Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

:)

iLk cikmaya basLadıgımızda bana a$ikmiydi ?

o Gece bakire oLup oLmamasıyla Alakası OLmaz bitmesinin..

Sadece bana yaLan söyLemesinden biter..

hele böyle büyük bir yaLanı kaLdıramam acikcası..

aşk herseyı affeder dıye bılıyordum arkadasım ama sanırım ask sınıflara ayrılıyor

gercek ask - sahte ask

- cıkar askı - orjınal ask

- gecıcı ask - kalıcı ask-

- duruma gore degısen ask - bakırelıge gore ask -

vs vs .

bılmıyorum kararına sayyı duyuyorum her ınanca ve dusunceye saygım var uzatmak ıstemıyorum umarım gonlune gore aradıgın ozellıkle durumda bır eş bulursun kendıne .

hayat senı hıc uzmez ve yanıltmaz . ;) korktuklarını yasamazsın.

konuyu uzatmıcam .

aşk herseyı affeder dıye bılıyordum arkadasım ama sanırım ask sınıflara ayrılıyor

gercek ask - sahte ask

- cıkar askı - orjınal ask

- gecıcı ask - kalıcı ask-

- duruma gore degısen ask - bakırelıge gore ask -

vs vs .

bılmıyorum kararına sayyı duyuyorum her ınanca ve dusunceye saygım var uzatmak ıstemıyorum umarım gonlune gore aradıgın ozellıkle durumda bır eş bulursun kendıne .

hayat senı hıc uzmez ve yanıltmaz . ;) korktuklarını yasamazsın.

konuyu uzatmıcam .

o Saydiklarinin hic biriyle alakam oLmadıgını sen biLiyorsun En Son Söyledigin dahil.. ben yalan diyorum sen bakirelik Diyorsun oLdugun yerde sayiyorsun.

Herneyse uzatmayaLim peki

ALLAH kimseye yasitmasin Cok Ama Cok Aci bisey oLdugunun biLincindeyim..

Herkez Sevdigini , Kalbindeki İnsanı Telli Duvakli Ter Temiz Bi Sekilde Karısı oLmasını İster..

Bende Her Insan Gibi Öyle Olmasını İstiyorum , Öyle Bir Hakkım oLdugunuda Düsünüyorum..

Cünki Her Genc Kızın Gelinlik Giyme Hayali Gibi Erkeklerinde Sevdigi Kızın Onun Karısı oLdugu Günü Hayal Eder Bende Ediyorum Acikcası..

sen ozaman sırf bır amac ıcın evlenıyorsun arkadasım

nasıl o gece orda bıter dıyorsun hersey omu

ha x ha x ne fark eder

ozaman sen hayatta herzaman sevgım gercek deme asık olmadan sor kızmısın bakıremısın de

hayır derse yenı bı ask bul

ben kardere ınanırım

ALLAH Ne yazmıssa derım bundada vardır bı hayır

ama bana solememıssın yıllarca saklamıssa bana olan askındandır derım sevgısınden dır derım ona olan sevgım artar

Ben bu fikri ayakta alkışlarım, sevgi bu işte. İnce bi zar parçasına kıymet verip ayrılanacaksa nerede kaldı aşk. Tebrikler, çok güzel düşünmüşsün.

sadece hazanın dedıı gıbı ıncecık bır zar nasıl bu kadar onemlı oluor anlamıyorumm ben... kız var bılmem kac kısıyle ılıskı harıc herseyı yasamıs bu bakıremıdırr sızce??? bı kız var sevdıı bır kısı olmus ve onunla yasamıs tek bır kısıyle sonra bırsey olmus ve ayrılmıslar aradan zaman gecer ve kız sonunda o sevdıını unutur ve baska bırını sever ama hayatında bır kere yaptıı bıseyı soylemekten utanmıstır cunku kaybetmekten korkuyodur sevdıını ve onunla evlenırler ılk gece erkek orenır bakıre olmadıını kız ona bu acıklamayı yaptıında erkek onu ortadamı bırakıcak

pekı ılk verdıım kız orneı(ona kız denırse)kapsamındakı ınsan sadece o ıncecık zar yuzunden o kırlı dedıınız ama bence tertemız kıza nıspeten mutlumu olucakkk????

sadece hazanın dedıı gıbı ıncecık bır zar nasıl bu kadar onemlı oluor anlamıyorumm ben... kız var bılmem kac kısıyle ılıskı harıc herseyı yasamıs bu bakıremıdırr sızce??? bı kız var sevdıı bır kısı olmus ve onunla yasamıs tek bır kısıyle sonra bırsey olmus ve ayrılmıslar aradan zaman gecer ve kız sonunda o sevdıını unutur ve baska bırını sever ama hayatında bır kere yaptıı bıseyı soylemekten utanmıstır cunku kaybetmekten korkuyodur sevdıını ve onunla evlenırler ılk gece erkek orenır bakıre olmadıını kız ona bu acıklamayı yaptıında erkek onu ortadamı bırakıcak

pekı ılk verdıım kız orneı(ona kız denırse)kapsamındakı ınsan sadece o ıncecık zar yuzunden o kırlı dedıınız ama bence tertemız kıza nıspeten mutlumu olucakkk????

Bahsettiğiniz konuda bi yerde hak veriyorum bu bildiğimiz gibi Yurdumuzun doğu taraflarında özellikle kızın bakire olması tercih edilir sevsen sevmesen tercih edemezsin ailen karşı çıkar.Batıda ise pek önem verilmez sadece sevgiye önem verilir.ama doğudaki elilikler uzun sürer batıdakiler ise kısa.ama üstteki arkadaşımın dediği gibi evlendikten sonra ilk gece kızın bakire olmadığını farketti.lakin erkek onu o halde bırakıp giderse işte suçlu olan o olur.çünkü sevdin bağlandın evlendin gelip ilk gecede onu görüp ayrılaacaksan yazıklar olsun derim...

ama dediğiniz gibi evliliğin sadece o zara bağlanacaksa evliliğin canı cehenneme.herşeyi dar düşünmekten çıksak.peki adama gelip soruyolar mı ilk gece de sen daha önce kaç kişiyle beraber oldun.kız onu öğrendiğinde bırakacak mı hayır o zaman sende bırakmıyacan evlendikten sonra eşini koruyacaksın öle bırakıp gidemezsin...

Sana katılmamak elde değil, çok güzel bir örnek vermişsin. Sırf tamamen ilişkye girmedi diye tertemiz sayılıyorsa o tarz kızlar bakış açınızda bi problem var demektir. Kalbin sesi herzaman önce gelir

Insanın icinde oLması Tabiki Önemli

Yapacak Adam

evLendikten Sonrada Yapar.

Ama Biz Onu Tartismiyoruz. :)

evlilik dışı ilişkiye karşısın yani

ben yani karşı değilim böyle ilişkilere

dediğin gibi konumuz bu değil ama

onunlan ilk iişkiye giren olmak ya da 2. girdiği kişi olmak pek sorun etmez beni

aramızda 3 yaş var yani...

12 yaşında değilim

evlilik dışı ilişkiye karşısın yani

ben yani karşı değilim böyle ilişkilere

dediğin gibi konumuz bu değil ama

onunlan ilk iişkiye giren olmak ya da 2. girdiği kişi olmak pek sorun etmez beni

aramızda 3 yaş var yani...

12 yaşında değilim

o Senin biLecegin is.

Ben Düsüncemi Söyledim. :)

oLsun 3 Senede Cok sey oLur ;)

ben dieséL`'in sözlerine katılıyorum yalan sölerse ben direk bitirirdim ilişkiyi hayatımda yalan olmamalı hele bu gibi bi konuda hani yalan sölemeseydi bu konuda evlenirdim eğer erkek olsaydım tabi ama yalan sölemiş affedilmicek bişi bence artı ben onda nasıl bi ilksem oda bende bi ilk olmalı ve dieséL`'e bu konuda ççççooooooookkkkk hak veriyorum

bnce önemli ewt bnce o incecik zar çok önemli kendime örnek olarak veriyorum bn eğer bir insanla evleneceksem bütün ilkleri onla yaşamak isterim ve karşımdakindende bunu beklerim

tabi bu göreceli bir kavramdır senn için önemli olmayan başkası için önemlidir ama bu devirde sanmıyorum sorun olmaz

bende ilk olmasını isterdim hani biri ile flim izlersin gezersin ele tutuşursun öpersin vb ama o küçük ince zar çok önemli bence

ya ne biliyim saçma geliyo evlenince yaşa o duyguyu evlenmenin en güzel çeyizini bozuyosun saçma kesinlikle evlenmezdim evlensem bile onu sölediği dk ayrılırdım hatta evden kovardım be en güzel günümü maf ediyo hakkı yok

ya ne biliyim saçma geliyo evlenince yaşa o duyguyu evlenmenin en güzel çeyizini bozuyosun saçma kesinlikle evlenmezdim evlensem bile onu sölediği dk ayrılırdım hatta evden kovardım be en güzel günümü maf ediyo hakkı yok

:106:

fazla söze gerek yok

Net ve acik

En güzel günümü maf ediyor..

darısı kabul etmeyenLere.. :160:

İnce bi zar parçasına kıymet verip ayrılanacaksa nerede kaldı aşk. .
Ne demek ince bir zar parçası ya ? Bu nasıl bi cümle arkadaşım. Yemin ediyorum şok oldum bu düşüncen karşısında. O ince bir zar parçası dediğin şey namus tur. Ben Diesel in yazılarının altına imzamıda atarım parmakta basarım çok doğru yazmış. Bana göre bir genç kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır. ama sana göre ele alırsak zarı bile gitse hiç önemli değil aşk sonuçta. eee ilk kendini teslim ettiği adama aşık değilmiydi bu kız? insan aşık olmadığı kişiye kendini teslim eder mi? hani aşk nerde o zaman neden onunla beraber değilde başka bi aşk bulmuş? Türk örf ve adetleri yavaş yavaş sizin yüzünüzden elden gidiyo. Vah TÜRKİYEM Vah...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri