Mor dünyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Mor dünyam

Sizin hiç mantığınız ile kalbiniz çatıştı mı. Neyi neden yapıyorum dediniz mi hiç. Bazen çatışıyor işte düşünceler ile kalp. Öylesine çatışıyor ki nefes almakta zorlanıyorsun. Affetsin yanlış yaptıklarımız. Bize yanlış yapanları Allah affetsin. Ne diyeyim. Zor zor zor. Zor şeyler oluyor. hayatta. İnsan neyi neden yaptığını bilemiyor. Yok yok iyiyim günlük. Sadece düşüncelere daldım. Öylesine derin ki o düşünceler kalbe ok saplıyor sanki. Içimi dökmesem olmazdı, yapamazdım. Olmuyor kötü düşüncelerle. Gün boyu heder ettiler beni. Artık üzülmek insanları üzmek istemiyorum. Nasıl yapacağım bilmiyorum ama bir şekilde bu savaştan galip gelmeliyim. Hangisi galip gelecek bilmiyorum.

---> Mor dünyam

Yine canımı sıktılar günlük. Ah şu insanlar. Bilmeden etmeden ne güzel de yargılıyorlar seni. Neymiş elimden telefon düşmüyormuş düşmez tabii. İnsanlık mı ediyorsunuz iki çift laf edeniniz var da yanınıza gelmiyorum değil mi! Saçmasınız. Canımı yakma çabaları sonsuz devam ediyor. Lanet şeyler. Köklerine kibrit suyu. Kızlara evet evet. Kızlara bu. Hiç erkeklere denilmesin bu laf. Ne biçim oyunlar oynayan ne şeytanlıklar yapanlar hep kız. Çekemiyorlar abi. Onlara oranla daha iyiyim. Daha sevimli sempatiğim domuz gibi suratları var gelmişler laf ediyorlar. Sinirlerimi zıplattılar. Hayır ailem yanımda sevdiğim dizimin dibinde de ben mi çocukluk yapıyorum sanki. Kimsem yok şurada ona laf ediyorlar. Sanki sevdiğim yanımda sanki ona sarılıyorum hep de geçiyor bütün sıkıntım demi. Sakin olabilirim hı hı tabii. Sevimsiz şeyler. Artık yok öyle her önüne gelene iyi davranmak. Yeter lan. Saf mı buldunuz beni. Safın önde gideni onlar. Seviyesizler. Onlar bu dilden anlıyor günlük. Anlattim bitti. Artık yok o iyi niyet!

---> Mor dünyam

Sene 2011 hayatımda istemeye istemeye face açtığım bir gün. Herkes profil fotoğrafını değiştirmiş. Dikkat etmedim önce. Aman çıkayım içimde bir sıkıntı var derken neyse dedim. Sonra en yakın arkadaşım mesaj attı. Kuzum. :( Mutsuz ifade vardı. Ne oldu kuzum dedim hemen. Kubi artık yok dedi ve anladım ki benim can arkadaşım melek olmuştu. Of o mavi gözler nasıl kapanır tamamen.:( Nasıl canım yandı anlatamam. Nasıl gittin be canım, nasıl bıraktın yıllarca sevdiğin o kızı. Face de yazdıklarını gördüm sevdiğin kızın canı yandı. Nasıl bıraktın onu nasıl aldılar seni ondan. Can arkadaşım be. İki sene oldu sen gideli. İki sene oldu sen sevdiğin güzeli bırakalı. Ah be can dost. Seninle hep iyi anlaşmıştım ben. Hatırlıyorum mutlu etmek için şebeklik yapmıştın dershanedeyken. Üzülmeyi yasaklıyordun sen herkese. Bizi üzmüştün be. Melek oldun sen inanıyorum. Hayat başkası olmak için çok kısa demiştin. Sen hep 19 kalacaksın. Ne güzel seysin sen yaşın 19. Bugün biz varız sen yoksun dostum... Unutmuyorum seni...

---> Mor dünyam

İnsanlar çok çıkarcı. Senin kuyunu kazmak için uğraşıyorlar. En güzeli takmamak Allah'a havale etmek. Ama insanın canı sıkılıyor. Bir müddet sonra kuyuyu kazanlar aynı kuyuya düştükleri zaman anlayacaklar yaptıklarını. Çok da umrumda olacaklar o zaman.
Hava çok soğuk günlük. İnan donuyorum. Ankaramın soğuğunu bile özledim ben. Gitsem ve dönmesem buralara. Bu çıkarcı insanlara uğramasam. Aman neyse. Yarın adını dahi unutacağım insanlar için şimdi boşuna üzülüyorum biliyorum. Olsun. Içimi dökmek istedim. Zaten unutuluyorum. [MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] de olmasa derdimi dinleyen kimse yok. Halimi hatırımı soran da yok guzum hariç. O sabaha kadar dinler beni de işte ona da işkence yapmak istemiyorum xD Umarım nerden geldi bu deli falan demiyorsundur. :) Desen bile geldim artık bela olarak başına. Diğer insanlarla olduğu gibi Seninle de aram bozulmazsa derdimi dinlemeye devam edeceksin. :) Ne yapalım artık bu kadar iyi bir dinleyici olmasaydın sorun olmazdı xD saçmalıyorum ben. En iyisi cümleleri burada bitirmek günlük. :) Güçlü olup kimseyi takmamak gerek. :)

---> Mor dünyam

Son 2. Cuma günü gidiyorum kısa süreli bile olsa. Bu garip yerden garip insanlardan. İşleri düşünce gelen insanlara alıştım. Umrumda mı çok değil. Sadece söylüyorum işte.
Okula alışmaya başladım. Herkes alışmaya başladı. Öyle ki bugün facebook arkadaş sayım bayağı artmış oldu:) Beni ekle seni ekleyeyim muhabbetleri vardı xD Samimi olduklarım zaten vardı. Anlattıklarından hiçbir şey anlamadığımız hoca sınav yaptı. Kazık kazık sorular sordu. Bırakacak çoğu kişiyi. Utanmasam ağlayacağım. Aman neyse.
İnsan her gün alıştığı şeyleri tekrarlamayınca bir garip oluyor. Sesi ilaç etkisi yaratan insan ile konuşmayınca bi kötü oluyorum. Derdimi dinleyenler yanımda olmayınca da bir garip oluyor. Dün çok üzüldüm bugün üzülmeyeceğim. Herkes her şeye alışıyor. Kimsesizliğe bile alışıyorsun bazen. Kimsesizlik insanlar için söylenmiş bir şey. Değilse yukarıda Allah var. Yalnız değilim. Yalnız falan olamam. :)
odada tek kalmanın verdiği huzur ile bir makale okudum. Hocamız yazmış. Atatürk ile ilgili. Gözlerim dola dola okudum. Çok büyük haksızlık yapılıyor ona. Halbuki cepheden cepheye koşarken bile ne çok şey yapmış Atam. Özledik be Atam.
Ve ben özlüyorum.
Her şeyi herkesi özlüyorum çook özlüyorum...

---> Mor dünyam

Evime gelmenin huzuru ile yazıyorum bugün. Allahıma şükürler olsun kazasız belasız geldim. İyiydi yolculuk. Sabaha dönersek eğer kahvaltı yaptım arkadaşlarla sonra okula gittik. İngilizce dersine girdik okulda tek bizim sınıf vardı. Diğer sınıfların bazılarının dersi öğleden sonraydı. Sınıf ve yurt arkadaşlarımdan ikisi sağ olsun otobüse bindirdiler beni. Bi arkadaşım var. Konuşması düzgün değil. Doğumda beynine oksijen gitmemiş vücudu sapasağlam ama konuşması tuttukluk yaparak oluyor. Çok temiz kalpli. Dünyada gördüğüm en iyi insan. Allahım sen onu koru. Meleğin önde gideni o. :) Valizimi bile taşıdı canım benim ya hiç kıyamam öyle insanlara. Acıma değil yanlış anlaşılmasın öyle insanları daha çok seviyorum. Çok masum ve cidden çok temizler. Neyse yola çıktım günlük. İlk defa tek başıma yolculuk yaptım. Sonunda nihayet Ankarama kavuştum. Aileme Evime kitaplarıma kavuştum. Sahi geçen sitem eden yazmıyor unuttu demişti Ecem. Bir bilse can arkadaşının ne derdi var anlamadığı anlatamadığı neler var bir bilse. Kimse benimle mutlu değil gibi hissediyorum. Sevdiklerime sevdiğimi gösteremiyorum garip hisler içindeyim. Anlamıyorum bazı insanları. Çok sevdiğim insanları anlamıyorum ne diye bu kadar mutsuzlar. Ben varım diye mi ki? Öyleyse ben elimden geleni yaptığım halde mutsuz ise sevdiklerim ben daha ne diyeyim be günlük. Herkes istediği yerde olsun mutlu olacaksa. Ister yanımda olup mutlu olsun ister kalbimde. Ha yetmiyor mu olmuyor mu kendileri bilir. Genel diyorum yani.

---> Mor dünyam

bir cok deger verdigime o gece yazdim unutulduk mu hih cümlesini . . oysa niyetim takilmakti yanlis saat yanlis zamanlama oldu..senin neler yasadigindan tahminim bile yoktu ama artik var..ve böyle birseyle üstüne gelmeyecegimden emin olabilirsin dostum.. Seni üzmek ,kirmak en son isteyecegim kisimlardan biri..bunlari bildigini düsünüyorum..Sen benim sadece arkadasim degilsin..sirdasimsin..kalbimin diger yarisisin :)Sensizlikten sacma sapan seyler yapabiliyorum arada ..Beni sensiz hic birakma :) ve unutmadan seninle mutluyum ben..beni kendinden mahrum etme :eda:

Iyiki iyiki benim arkadasimsin..:love3:

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    4.7 KB · Görüntüleme: 2
---> Mor dünyam

Canım benim sen de iyi ki benim arkadaşımsın:) yanlış anlaşılmalar oluyor arada ama az kaldı başını sürekli şişireceğim. :) [MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] seviliyorsun canım. :)

---> Mor dünyam

Hissizleştiğimi düşünüyorum. Sanırım büyüyorum. Çevreme bakıyorum da. Delisine ağladığım olayları takmayan insanlar beni anlamayanlar... Bilmiyorum be ben ne yapıyorum ne hissediyorum inan bilmiyorum. Karıştım gene düğüm gibi tıkandı yollar. Gidemiyorum bir adım ileri. Allah'ım ne oluyor neler oluyor. Ne oluyor bana. Ağlayamıyorum bazen bazen de delicesine ağlıyorum. İçimdeki zehir nasıl geçecek? Kafamdaki soruları kim çözecek. Oysa ne kadar da mutluydum önceden. Yine aynı şekilde mutlu oluyorum zannettim. Dar geliyor yollar sokaklar caddeler. Küçücük yere gitsen de kocaman şehirde olsan da dar geliyor o şehir. Bunalıyorum anlayan yok yanımda olan yok. Kimse anlamaz ki anlatsam anlayan insan da yok olmayacak... Yine çatışmalarla baş başa kaldın işte. O mu bu mu şu mu derken toprağı boylayacağım ben. Bu kalbe bu kadar yüklenilmez ki arkadaş. Merak ediyorum benim gibi üzülüyor mu acaba derdimi bilenler. Hayır. Kimse kimseye üzülmüyor bu devirde. Yalnızsın selin yalnızsın kimsen yok. Koskoca şehirde yalnızsın. Canın yok seni anlayan seni seven yok kimsen yok. Aklın karman çorman çözümü yok. Çözülmeyecek dertler neden beni bulur ki. Her dedin çözümü yok benim bu derdimin çözümü yok. Hayallerimden sınıfta kaldım. Öğretmen olan hayat beni sınıfta bırakacak bu dertten. Ne diyeyim başkaları mutlu olmayı öğrenir umarım.

---> Mor dünyam

Dört gündür yurttan dışarı çıkmadım. Dün ders yoktu bütün gün her zaman olduğu gibi odada tıkılı kaldım. Yemek yemek denen bir şey olmasa odadan da çıkmazdım. Zaten iştahım azaldı. Fark ediyorum kilo da verdim. Neyse öyle işte.
Canım sıkılıyor günlük. Sınav tarihleri de belli oldu. Korkuyorum açıkçası. Çalışıyorum tabii de stres geldi gene.Stresle birlikte baş ağrısı umutsuzluk panik atak birbirini tetikler artık. Ama bu sefer iyi olmalı her şey. Hıı pardon bunu sene başında da demiştim şimdi yaptığım hiçbir şey yok. Aileme layık olabilsem keşke. Neyse bu konu derin.
Canım sıkılıyor dedim günlük. İstediğim şeyler hala olmuyorlar. O kadar ümitli olamama rağmen. Ve biliyor musun günlük gücümün tükendiğini hissediyorum. Kolum kalkmıyor bazen. Yazık lan bana diyorum habire. Tuhaflaştım. Evimden uzağım :uzgunkiz: Annemin babamın sesini telefondan duyuyorum. Ben de Özledim başladı abimle izleyemedim :uzgunkiz: off off gücüm kalmadı be günlük. Sevdiğim birisi demişti beraber aşacağız diye. O da yok ki hayatımda. Ben neyi aşayım. Bunalımda değilim korkma. Eski neşeli başarılı halimi özlüyorum sadece. O zamanki gibi iyi olmayı istiyorum. Ama sonrasında moralimi bozacak olaylar oluşmayacak. O zaman varım her şeyi baştan yaşamaya. Ama o zamanda bu tecrübe bu durum oluşmazdı. Güçlüyüm çünkü ben. Fazlasıyla. 30 yaşında yaşayanların bile zorlanacağı şeyler yaşadım ben. Terk edildim hor görüldüm küçük düşürüldüm mecburiyetten vazgeçilen oldum. Kötülük yapan canım dediğim insanlar oldu. Şimdi he gülüm deyip geçiyorum. Duymuyorum zannedilip dedikodum yapılıyor. Suçum yokken zan altında bırakılıyorum sevdiğim insan tarafından. Ben iyi biriyim. Saflık derecesinde. Güçlü kalmayı başardım kimsem yokken. Tek bi insan ben mutuszken yanımda olmuyorken küçücükken... Çok zor şeyler yaşadım ben. Boşuna değil bu karamsar hallerim Boşuna değil bu ağlamaklı hallerim. Kimsesizim lan ben dediğim günler çok oldu. Kaderime asla laf etmedim. Allah benim beni sevmem için yaptı bunları ama anlamadım. Şimdi ne mi oldu çok samimi arkadaşım gene yok. Derdimi dinleyecek iyi misin diyecek bu kadar çirkin olma diyecek bir arkadaşım falan yok. Hiç olmadı ki kankam diyeceğim yakın biri. Olanlar da ellerinde bıçaklarla gelmişti. Sonuç şu ki psikopat değilim. Bunalımda da değilim. Yalnızım. Güçlüyüm ama. İnsanların burnu büyük dediği sevmediği biriyim belki de ama güçlüyüm. Geç oldu güç oldu ama bu böyle. Kaase alan yok diye ne de uzun yazdım öyle neyse.

Beni unutma günlük.

---> Mor dünyam

Uzun zamandır bakmıyorum kendime. Bakmıyorum derken düşüncelerime kalbime. Öylesine yaşıyor gibi hissediyorum kendimi. Sanki hiçbir şey hissetmeden gülüyorum zannediyorum. Üzüntü hep bizimle zaten. O bizimle ayrılmıyor. Benim buraya gelince hayallerim farklıydı. O hayallerin olmamasını sağlayanlar var. Mutlu olsunlar ne diyeyim. İnsan hayatında kaç kez aşık olur? Kaldı mı aşk şu hayatta. Bugün birini sevdiğini zannediyorsun yarın o insan olmuyor hayatında. Yapamıyorsun olmuyor düşünceler farklılıklar bilmem ne. E o gidince bir başkası zaman geliyor onunla da farklılıklar bilmem ne. Sonra kalmıyor ortada aşk falan. Ben her şeyi bu kadar tüketen biri değildim. Çok zor avaz avaz susmak. Sessiz çığlıklarımı tek bir insan anlar. Onun da nerden haberi olacak neler yaşadığımdan. Tamam tamam iyiyim. Sevdiğim şarkıları dinledim de kötü oldum biraz. Sorun yok yani şükür. Sınavlar başlayacak onu sıkıntısı var günlük. Ne yapacağım acaba korkuyorum:( gitmek istiyorum lan ben. :( Ya da bi daha yaşamak istiyorum şu hayatımı...

---> Mor dünyam

Uzun zamandır bakmıyorum kendime. Bakmıyorum derken düşüncelerime kalbime. Öylesine yaşıyor gibi hissediyorum kendimi. Sanki hiçbir şey hissetmeden gülüyorum zannediyorum. Üzüntü hep bizimle zaten. O bizimle ayrılmıyor. Benim buraya gelince hayallerim farklıydı. O hayallerin olmamasını sağlayanlar var. Mutlu olsunlar ne diyeyim. İnsan hayatında kaç kez aşık olur? Kaldı mı aşk şu hayatta. Bugün birini sevdiğini zannediyorsun yarın o insan olmuyor hayatında. Yapamıyorsun olmuyor düşünceler farklılıklar bilmem ne. E o gidince bir başkası zaman geliyor onunla da farklılıklar bilmem ne. Sonra kalmıyor ortada aşk falan. Ben her şeyi bu kadar tüketen biri değildim. Çok zor avaz avaz susmak. Sessiz çığlıklarımı tek bir insan anlar. Onun da nerden haberi olacak neler yaşadığımdan. Tamam tamam iyiyim. Sevdiğim şarkıları dinledim de kötü oldum biraz. Sorun yok yani şükür. Sınavlar başlayacak onu sıkıntısı var günlük. Ne yapacağım acaba korkuyorum:( gitmek istiyorum lan ben. :( Ya da bi daha yaşamak istiyorum şu hayatımı..

---> Mor dünyam

10 Kasım Atatürk'ü hiç olmadığımızdan daha çok anmamız gereken zamanlar yaşıyoruz bence. Arıyoruz Onu çook arıyoruz. Unutulmayacaksın Atam. Asla.
Saat on ikiyi geçtiğine göre dünden bahsedeyim. Vize vardı. Üniversiteye gidince vize deniliyor. Daha havalı sanırım. Neyse girdik işte. Yaptım kazık kazık soruları. Merhaba buna bu duruma alışmak gerekiyordu. Aman. Takmıyorum. Negatif insanlar var çevremde. Her şeye şikayet eden biri var odamda sürekli vakit geçirdiğim. Şükretmeyi bilmeyenlerin yanında dayanmaya çalışıyorum. Azıcık sabretmek gerekiyor da nerde. Onların yaşında bende mi öyleydim acaba. :) Öyleyimdir kesin iki sene önceki halimle şimdiki bir mi sanki. Şimdi daha olgunum. Yaşadıklarım konusunda. İyi şeyler olmadığı için iyi şeyler de yazamıyorum. Bayan olmanın ceremesini çekiyorum. Aynı şeyleri düşünmediğim biri var mesela. Aynıyız da farklı düşünüyoruz her şeyi. Nihayetinde onun yaptıkları suç değil benim yaptıklarım suç oluyor. Cinsiyet meselesi sanırım. Neyse bunu da geç. İşte sınavlar var. Sıkıntı had safhada. Yenilmeyi öğrene öğrene güçlü oluyor insan. Güçlü oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri