Mor dünyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Mor dünyam

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] Eskiden sevenlerdenim.:) Pek severim bu şarkısını çook teşekkürler. :)

---> Mor dünyam

Uzun zaman oldu yazmayalı. Şimdi uzunca bir özet geceyim günlük. :) Bayağı bir yer gezdik dolaştık bu yaz. Akraba ziyaretlerinden tut deniz kum güneş mükemmel üçlüsü ile de vakit geçirdik dört gün. Deniz muazzam bir şey. Sıkıntıları dalgalar alıp götürüyor sanki. :) Allah kimseye sıkıntı vermesin ya da çözebilinecek dert versin.
Bugünün anlam ve önemine gelecek olursak gerçi ayın 2 sinden bahsediyorum :) üniversiteye kayıt yaptırmaya gittik. Yurt işini de hallettik devlet olmayınca özel yurt oldu ama istediğim yurt oldu hep araştırıyordum. Artık yeni hayatımın ilk günleri özgürün de dediği gibi. :) Sağ olsun o da zor zamanlarında hep yanımda oldu aynı Ecem gibi. Çok seviyorum sizleri. :) Gerçi Ecemi arayıp sohbet etme fırsatım yok ama kısmet. Özgürün de bol bol başını şişiriyorum :) Ne yapayım çok iyi bir dinleyici insanın sıkıntısını alan eşsiz bir insan. :) çenesi düşük benden sıkılmazsın umarım ki sevdiklerimle saçmalamayı seviyorum. :) Neyse yeni hayatımın ilk günleri. Bakalım bundan sonra hayatım nasıl şekillenecek. Göreceğim.
seviliyorsunuz. :)

---> Mor dünyam

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Ben de seni çok seviyorum canım benim :) bir de [MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] seni de seviyorum dert ortağım benim. :)

---> Mor dünyam

Yaşadığımız her şey tecrübe oluyor şu hayatta. Üze üze canını yaka yaka zorla tecrübe...
Düşünùyorum da ne kadar da zor yaşıyoruz şu hayatta. Bugün gülüşlerimin azalmasına belki de yok olmasına senin de yaşadığın dert mi diyenler var! Yazık. Dört duvar arasında neler olur kimse bilemez. Ben çok ağladım odamın kapısını kapatıp. Yaşadıklarım beni kötü bir insan yapabilirdi. Bencil, insanları kıran, onların canını yakan üzen biri olabilirdim. Olmadım. İyiliğe sığındım ben. Kimseden görmediğim iyiliğe. İyi davrananlar oldu elbet. Onların hakkını yiyemem. Iyi ki tanıdım dediğim insanlar var Allaha şükür. Zaten onlarda olmasa yaşayan bir ölüden farkım olmayacaktı.
Ya işte bak selin hanım. Neler oluyor hayatta. Istemeden vaz geçiyorsun insanlardan. Sebebi yaşadıkların. Ağır geliyor bazen. Her gün ağlamak yoruyor insanı. Yazık lan sana diyorlar. Yazık lan bana! Ne derdin var denildiği gibi dertsiz olmak isterdim. Ya da kaldırabileceğim dertler olsaydı... Ama Allah'a şükür ki darbelere rağmen yaşıyorum. Her gün yepyeni temiz bir sayfa açılıyor neyseki. Buna şükür.

---> Mor dünyam

Dün yazamadım. 09.09.2013 doğum günümdü. Güzel bir pasta alı gitmeden önce ailem ile kutladım yeni yaşımı. Umarım iyi gelir bu sene bu yaşım. :)

Fazla da bir şey olmadı aslında. Sadece ne kadar güçlü olduğumu gösteren çok da önemli olmayan bir olay yaşadım. Hislerimden eminim. Kimse canını sıkmasın. ;)
Kolay değil yani öyle vazgeçmek, verdiğin sözü tutman gerek. Sadece bilinsin. O'nu seviyorum. İznim yok onu üzenlere. Ve elimden geldiğince de üzmem, üzemem. Mutluluğu öylesine hak ediyor ki. :)

Ve dün bütün gün yanımda olan derdimi paylaşan can tanem seni de unutmuyorum. Nasıl da endişelendin benimle birlikte. Sakinleştiysem senin sayende Ecem'im :) Seviliyorsun canım benim. İnsanın senin gibi bir dostu varsa ve onun gibi sevgilisi varsa her zorlukları aşar. :) Seviliyorsun canım benim. Gücüm yettiğince yanınızdayım. :)

Bugüne dair de pek bir şey olmadı. İyiyim de Allah'ıma binlerce kez şükür. İyi hissettirenler gitmeyin bi yere. :)

---> Mor dünyam

Son derece canımı sıkan şeyler oluyor forumda. Bi samimiyetsizlik var sanki. Ben nedense aklıma gelen hiçbir şeyi yazamıyorum banlanırım da sevdiğim arkadaşlarla görüşemezsem diye. Ama maşallah çok güzel hakkımıza giriliyor! Evet internet ortamı bile olsa hakkımıza giriliyor. Çok yazık. Gitmeyi düşünen bir sürü insan biliyorum. Huzur önemliymiş. Huzur bozulunca üyeler de birbir terk ediyor. Terk etmek zorunda kalıyor. Üzgünüm. Görünen köy kılavuz istemez!

Ben de gidenler niye gidiyorlar güzelim forum derken belki ben gideceğim. Gerçi benim sebeplerim tamamen farklı. Ama güzel vakit geçirmek için gelinen yerde niye canını sıkasın ki. Demi ama. Tamam fark var. Ama nerde saygı? Saygı kalmamış benim gördüğüm kadarıyla. Bir olur iki olur üçüncüde vah tüh denir. Forumda olmayanlara vah tüh edilip etiket yapılır sonra unutulur bu kimdi yaa diyerek. Sağlık olsun.

---> Mor dünyam

Geldi gene yalnızlık iyi mi. İyi günlüğüm iyi. Düşüncelerle başbaşa kalıp kendime tahammülü öğreniyorum.
Yeni yeni insanlarla tanışıp kaynasmaya başladım bile. Çok şükür. :) Konuşup kendimi ifade etme imkanı bulduğum insanlar ile samimi oldum bile. Şükür.
Evet hissettiklerimi yazamıyorum pek. Ya da iyi olduğumu yazmaya alışmayalı o kadar çok olmuş ki. Yanında olmayı istediğim insanın bile yanında olamıyorum. Ailem zaten uzakta. Alışmaya başlamış olsam da özledim onları gerçek.
Maç var be bugün. Abimle izlerdik evde olsaydım. O heyecanı abimle yaşamak isterdim. Sağlık olsun. Uzaktan bile olsa, izleyemeyecek bile olsam kalbim seninle Galatasaray'ım... Sonuç ne olursa olsun her türlü Galatasaray kalbimde bir numara. Ondan öteye geçebilir mi biri acaba:) Ona bağlı bu. Beni isterse yanında seve seve her şeyden önce bir numara o olur. :)
Telefon gıcıklik yapmadığı sürece girerim günlük. Okuyanlara selam olsun. :)

---> Mor dünyam

Günler okula, insanlara, çevreye alışmakla geçiyor. Değişen pek bir şey yok günlük. Dedim ya yalnız kaldım diye. Koskoca odada yalnızım. Kızlarla anlaşmıyor olsaydım yanmıştım. Neyseki kafa dengi olabilecek kızlar var. Hatta oturup Galatasaray'ın maçını izledik onlarca kız ile. Hoşuma gitti kızların da futbola ilgisi olması. Yoksa yine tek kalacaktım bu konuda da. :) Ama kalmıyorum şükür.

Aslında çok da iyi değilim günlük. Geçmişe dair bazı şeyler yok oldu beynimde. Hastalık gibi bir şey var sanırım. Hatırlayamıyorum. Aslında tam hatırlamamak değil bu ne olduğunu ınan bilmiyorum. Neyse ya. Umarım ciddi bir şey çıkmaz. Sonra her şeyi unutan benim diye kızan olur. Hiçbir şeyi unutmak istemiyorum. Ama beynim oyun oynuyor bana. Kendi beynim bile sınıyor beni. Sağlık olur umarım da geçer bu dururum. Görüşürüz günlük.

---> Mor dünyam

Ve yine ben günlük. Yine karamsar duygularla. Evet bıktın. Bende bıktım. Her şeyin ters gitmesinden bıktım. Tam mutlu olacağım derken bir sorun çıkmasından bıktım. Yoruldum artık. Tek başıma kaldım buralarda. Aileden uzak hiçbir şey bilmeden. Bir de sorunlar çıkıyor. Yapayalnız kaldım. Tek başıma...

---> Mor dünyam

Son derece canımı sıkan şeyler oluyor forumda. Bi samimiyetsizlik var sanki. Ben nedense aklıma gelen hiçbir şeyi yazamıyorum banlanırım da sevdiğim arkadaşlarla görüşemezsem diye. Ama maşallah çok güzel hakkımıza giriliyor! Evet internet ortamı bile olsa hakkımıza giriliyor. Çok yazık. Gitmeyi düşünen bir sürü insan biliyorum. Huzur önemliymiş. Huzur bozulunca üyeler de birbir terk ediyor. Terk etmek zorunda kalıyor. Üzgünüm. Görünen köy kılavuz istemez!

Ben de gidenler niye gidiyorlar güzelim forum derken belki ben gideceğim. Gerçi benim sebeplerim tamamen farklı. Ama güzel vakit geçirmek için gelinen yerde niye canını sıkasın ki. Demi ama. Tamam fark var. Ama nerde saygı? Saygı kalmamış benim gördüğüm kadarıyla. Bir olur iki olur üçüncüde vah tüh denir. Forumda olmayanlara vah tüh edilip etiket yapılır sonra unutulur bu kimdi yaa diyerek. Sağlık olsun.
.

---> Mor dünyam

[MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION] sen katıldın mi şimdi benim düşüncelerime? Ben mi yanlış görüyorum acaba? :)

---> Mor dünyam

Aslında iyi olduğum çok günler oldu benim ruhen. Çok mutlu olduğum, kahkahalardan boğulduğum günler oldu. Çok sevdiğim birinin dediği gibi yoruldum, gücüm kalmadı artık. Sevdiğim kişinin gücünün kalmamasının nedeni ben değilimdir umarım. Öyle olursa kötü hissederim kendimi. Yıkılırım hatta.
Hislerimi anlatamıyorum ben günlük. Yetmiyor kelimeler. Ne mutluluğumu ne acımı anlatamıyorum. Bazen öyle şeyler oluyor ki kimse anlamıyor beni. Benden iyi bi karakter çıktı evet. Ama ruh kalp? O kadar yıprattım ki şu kalbi. Güvenmiyorum abi kendime, güzel bulmuyorum kendimi. Yenemiyorum bunları. Öyle güzel güzel giyinen kızlar gibi de değilim mesela. Gözlüklü çirkin bir şeyim kendime göre. Başkasının beğenmesi pek önemli olmuyor be. İnsanın kendini beğenmesi gerekiyor. Onu da ben yapamıyorum sevdiğim affet beni. Kızıyorsun bana biliyorum. Ama iyi bi duruma sahip değilim. İnsanlar hep yaraladılar beni. Korkuyorum. Seni kaybetmekten, benden vaz geçmenden çok korkuyorum. Bir kez daha yıkılırsam toparlanamam en iyi sen biliyorsun bunu. Anla lütfen anla.

---> Mor dünyam

İnsan birinin kıymetini neden kaybettikten sonra anlar? Çekip gittikten sonra niye merak eder. Tabii her katil olay yerine uğrayacak elbette. Senden daha akıllıyım. Uğra bakalım enkaz bıraktığın yere. O enkaz güçlenip yeniden doğunca canın yanmamalı. Ben kararlıyım. Bu sefer kaybetmeye niyetim yok. Mutluluğumu kimse elimden alamaz artık. Ne bileyim saçmalıyorum belki. Ya da konuşsam bi önemi olmayacak. Öyle bile olsa çok değer veriyorum ona. Ve üzülmesine dayanamam. İyi şeyler yazmaması benimle ilgil değildir umarım. Sen üzülme kıyamam. Anlarsın umarım.

---> Mor dünyam

Sınırları zorluyorum biliyorum. Elimde değil. Gitmek istiyorum buralardan. Evimi ailemi özledim. Bütün sevimsizliğim bu yüzden. Anlama beni hiçbir zaman anlama. Neden böyle davranıyorum algılama bile olur mu! Dost olmak en iyisi biliyor musun günlük. Kendinle herkesle. O zaman senden bıkan söylediklerinden sıkılan olmaz. Bi sevemediler beni gitti. Oysa iyi biriyim. Aman kime diyorum. Gene acılara boğulan benim!

---> Mor dünyam

Bugün mutluyum diyebiliyorum. Hem de hiç olmadığım kadar. Acı çektiğim her günü gülüşlerim ile cezalandırıyorum. :) Şükürler olsun. Gözü olanların, mutsuz olmamı bekleyenlerin hayalleri suya düşecek. Umrumda bile değil. Ben mutluyum. Bu benim hayatım. Kimsenin kötü laf söylemeye hakkı yok. Ben kimsenin mutluluğuna laf ediyor muyum sanki. :)
Mutluyum dedim. Evet. Mutlu eden insanlar. Canımsınız. İyi varsınız be. Hele ki sen sevdiğim. Sana diyecek kelimem yok ki benim. İyi ki varsın hayatımın anlamı. Seninle olmak çok güzel.

---> Mor dünyam

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] evet okudukların doğru kuzum:) Sağ olasın bunda senin payın da çok fazla. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri