DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

---> Düşlerforum'da Kimi Nasıl Bilirsiniz..?

bu konuya bayadır uğramıyordum ama yapılan tüm yorumları okudum hakkımdaki yorumlar içinde tşk ediyorum :) sağ olun var olun. Şimdi kendimce DFdeki arkadaslarımı yorumlayalım..

Kontes : İyi kalpli meleğim. ne desem az onun için, dost,arkadas,kanka,kardes hersey o. Bi derdim sıkıntım olduğunda ilk söylediğim kisi kahrımı az cekmedi. Her zaman yanındayım değerlim cok seviyorum seni :)

İnci : İncim kötü gün dostudur. Bi sıkıntın olduğunda yardımcı olmaya calısır yanlız bırakmaz asla baskaları gibi '' banane onun sorunu'' demez hiçbi zaman. Cok güzeldir kalbide kendide.. Uzun zamandır konusamıyoruz sesini özledim buradan kendisine duyurulur :pp

Çikolata : Eski nickiye spook girl. Fatmacım kardesim benim. Az konusmadık az dertlesmedik senle be. Az mı dinledin beni? Güzeller güzeli giremiyor pek siteye ama unutulmuyor tarafımca. Aklımdasın bebeğim.

Nazlı: Onunla eski zamanlarımızı hatırlamak istemiyorum. Bundan sonrasına bakıyorum.. Aramızda cok yanlıs anlasılmalar,yanlıs cümleler,yanlıs olaylar oldu. Ama sonra hersey ortaya cıktı ve bi sorunumuz kalmadı. Asla olaylara artniyetle yaklastığını düsünmüyorum kalbi cok temiz sadece biraz acele ediyor karar verirken :) nazlıcm seninle ilgili yorumumu tamamlarken herkes tarafından sevildiğini belirtmek isterm..

Loqkumum: Trabzonlu arkadasımla fenerbahceye karsı ittifak olusturmus durumdayız :pp Şaka bi yana severm güzel gözlü kardesimi. Herseyin istediğin gibi olması dileğiyle..

ashli: Adminiçem xD kendisine bi gün konuda adminiçem dedim deyiş o deyiş patladı gitti xDxD Aslıcım foruma geldiği günden beri çizgisini koruyor.. Kalitesi belli :) Hep böyle kaL..

Yaren: Dişi adminlerden gidiyoruz :) Yarencim kimseyi kırmak istemez bi konuda gerginlik mi var? hemen yumusatr orayı. Yorumlarını cok beğeniyorum ayrıca ve aynı düsünüyoruz. yorumlarnda kendimi buluyorum :pp

dieseL & özkan: Site kurucuları. Foruma geldiğim ilk günden beri konusmalarımız mesafeli. Bu durumu seviyorum :)

AceLya: Sarı papatya. Forumun en güzel bayan üyelerinden biri. Hem alcakgönüllü hem sıcakkanlı. Masallah diyelimde nazarımız değmesin :)

Cansu: Onun bana karsı olan tutumunu bilmiyorum ama benim onunla bi sorunum yok. Hayattaki istekleri gerceklessin :)

GFBuğra: Gs-Fb muhabbeti dısında yasadığımız bi gerginlik yok. Forumdaki yorumlarını beğeniyorum genellikle espri acısından yaklasıyor olaya yorumlarında gülünecek seyler buluyorum coğu zaman xD

Asi Ruh: Cok komik.xD Forumda dikkat ceken üyelerden biri. Paylasımlarıyla foruma baya bi katkısı var. Ama suan pek girmiyo siteye sanırım yada ben denk gelmiyorum..

Süpürgeli Cadı: Üspürgelim o benim bende onun ırrapizimi :pp Olaylara farklı acıdan yaklsması beni mest ediyo. herkesten farklı biri o kız.. Kimse anlamasada ben anlıyorum onu seviorum lan seni xDxD

CasuaL & Deathalone: ''Hadi GS için 1905'e kadar sayıyoruz'' konusunun müdavimlerinden. Renkdaslarım. :) 2sinide seviyorum :)

Damla: onun ve beyzanın konu anlatısına hastayım xD Cok samimi olmadık hiç bi zaman ama iyi kız öyle düsünüyorum.İlk izlenim derler ya aynen o sekiL. :)

SiLence: İmzamda isminin yer almasından da anlasılacağı üzere değerlilerimden. kardescaaaazımm xD hemen sevdirir kendini herkese. Kendine dikkat et :)

By Cheqici : Sercan.. uzun zamandır konusamadığım bi arkadasım. temiz kalplidir ve herkesin mutlu olmasını ister. Kendine cok ii baksın :)

Sheker kıs: Aşkım aşkım aşkım :pp Seviyorum seni kızııııııııımmm. Nerdesin sevgi göster banaaa :pp

Karagümrük: Alöcan. Forumda ilk zamanlardan beri ii anlastıım bi arkadasım. Karagümrük diye kafayı sıyırcak yakında ama neyse xD

Terk-i Diyar: Baharımm.. siteye giremesende pek iz bırakanlardansın bana göre. Hep gül sen bil ki sana cok yakısıyor.. :)

MaktuL & Hande & Hawalı girL & Fox : 3 çiçek 1 böcek dedikleri bu olsa gerek. Sizi seviyorum..

Eveeet unuttuklarım olduysa simdiden özrü bir borc bilirim herkesi yazmaya calıstım. bu isimler dısında forumdan 1-2 üye hakkında da yorum yapmak istedim ama bilerek yapmadım.. :)
Bu zamana kadar kalbini kırdığım biri olduysa forumdan özür dilerim kusura bakmasın..
Benden bu kadar :)

Kontes : İyi kalpli meleğim. ne desem az onun için, dost,arkadas,kanka,kardes hersey o. Bi derdim sıkıntım olduğunda ilk söylediğim kisi kahrımı az cekmedi. Her zaman yanındayım değerlim cok seviyorum seni :)

Teşekkür ederim kuzum yorumun için:)
Kardeşlerin en özeli, en güzeli, değerlim benim bende seni çok seviyorum :)
İyiki varsın ve iyiki benim dostumsun ve ben her zaman senin yanındayım bir sıkıntın olduğunda mutlaka haberim olsun bu kız hep seninle

Teşekkür ederim kuzum yorumun için:)
Kardeşlerin en özeli, en güzeli, değerlim benim bende seni çok seviyorum :)
İyiki varsın ve iyiki benim dostumsun ve ben her zaman senin yanındayım bir sıkıntın olduğunda mutlaka haberim olsun bu kız hep seninle

Biliyorum bebeğim aynı seyleri bende sana iletiyorum. <3
İyiki varsın seni bu sanalda iyiki tanımısımm.
Bu sitenin bana kattığı en özel kisilerden birisin :)
Her sart her kosulda bu kız hep yanında ♥

ashli: Adminiçem xD kendisine bi gün konuda adminiçem dedim deyiş o deyiş patladı gitti xDxD Aslıcım foruma geldiği günden beri çizgisini koruyor.. Kalitesi belli :) Hep böyle kaL..

Düşlerforuma ilk geldiğimde ilk dikkatimi çeken ve örnek aldığım kişi olarak senden bunları duymak çok güzel xD

Güzel düşüncelerin ve adminiçe lakabım için teşekkürü borç bilirim xD
:106:

Düşlerforuma ilk geldiğimde ilk dikkatimi çeken ve örnek aldığım kişi olarak senden bunları duymak çok güzel xD

Güzel düşüncelerin ve adminiçe lakabım için teşekkürü borç bilirim xD
:106:

utandım :67:
seviliyorsunuz matmazeL söylememe gerek varmı bilmiyorum ama kendinize iyi bakın (L)

уαяєη;2997909' Alıntı:

Sanada çok yakışıyordu mavi :pp

Teşekkür ederim düşüncelerin için,
utandırdın beni :67:

Arada renk atmak güzel oluyor hani ondan dolayı şey ettim bende

Ah ahh Melih yine yaptın yapacağını bro xD
Ben de yazıcam bir ara hazırlıklı ol derim :11:

Her zaman her yerde melih karşındaa

mac izlerken annem yüzünden bana artisliğinide unutmadım haberin olsun ;) xD
O kadar yazdığım şeye bu cevabı vermen beni şaşırtmadı, buna bile Şükür xD
` nazLı .. : Nazlıda Seviyeli. arkadaşlarına değer veren Çok iyi bir arkadaş.
Teşekkür ederim Sercan, sen de temiz yürekli iyi bir arkadaşsın :)
Nazlımm teşekkür ederim sende hep mutlu ol hiç üzülme :)
İnşAllah herşey gönlünce olur kuzucum sende çok seviliyorsun ki :2:
Bitanesin :50:
heheh Annem babam alıştı sen alışamadım Emre olayına xD Neyse sorun yok karışmıyorum xD Haklısın farklı bir yapım var Psikolojik olabileceğine inanıp facebook'ta bağış toplama fikirleri kulağıma geliyor Etkileniyorum. Cityville'de geçenlerde tarlamdan çilek çalınmıştı tek komşumda sendin ama bunu öne sürmeyecem bi çileğin lafı olmaz ama çingenliğe gerek yok yani xD Şaka bi yana Melek gibi bir kızsın Ama ben o kadar iyi birisi değilim, olamadım.. Ama olmakta istemiştim. Neyse hayırlısı buymuş dimi Hayatta herşey gönlünce olsun bol kazançlı olsun iyi bir üniversite ve cebi bol paralı bi koca diliyorum xD
He bide espri konusu vardı acayip güldürüyosun beni xD
Teşekkür ederim meleğe benzetilmek güzel bişey :pp ama sen de iyi bi insansın sadece olaylara fazla tepki veriyosun. Merak etme hiçbir kırgınlık yok hepsi geride kaldı büyüdük galiba xD
Son dilekler için de teşekkür ederim xD

Nazlı: Onunla eski zamanlarımızı hatırlamak istemiyorum. Bundan sonrasına bakıyorum.. Aramızda cok yanlıs anlasılmalar,yanlıs cümleler,yanlıs olaylar oldu. Ama sonra hersey ortaya cıktı ve bi sorunumuz kalmadı. Asla olaylara artniyetle yaklastığını düsünmüyorum kalbi cok temiz sadece biraz acele ediyor karar verirken :) nazlıcm seninle ilgili yorumumu tamamlarken herkes tarafından sevildiğini belirtmek isterm..​
Canım benim teşekkür ederim :)

İnci: Sen benim forumdaki ilk dostumsun. Sana bu aralar çok kızsam da sadece seni düşündüğümden , senin mutlu olmanı istediğimden. Hep diyorum ya sana 'ben eski İncimi istiyorum' diye ve bunu gerçekleştirmek senin elinde. Sen benim canımmmsın senin de dediğin gibi gerçek dostumsun benim. Aynı Büşra gibi sonsuz güvenebildiğim sayılı insanlardansınız. Bütün herşeyimi biliyosun herşeyime katlanıyosun olgunlukla beni dinliyosun akıl veriyosun mutlu olmam için elinden geleni yapıyosun. Ve ben seni gerçekten çok çok çok çooook seviyorum İncim. Ama mutsuz olmana dayanamıyorum dediğim gibi eskisi gibi olmak senin elinde. Hayata inat asla pes etmicez diyodun ya bana ben de aynı şeyi sana söylüyorum bitanem. Eski neşene geri dön :) İlerde kesinlikle buluşacaz bi şekilde olacak bu :) Seviyorum seni İncim.

eski neşeme döndüm (L)
tabi görüşemiyoruz yada musait oalmıyoruz o yüzden pekte knouşamıyoruz ama iyiyim bitanem. şu ara sadece konsantre sorunum var onuda en kısa sürede aşıcağım.

yarın itibariyle tabiri caizse eşek gibi ders calışmaya girişeceğim. herşey bizim elimizde evet. ve hayallerimi gercekleştireceğim. siz yanımda olduktan sonra benim hiçbişey için pes etmeye niyetim yok. güzel düşüncelerin için çok teşekkur ederim canım ama kızmana gerek yok :pp

SENİ ÇOK SEVİYORUM biliyorsun bunu :50:

İnci : İncim , değerlim o benim. Nasılda benziyoruz birbirimize. İkizim diyosun ya bana aynen öyleyiz bitanem. Ne zamandır da konusamıyoruz. Her zaman dinlerim ben onu. Onu çok çok iyi anlıyorum. Her yönden. Mutlu ol sen çok hayatım :) En başta ablasın benim için. Ondan öte her şey. Dinlersin anlatırsın. Her şey gönlünce olsun. Hep yanımda ol :)

malesef pek görüşemiyoruz canım ama zamanı gelecek uzun uzun sohbet edeceğiz güleceğiz eğleneceğiz. beni anlyan nadir kişilerdensin hep derimm. saol ii dileklerin için hayatım. sende mutlu ol. elimden geldiğince yanında olmaya calışıyorum başarıyor isem ne mutlu bna. :50: Seviliyorsun Çokcaa

İnci : İncim kötü gün dostudur. Bi sıkıntın olduğunda yardımcı olmaya calısır yanlız bırakmaz asla baskaları gibi '' banane onun sorunu'' demez hiçbi zaman. Cok güzeldir kalbide kendide.. Uzun zamandır konusamıyoruz sesini özledim buradan kendisine duyurulur :pp

teşekkur ederim bebeğim herşey karşılıklı inan. hep derim sizin derdiniz benim derdim :)
kırmızı ile belirttiğim cümlen için ayrı teşekkur ederim bebeğim. böyle düşünmen çok çok çok mutlu etti beni :) bende sesini özledimmm ama Türkcelle gectin :( demiştin gerci gececeğim die.. kısmet nasip ise inşallah knouşuruz bebeğim (L) :50: Seviyorum Seniii

çok mutlu ettiniz güzel düşüncelerinizle kızlar mutlu oldum gece gece :)

of xD
eski neşeme döndüm (L)
tabi görüşemiyoruz yada musait oalmıyoruz o yüzden pekte knouşamıyoruz ama iyiyim bitanem. şu ara sadece konsantre sorunum var onuda en kısa sürede aşıcağım.

yarın itibariyle tabiri caizse eşek gibi ders calışmaya girişeceğim. herşey bizim elimizde evet. ve hayallerimi gercekleştireceğim. siz yanımda olduktan sonra benim hiçbişey için pes etmeye niyetim yok. güzel düşüncelerin için çok teşekkur ederim canım ama kızmana gerek yok :pp

SENİ ÇOK SEVİYORUM biliyorsun bunu :50:
Senin adına çok sevindim bitanemm benim
Herşeyimsinnn
BEN DE SENİ ÇOK SEVİYORUM :50:

Son düzenleme:

He bide espri konusu vardı acayip güldürüyosun beni xD
Teşekkür ederim meleğe benzetilmek güzel bişey :pp ama sen de iyi bi insansın sadece olaylara fazla tepki veriyosun. Merak etme hiçbir kırgınlık yok hepsi geride kaldı büyüdük galiba xD
Son dilekler için de teşekkür ederim xD

Güldürebiliyorsam bu güzel bişey, bak sevindim buna xD Hakkaten fazla tepki veriyorum sakin olamıyorum ve saçmalıyorum değil mi bende fark ettim xD neyse fazla rezil olmayım millete sustum xD Tamam kırgınlık olmaması süper ötesi bir haber :R Rica ederim :)

Anca konu hazırlıyoruz da ondandır :11:
Saolasın canım benim senin de yerin bende ayrı bende senin hiç yanlış birşeyini görmedim :)
Güzel düşüncelerin için teşekkürü borç biliyorum :50:

Canım benim :)
Bende rica ederm :)

nurummmmmm.... :) bnde sana karşı aynıyım emin ol.. :) duygular karşılıklıdır... teşekkür edermmm ♥

Şüphem yok ondan.
Rica ederm ttlım :)

MaktuL & Hande & Hawalı girL & Fox : 3 çiçek 1 böcek dedikleri bu olsa gerek. Sizi seviyorum..

Bende seni seviyorm hayatım :)

malesef pek görüşemiyoruz canım ama zamanı gelecek uzun uzun sohbet edeceğiz güleceğiz eğleneceğiz. beni anlyan nadir kişilerdensin hep derimm. saol ii dileklerin için hayatım. sende mutlu ol. elimden geldiğince yanında olmaya calışıyorum başarıyor isem ne mutlu bna. :50: Seviliyorsun Çokcaa

[/B]

İnsallah hayatım :)
Sende aynen öylesin.
Seviliyosunn :)

Kimseyi tanımam ve bilmem. Sadece Admin Ozkan ile fikirlerimizin uyuştuğunu düşünüyorum ..

beyazgul'um canimsin. Aslinda sana bir supriz yapmayida dusunuyordum ama programi bir turlu indiremedim.

beyazgul= bildim bileli yarali bir kardesim. mutlu oldugunu gormeyi cok istedigim biri, forumda cok sevdigim insan. forum disida gorusmeyi cok istedigim birisi.seni cok seviyorum canim benim.

efsunkar= canim ablam, herkezin derdinden anlayan, forumun ablasi, akli basinda, olgun iyi bir anne. canim benim seni cok seviyorum.

carpe= banli ama olsun, ben cok seviyorum carpe kardesimi.

hayal= hic sohbetimiz olmadi ama yorumlarini takip ettigim, akli basinda, oturakli hanim hanimcik bir kardesim...

casper= hic kimse ile sohbetimiz olmadi ama karsilikli yorumlastigim kisilerden birisi, foruma ilk uye oldugum zamanlarda yorumlastigim eglenceli sevimli bir kardesim.

korsan= korsan, zeki buldugum birisi, casper gibi onunlada ilk uye oldugumda karsilikli yorumlasiyorduk. uzun zamandir sitede gormuyorum ve yoklugu hissedilen bir uye. ins. tekrar yorumlarini gormek dilegi ile...

blue= blue, cevresindekilerle iyi anlasan, kimseyi kirmayan, sicak kanli samimi birisi... yorumunu geri yorumsuz birakmayan iyi niyetli bir kardesimiz. iyiki varsin kardesim.

leydi= firstleydimiz :) iyiki varsin canim.senide seviyorum.

lakovic= :) beni feminist eli sopali olarak goren , karsilikli yorumlasmaktan cok zevk aldigim bir kardesim. eglenceli bir kisilik.

joker= bilmece avcisi :) ama artik goremiyoruz. jokerde cok eglenceli bir kardesim.

amacım sadece konuyu hortlatmak ve 2011dei yorumdan beri baya şeylerin değişmiş olması :)

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] :ilk senle başladım. evet kabul sitede ilkim değilsin ama sonum gibi bir şeysin. kaç zaman geçti tanışalı ve her şeyde yanımda olmayı başardın bu senelerde. umuttsuz olduğumda yanıma koşan sinirlendiğimde yatıştıran kişi. evet bazen bende sende çok hatalar yaptık ama her şeye rağmen hattta herkese rağmen yan yana olduk. şaka bir yana her şeyim oldun. iyiki varsınnn :)

[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] : benim dertleri kendinden büyük arkadaşım.biraz yerinde dur be kardeş. ne zaman görsem etrafında pür neşesin. ama içinde kopan kıyametleri bir ben birde en yakınların bilir. eda ile konuşamayacağım hiç bir konu yok. o derce kendimeyakın gördüğüm. ve bilir zaten bir telefon kadar yakanında ve yakınımda olduğunuu :)

[MENTION=54437]ashli[/MENTION] ; ahh o kadın sohbetlerimizz ahhhh sennn :D seni adminliği bıraktıktan sonra pek aramızda göremesekte varlığı yeter denilebilinecek en nadir üyelerdensin benim için. iyiki varsınn :)

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : az konuşmuşluğumuzzz olupta bu kadar sevebildiğim 2 kişiden birisisin :D Eminecikkkk aslında insanların düşündüğünden daha çok güçlü birisisiin bunu unutmaaaaaa bacımmm :D

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : Evlilik arifesinde olan çiçeği burnunda geliincik. ben yeni gelin olan her arkadaşıma ve akrabama gelincik demeyi severim. çünkü gelincik çiçeği gibi narin ve her an kırılmaya meyilli bir karekteri vardır. sanırım sende birazz yandan yemiş hali ileöylesin :) iiyiki varsınnçok mutlu olsun :)

[MENTION=27617]LocKe[/MENTION] : ahhh 2011 ve 2012 senesi ahhho zamanlar. şu sohbetleri silmeselerdi de tekrar o günleri okuyabilseydik. ne saçmalıklar anlattım sanaaa ne saçmalığıma katlandın gurbet kuşum .) T. ederim dostluğun için :)

[MENTION=130374]REiSS[/MENTION] : geri dön bee kalemi aşk kokan çocuk :( ben çokk özledim seni :(

[MENTION=142319]~AnıL ~[/MENTION] : seni atlasam mı atlamasam mı bilemedim. nedensiz nefret edişlerimizi hala çözemedim neyseeee.

Unutklarım varsa af ola.​

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri