Mor dünyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Mor dünyam

Kaç gündür kitap okumadım tercihlerle uğraştığım için. Bir an önce halledip kitap okumak istiyorum. Huzur buluyorum okuyunca. Belki de olanları unutmaya hatta kısa bir süre kendimi bile unutmaya yarıyor kitap okumak. :) Tabii kitaptaki bayan karakterleri öyle bir güzel seçiyorum ki dünyada öyle güzellik olmuyor. Hayal gücüm nasıl da yaratıyor güzel bayanları. :) Ben çirkinim be nasıl çıkıyor bu hayal gücümdeki bayanlar. Harbi güzeller. :D ha aşklar da ayrı bir güzel oluyor kitaplarda. Sonu mutlu biterse bir de ohh. :) İşte öyle şeyler oluşturunca kafamda gerçek hayatta bazı olaylara gıcık oluyorum. :) Deli bir yapım olduğu için aman ondan zaten her şey. :) Saçmalıyorum. Konu nereden nereye geldi. Kafa dolu günlük :D karışıyor arada kusura bakma artık. Iyi geceler. :)

---> Mor dünyam

Anlam veremiyorum bazı şeylere. Kırgınlığımı kızgınlığımı söyleyince anlaşılmaz ben oluyorum.
Canım yanıyor. Susuyorum. Kelimelerim gırtlağıma yapışıyor. Çıkacak o cümleler oradan diyor. Çıkacak beni de Onu da yakacak diyor.
Anlam veremiyorum. Geçmişte yaşaya ben değilim O! Kendini üzen insanları saatlerce anlatan o. Sevdiğinin fotoğraflarını saklayan O. Ve tüm yanlış bende. Tüm yanlış benim. Acıyor kalbim. Ve bunu kimse anlamıyor.

Ben küçük bir çevrede yetiştim. Dar kafalı denilen insanlar sarmıştı çevremi. Ben o kadar geniş olamıyorum canım. Senin beni anladığın falan yok. Kahretsin senin benimle iyi olduğun falan da yok...

Yıkıldım. Aynı şeyi defalarca görmekten,aynı tepkiyi duymaktan ötürü yıkıldım. Kırıldım.

---> Mor dünyam

Yanlış anlaşılmalar kalp kırıklıkları birbirini anlamayan insanlar ve kaybeden ben. Yine eski düzen. Çok hoş! :( üzülüyorum be. Hiç umrunda değil kimsenin. Ama ben arkadaş dediklerimi kaybetmeye üzülüyorum. Yanlış anladı beni:( anlamadı hatta. Yoruldum. Bunaldım. Nasıl bir ceza bu? :(

---> Mor dünyam

Yanlış anlaşılmalar kalp kırıklıkları birbirini anlamayan insanlar ve kaybeden ben. Yine eski düzen. Çok hoş! :( üzülüyorum be. Hiç umrunda değil kimsenin. Ama ben arkadaş dediklerimi kaybetmeye üzülüyorum. Yanlış anladı beni:( anlamadı hatta. Yoruldum. Bunaldım. Nasıl bir ceza bu? :(

Reeldemi oluyor butun bunlar sanaldami?

Niue si kendinzizi bukadar uzuyorsunuz ki? Ama yasiniz ilerledikce anlicaksiniz simdi ne desem bos olacak. Yasiniz ilerledikce uzuntulerinizin bos oldugunu daha iyi anlayip pisman olacaksini uzuldugunuze hep.
Uzulmeyin hic birsey icin.yanlis anlayanlar icin fazla efor sarf etmeyin cunki ne dersen de o inandigina inanacak. O her kimse (ler) artik. Yani insanlari inadirmak zorinda degilsiniz. Inanmis gibi gorunselerde hep supe duyarlar ve ayni davranisi tekrar tekrar sergileyip uzmekten baska birsey yapmazlar.
Takmayin bosverin..surekli bir kisiye yanlis anlasiliyorsan artik o kisiyi hayatindan cikarmanin zamani gelmis demektir yada sadece merhabalasmanin zamani gekdi demektirminsanlar kendine zarar verenlerle degil faydali olup. Senin kelimelrine cumellerine tavir ve davranislarina aliskin olarak manalar cikaracak kisilerin hayatinda olmasi gerekir.

Yani seni taniyan gercek dost arkadas vs. Deger veriyora seni gercek taniyorsa.. ha! Bu kiz boyle dedi ama kesin mantikli bir sebebi vardir diyebiliyorsa gercek arkadastir yada bir aciklama soruyorsa. Demistir ama ben emnimki kotu niyeti yoktur diyebilen dosttur... hatalarini imali sekilde yada yargilayarak diyen degil iyiligin icin direk guzelce uyaran kisi gercek dosttur. Butun bunlar olmayan kisiler icn uzulmenin bir manasi yok canim

---> Mor dünyam

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Öncelikle düşünüp yazdığın için çok sağ ol abla. Her şey üst üste geldi. Ondan bunca sitem yaptım. Benim hayatımda her şey üst üste geliyor zaten :) O yüzden bu karamsarlık.

Benim fazla arkadaşım yok olanların ya da arkadaş olmaya çalıştıklarımın beni yanlış anlaması tam anlamıyla deli ediyor beni. Bu yüzden sitemlerim

---> Mor dünyam

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Öncelikle düşünüp yazdığın için çok sağ ol abla. Her şey üst üste geldi. Ondan bunca sitem yaptım. Benim hayatımda her şey üst üste geliyor zaten :) O yüzden bu karamsarlık.

Benim fazla arkadaşım yok olanların ya da arkadaş olmaya çalıştıklarımın beni yanlış anlaması tam anlamıyla deli ediyor beni. Bu yüzden sitemlerim

Anladim yinede uzme kendini

---> Mor dünyam

Mor dünyam renklenmeye başladı işte. Uzun zamandır beklentilerim tam anlamıyla olmasa da gerçekleşiyor. Yepyeni maceralara yelken açıyorum. Kaptanı benim bu yolculuğun. :)

Bakalım gelen zaman bana neler gösterecek. Bekleyip göreceğiz. :)

---> Mor dünyam

Kafamda deli sorular. Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil. Anlaşılmazlığım üstümde yine. Ben bile anlamıyorum beni. Hayat şartları insana istemediğini yaptırabiliyormuş. Asla yapmam dediğin şeyleri bir gün yapabiliyormuşsun.

Anlamıyorum. Mutluluk reva değil mi bana? Ne diye mutlu olduktan sonraki günler üzülüyorum. Ben üzülmemek adına bir adım attım. Mutluluğa yelken açmam neden rahatsız etti bazılarını. Beni çok iyi tanıyan insan. Mutlu olmam neden rahatsız etti seni!

Ben hayatımda ilk defa kendimi düşünerek bir şey yaptım. Mutlu oldum. Mutlu ettim karşımdakileri. Her gün üzülmek yerine her gün mutlu oldum.Tanıyanla seni ilk defa böylesine mutlu görüyorum dediler. Anlamayana inat ben mutluluğu seçtim. Beni mutsuz eden olguları yok ettim. Bir kez olsun kendim için bir şey yapmam rahatsızlık veriyorsa... Bilemiyorum.

---> Mor dünyam

Yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçe. Ah nasıl da anlatıyor beni. Üniversiteyi kazanmış olmama sevinemiyorum belki de. Aile o kadar önemli bir olgu ki... İşte şimdi gidesim yok bir yere. Kalıp anneme destek olabilsem keşke. Sınavlara hazırlanırken destek olmuyorum desem de yanındaydım. Peki ya şimdi? Uzaklara gideceğim.Telefondan destek olabilirim umarım. Cennet annelerin ayakları altında cidden. Onlar melek melek :eda: Annemin minik kızı büyüdü. Onun için bir şeyler yapmak istese de hayat devam ediyor. Güçlü olmalı. Abim için. Onun yanında olmak için.
Allah'ım yanımızda olsun inşallah.

---> Mor dünyam

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION]

Hayırlı olsun, ilk bende öyle hissetmiştim :) zor bir durum.

---> Mor dünyam

Müzik dinlemek ayrı bir tedavi yöntemi bence. Yani sıkıntılarını alıp götürebilecek güçte bir şey. Hele Mabel... Bu adama her geçen gün aşık oluyorum. Sesi kendisi pek seviyorum. Gün boyu onu dinlesem sıkılmam. Mabel Matiz Aşktır be. :)
Onu ilk keşfettiğimde öf Selin şu adamdan ne anlıyorsun diyenler şimdi ondan kopamıyor. Aslında bana özel kalsaydı daha iyiydi ama olsun. :) Müzik konusunda zevksiz olmadan kimsenin hayatında. He pardon benim şu an hayatımda kimse yok. Arkadaş dost falan filan. Yani olanlar da uzakta zaten. Biri Yurt dışında öteki Egede. Dostlarımı seviyorum ben. :) Mabel kadar seveceğim birini istiyorum xD Şarkılar söylesin bana sesi mühim değil benim için olsun yeter ki. :) Ben de söylerim ona şarkılar. Nerde o günler nerde. :)

---> Mor dünyam

Eskiden kimse sevmezdi şimdi herkes hayranı oluverdi , benden sana armagan. :cy(19):

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri