DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

---> Düşlerforum'da Kimi Nasıl Bilirsiniz..?

Ashli : Canım benim. Konuşamıyoruz seninle bitürlü bliyo musun dekgelemiyoruz xD Hayırlısı :) Seninde yerin başkadır bende her zaman. Bu foruma geldim geleli zaten hiç böyle zıt düştüğün birini falan görmedim. Görceğimide sanmıyorum. UyumLu :)

Anca konu hazırlıyoruz da ondandır :11:
Saolasın canım benim senin de yerin bende ayrı bende senin hiç yanlış birşeyini görmedim :)
Güzel düşüncelerin için teşekkürü borç biliyorum :50:

Buğra: Ahh Buğ ahhh. Çok kızıyorum sana bunu sen de biliyosun. Bu sene daha bi mantıklısın ama yine de olayları böyle çözmemelisin. Onun dışında çok iyi çocuksun, esprilisin beni gülmekten kırıp geçiriyosun xD Sen de forumdaki en eski arkadaşlarımdansın ve biliyorum ki uzun yıllar arkadaşlığımız kesilmicek. Eskisi kadar konuşamasak da yerin hala aynı bende. Tez zamanda Dokuz Eylülden kurtulman dileğiyle.

Ah nazlı ah ben de sana çok kızıyorum ama yapacak bir şey yok :) Bunu saymazsak sen de iyisin hoşsun kardeşim. Sınavda başarılar

Buda bizim farkımız olsa gerek. Aynen anneme anlatıyorum atıyorum Buğra böyle böyle yapmış diye artık oda alıştı tepki yok xD

Öpüyorum ellerinden teyzem beni anlar xD

Buğra: Adam :) Fenerbahçeli olması biraz sorun ama neysexD Forumda kafamın uyuştuğu düşüncelerimin aynı olduğu tek insan her türlü muhabbeti olan bi arkadaş.Dert dinleyen anlatan 10 numara bi kişilik. yazık öğrenci xD makarna endüstrisini kalkındıran kişi :)

Aynısının tıpkısından kardeşim seviyorum seni muck

bugra yı kibar bilirim
ama fakat lakin bazen anlamszı cıkısları olablyor
ve asırı hassasxD

Gamzeyi iyi bilirim. Taktığına takıyor kötü bu huyu. Banlamıştım onu kıyamam

mavışşşş :)
:$
canımm benım yaa özledım senı vAlla
senle konusmyı dertlesmeyı snı dınlemyıı :pp
sende cok ıyısın ılk basta da dedıgım gıbı ayrı bır sevıyorum senı
bu yazdıgın guzel yazı içinde ayrıcaa öptum senı :50:

sende Cookkca Sevılıyorsun :)
Canımsınn :50:
Canımm harika şeyler sölemişsin aslında hiç şaşırmadım beni böle gördüğünü hep anlıyordum zaten :)

Güzel düşüncelerin ve dileklerin için çokkk teşekkür ederim :)
Senden bunları duymak çok güzel
Ben de seni seviyorummmm öptüm :50:
Ne demek Aslım hepsini hatta daha güzelini hakediyosun :50:
Ah nazlı ah ben de sana çok kızıyorum ama yapacak bir şey yok :) Bunu saymazsak sen de iyisin hoşsun kardeşim. Sınavda başarılar
Sağol Buğcum

Anıl : Bırtt. Of bu çocuğu anlatmayı çok seviyorum çünkü sürekli eziyorumxD Saçmalama makinesi kesinlikleeeee. Oburiks bide ne zaman konuşsak mutlaka ya kola içer yada cips yerxD Heralde konuşmadan en zevk aldığım insandır gülme krizlerine girerim gözümden yaşlar gelene kadar güleriz. Bir keresinden bununla konuşurken ağzımda yemek vardı saf insan yine beni güldürmüştü gülmekten yemekler ağzımdan düşmüştüüü :I:I Moralim bozuk olsun heralde arayacağım tek insandırxD Kavga ederiz , çokta küseriz ama kendilerine bir olgunluk gelmiş bu sıralar artık kavga etmiyoruzxD Severim keratayı yaaa.

şuanda ezdin farkındaysan rencide ettin ama neyse tesekkür geleneği bozmayalım xD

Anıl: Ay sana ne desem bilemiyorum ki xD Beni şaşırtan yegane insanlardansın. Şaşırtıcı bi şekilde herşeyimi biliyosun xD Sana derdimi anlatmamak elimde değil. Asla kızmadan, terslemeden dinliyosun beni ve sabaha kadar dinle beni uyuma desem uyumıcağından % 100 eminim. İstanbuldan böyle bi çocuk çıkmaz diyodum yani itiraf ediyorum ama sen istisnasın Valla. Hele o esprilerin beni güldürmelerin yok muu ooff xD Bazen o kadar çok gülüyorum ki Büşra gibi gözlerimden yaşlar geliyo xD Seni,Büşrayı,İnciyi,Buğrayı,Cansuyu ablamlar falan hep ezberlediler xD O esprilerini ablamlara okuduğumda kırılıyolar resmen xD Ama hiç unutamıcağım bişey var ki o da annen xD Konuyu sen biliyosun annene saygılar sevgiler :I Geçen sene seninle pek anlaşamazdık ama bu sene cidden birbirimizi tanıdık diyebilirim. Tanıdığıma da memnun olduğum ve kuşkusuz güvenebildiğim insanlardansın. Beni hep böyle sıkılmadan dinlemen dileğiyle ve bir dee umarım bu sene sen de kazanıp kurtulursun xD

mac izlerken annem yüzünden bana artisliğinide unutmadım haberin olsun ;) xD

GFBuqra ;

Herşeydir , herşeyimdir. Çok başkadır benim için. Onu sevdiğim gibi kimseyi sevmiyorum şu hayatta sanırım. Ona verdiğim değeri o kadar çok hakediyor ki. Hayatımdan çıkaramayacağım bir kaç kişi vardır. Onların başınıda Buğra çeker. Çok kavga ederiz çok tartışırız. Belki de ikimizde hayatımızda kimseyle bu kadar küsmemişizdir. Ama sonunda gönlümüzü almayıda iyi biliriz. Hatta en başlarda , ilk tanıştığımızda hiç sevmezdik birbirimizi. Ben Buğra'yı öldürmek isterdim. xD
Yani nasıl oldu , ne oldu da bu duruma geldik hiç bilmiyorum. Çok iyi oldu ama hemde çok çok iyi oldu.
Denemelerim vardı benim. Çok yazardım. Tövbe etmiştim yazmaya. Bırakmıştım yazmıyordum artık. Beni yazmaya sürükleyen yine kendisi olmuştur. Uzun bir aradan sonra onun sayesinde yazmaya yeniden başladım.
Şimdi başım sıkışsa bana bir mesaj kadar uzakta olduğunu bilirim.

O benim abimdir , kardeşimdir , arkadaşımdır , dostumdur , babamdır. Hatta bazen annemdir bile.

Öyle bir bağ ile bağlıyım ki ona. Bir insan babasına nasıl aşık olursa bende ona öyle aşığım.
Ya da bir insan abisine nasıl hayran olursa bende ona o derece hayranım.
O bana sevgiyi ve sevginin sınırsızlığını öğreten kişidir.
Eğer şuan bu kadar olgunsam , bana yapılan haksızlıklara karşı durabiliyorsam ve en zor anımda gülebiliyorsam bunu ona borçluyum.

Daha fazla tarif edemiyorum ne yazık ki kelimeler yetersiz kalıyor. O kadar çok söyleyecek şeyim var ki senin hakkında kafamda toparlayamıyorum.

Ona da her zaman söylediğim gibi ''Seni bir annenin çocuğunu sevdiği kadar seviyorum''

İyi ki var.
İyi ki hayatımda.
Sonsuza kadar da çıkmaması dileğiyle :)

SibeL : daha öncede söylediğim gibi , normalde ben insanları tanımadan pek sevemem ama sen benim istisnamsın. Sana karşı daha bi değişik yakın hissediyorum kendimi.

nurummmmmm.... :) bnde sana karşı aynıyım emin ol.. :) duygular karşılıklıdır... teşekkür edermmm ♥

oZKan- Çok bilgili ve kurnaz bir kurucu. sevilen biri :))

« |dieséL| » : Muhabbeti fazla yok ama Çok ağır başlı biri Forum dışında bi sorun olunca yardım eden bi insan.

4MinoRMacH1Né: Sohbetine Doyum olmuyo ; Çok eğlenceli biri. ama haksızlığa uğradığını hissederse illaki öcünü alır içini rahatlatması için :D

ashli : Seviyeli biri Ama Gerçek dost. Çok değer verdiğim biri.

LoKuMuM<3 : Seviyorum bu kızı yaa xD Kankam o benim. Sinirlidir ama eğlencelidir. sohbette canı hemen sıkılan biri :pp

` nazLı .. : Nazlıda Seviyeli. arkadaşlarına değer veren Çok iyi bir arkadaş.

Asi Ruh : Sevilen Sayılan üyelerden. Çok sinirli ama çok baba adam biri.

endLesS : Eğlence olsun Yeter :D Sevilen bilgili arkadaş :pp

GFbuqra : Fenerbahçe Aşığı, Sohbetti fazla olmaz seviyeli iyi bir arkadaş.

-Ediz1912- : Ağır başlı Herşeyi kendi istediği gibi olsun isteyen biri :D Çok iyi bir dost.

' Kontes.. : Sohbeti çok güzel melek gibi demiyecem ama onlara benziyo :pp

hawaLı_qirL : Sevilen sayılan Çok aranan bi kız. bende severim onu .pp

RaPizM^^ : Spor konusunda Hiç anlaşamadığım biri. Ama aynı zamanda Çok sevdiğim biri.

Terk-i diyar : unutulmaz bir arkadaş.

~ Maktûl ~ : Sohbettçi bir insandır. zarar vermeyen arkadaşlardan. Sevdiğim dostum.

Süpürgeli Cadı : Çok matrax Biri :D Hiç bişeyi takmıyo Onu seviyom ama o bilmiyor :pp

Reis : Sevilen sayılan üyelerden.

karagümrük : kankam severim kendisini
laughing.gif

damla : Dert kızı seveni çok kimseye zararı yok.

~ SiLence : Sevdiğim Biri. Forumdada sevilen bi üye. Sobeti güzel :pp

уαяєη : pek sohbeti sevmiyen ama forumda başarılı yöneticilerden biri.

~ Maktûl ~ : Sohbettçi bir insandır. zarar vermeyen arkadaşlardan. Sevdiğim dostum.

teşekkürr ederm :)

Öpüyorum ellerinden teyzem beni anlar xD

Selamı var Buğ bi akşam yemeğe bekliyoruz hamsi buğlama yapıcaz xD

şuanda ezdin farkındaysan rencide ettin ama neyse tesekkür geleneği bozmayalım xD

Zaten eziksin ezmeme gerek yokxD Neyse uzatmıyorum xD

LoKuMuM<3 : Seviyorum bu kızı yaa xD Kankam o benim. Sinirlidir ama eğlencelidir. sohbette canı hemen sıkılan biri :pp

Seviyeli yorumlar yapmışsın tuttum bunu xD
Beni sevmeyen ölsüüüün.
Eyvallah gülüm xD

melek = adın gibisin biliyorsun dimi ? bir insanın içinde hiç mi kötuluk barınmaz ? aslı bir sen iki :) cansınız ama siz. seninle dertleşmek pahabiçilemez yavrum. bu arada son telefon knouşmamızda ben uyuyakaldım sanırım :11: üstümde acık uyumuşum zaten xD hiçbişeye sıkılmıyorsun üzülmüyorsun. dediklerimi unutma ve uygulaa :) sen herşeyin en iyisine layıksıınn
İncimm benim düşüncelerin beni çoook ama çoook mutlu etti.
Çok seviyorum seni senle dertleşmekte paha biçilemez kuzum.
Dediklerinde aklım her ne kadar uygulayamasamda hep benimle ol tamam mı ? :2:

Emel (Nazar) , Hande , Damla , Gizem , Kadir (BravehearTs) , Melek , Kübra :
Sizinlede çok muhabbetim var.Hepinizi nedense bir tutuyorum belki tuhaf gelebilirxD Kesinlikle mükemmel insanlarsınız hepinizin kalbinin temiz olduğunada inanıyorum.Hayatınızda hep mutlu olun :)
Teşekkür ederim Büşüümm.
Sende çok temiz kalpli birisin hep mutlu ol, hiç üzülme :)

Melek: İnsan adıyla yaşarmış derler ya seninki o misal. Melek gibi kızsın gerçekten. Hayatın boyunca her daim mutlu olman dileğiyle bitanem seviliyosun :R
Nazlımm teşekkür ederim sende hep mutlu ol hiç üzülme :)
İnşAllah herşey gönlünce olur kuzucum sende çok seviliyorsun ki :2:

Melek: sürekli bi depresif halde süreklixD Kendini mutsuz etmek için büyük bir uğraşı var onun dışında temiz kalpli birisi, yani tandığım kadarıyla daha ötesini bilememxD ara ara dertleşiriz iyi bir dinleyicidir :)
Bu yazdıklarına hiç şaşırmadım desem inanırsın Kadir şüphem yok :)
Sende çok iyi bir dinleyicisin. Burada tanıdığım ve dertleştiğim nadir kişilerdensin :)

Hep mutlu ol ve herşey gönlünce olsun canım :)
' Kontes.. : Sohbeti çok güzel melek gibi demiyecem ama onlara benziyo :pp
Teşekkür ettim Sercan. :) Biliyorsun sadece adım melek :pp

Gizem: Canım benim. Başlarda pek samimi değildik.. Tam olarak da geç tanıştık. Tanıdıkça daha çok sevdim seni.. Çok güzel bi kalbin var. Konuşmuyoruz ne zamandır seninlede. Malum sınavlar falan. Allah seni KadirinLe mutlu etsin :)

oyy guzelım benım sagol tatlım
guzel dıleklerın ıcın :)
evet gec oldu ama tanıstık bende senı cok sevıyorum :)
o guzel yuzun hep guler ınsAllah tatlım benım :)
sınavlar bıtsın sonra benı basınızdan atmazsınız ınsAllah xD
sagol guzel dıleklerın ıcınde Aminnn :)

endLesS : Eğlence olsun Yeter :D Sevilen bilgili arkadaş :pp

Varol lan Sercan. Tanımlamışsın beni xD Teşekkür ederim kardeşim benim.

Melih: Herkes sana Emre dese de şu kadar yıldır bir kez olsun sana Emre diyemedim , diyemiyorum. Kafası karışık birisin nolursa olsun beni şu yıla kadar sinir krizlerine sokmayı beceren sayılı insanlardansın xD Şu aralar iyiyiz tabi ve bundan sonra da seninle asla ama asla kavga etmeye niyetim yok Valla xD Çünkü nolursa olsun sonunda pişman oluyorum ben de böyle bi insanım işte xD Seninle tek ortak yönümüz şu ki o kadar kötü söze rağmen sinirimiz geçince kim olursa olsun gidip özür diliyoruz. İçi dışı bir bi insansın ama biraz dengesizsin be xD Şu dakika bişey istiyosan yarım saat sonra duyguların değişebiliyor. Galiba seninle en iyi cityville de anlaşıyoruz ya. Sen beni işe alıyosun, ben seni falan xD Öyle böyle herkes tarafından çok sevilen birisin. Umarım hayatın boyunca mutlu olursun.

heheh Annem babam alıştı sen alışamadım Emre olayına xD Neyse sorun yok karışmıyorum xD Haklısın farklı bir yapım var Psikolojik olabileceğine inanıp facebook'ta bağış toplama fikirleri kulağıma geliyor Etkileniyorum. Cityville'de geçenlerde tarlamdan çilek çalınmıştı tek komşumda sendin ama bunu öne sürmeyecem bi çileğin lafı olmaz ama çingenliğe gerek yok yani xD Şaka bi yana Melek gibi bir kızsın Ama ben o kadar iyi birisi değilim, olamadım.. Ama olmakta istemiştim. Neyse hayırlısı buymuş dimi Hayatta herşey gönlünce olsun bol kazançlı olsun iyi bir üniversite ve cebi bol paralı bi koca diliyorum xD

teşekkürr ederm :)

Rica ederimm :)

Sel

Seviyeli yorumlar yapmışsın tuttum bunu xD
Beni sevmeyen ölsüüüün.
Eyvallah gülüm xD

Aminn mi diyim :pp

Sağol Kız xD

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim Serco xD

Nedemek Rica edeerim Bayan :pp

Teşekkür ettim Sercan. :) Biliyorsun sadece adım melek :pp

Rica ederim