Kücükken nelere inanirdik

Bana ben küçükken sırf ben üzüleyim die ablam hep ''seni çöpten aldık'' derdi:D:Dbende onu böle çimdiklerdim snra o bana bişi yapardı ben ağlamaya başlardım(masuscuktan)hehe..Annem gelir bi naptın çocuğa ne ağlatıon die bağırırdı busefer ablam ağlardı ben gülerdim hehe..Ama tabi kardeşim doğunca hayatım alt üst oldu:(:(

KücüKKen herkezin gercek oldugunu sandiqi biseLer vardir..
iLk ben kendimkini anlatiyim. isterseniz sizde kendinizinkini yazin...
Ben kücüKen ne zaman di$im dü$se annem kizim qit onu bahceye qöm dis aqaci cikacak derDii :D
E bende tabim anne yaLan sölemez diyerekten.. qider gömerdim üstüne bide her dakka basi gider suLardim di$ aqacim cabuk ciksin diye :D:D:D
:51: Cocukluk iste :D
:73:

:) çok hoşuma gitti :p

e banada dişin düştüğü zmn dişini çatıya at dişin düzgün çıksın derlerdi bende çatıya atarıdım ve heralde gerçek dişlerim dümdüz sonra bu yemeği ye parka gidicez derlerdi mesela şuan bile annemin dediği bi yalan var mesela paramız olduğunda annem derki siz onu bana verin ben size sonra veririm der bu huyuna sinir olurum hehe hey gidi günler heyyyyy :D :D :D

annm uyumm için tv kapatıında bk onlar uyudu hadi sende uyu dediinde tvi kapatıımısda içindekiler uyuyo saniodm:p:D

bende küçükkken bir film izlemiştim filmde bi vampir vardı ve hep şöyle sanardım o filmdeki vampir bizim eve gelicek ve benim kanımı içicek sanardım ve ondan çok korkardım ve o filmdende çok etkilendim

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri