Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

Kabullenen erkeklere inanamıyorum yaa..Ne kadar sewersen sew daha önceden bi başkasının olmasını nasıl kaldırabiliolar aklım almıo:|

Başta Türk ve Müslüman adet ve göreneklerine ters kadının temiz olmaması,biz ne Barney'iz ne Tony nede Hans biz Aliyiz Ahmetiz Ayşeyiz tarihten gelen iç güdüsel bi namus kavramı var ayrıca kadının beyaz olan gelinliki(zaten beyaz olmasının anlamı bakire olduğunu simgeler gelinliğin tarihide budur)giyme nedenide budur,ama hertürlü olur kabul eden erkeklerde varsa saygım var ;)

---> Evleneceğiniz erkeğin yada ßayanın bakir(ßakire) olmasını ister misiniz?

mide bulandırıcı....

kadınım yalnız benim olmalı....

çok saçma sıkarım kafasına:D

Bi Erkek Benim Bakire Olmamı Istiyorsa Kusura Bakmasın Onunda Bakir Olması Lazım Ben Nasıl Kendimi Esime Saklıyorsam Bi Erkeginden Esine Kendine Saklaması Lazım Bence Ohh Ne Ala Kız Yapamaz Erkek Yapar Buna Karsıyım

Bi Erkek Benim Bakire Olmamı Istiyorsa Kusura Bakmasın Onunda Bakir Olması Lazım Ben Nasıl Kendimi Esime Saklıyorsam Bi Erkeginden Esine Kendine Saklaması Lazım Bence Ohh Ne Ala Kız Yapamaz Erkek Yapar Buna Karsıyım

ya hep esaret ya hep özgürlük diosun yani :)

Tamda benim yazmak istediklerim :2:

Bir erkek evlencegi kizin bakire olmasini istiyorsa kendiside bakir olmalidir.
Bir erkek bakir degilse ve illada ben bakire bir es istiyorum diyorsa tamamen haksizlikdir, nasil bir hakla bu istenirki zaten. Nedemek kardesim sen kendini tutamayip yapmisin karsindakide yapinca suc oluyor.
Yok iste bir erkek nasil kaldirirmis esinin onceden iliskide bulundugunu ? Peki ya bayanlar icinde ayni degilmidir bu ? Sahsen bende evlencegim kisinin ilkini bende yasamasini isterim. Herkes boyle ister. Ama bence bu konu birazda karsilikli bakis acisina dayaniyor.
Kendine yapilmasini istemedigini baskasinada yapmicaksin demi ama ;)

erkege fasla takmamda kısın bakire olmaması biraz abez kacıo böle olaylar cok oluyor günümüzde milllet artık otobüslerde o olayları yapmaya başladı cok kötü cokk
erkeklerin tek bir seyi vardır milli olmadan gitmek istemem derler o yüsden küçük yaşta (16,17) bakirlikleri gider bu yüsden fasla takmıyorum ama eger bis eşit yaşamayı istiyorsak erkekde bakir olması lasım kıs nasıl bakire olmalı deniyosa erkekde bakir olmalı :D

Arkadaşlar. Namusun kızı erkeği olmaz. Kızın delili var diye namusu daha mı önemli. Haltı yiyen kız olsun, erkek olsun bunun adı namussuzluktur. Ahlaksızlıktır. Hele bunu yapan evli ise en büyük namussuzluktur. Toplumun temeli ailedir. Bu temelin bir ayağı erkek diğer ayağı kadındır. Yıkılmanın hangi ayaktan olduğu önemli değildir. İkisi de aynı sonucu verir. Aile temeli çöküntüye uğrayınca toplum da çöker.
Dinimizde de zina en büyük suç ve günahlardan biri olarak görülmüştür. Bu suçta da kadın ve erkek ayrımı yapılmamıştır.
Ha neticede demokratik ve laik bir ülkede yaşıyoruz. Ben elmanın çürüğüne de razıyım diyen varsa o onların kendi sorunudur.
Şimdilik bu kadar.

Arkadaşlar. Namusun kızı erkeği olmaz. Kızın delili var diye namusu daha mı önemli. Haltı yiyen kız olsun, erkek olsun bunun adı namussuzluktur. Ahlaksızlıktır. Hele bunu yapan evli ise en büyük namussuzluktur. Toplumun temeli ailedir. Bu temelin bir ayağı erkek diğer ayağı kadındır. Yıkılmanın hangi ayaktan olduğu önemli değildir. İkisi de aynı sonucu verir. Aile temeli çöküntüye uğrayınca toplum da çöker.
Dinimizde de zina en büyük suç ve günahlardan biri olarak görülmüştür. Bu suçta da kadın ve erkek ayrımı yapılmamıştır.
Ha neticede demokratik ve laik bir ülkede yaşıyoruz. Ben elmanın çürüğüne de razıyım diyen varsa o onların kendi sorunudur.
Şimdilik bu kadar.

Bunları Yazan Eli Öper Noktayıda Koyarım.:50:

Kesinlikle bakire olmalı. Saf, duru ve temiz...

erkekler bakir

kadınlar bakire ;)

-----------------
bana dert takmaz ama

vesikalıysa

hayatta olmaz...

Bekaretin kızLar için tartışıLması biLe yanLış , Erkek tir yapar düşünceside yanLış , bence doğru oLan sadece 1 eşinin oLması. Afedersiniz ama biz insanız doğadaki hayvanLar değiL , Benim eLime bu konuda çok fırsat geçti ama yapamadım , yakıştıramadım kendime , açıkçası ister geri kafaLı , ister aptaL , ister aciz deyin ama ben buyum ve mutLuyum , Önüme eğLenicek değiL evLenicek eşin geLmesini isterim :) , çoğu Türk erkeğide bence benim gibi düşnüyor , bu konu arkadaşLar arasında aLay konusu oLuyor korkusuyLa bir kızın hayatını harcayamam şahsen. BayanLarda Temiz oLmaLıdır bunu biLir bunu söyLer , bunu yaşarım...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri