Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

---> Evleneceğiniz erkeğin yada ßayanın bakir(ßakire) olmasını ister misiniz?

Bekaretin kızLar için tartışıLması biLe yanLış , Erkek tir yapar düşünceside yanLış , bence doğru oLan sadece 1 eşinin oLması. Afedersiniz ama biz insanız doğadaki hayvanLar değiL , Benim eLime bu konuda çok fırsat geçti ama yapamadım , yakıştıramadım kendime , açıkçası ister geri kafaLı , ister aptaL , ister aciz deyin ama ben buyum ve mutLuyum , Önüme eğLenicek değiL evLenicek eşin geLmesini isterim :) , çoğu Türk erkeğide bence benim gibi düşnüyor , bu konu arkadaşLar arasında aLay konusu oLuyor korkusuyLa bir kızın hayatını harcayamam şahsen. BayanLarda Temiz oLmaLıdır bunu biLir bunu söyLer , bunu yaşarım...

Bırak sana laf atmayı. Bu düşüncelerinden dolayı seni ancak alkışlarım kardeşim.

Bekaretin kızLar için tartışıLması biLe yanLış , Erkek tir yapar düşünceside yanLış , bence doğru oLan sadece 1 eşinin oLması. Afedersiniz ama biz insanız doğadaki hayvanLar değiL , Benim eLime bu konuda çok fırsat geçti ama yapamadım , yakıştıramadım kendime , açıkçası ister geri kafaLı , ister aptaL , ister aciz deyin ama ben buyum ve mutLuyum , Önüme eğLenicek değiL evLenicek eşin geLmesini isterim :) , çoğu Türk erkeğide bence benim gibi düşnüyor , bu konu arkadaşLar arasında aLay konusu oLuyor korkusuyLa bir kızın hayatını harcayamam şahsen. BayanLarda Temiz oLmaLıdır bunu biLir bunu söyLer , bunu yaşarım...

+++ Ayakta Alkışlıyorum Arkadaşım Seni Çok Güzel Konuştun Aynen Katılıyorum.

Şöyle keskin cevaplar verip karizmatik biçimde sonuna üç noktasını ünlemini koyan beyler , öyle kati söylemişlerki 'bakire olacak!! işte o kadar!!' cümlelerini, kendilerine, durumlarına ne kadar dikkat ettiklerine veyahut bu durumu erkeklere nasıl uyarladıklarını merak ediyorum . Cidden bu BAKİR-E lik durumunu sadece kadınlar için mi düşlüyosunuz? Size göre bir erkek gayet rahat evlilik öncesi-dışı ilişki yaşayabilir mi yani? Öyle gülünçki kadınların böylesine keskin çizgiyle ayrılması erkeklerden. öyle tuhaf geliyoki bana erkeğin-kadının ayrımını yapmak bu konuda. Kızlar bile kabullenmiş dedim yorumları okuyunca. kızlar bile üstlenmiş o baskıyı ve ayrımı ;) neyse ben bakire olunmalı mı olunmamalı mı konusundan ziyade buna takıldım yazmak istedim

toplumda önemli kadının bakire olması.tabi ki herkes sevdiğinin tamamen kendine ait olmasına ister ama hani Allah hiç bi kimseye göstermesin kötü niyetli insanlara bulaştı,hata yaptı da geldi başına birşey ve pişmanlık duyuyor ben vazgeçmem ondan gerçekten seviyorsam..toplumun ne diyeceği de umrumda olmaz.

toplumda önemli kadının bakire olması.tabi ki herkes sevdiğinin tamamen kendine ait olmasına ister ama hani Allah hiç bi kimseye göstermesin kötü niyetli insanlara bulaştı,hata yaptı da geldi başına birşey ve pişmanlık duyuyor ben vazgeçmem ondan gerçekten seviyorsam..toplumun ne diyeceği de umrumda olmaz.

katılıyorumm
evet önemlidir ama sevdiğin insanın zaten ne oldunu az çok blirsin
kolay kabullenemezsin ama bi hata yaptı diye de kolay silip atamazsın..

valla benim için hiç sorun yok

ah,erkektir yapar derler ya gariptir,es geçilir ama bu işi yaptığın bi de dişi vardır,dolayısıyla onlarda yapar..ve yine aynı sebeple sen kendi geçmişini hata olarak görebileceksen,o da görebilecektir..önemli olanda pişmanlık duygusudur bence.hoş,ben evleniceğim insanın öncesinde deneyimsiz olmasını isterdim fakat değilse bile bırakıp acı çekmeyi gayet mantıksız buluyorum..

peki ya erkekler?

Neden Bütün Kızlar Erkeklere Saldırıyo Cözemedim.

Ben Bunu Defalarca Dile Getirdim Ama Hala Peki Ya erkekLer diye Soruluyor.

Ben Evlenmeden Bir Erkegin Bir Bayanla Cinsel İlişkiye Girilmesine Karşıyım.

Ama Erkekler Giriyor Diye Bayanlarında Girmesimi Lazım ?

Veya Bayanlar Girmiyorsunuz diye erkekLerindemi Girmemesi lazım ?

erkeklerinde ilişkiye girdikleri nihayetinde kızlar değil mi kızlar erkekler bu konuda eşit zaten he sen kendine sahip olursan bu senin kendine olan saygındandır karşındaki seni alakadar etmez bence ben kendimi seviyorum kıymetliyimdirde kendime evleneceğim insan da benim değer verdiğim kişidir bunun dışındakiler eften püften olan şeyler o yüzden kendimi saklamam gayet doğal

yani bu kişinin kendisine olan saygısıyla doğru orantılı

Neden Bütün Kızlar Erkeklere Saldırıyo Cözemedim.

Ben Bunu Defalarca Dile Getirdim Ama Hala Peki Ya erkekLer diye Soruluyor.

Ben Evlenmeden Bir Erkegin Bir Bayanla Cinsel İlişkiye Girilmesine Karşıyım.

Ama Erkekler Giriyor Diye Bayanlarında Girmesimi Lazım ?

Veya Bayanlar Girmiyorsunuz diye erkekLerindemi Girmemesi lazım ?

benim sana sorma sebebim en sert şekilde dile getirenlerden olman. ve erkek kadın değil kimsenin evlenmeden ilişkiye girmemesi gerek ama burda her konuda olduğu gibi NAMUS kadınlara yüklenmiş yine.

Hyr Ya Ne Bakiresii

Benim EvLeniceqim Kız Beni Sevsin Yeter Geçmiş Benim Umrumda DeiL Yapmıstır Bi Hata Cok Gereksiz Bunu Tartısmak Ya Alahm Kacıncı YüzyıLda yasıoRz??

valla bazı erkekleri gördükce bir kızın böyle bir hataya düşmemesi gerçekten cok zzor benimle evlendiğinde sadece beni sevsin bundan önce öyle bir hata yapmış olabilir.Şimdi öyle bir hata yaptı diye öldürelim kızı?toplumdan mı dışlayalım.Ben onu hatası ile kabul ederim.

valla bazı erkekleri gördükce bir kızın böyle bir hataya düşmemesi gerçekten cok zzor benimle evlendiğinde sadece beni sevsin bundan önce öyle bir hata yapmış olabilir.Şimdi öyle bir hata yaptı diye öldürelim kızı?toplumdan mı dışlayalım.Ben onu hatası ile kabul ederim.

Katılıyorum önemli olan senden sonrası seni tanıdıktan sonra aldatmıyorsa sadık kalıyorsa önemli olan bu bence

Hyr Ya Ne Bakiresii

Benim EvLeniceqim Kız Beni Sevsin Yeter Geçmiş Benim Umrumda DeiL Yapmıstır Bi Hata Cok Gereksiz Bunu Tartısmak Ya Alahm Kacıncı YüzyıLda yasıoRz??

Gazinoda Veya Pavyondada Calissa Sorun oLmaz o haLde Senin icin ?

Ne Demek Gecmis Gecmistir Arkadasım ?

o Kadar Yatsın kaLsıksın

geLsin Hata Yaptım :)

Ne güzeL Dünya ?

Bu İşin Kacıncı Yüzyılıyla Alakası Yoktur , oLamazda

Senin icin Sevmek Herseyin Üstünü Kapatıyorsa

Yapacak biseyde yoktur senin icin

anLayana Sivri sinek saz anLamayana davuL zurna az demiş atalarımız .

gecmis oLsun.

Bazı arkadaşlar namusu gerçekten de şarkıdaki gibi ön yıkamayla çıkan bir kir gibi görüyorlar herhalde. kusura bakmayın, namusun da namusuzluğun da yüzyılı falan olmaz. Milattan önesi sonrası, benden öncesi sonrası da olmaz. Namusuzluğa alışan ne zaman fırsat bulsa yine yapar. Ha eşini kıskanma olgusunu yitiren kişiler nerde ve ya kiminle ne fındık kırarlar o beni ilgilendirmez.
benim bildiğim namus öyle kolay temizlenecek bir leke değildir. O lekeyi detarjan değil ancak nasuh bir tövbe temizler.

helal hocam.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri