Kücükken nelere inanirdik

ben küçükken kahve içme isteğim varmış:D hala vardır günde 4 bardak kahve içiyom:D küçükken hep kahve içmme kısa kalırsın diyolardı hep sen neden kısa değilsin o zaman deyip hiç aldırış etmiyodum annem koşma bacakların ağrır iğne yaptırırım koşarsan diyomuş ben anneme şimdiye kadar hep koştum çok az ağrıdı o zaman neden iğne yaptırmadın deyip koşmaya devam ediyomuşum:D babam hep yemek yemezsen seni parka götürmem diyomuş bende zaten götürmüyon deyip yemek yemiyomuşum:D

bana babannem hep hep yemeezsen seni çingenelere veririm diyodu o zamandan beri çingenelere karşı bi antipati oluştu:D

sizde cok cocukmussunuz canım ne cok kandırmıslar sizi hahahah:)))))))))))))
boyle bi konu olabilir mi arkadaslar.bence biraz daha politik sohbetler etsek ulkemiz için daha hayırlı olur .tesskkrlr

Moderatör tarafında düzenlendi:
sizde cok cocukmussunuz canım ne cok kandırmıslar sizi hahahah:)))))))))))))
boyle bi konu olabilir mi arkadaslar.bence biraz daha politik sohbetler etsek ulkemiz için daha hayırlı olur .tesskkrlr

cemıl burası genel bır paylasım sıtesı kımse mecbur degıl sıyaset bolumude var polıtıka ıstıyorsan oraya gır buraya senı bu bolumje yanı zorla sokmadıkı kımse her konu var burasu duslerforum bılgı paylasım ve eglence yanı ılgılendıın bolumlere bak bence :)

tesekkurler de ben bunun zaten farkındayım ama ben genel anlamda sohbetlerin biraz daha politik olmasıyla bazı gelişmelerin yasanacağına inanıorum o yuzden paylasmak istedim gereksiz olduğunu dusunduğum butun konuları siz baslatmıssınız sanırım ondan cvp verme gereği duydunuz paylasım için tesekkurler.

ozaman şöle yapalım gereklı oldugunu dusundugun konularda takıl :)

annaştıkmı :) elbet ılgını ceken bolumler vardırr neyse konunun dısına cıkmayalım

Bende KÜÇÜkken ArkadaŞimla Okuldan KaÇardim Ve Nereye Gİderdİm Bİlİomusunuz Apartmanin İÇİnde Otururdum Ve Okuldan ÇikiŞ Saatİm Gelİnce Eve Gİderdİm :85:

Hmm Bİde Korkudan Evede GİdemedİĞİmİz İÇİn Nerdeyse Altimiza Ederdİk Ama Neysekİ Okuldan ÇikiŞ Saatİmİz Gelene Kadar Tutuyoduk:85:

Son düzenleme:
rose

konu küçükken nelere inanırdık :D hangi yaramazlıkları yapardık değil :D bu arada apartmana saklanmak çok komikmiş ya :D bende hala okuldan kaçarım ama eve giderim :D nasıl bi kaçmaksa bu :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri