Kücükken nelere inanirdik

yemek yemesdim klasik çocuk problemi ki seni köpeklere veririz yemessen filan derlerdi inanırdım yasık bana:D:D

hea başka ne olcakki köpek yerine balinaya atarım veya arkandan koşar ekmek olmazdı :D:D:D:p

MaKara bi yana :D harbiden güzeL kandırıyolardı bizi :p

küçükken derlerdi bana arkadaşlar git şu çocuhu döv para vercem derlerdi gider döverdim alırdım parayı :D

biz küçükken rahmetli ninemizden çok korkardık ( tüm akrabalar korkardı çok sert kadındı yani )) yaramazlık yaptıgımızda ya da yemegimizi yemedigimiz zaman ninen gelio die kandırıyolardı

ben bıde bısıkletden dusunce kolonya basmasınlar dıye aglmazdım annemde ınadına basardı yanıo dedımmıdee orda kucuk adamlar war onlar savassıo derlerdı:D

__€yLüL__;181124' Alıntı:
hehe konu süper ben veremiorum rep verin arkadaşa :D
ya ben küçükken anneannem tabağımdaki pilavımda ne kadar bırakırsam o kadar çocuğum olacağını sölerdi bende şişene kadar yerdim
heeeee
sonundada 1 pirinç 1 şehriye bırakırdım ki
bi esmer (KIZ) (ŞEHRİYE)
bi sarışın(ERKEK)(PİRİNÇ)
çocuğum olsun die
saf ben hahahaha:41: :41: :41: :41:[/QUOTE ]

heheeh süpermiss yhaa...:11::11:

BENDE BİR SÜRÜ ŞEYLER YAŞADIM...
neyse onu boşverelim fransızlar ya da ingilizler orasını bılmıyorum hatırlayamadım cocuklarına uyu bak TÜRKLER gelıyor diyo kandırıyorlarmış banada inkılap hocası anlattı

ben evdeki rambo resminin canlı olduğuna inanırdım...yaramazlık yapamazdım
çünkü o resimle bana şantaj yapılırdı..:120:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri