Evleneceğiniz erkeğin yada bayanın bakir(bakire) olmasını ister misiniz? Önemli midir?

ßaştan itibaren tüm yorumları okudum ve en çok Tur-i Sina ya ve DieseL e hak verdim..
ßi ßayan 0lmama rağmen ç0k ağır ßişe yani her erkek kaldıRamaz ki ßen erkek olsaydım ßende kaldıramazdım.. Çoğu arkadaş ßi zar parçası ruhu temiz olsun gibi şekillerde yaklaşmışlar ama o kadar ßasite alınıcak ßi konu deil ßence şimDi Lafta ßöyle rahaT k0nuşaßiliosunuz ama bir ömür geçiricemiz kişiDen ßahsediy0ruz.. ßi kızın naMusu ßeyaz ßi çarşaF gißidir eğer ßi leke değeRse ßi daha çıkmas !!

erkeğe geLince eğeR ßeNim namUsuma 0 güNe kadaR kimse zarar veremeDiyse verdiRmediYsem oda KimseNin Namusuna Zarar veRmemiŞ oLmaLı.. ßu bnm şahsi göRüşüm taßi...

Çoğu erkek bakirelik şart demiş, hanginiz bakirsiniz???

Demişsin .

Bence Bır Erkek Bakır olmasa bıLe bakırım dıebıLır Ama kızLar ıcın farkLı .. Tabi AmeLiyata Girip 3-4 mılyar verırse ayrı ..

Bir erkeğin bakir olmadığı halde bakirim demesi yalan olmuyormu? Zorla tecavüze uğrayan bi kızı sırf bakire değil diye severken terkedermisiniz?

Türkiyede Bakirelik Yası 14'e Düstü Arkadaslar..

Burda Neden Konu Erkeklere Gidiyor Onu Bir türlü Cözemiyorum..

Biz Bayanlari Tartisiyoruz Erkekleri Degilki..

Ben Erkekler İliskiye Girebilir Veya Baska Bisey Demiyorum.

Evlenmeden Önce Erkeklerin Bi bayanLa iliskiye Girmesini Desteklemiyorum Asla..

Cünki Herseyin iLki Güzeldir..

Bu Bakirelik Konusuda Bazı erkekLerinde Sucları Var.

Genc Kızlarimizi Seviyorum , Evlencez Vaatleriyle Kandirip Yataga Atanlari Günümüzde Cok Görüyoruz..

Ama KIZLARIMIZINDA Sunu akLına Sokması Gerekiyor Arada Bir Resmiyet Olmadan YATAGA Girince Suc Erkekden Cikar Direk oLarak Bayana Gecer Cünki erkek istiyorsa Karsi Tarafdaki Buna itiraz etmeLi Sonucta bi iLiski yasiyorsaniz kararları Ortak aLmalısınız Diye Düsünüyorum.. o Yüzden Her Ne oLursa oLsun Hersey kızLarda basLiyor , onLarda Bitiyor.. Tekrar Söylüyorum Ben Erkeklerin Bu Yaptiklarini Asla Ama Asla iyi bisey demiyorum Aksine Karaktersiz Ve Adice birseydir..

Türkiyede Bakirelik Yası 14'e Düstü Arkadaslar..

Burda Neden Konu Erkeklere Gidiyor Onu Bir türlü Cözemiyorum..

Biz Bayanlari Tartisiyoruz Erkekleri Degilki..

Ben Erkekler İliskiye Girebilir Veya Baska Bisey Demiyorum.

Evlenmeden Önce Erkeklerin Bi bayanLa iliskiye Girmesini Desteklemiyorum Asla..

Cünki Herseyin iLki Güzeldir..

Bu Bakirelik Konusuda Bazı erkekLerinde Sucları Var.

Genc Kızlarimizi Seviyorum , Evlencez Vaatleriyle Kandirip Yataga Atanlari Günümüzde Cok Görüyoruz..

Ama KIZLARIMIZINDA Sunu akLına Sokması Gerekiyor Arada Bir Resmiyet Olmadan YATAGA Girince Suc Erkekden Cikar Direk oLarak Bayana Gecer Cünki erkek istiyorsa Karsi Tarafdaki Buna itiraz etmeLi Sonucta bi iLiski yasiyorsaniz kararları Ortak aLmalısınız Diye Düsünüyorum.. o Yüzden Her Ne oLursa oLsun Hersey kızLarda basLiyor , onLarda Bitiyor.. Tekrar Söylüyorum Ben Erkeklerin Bu Yaptiklarini Asla Ama Asla iyi bisey demiyorum Aksine Karaktersiz Ve Adice birseydir..

Ne kadar da güzel açıklamışsın, karaktersiz ve adice en iyi açıklaması. Kişisel fikrin de oldukça güzel uygulayabildiğine göre kendini bilen birisin. Ama kendine hakim olmayan o kadar çok erkek varki, Bi kız için erkeğinin sadece kendisine ait olmasını istemesi şaşılacak bi durum değil, en az erkekler kadar hakkı. Malesef erkekler için bu durum elinin kiri olarak geçiyor. Bakirelik elbette korunması gereken bi saflık sembolü, ama elinde olmayan sebeplerden kaybettiyse sırf bu yüzden terk edilmesi yanlış bence.

Ne kadar da güzel açıklamışsın, karaktersiz ve adice en iyi açıklaması. Kişisel fikrin de oldukça güzel uygulayabildiğine göre kendini bilen birisin. Ama kendine hakim olmayan o kadar çok erkek varki, Bi kız için erkeğinin sadece kendisine ait olmasını istemesi şaşılacak bi durum değil, en az erkekler kadar hakkı. Malesef erkekler için bu durum elinin kiri olarak geçiyor. Bakirelik elbette korunması gereken bi saflık sembolü, ama elinde olmayan sebeplerden kaybettiyse sırf bu yüzden terk edilmesi yanlış bence.

Elinde Olmayan Sebeblerden Terkedilmesi Yanlis Tabiki.. ßir Erkegi cinseLLikle Kendine ne kadar bagLayabilirsinki ? Bence Hic bagLayamazsın Cünki Cinsellik Gelip Gecici Yarim Saat icinde baslar ve biter.. Bence Kızlar Veya Erkekler Bir Birlerini Cinsel Yolla Birbirlerine bagLayamazlar Ben Buna Inanmiyorum cünki biz Cinsellige a$ik degiliz .. a$k Cinsellikle oLmaz Ruhla , Kalple , Yürekle Olur..

Elinde Olmayan Sebeblerden Terkedilmesi Yanlis Tabiki.. ßir Erkegi cinseLLikle Kendine ne kadar bagLayabilirsinki ? Bence Hic bagLayamazsın Cünki Cinsellik Gelip Gecici Yarim Saat icinde baslar ve biter.. Bence Kızlar Veya Erkekler Bir Birlerini Cinsel Yolla Birbirlerine bagLayamazlar Ben Buna Inanmiyorum cünki biz Cinsellige a$ik degiliz .. a$k Cinsellikle oLmaz Ruhla , Kalple , Yürekle Olur..

Bir erkeği cinsellikle kandırmak ahlaksızlık olur tabiki.
Sonuçta Bir ömür aynı evde, aynı yastığa baş koyacaksın. Günümüzde erkekler kızları kandırıp cinselliğe başvuruyo bunu da unutmamak lazım.

Bir erkeği cinsellikle kandırmak ahlaksızlık olur tabiki.
Sonuçta Bir ömür aynı evde, aynı yastığa baş koyacaksın. Günümüzde erkekler kızları kandırıp cinselliğe başvuruyo bunu da unutmamak lazım.

Evet Her İki Taraftada Suc Var.. Bence Mide Meselesi ya.

:) hala günümüzde tartışılıyor bu konu...
Ben erkek olsaydım tabiki bakire bi bayanla evlenmek isterdim ama değilse de sorun yapmazdım kendi açımdan.
şimdiki erkeklerin çoğu bakir değil. kızlar için sorun olmuyo. benim için de olmaz.

önemli olan sevmek anlaşmak, bakire değilmiş yok bakireymiş hiiçç önemli değil..

:) hala günümüzde tartışılıyor bu konu...
Ben erkek olsaydım tabiki bakire bi bayanla evlenmek isterdim ama değilse de sorun yapmazdım kendi açımdan.
şimdiki erkeklerin çoğu bakir değil. kızlar için sorun olmuyo. benim için de olmaz.

önemli olan sevmek anlaşmak, bakire değilmiş yok bakireymiş hiiçç önemli değil..

sımdıkı kızlar olmasaydı sımdıkı erkeklerın coguda bakır olurdu ..

neyse konu kım nede ne degıl degıl .

ama bunu kabullenmek lazım

erkek yaparsa erkeklık

kız yaparsa xxx .

sımdıkı kızlar olmasaydı sımdıkı erkeklerın coguda bakır olurdu ..

neyse konu kım nede ne degıl degıl .

ama bunu kabullenmek lazım

erkek yaparsa erkeklık

kız yaparsa xxx .

Bak işte bu doğru, buna nasıl erkeklik denir orası muallakta. Ama kız yapınca yazmaya gerek yok ne dendiğini hepimiz biliyoruz. Şimdiki kızlar denmiş, şimdiki erkeklerin farkı ne? Aralarında kandırma yöntemlerini deneyenleri yokmu artık? Erkekler bakir değilse suçlusu şimdiki kızlar değil, kendi iradeleri

Son düzenleme:
şimdiki kızlar böyle olmasaydı erkekler bakir olurdu falan katılmıyorum.
bir insanın içinde yoksa hiç kimse onu zorla bozamaz.

erkek yaparsa erkeklik peehh
erkeklik o işle olmuyo ne yazikki.
ama toplum böyle düşünüyor
ülkemizde ne yazikki erkeklik bu kavram içnde barındılıyor.
erkek yapsın göklere çıkarılır
kız yapsın yerlere sokulur.
ee nerde o zaman kadın erkek eşitliği

erkek mutlaka yapiyor bunu yapmadim desede yalan söylüyordur bence..

bir erkek icin kizin bakire olmasi cok onemli ama kizlar bence hic oyle dusunmesin karsindaki bakire degildir kesin:)

Bak işte bu doğru, buna nasıl erkeklik denir orası muallakta. Ama kız yapınca yazmaya gerek yok ne dendiğini hepimiz biliyoruz. Şimdiki kızlar denmiş, şimdiki erkeklerin farkı ne? Aralarında kandırma yöntemlerini deneyenleri yomu artık? Erkekler bakir değilse suçlusu şimdiki kızlar değil, kendi iradeleri

Kesinlikle katılıyorum sana ! Anlamıyorum bi erkek için illa ilk olmak neden önemli ! ne kadar bencil bir zihniyet

[Nedenmi iLk oLmak Önemli ?

Sen hic a$ik oLdunmu ?

Eger a$ik oLduysan SevgiLinLe buLusmaya giderkenki Heycani Sonraki a$kLarında ya$adınmı ??/QUOTE]

demek istediğimi yanlış şekilde anlattım sanırım..ben bayanlar bakire olmamalıdır demiyorum böyle bişey değil savunduğum fakat erkekler bayanlardan bunu bekliyorsa tek tarafalı olmamalı kendileride yapabilmeli bu bakire kalma olayını...demek istediğim sadece buydu :)

[Nedenmi iLk oLmak Önemli ?

Sen hic a$ik oLdunmu ?

Eger a$ik oLduysan SevgiLinLe buLusmaya giderkenki Heycani Sonraki a$kLarında ya$adınmı ??/QUOTE]

demek istediğimi yanlış şekilde anlattım sanırım..ben bayanlar bakire olmamalıdır demiyorum böyle bişey değil savunduğum fakat erkekler bayanlardan bunu bekliyorsa tek tarafalı olmamalı kendileride yapabilmeli bu bakire kalma olayını...demek istediğim sadece buydu :)

Benim anlatmaya çalıştığımda bu, sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmayacaksın. Madem bakire olsun istiyorsunuz, neden bakir kalamıyorsunuz? İradeniz bu kadar mı zayıf?

Not: Genel olarak konuştum, istisna olsada sonuçta kaideyi bozmaz

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri