Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

©ﻕΞתς яΞiš;947963' Alıntı:
Ne demek ince bir zar parçası ya ? Bu nasıl bi cümle arkadaşım. Yemin ediyorum şok oldum bu düşüncen karşısında. O ince bir zar parçası dediğin şey namus tur. Ben Diesel in yazılarının altına imzamıda atarım parmakta basarım çok doğru yazmış. Bana göre bir genç kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır. ama sana göre ele alırsak zarı bile gitse hiç önemli değil aşk sonuçta. eee ilk kendini teslim ettiği adama aşık değilmiydi bu kız? insan aşık olmadığı kişiye kendini teslim eder mi? hani aşk nerde o zaman neden onunla beraber değilde başka bi aşk bulmuş? Türk örf ve adetleri yavaş yavaş sizin yüzünüzden elden gidiyo. Vah TÜRKİYEM Vah...

ilk defa aynı görüşteyiz
ALLAH başa böyle bi durum vermesin evlendiğim kişi bakire olmayacak ve bana yalan söyleyecek düşünemiyrum bile

İnanılmaz çağdaş bir hatunum amaaaaa sözkonusu namussa orada durmak gerek bence!
Tabii kide İlki eşinde yaşamalı...Ama şuda varki ortalık et pazarı olmuş arkadaşlar bekaretine dokundurmadan neler yapıyolar ıyyyyyyyyyy midem bulandı neyse susuyorum!

(bu arada sözlerim meclisten dışarı!)

İnanılmaz çağdaş bir hatunum amaaaaa sözkonusu namussa orada durmak gerek bence!
Tabii kide İlki eşinde yaşamalı...Ama şuda varki ortalık et pazarı olmuş arkadaşlar bekaretine dokundurmadan neler yapıyolar ıyyyyyyyyyy midem bulandı neyse susuyorum!

(bu arada sözlerim meclisten dışarı!)

hee devir kötüyeeee gidiyorrr

ewet sana KesınLıkle katıLıorum namus hıc bıseye benzemez..kaybeddınce bulunması ımkansızdır...

tmm da abi

demek ıstedıgım kız senı sevıyor asık cok oncelerı yasamıs bırsey

soleyemedı cok sevıyor pişman hata sonucta

evlendın gece soyledı !

ne yapıcaksın

kullanılmak degıl bu senı yıne sevıyor

Karde$ o Zaman Kadında Hata Var.SeviyorSa €vLenm€k gibi Ciddi Bir i$€ adım atıLacaKSa Bunu €n Ba$da S€vdiği iLe Konu$maLıdır.€rk€k de €ğer Kadını SeviyorSa Zat€n Ön€mSem€z.Ama Bu Konuda O g€c€ SöyL€nirS€ Huzuru Bozar..

geçmiş geçmiştir...

her insan yaptığı hatanın bedelini bi şekilde öder..

erkek olsaydım beni gerçekten sevdiğine inanıosm ve onu gerçekten seviosam hertürlu kabul ederdim..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri