamıyorum, gömdük bugün.. Gülüyorum ama bakma, kafam dağılsın diye girdim nete. Birşey de yiyemedim bugün.

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION]
Başın sağolsun, Allahım rahmet eylesin, sizlere de sabır versin.

---> Not Bırakalım

[MENTION=19247]PureLove6[/MENTION] kardesim ben cikiyorum gozlerim Baya yoruldu sasi goruyorum artik :) kelime oyununuda flip edemedim :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION]

sms im bitti cınımmm. kar yağacak dedim yağdı :Rulezzz_04:

Bu arada ben dün söylediğim gibi amcamın yanına gidiyorum . Aradım ama uyuyordun sanırım haberin olsun buradan görürsün :)

:love3:

---> Not Bırakalım

[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION]

Aşkııımm. :R
Çok özledimm.

Bende seni cok ozledim aşkım :)
Bugun mutlaka konusmamiz gerek.
Ben ara ara gelip gelmedigini kontrol edicem, denk gelirsek konusalim.Gelemezsek aksam 7 de mutlaka gel.Uygun olmazsan sen bi saat yaz.Onemli bi konu.

Optumm.

---> Not Bırakalım

Nerdesin sen hı ! xD
Bugün forumda biri senden bişey yapmanı istedi, sende neden diye sordun o da gerek kalmadı dedi ya.

Şimdi sebebini sorma ve onun dediğini yap benim için tamam :) Niye olduğunu sorma iyi bişey için.Bunu konuscaktım ama gelmedin.Dediğimi mutlaka yapmanı istiyorum.

Öptüm aşkım.
[MENTION=156106]Ente[/MENTION]

---> Not Bırakalım

denk gelmiyoruz gulüm
Evet onlinesın ama bende fazla kalamicam kısmet xD

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]
Helal olsun diyorum ve repliyorum hahaha
Birde bir ricam var eski konu da benimmiş iki ay arayla açmışım
O yüzden kilitlediğinin ismi daha güzel o kalsın bende bir anısı vardır birde onun xD
Eskisini kilitler misin xD

---> Not Bırakalım

Evet onlinesın ama bende fazla kalamicam kısmet xD

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]
Helal olsun diyorum ve repliyorum hahaha
Birde bir ricam var eski konu da benimmiş iki ay arayla açmışım
O yüzden kilitlediğinin ismi daha güzel o kalsın bende bir anısı vardır birde onun xD
Eskisini kilitler misin xD

)) Teşekkür ederim canım tamam öyle yaparım digerini kilitlerim tabi önce konuyu bulmalıyım xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri