Kücükken nelere inanirdik

bnm bi arkın kçklük olayını anlataım size:)hahhah
arkadaş ailesiyle hep pikniğe gdermş ve kçkken öle çok şirinler'i izlermş ki pikniğe gttklernde hep yerlere bakarmış şirinleri belki grür die mantarları yolarmış görmek için hahaha :) çok hoşuma gtti sizinle paylaşmak istedm:)

Casperın qerçek oLDuqunu zannediomuşum :D:D:

hatta camdan atLamaya faLan kaLkmışım uçcam yha casperım asadfsadasa hahaha

piskoLoa faLan qitmişim :D

bi film izlemiştim insanları uyurken rüyalarında yakalayıp bir daa rahat bıraqmayan bi hayalet wardı bnide yakalıcak die bi hafta uyuyamamıştım :D:D:D

ben şirilerin gerçek olduğuna inanırdım :D:D:D birde asansöre bindiğimde kabin hareket etmiyoda kapı taraftaki duvar aşağı yukarı gidiyor zannediyordum :D:D:D:D

ben de şirinlere inanırdım:p Bi de çocukluk işte yağmur yağdığında Allah'ın tuvaletini yaptığına inanırdım:D

bi arkadasımın olayı:Dokula ilk basladıgı gün annesi zil calar calmaz eve gel demiş oda ilk tenefüs zili calar calmas eve gitmis kopmustuk gülmekten:D

oyuncaklarımın içinde hep değişik şeylerin çıkacağına inanırdım hep taşla kırardım oyuncaklarımı :D hiç oyuncağım olmazdı :D hala o şey var bende bişileri sökük takmayı seviorum:D

ben küçükken anneme haberleri kuşlerın götürdüğünü sanardım oyüzden 5 ve 7 yaşına kadar kuşları öldürmeye calısırdım meğersem bakıcımdan alırmışş haberi :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri