DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

aLiaS

Bayan Üye
İstedim ki bide birbirimiz hakkında yorumlar yapalım.bakalım kim kim için ne düşünüyormuş :) yalnız tek ricam lütfen saygı sınırları aşılmadan yapılsın bu.ben hala yeniyim aslında herkesi tam anlamıyla tanıdığım söylenemez.ama şimdilik bildiğim kadarıyla yazayım istedim.iler ki zamanda tekrar yazarım.ben basladım sizde devam edin bakalım ortaya neler çıkacak :)

Danger: forumda tanığım samimi olduğum ilk kişi :) çok sıcakkanlı çok sevecen :)
Sayesinde hiç yabancılık çekmedim. :)) hem de en sağdık konularıma yorum yapan kişi o :)
OzKaN: doğru dürüst hiç muhabbetimiz olmadı ama ona çok sempati duyuyorum.fikirlerimi en çok onun fikirlerine yakın bulduğumdan sanırım.süper bi site yapmıs.bugun burada yorum yapmam bile onun sayesinde ;)
@slı: kızlardan az çok da olsa ilk muhabbet kurdugum insan :) çok sevimli biri.
Jelipon:hala tam bir muhabbetimiz yok ama seviyorum bu kızı :)
Tyler: bu kısa zamanda üstelik hikayelerinin daha belli bi kısmını okumuş olmama rağmen bayıldım senaryolarına :) pozitif yönünü eglenceli düşüncelerini kendime benzettim.hayliyle onada yabancı deilim ;) ayrıca sözü var birlikte hikaye yazcaz :p
©CyßérťﻦяK: :) çatlak bi papagan yaa herşeyii biras fasla kurcalıyoo :) amaa seviorum onu ;)
DeLY_JoJuK:kendini sanala fazla kaptırmış :) avatardaki ve imzadaki kızlara bayılan nick i üstunde bi deli iştaaa :)
Yaprak:hakkında hiç bilgim yok ama sempati duyuyorum ona ;)
Çöl_çiçegi: düşünme tarzı davranışları süper ;)
Ağlamaz: çözemedim onuu :)
Crayz_junior: en az onu tanıorum sanırım.kendi halinde ii bi insan ;)
Crayz_girl:bu kadar sıcakkanlı bi kız olamaz yaa daha geldigi gün müthiş sempati duydum.
MeL!S: beni sevmediğini biliyorum.bense onu sevmek ya da sevmemek gibi hiç bi duygu hissetmiyorum bile.çünkü önyargılı bi insan deilim.tanımadığım biri için olumsuz düşünmem haksızlık olurdu! :D sonucta herkes beni sevmek zorunda diil.bende herkesi sevmek zorunda diilim.saygı duyarım ;)

Teşekkürler :)
İlk geldiğimde beni hiç incitmeden aranıza kabul ettiğiniz için,
Birlikte güzel paylaşımlar gercekleştirdiğimiz için,
Böylesine güzel bir siteyi kurduğu için öncelikle özkana sora emeği geçen herkese,emeğe saygı duyan bütün üyelere..
Çok teşekkürler :)

SüPer ßir koNuya değinmişSin TeŞEkkürLer Çok GüzeL bi konu her zaMANki gibi ustalığını KonuŞturmuŞsun...!

aLias : GüzeL konuLu Süper aRKadaŞım benim YorumLarı HerZaMan beni etKiLEdi Ve bu koNudaDa baŞka bi etki içine girdim...SaoL ;)kısa zamanda aLıştım ona...!

ishabella: ßenim için Çok Farklı!

MeL!S : ßitaNeM enişTesiYim KendisiNin :p Vede bu oLaydaN çoK muTLuyummm;)ßaZeN taRtışTığımız oLdu ama Yine de SeViyorum onu ßen...

JeLißon : Çok TatLı SeveceN Forumun Şekeri benimde öLe;) YorumLarının uçukLuğuYLa herKeze KenDini SevdireßiLen bi tarZı var oLduğunu Düşünüyorum...SeNide seviYorum Şekerr.

@sLı : Muhabbetim oLmadı 1 kaç konuda karşı karşıya geLdim ama inanıyorumki süper bir kişiliğe ve dostluğa saHip bir insandır.!!!onuda seviyorum..!

ÇöL_ÇiÇeği : Her zaman GörüşLerinin faRkLıLıKLarının Doğru oLduğunu isPatLaDı yorumLarı,bakış açısı her zaMan süper di...!onuda seviyorummm...!

Derin : çok TatLı ve Çok güzeL ;) sadece bu Kadar onuda seviyorum...!

crazy_GirL : ßiricik YeNGeMM;);)

yaprak : sempaTik bi Kızz !!!

cemre_45 : Sevecenn...!

SißeL : saBah Gazetesi :p

meLek35 : Yeni geLdi heraLde FazLa bişey ßiLmiyorum...!

crazy_eda : Hoşş etkiLeyici YorumLarı var ßaZı YerLerde...!

schatzi : aŞık :eek:

RaİnMaN : çok süper bi kişiliği var cana yakın ama son güNLerde ßazı oLayLardan sonra Değişmeye uğramışTı...ßu oNa Hiç YaKıŞmıYO EsKi Rainman oLsa KenDisi için eN Doğru oLanı yapar...

AğLamaz : FarKLı biŞEy ÇözeMEdim bende alias ın dediği Gibi..:D

tyLér : Cana Yakın sohbeti iyi oLan bi arkadaşım !!

susKun_efsane : herkezin oLduğu Gibi benimde üstadım eyv. üstad ;)

Harbicocuk : pek muhabbetim yok ama düşlerforumdaysa doğru yoLdadır buna eminim ;)

Rapor : ex adMin ^^

LinKin_park : FaRKLı yaPı ^^

Dee_Mask : ex CaN&SeL 'li:p

$owaLyé : sÜPeR KonuLarı oLan aRKaŞımız Şu anda AraMızDa oLMasa ßiLe AÇTığı KoNuLar SürMEkTe...!

siyah544 : ReaL den TaNıdıĞım sohbeti Kendisi GüzeL inSaN Şu aNDa isTaNßuLda oLsa ßiLe ForuMda Ve MSn de ßeraßerizzz!;)uzak tutMa arayı gökHaNN...

DeLY_JoJUK : adı üstünde Deliii:D:D

dieseL
: Muhabbetim FazLa Yok aMa DüşünCeLeri güZELll Yaptığı YorumLardan bu ßeLLi oLuyo...

©CyßérťﻦяK : :D ex Gm Muhabbetimiz Yeni Ama Kısa ßir süRede aLıŞTım oNa YaptıĞı VideO ÇaLıŞMaLArı sÜPerrr...;)

CraZY_JuNior
: KardeşiM ßeNim ßunun üsTüne ßi sÖz YokTur heraLde...ÇıLgın heriFFF:eek:

ÖzKaN : Hayata ßaKış aÇısınDaN HayaTa ßaKMasıNı Hayatı kenDi YöNüne ÇEvirMeYi iyi ßiLen ßir aRKadaŞım...!

UnutTuKLarım VarSa özür DiLerim unutMaMAk için Çok Çaba haRCaDım...!

çok güzel bi konu teşekkürler... bende ilk olarak senden başlıyayım :)

aLias : seninle sohbet etme imkanım olmadı ama forumdan takip ettiğim kadarıyla sevecen sıcak birisin. Açmış olduğun konular ve yaptığın yorumlar süper ;)

Danger: sohbetimin olmamasına rağmen iyi ve sıcak biri . Düşüncelerindeki kararlılığı, davranışları yerinde ve çok güzel ;)

kışguneşi : ne diyebilirimki tek kelime ORTAKIM ;)

OZKAN : Canım, yaz güneşim :)

CraZY_JuNior : çok güzel taşımacılık yapar kendisi :D:D şaka bi yana forum dışında da tanışma imkanım oldu junıor la çok şeker sıcak kanlı bi arkadasım ;)

Crayz_girl: off offf eylülüm sıcakta lafmı başka bişey yaa.... ;)

MeL!S : şeker bi bıcırık :)

JeLißon : sohbet edebildiğim üyelerimizden… sevimli,şeker, sıcak,iyi biri sevdiğim bi üyemis :)

@sLı : fazla tanımıyorum ama avatar ve imzasındaki resimlerle dikkatimi çekti :D

Derin : Bilmem neden bu kıza kanım acayip ısındı ;)

schatzi : forumda gördüğüm kadarıyla sevecen , ılımlı bi kişiliğe sahip :)

AğLamaz : bende çözemeyenler arsındayım...:confused:

tyLér : hikayeleri çok güzel .. kendisininde iyi biri olduğunu düşünüyorum.

DeLY_JoJUK : gonyalı deli :D komedi bi kişiliğe sahip :D bide çok ısrarcıı :D:D

©CyßérťﻦяK : forumdan gördüm kadarıyla uyumlu sıcak biri.. videoları çok güsel ;)

Mavilim : birazda olsa sohbet ettiğim biri iyi, ılımlı biri ;)

Dark_dumann : forumdan gördüm kadarıyla sıcak üyelerimizden biri… yerinde yorumlar yazması çok güzel ;)

Aslında bu forumdaki herkez çok iyi çok sıcak insanlar.. herkeze çok teşekkür ediyorum kendi adıma ;)

aLias jnm yanlız duşuosun bnm hakkmdaa bn snı sewmezzlk etmıorum ;) MeL!S: beni sevmediğini biliyorum.bense onu sevmek ya da sevmemek gibi hiç bi duygu hissetmiyorum bile.çünkü önyargılı bi insan deilim.tanımadığım biri için olumsuz düşünmem haksızlık olurdu! sonucta herkes beni sevmek zorunda diil.bende herkesi sevmek zorunda diilim.saygı duyarım bu tamaamenn yanLışştrr bunu okudqm ıçn üzgn :(

JeLißon : Çok TatLı SeveceN Forumun Şekeri benimde öLe YorumLarının uçukLuğuYLa herKeze KenDini SevdireßiLen bi tarZı var oLduğunu Düşünüyorum...SeNide seviYorum Şekerr.

DaNGeR : Enştemsnn sn bnmm ;) jnmsn yany ;) her zmn arkamdasın ;) ben enışte buna derım ;) arada olaylar oldy ama :) gneede enştemii çhok sefıorumm :p

@sLı : asLıjımıı çhok seferım ben :p jnm o bnm yhaa :D:D
ÇöL_ÇiÇeği : Her zaman GörüşLerinin faRkLıLıKLarının Doğru oLduğunu isPatLaDı yorumLarı,bakış açısı her zaMan süper di...!onuda seviyorummm...!

Derin : çok TatLı ve Çok güzeL sadece bu Kadar onuda seviyorum...!

crazy_GirL : çhok kıyak bır kızz :D

yaprak : sempaTik bi Kızz !!!

meLek35 : Yeni geLdi heraLde FazLa bişey ßiLmiyorum...!

schatzi : aŞık
DeLY_JoJUK : gonyalı deli komedi bi kişiliğe sahip bide çok ısrarcıı

©CyßérťﻦяK : forumdan gördüm kadarıyla uyumlu sıcak biri.. videoları çok güsel
HeLin : heLnjmm jnmsn snde bnmm ;) snide ççokk sefıorummm....!!! ;)
aLias: forumda sewdkLerm arkadaşLarımdansın ayrcaaa çhok şekersnn ;) snı çhok sewıorum ;) buda böle ;);)
:D:D

---**** bu kızLar süper işte.. heLin JeLip0n aLias asLı...crazy girL..!! DeriN çöL çiceğii :D bu kdrr ;);) :101: bu kızlar çhok kıyak ;) :) szıı seferm bn :D

Son düzenleme:
DaNGeR işini iyi yapan bırı werılen gorewı en ıyı sekılde yerıne getırıyor...
aLias fazla muhabetım yok ama ıyı cocuk her soze bır cewap buluyor mutlaka:
@sLı cok ıyı ve sempatık bırı en sevdıgım kızlardan bırı
OZKAN forumdakı aklı basındakı kısılerden bırı
CraZY_JuNior forumdakı aklı basındakı 2 kısılık :D
AğLamaz en sevdıgım admın hıc bı ıse karısmaz sadece gorevını yapar
DeLY_JoJUK acayıp ıyı arkadas hele msnden
tyLér kesın hukukcu olucak (yada olmustur) herseyı kurallara dayandırıo :D
©CyßérťﻦяK ılımancı
Dark_dumann anladıgım kadarıyla sarkı tutkunu
darkzet kuzenım oldugu ıcın :D ei bır cocukdur
M€L!S cok tatlı(sozlerı) we cadı bır uye az zamanda cok ısler yapanlardan
HeLin muhabetı super
JeLißon en ıyı anlastıgım qız uye
espoır gerceck bır dost forumdada realdede

we ben en tartısmacı kısılık herseye ıtırazım war:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D

:D:D CözüLemıcek Neyım VarKı : (Aaaa Yaniiiii !!!

007 :D OlaYı Gıbı Olmus Hea =)

İnSan SeviMli GüLeCeN Vs Vs Yazar Be Vs Vs BıLe Yazmamıssınız : ( !!!:))

Yorum YoK HePınızDe İyi HoŞ Ve Samımı Ve GüzeL Ve YakısıKLı Ve GarizMa Ve SagLam DostlukLarı OLan KısıLersınız :))

TşKLeR KıSaaaa Ve Özzz !

DuSLeRForuM'Lu OLmaK Biir AyrıcaLıKTıR ! ! !

gösterdiginiz ilgiden dolayı tesekkur ederim benm için yorum yapan herkesede tskler ;)

BıLmeMKı BenDe Tşk EtSem Mı =):)) Yo Yo TşKLeR ArkLasLar CiiDeN
Rica Ederiz !

DuSLeRForuM'Lu İsen ÖVÜN ' HaTTa ŞıMar :)))

madem herkes yazmıs bızde yazalım:)

oncelık prenseslerımızın olsun;)

ALiaS:kendısını pek tanımıyorum ama ızledıgım kadarıyla actıgı konular cok guzel ıyı sıcak kanlı bırısıne benzıor herzaman bızımle olması dılegıyle;)
___CrAzY_GiRl_: FAZLA SOZE GEREK YOK O BENIM HAYATIMIN ANLAMI ASKIM HERSEYIM IYIKI VARSIN SENI COK SEVIYORUM...

@slı: kendısını pek tanımıorum ama foruma ne zaman baksam hep onlıne :)
MEL!S:bu kız harbı delı cıdden ama delınınde otesı ama cok tatlı bır kız cok hos dolu dolu yasıor hayatı canım kardesım benım;)

kısgunesi:gulsumun bırıcık ortagı bayan tavır:Dsaka bıyana cok ıyı ve delıkanlı bır kızdır;)

derin:kanalımızın agır ablası bole agır olmaya devam et sen:)

simdi adminlerimize bakalım:)

Aglamaz: canım kardesım benım kımse cozememıs onu ama ben cok ıyı cozdum adanalım benım:D

RAINMAN|| :kendısını yakından tanıma fırsatım olmadı ama forumdakı sayılı admınlerdendır bı ara bazı yanlıs anlamalar falan oldu ama allaha sukur yıne hep beraberız

TyLér: ıste ben dıorumkı bu adam ılerıde her turlu unlu bır roman yazarı olacak aha suraya yazıom demedı demeyın:)

suskun_efsane:dangerında dedıgı gıbı ustadımız saygılarr

çöl çiçegi: forumun tek bayan admını:) cok ıyı bırısı cok temız kalplı allah herzaman gonlune gore versın gulsum:)
simdi sıra kardeslerımde;)

DaNGeR:kardesım benım yaa hem yakısıklı hem karızma hem herseysın sen yaa daha otesımı var bu forumdakı en buyuk emegı olanlardan bırısıdır ;)

OzKaN: ya ozkan hakkında konusamıcam her gun beraberız zaten hemen hemen gunun 19 saatı beraberız ıyıkı bu forumu actın kardesım buyuksun:)

Danger Kardes Cok Sagol Düsüncelerin Icın. İnan Cok Mutlu Oldum Benim hakkimda Öyle Düsünmene.Eger Kisa Süredede Olsa Kendimi Tanitabildiysem Azda Olsa Ne mutlu Bana.Saolasin.

hettar dan başka beni tanıyan yokmu :D :D bnede yazcam bişi ler ama sonra :D unutuldum nanany unutulldumm nanay

Danger:Eskiden fazla tanımazdım ama şimdi tanıyorum sıcak kanlı ve iyi biri ;)
OzKaN: çok temiz kalpli eşi benzeri bulunmayan birisi!
@slı: fazla tanımıyorum iyi ve şeker bi kız
Jelipon::D tanınmamı yaw en sevdiğim prenses üyelerden birisi
Tyler: Fazla tanımıyorum ama iyi biri
DeLY_JoJuK::D dely ama iyi biri işte :D
Yaprak: fazla tanımıyorum ama iyi biri
Çöl_çiçegi: düşünme tarzı davranışları süper
Ağlamaz: süper biri az çok tanıyorum
Crayz_junior: :D iyi biri ancak bakışları draqula gibi :D gece rüyama giriyo
Crayz_girl:tanmıyorum..
MeL!S: :D iyi - sheker - güzel ve sıcak kanlı biri ;)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri