Kücükken nelere inanirdik

dıŞarı çıkma seNi öcüLer aLıp götürür :D

gece dŞarda durmak istiyomuŞum hep :D

şimd duruyom ama kimse korkutamıyo :8:

bn küçükken çok çikolata yediqim için çok yeme yoksa karnında kurtlar çıkar kurtlar karnını yer derlerdi bnde bırakırdım . .:D

evet bende ıspanak çok yerdim :D Onu yersen sana şeker alcam derdiler :D Lolipop falan :D

Bide şey vardı eger ben yokken dışarı çıkarsan çingenler seni kaçırırlar çamaşır makinasna sokarlar derdiler :D

Sıcak suyla yıkanmayıncada kurtlanırsın heryerinden kurt böcek çıkar derlerdi hay allahım :D

Yemek yemessen arkandan ağlarlar derlerdi ama ben yemezdim onlara özür dileriim ama sizi yiyemiyeceğim ağlamayın lütfen sora mucx mucx:D:D

Asansöre binemezdim canavarlar var diye:D

Dişini çatıya at sora deki karga al eski dişimi getir yeni dişimi de derlerdi:D

İlk dişim çıktığında gece çıkmış
Annemde almış dişimi gece
Sonra Sabah olunca
Ağlamışım
Annem neden ağlıyorsun demiş
Bende fareler dişimi yediiii
Pis fareleerr diye bağırıyordum
Kargalarada sinir oluyordum:D:D

Telefonların İçinde insanlar var Sanıyordum
Radyoların içine nasıl sığıyor bu konuşanlar yahu deyip ordan insanları çıkarmak için pahalı bir radyomuzu kırmışıım:D:D

Ehue küçüklük iştee:D:D

Son düzenleme:
temel reis izelerdim küçükken ve de annem bana ıspanak yersem onun gibi herşeyi kaldırabileceğimi söylerdi. sevmezdim ama yerdim :d sonra evdeki koltukları kaldırmaya çalışırdım :D sonradan annemin beni kandırdığını anlamıştım :DD

bide küçükken herkesin oyuncak bebek olduğunu düşünürdüm kendimin ise tek insan olduğunu sanırdım herkese siz sahtesiniz ben gerçeğim derdim :D

kekin hamurunu yerdim, çok hoşumaa giderdi
annemde eğer yersen karnında civcivler çıkar derdi, bunun üstelik hayal bile ederdim hahaha

kekin hamurunu yerdim, çok hoşumaa giderdi
annemde eğer yersen karnında civcivler çıkar derdi, bunun üstelik hayal bile ederdim hahaha

tavukLar gibi yumurlamayi hayal ederdin yani

oyy koptum betül sabah sabah güldürdün beni allahta seni güldürsün hahaha

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri