DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

---> Düşlerforum'da Kimi Nasıl Bilirsiniz..?

Yaren : Toprağımmm benim. Yaren kesinlikle göründüğü gibi bir insan değil forumda ağır abi havalarında birde özelde görün siz onu iki yüzlüüü xD Yarenlede dertleştiğimiz çok günler oldu kesinlikle çok iyi bir dinleyici buna şüphe yok.Çok olayda geçmiş başından bir kere dertleşmeye kalktık ben msn başında ağladım.Ama kesinlikle güçlü bir kız nede olsa Trabzonlu :pp. 10dk. ötemde ya bir kere ''Gel Büşra buluşalım'' demedixD Hastaneye yolun düşer biliyorsun bebeğim :2:

İkiyüzlü babandır xD

Sen evde davrandığın gibi, sokakta davranabiliyomusun deli :2:
Burasıda forum ister istemez hal ve haraketlerimize, uslubumuza dikkat etmekteyiz bebeğim.

Msn ortamı farklı,burası kuralları olan bi yer bunu sana bi kaç defa hatırlattığımıda düşünüyorum.:181:

Gelelim sana ;

Zırdelisin,dengesizsin ama zamanı geldiğinde (büyüdüğünde) uslanıcaksın.

trabzonlu oluşun ayrı bi özellik zaten..

Seviliyosun bebeğim :50:

:(

çok mu gevezeyim :(

saol bebeğim (L)

her zaman yanında oalcağım biliyorsun.

iyiki varsın mavişimm (L)

Evet öylesin inci çeneni tutmasını öğren xD
Sağol bebeğim sende iyiki varsın (L)

Canım saoll bayağı uğraşmışsın sende İnci gibi bende yazıcam ama sizin kadar güzel yazamam ki xD
Düşüncelerin için teşekkür ederim çok mutlu ettin xD
En çok da Anıl için yazdıklarına güldüm :11:
Öpüldün :50:

Hiç sorma çok uğraştım xD
Anıl cevap yazma gereğinde bile bulunmuyo ama gördüğün gibi :11:
Muah bebeğime :50:

Sen bence bu forumda oynamayan, en doğal kişiliksin :)

Güzel düşüncelerin için teşekkür ediyorum gerisini görmezden geliyorum :p

Vayyy bunu duydum artık ölsemde gam yemem :pp EyvAllah kardeşim

уαяєη;3000945' Alıntı:
İkiyüzlü babandır xD

Sen evde davrandığın gibi, sokakta davranabiliyomusun deli :2:
Burasıda forum ister istemez hal ve haraketlerimize, uslubumuza dikkat etmekteyiz bebeğim.

Msn ortamı farklı,burası kuralları olan bi yer bunu sana bi kaç defa hatırlattığımıda düşünüyorum.:181:

Gelelim sana ;

Zırdelisin,dengesizsin ama zamanı geldiğinde (büyüdüğünde) uslanıcaksın.

trabzonlu oluşun ayrı bi özellik zaten..

Seviliyosun bebeğim :50:

Haklısın Yaren , 10 numarasın Yaren :11:
İltifatların için ayrıca teşekkürlerimi sunar yanaklarından öperim .:50:

Nur = işte benim diğer ikizim. çok şey yaşadın hayat seni genç yaşında yıprattı dimii. ama olsun sen ders almasını bil her zaman. yaşındanda olgunsun zaten. kilona takmış durumdasınama dipcik gibisin yavrum çok güzelsinnnnn. şişkoyum diyince ben ne umdum ne buldum güzelsin hatta güzelsin lafı bile güzelliğini anlatmakta az kalır. Allah hakedene bağışlasın diyorum ve knouşmamı sonlandırıyorumm.

Canım benim.
Daha yaşım küçük bliyorum ama seninde dediğin gibi yıprandım.
Evet sende benm diğer ikizimsn.
Seninle konusunca rahatlıyorum ben.
Kilo evet şişmanım şişman hahaha
Teşekkür ederm btanem sende çok güzelsin.
Bu güzel dileklerin için sana çok teşkkür ediyorum.
Seni çok seviyorum hayatm (L)

Nur :Kaderdaşım. Geç bir dostluğumuz oldu ama iyi oldu geç olsun güç olmasın . Kader arkadaşım deriz hep birbirimize çünkü kaderimiz çok benzer yaptığımız yanlışlar yediğimiz kazıklar ikimizinde yakındığı şeyler :SAĞLIK MESLEK vs vs... Birlikte kamerada açtıkkkkkkk biz Yerim ya onu çok tatlı hep bana der ''Çok güzelsin Büşra'' diye ama kendileride taaaaşş gibi hatun Birbirimizle çok rahat dertleşiriz anlatırız ya herşeyimizi. Beyinden oynağız az biraz malum Sağlık Meslekte okuyoruz ayak uydurmak gerek Birgün telefonum çalıyor ''Allah Allah kim bu'' deyip açtım.
-Alo dedim
-Büşra
-Kimsin
-Tanımadınmı beni ?
-Merve senmisin ?
-Hayır ya Nur ben
-Nasıl tanıyabilirim seni Nur ilk defa sesini duydum Ne gülmüştük ya
Canımm benimm Nur yüzlümmmm seviyorum seni.

Geç oldu ama güç olmadı .
Hep yanımda ol sen (L)
Kaderdasmsın. Ynlıslarımız pişmanlıklarımız. Herşeyimiz Büşra. Biz bu hayattan benzer dersler aldık.
O Sağlık meslek olayına hiç girmeyelim bence hahaha
Evet açtık canlı canlı gördüm Büşra'^mı :)
Beyinden oynak hahaha bu güzeldi.

O telefon olayında ben baya saçmaladım.
Hiç sesimi duymadın bile tanıdın mı beni diyorum ya hahaha
Sende diyon merve sen misin hahaha.
Herneyse.
Bu güzel düşüncelerin için teşekkür ederm btanem (L)
Seviliyosun :)

Son düzenleme:

Büşra: O benim kardeşimm. Çocuğum,miniğim,hala bebek gibi davranan mavi gözümm. Çok çok çok çok seviyorum ya anlatılamaz. Sonsuz güvenebildiğim sanaldaki sayılı insanlardan. Yaptığımız bütün saçmalıkları hala hatırlıyorum xD Onunla konuşurken çocuklaşmamak imkansızz xD O tatlı sesi öyle güzel ki yerim ben onuu. Annem,ablalarım herkes tanır Büşramı. Beni gülme krizlerine soktuğu bütün anları annemlere de anlatırım yıkılırlar gülmekten xD O benim herşeyim. İlerde kesinlikle reelde görüşmek istediğim sayılı arkadaşlarımdan. Çok seviyorum seni mavi gözüm.

İnci: Sen benim forumdaki ilk dostumsun. Sana bu aralar çok kızsam da sadece seni düşündüğümden , senin mutlu olmanı istediğimden. Hep diyorum ya sana 'ben eski İncimi istiyorum' diye ve bunu gerçekleştirmek senin elinde. Sen benim canımmmsın senin de dediğin gibi gerçek dostumsun benim. Aynı Büşra gibi sonsuz güvenebildiğim sayılı insanlardansınız. Bütün herşeyimi biliyosun herşeyime katlanıyosun olgunlukla beni dinliyosun akıl veriyosun mutlu olmam için elinden geleni yapıyosun. Ve ben seni gerçekten çok çok çok çooook seviyorum İncim. Ama mutsuz olmana dayanamıyorum dediğim gibi eskisi gibi olmak senin elinde. Hayata inat asla pes etmicez diyodun ya bana ben de aynı şeyi sana söylüyorum bitanem. Eski neşene geri dön :) İlerde kesinlikle buluşacaz bi şekilde olacak bu :) Seviyorum seni İncim.

Anıl: Ay sana ne desem bilemiyorum ki xD Beni şaşırtan yegane insanlardansın. Şaşırtıcı bi şekilde herşeyimi biliyosun xD Sana derdimi anlatmamak elimde değil. Asla kızmadan, terslemeden dinliyosun beni ve sabaha kadar dinle beni uyuma desem uyumıcağından % 100 eminim. İstanbuldan böyle bi çocuk çıkmaz diyodum yani itiraf ediyorum ama sen istisnasın Valla. Hele o esprilerin beni güldürmelerin yok muu ooff xD Bazen o kadar çok gülüyorum ki Büşra gibi gözlerimden yaşlar geliyo xD Seni,Büşrayı,İnciyi,Buğrayı,Cansuyu ablamlar falan hep ezberlediler xD O esprilerini ablamlara okuduğumda kırılıyolar resmen xD Ama hiç unutamıcağım bişey var ki o da annen xD Konuyu sen biliyosun annene saygılar sevgiler :I Geçen sene seninle pek anlaşamazdık ama bu sene cidden birbirimizi tanıdık diyebilirim. Tanıdığıma da memnun olduğum ve kuşkusuz güvenebildiğim insanlardansın. Beni hep böyle sıkılmadan dinlemen dileğiyle ve bir dee umarım bu sene sen de kazanıp kurtulursun xD

Akın: Seninle koptuk bayağı ya. Olgun arkadaşım benimm. Çoğu kez senin hakaretlerine maruz kalsam da seviyorum seni xD Sms yaptığımda yeniden aranıza döncem merak etmeyin sabaha kadar mesajlarımla boğacam sizi xD Seviliyosun kardeşim ne denir ki. Hep böyle mantıklı hareket etmen dileğiyle.

Buğra: Ahh Buğ ahhh. Çok kızıyorum sana bunu sen de biliyosun. Bu sene daha bi mantıklısın ama yine de olayları böyle çözmemelisin. Onun dışında çok iyi çocuksun, esprilisin beni gülmekten kırıp geçiriyosun xD Sen de forumdaki en eski arkadaşlarımdansın ve biliyorum ki uzun yıllar arkadaşlığımız kesilmicek. Eskisi kadar konuşamasak da yerin hala aynı bende. Tez zamanda Dokuz Eylülden kurtulman dileğiyle.

Ayşe: Seninle o kadar az konuştuk ki nasıl oldu da bu kadar samimiyiz hala çözemiyorum xD Seninle ilgili bütün gelişmeleri Büşradan öğreniyorum söyliceklerimi ona söylüyorum o sana iletiyor falan filan xD Acayip esprilisin xD, geleceğin hafızısın ve çok güzel bi kalbin var. Umarım istediğin hedeflerine ulaşırsın seviliyosun biriciğimm.

Melih: Herkes sana Emre dese de şu kadar yıldır bir kez olsun sana Emre diyemedim , diyemiyorum. Kafası karışık birisin nolursa olsun beni şu yıla kadar sinir krizlerine sokmayı beceren sayılı insanlardansın xD Şu aralar iyiyiz tabi ve bundan sonra da seninle asla ama asla kavga etmeye niyetim yok Valla xD Çünkü nolursa olsun sonunda pişman oluyorum ben de böyle bi insanım işte xD Seninle tek ortak yönümüz şu ki o kadar kötü söze rağmen sinirimiz geçince kim olursa olsun gidip özür diliyoruz. İçi dışı bir bi insansın ama biraz dengesizsin be xD Şu dakika bişey istiyosan yarım saat sonra duyguların değişebiliyor. Galiba seninle en iyi cityville de anlaşıyoruz ya. Sen beni işe alıyosun, ben seni falan xD Öyle böyle herkes tarafından çok sevilen birisin. Umarım hayatın boyunca mutlu olursun.

Aslı: Aslımmm benim ya. Ablamın adaşı olmandan mı yoksa başka nedenden mi bilinmez ama seni çok seviyorum benn :) Benim en güzel örnek aldığım insansın hep senin gibi sakin bi insan olmak istemişimdir Valla. O kadar iyisin ki bu herkes tarafından fark ediliyor. Tertemiz bi kalbin var , insanları kıramıyosun , sinirlensen bile kendini sakinleştirebiliyosun ve bunlar seni pırlanta gibi bi insan yapıyor. Umarım hep böyle melek gibi bi kız olursun Aslım hayatın boyunca mutlu olman dileğiyle :) Seviliyosun Aslım çokçaa :)

Gizem: İyi niyetli arkadaşım benim :) Beni dinlemeni, derdime ortak olmanı, sürekli iyiliğimi istemeni , herşeyini çok seviyorum senin :) Bu aralar sınav yüzünden çok konuşamasakta beni her daim dinleyeceğini biliyorum :) Çok seviliyosun tatlım :)

Kübra: Ah Kübüm ahh senden binlece defa özür dilesem de az geliyor. O kadar güzel bi kalbin var ki kimseye kin bağlayamıyosun. Nolursa olsun kalbin asla katılaşmıyor ve bu o kadar güzel bişey ki.. Özgüveni yerinde bi kızsın konuşmalarından bu açıkça belli oluyor , arkadaşların tarafından da o kadar çok seviliyosun ki :) Hakediyosun bütün güzellikleri canım benim. Umarım hayatın boyunca hiç kimse seni üzemez. Çok seviliyosun Kübracımm :)

Yaren: Çocuk ruhlu ya xD Hatta gerçekten çocuk diyebilirim xD Pek fazla konuşamıyoruz ama seviliyosun tatlım bütün güzellikler seninle olsun :)

Melek: İnsan adıyla yaşarmış derler ya seninki o misal. Melek gibi kızsın gerçekten. Hayatın boyunca her daim mutlu olman dileğiyle bitanem seviliyosun :R

Hande-Emel: Siz iki kuzeni aşırı kıskanıyorum sebebini siz de biliyosunuz. Hep böyle kardeş gibi geçinmeniz dileğiyle ikiniz de çok masum , temiz yürekli insanlarsınız. Seviliyosunuzz :)

Unuttuklarım varsa affola :)

Büşra: O benim kardeşimm. Çocuğum,miniğim,hala bebek gibi davranan mavi gözümm. Çok çok çok çok seviyorum ya anlatılamaz. Sonsuz güvenebildiğim sanaldaki sayılı insanlardan. Yaptığımız bütün saçmalıkları hala hatırlıyorum xD Onunla konuşurken çocuklaşmamak imkansızz xD O tatlı sesi öyle güzel ki yerim ben onuu. Annem,ablalarım herkes tanır Büşramı. Beni gülme krizlerine soktuğu bütün anları annemlere de anlatırım yıkılırlar gülmekten xD O benim herşeyim. İlerde kesinlikle reelde görüşmek istediğim sayılı arkadaşlarımdan. Çok seviyorum seni mavi gözüm.

Bu kız sana kurban olur havuç kafammmmm.
Her zaman yanındayım bunu bil sana güvenim sonsuz zaten.

Komikliğim konusuna gelince biliyorum şekerim bunu ilk diyen insan değilsin xD
Eğer moraliniz bozuksa arayabilirsiniz
Numaramı veriyorum 90028845. Bekliyorum :11:

Anıl: Seni,Büşrayı,İnciyi,Buğrayı,Cansuyu ablamlar falan hep ezberlediler xD

Buda bizim farkımız olsa gerek. Aynen anneme anlatıyorum atıyorum Buğra böyle böyle yapmış diye artık oda alıştı tepki yok xD

Kübra: Ah Kübüm ahh senden binlece defa özür dilesem de az geliyor.

Tıpkısının aynısından :)
Of yine çok konuştum :11:

Bu kız sana kurban olur havuç kafammmmm.
Her zaman yanındayım bunu bil sana güvenim sonsuz zaten.

Komikliğim konusuna gelince biliyorum şekerim bunu ilk diyen insan değilsin xD
Eğer moraliniz bozuksa arayabilirsiniz
Numaramı veriyorum 90028845. Bekliyorum :11:
Biricik kardeşimsinn :50:

Emel (Nazar) , Hande , Damla , Gizem , Kadir (BravehearTs) , Melek , Kübra :
Sizinlede çok muhabbetim var.Hepinizi nedense bir tutuyorum belki tuhaf gelebilirxD Kesinlikle mükemmel insanlarsınız hepinizin kalbinin temiz olduğunada inanıyorum.Hayatınızda hep mutlu olun :)

mavışşşş :)
guzel dılegın ıcın sagol tatlım benım
dılerım sende hep mutlu olrsun cnım :)

Gizem: İyi niyetli arkadaşım benim :) Beni dinlemeni, derdime ortak olmanı, sürekli iyiliğimi istemeni , herşeyini çok seviyorum senin :) Bu aralar sınav yüzünden çok konuşamasakta beni her daim dinleyeceğini biliyorum :) Çok seviliyosun tatlım :)

:$
canımm benım yaa özledım senı vAlla
senle konusmyı dertlesmeyı snı dınlemyıı :pp
sende cok ıyısın ılk basta da dedıgım gıbı ayrı bır sevıyorum senı
bu yazdıgın guzel yazı içinde ayrıcaa öptum senı :50:

sende Cookkca Sevılıyorsun :)

Teşekkür ettim büşra :)

herkes gibi çok çok yakın arkadaşlıklarım yok hatta anlayamadığım biçimde benimle kişisel sorunları olanlar bile var ama olan bikaç dosttan bahsedeyim :)

Büşra: bu delinin tekixD ara ara konuşuyoruz acaip enerji dolu birisi, hayatın tadını çıkarmayı bilen bi duruşu var. sağa sola kulak asıp moral bozacak bi yapısı yok, bide bi hastane ayakları filan varda tam olarak da ne yaptığını bilmiyorumxD

emel: çok derdimi dinledi çoook. yaşına göre olgun birisi, biraz daha hareketli olursa iyi olur bence:)

Melek: sürekli bi depresif halde süreklixD Kendini mutsuz etmek için büyük bir uğraşı var onun dışında temiz kalpli birisi, yani tandığım kadarıyla daha ötesini bilememxD ara ara dertleşiriz iyi bir dinleyicidir :)

Buğra: Adam :) Fenerbahçeli olması biraz sorun ama neysexD Forumda kafamın uyuştuğu düşüncelerimin aynı olduğu tek insan her türlü muhabbeti olan bi arkadaş.Dert dinleyen anlatan 10 numara bi kişilik. yazık öğrenci xD makarna endüstrisini kalkındıran kişi :)

Gizem: Tanıdım ve vazgeçemedim. Bilmiyorum çok değişik birisi çok hemde ilk defa bi forum sitesinde birinin peşinden koşmama yol açan kişi :) çok değişik bi şekilde bağladı beni kendisine o kadar temiz kalpli ki..Df nin bana en büyük hayrı diyebilirimxD Düşüncelerinde artniyet olmayan insanlara karşı iyi iyimser yardımsever..İnşallah birgün yüzyüze görüşebilmeyi istediğim insan.

Damla: fazla söze gerek yok "deli" xD

Büşra: bu delinin tekixD ara ara konuşuyoruz acaip enerji dolu birisi, hayatın tadını çıkarmayı bilen bi duruşu var. sağa sola kulak asıp moral bozacak bi yapısı yok, bide bi hastane ayakları filan varda tam olarak da ne yaptığını bilmiyorumxD

Hayatım 3 kelime oda şöyle : deli , umursamaz , enerji dolu :11:

Hala öğrenemedin ya hemşire olucam olum ben Farabi hastanesine geliyorum yazın görüşürük oralarda xD

Gizem: Tanıdım ve vazgeçemedim. Bilmiyorum çok değişik birisi çok hemde ilk defa bi forum sitesinde birinin peşinden koşmama yol açan kişi :) çok değişik bi şekilde bağladı beni kendisine o kadar temiz kalpli ki..Df nin bana en büyük hayrı diyebilirimxD Düşüncelerinde artniyet olmayan insanlara karşı iyi iyimser yardımsever..İnşallah birgün yüzyüze görüşebilmeyi istediğim insan.

benım ıcın cok degerlısın.. farklısn hemde cok farklısın
hyatımda karsılastıgım en ıyı ınsansın
adam gıbı adam efendı bırısın
arada benı gıcık etsen kızdırsanda hosumada gıtmıyor degıl yanı :)
Kendıme en yakın buldugum kişisin benım özelımsın..
İnşAllah bir gun Yüzyüze görüşecegizz o sınavı kazanıp yanına gelecegım :)
işte o zmn benden cekecegın var :pp
Sevıyorum Senı :$

benım ıcın cok degerlısın.. farklısn hemde cok farklısın
hyatımda karsılastıgım en ıyı ınsansın
adam gıbı adam efendı bırısın
arada benı gıcık etsen kızdırsanda hosumada gıtmıyor degıl yanı :)
Kendıme en yakın buldugum kişisin benım özelımsın..
İnşAllah bir gun Yüzyüze görüşecegizz o sınavı kazanıp yanına gelecegım :)
işte o zmn benden cekecegın var :pp
Sevıyorum Senı :$

Bende seni seviyorum :)

Aslı: Aslımmm benim ya. Ablamın adaşı olmandan mı yoksa başka nedenden mi bilinmez ama seni çok seviyorum benn :) Benim en güzel örnek aldığım insansın hep senin gibi sakin bi insan olmak istemişimdir Valla. O kadar iyisin ki bu herkes tarafından fark ediliyor. Tertemiz bi kalbin var , insanları kıramıyosun , sinirlensen bile kendini sakinleştirebiliyosun ve bunlar seni pırlanta gibi bi insan yapıyor. Umarım hep böyle melek gibi bi kız olursun Aslım hayatın boyunca mutlu olman dileğiyle :) Seviliyosun Aslım çokçaa :)

Canımm harika şeyler sölemişsin aslında hiç şaşırmadım beni böle gördüğünü hep anlıyordum zaten :)

Güzel düşüncelerin ve dileklerin için çokkk teşekkür ederim :)
Senden bunları duymak çok güzel
Ben de seni seviyorummmm öptüm :50:

Emel: Emel benim sanal alemde ilk kardeşim dediğim kişilerden. Bambaşka benim için. Ailemden biri oldu sanki. her şeyimi çok rahat gelip anltabiliyorum ona. Hep diyorum ben ; bigün onunla yan yana gelicez ben inanıyorum. Kalbi tertemiz. Kardeşten öte benim için. Her konuda herşeyde sonuna kadar yanındayım ben onun. Moralim bozuk olsun bşey olsun geliyorum anlatıyorum o da bana aynı şekilde. Gerçek hayatta insanlarda bulamadığımı buldum ben onda. Rahatlatıyo beni . Allah ayırmasın bizi. Kolay kolay bırakmam :)

DamLa: Bizim onunla öyle çok eskiye dayanan bi samimiyetimiz yoktu. Çok sonralardan yakınlaştık iyice. Geç olsun güç olmasın. Muhteşem bi insan. Onunla konusmayı dertleşmeyi çok seviyorum. Farklı. Diğer yarım diyorum ben ona. Aynı öyle zaten. Düşünceleri falan çok uyuşuyo bana. Yeri gelince abla yeri gelince arkdaş yeri gelince sırdaş. Her şey. Allah onu kendi gibi tertemiz kalpli insanlarla karşılaştırsın. Ünivertsiteyi kazanıp yanıma gelcek insallah. Sonra Emel sonrada ben :)

Büşra : İşte ben bu kızı burada anlatamam. İkizim diyeblirim. Kaderdaşız biz. Kesinlikle öyle. Öyle şeyler söylüyoki bazen bana ne bliyim sanki beni anlatıyo. Yaşadıklarımız .. Hayatımız.. Üzüldük biraz belki ama ben eminim biz bigün çok mutlu olucaz Büşracım. O gün çok uzakta değil. Sabah kuşum o ayrıca. Cumartesi sabahları uyumaz gelir buraya konusuruz. Seviyorum seninle konusmayı. Çok da güzel maşallah. Allah nazarlardan saklasın. Ben eminim ki daha çok da uzun süre yanımda olucak.

İnci : İncim , değerlim o benim. Nasılda benziyoruz birbirimize. İkizim diyosun ya bana aynen öyleyiz bitanem. Ne zamandır da konusamıyoruz. Her zaman dinlerim ben onu. Onu çok çok iyi anlıyorum. Her yönden. Mutlu ol sen çok hayatım :) En başta ablasın benim için. Ondan öte her şey. Dinlersin anlatırsın. Her şey gönlünce olsun. Hep yanımda ol :)

Gizem: Canım benim. Başlarda pek samimi değildik.. Tam olarak da geç tanıştık. Tanıdıkça daha çok sevdim seni.. Çok güzel bi kalbin var. Konuşmuyoruz ne zamandır seninlede. Malum sınavlar falan. Allah seni KadirinLe mutlu etsin :)

Hande: Çok olgunsun sende yaşına göre. Çokta güzelsin :) Kzeni gibi aynı . Aynı okuldalarmıs zaten daha ne istiyolar. Çok tatlılar ya ikiside :) Seviyorum tatlım seni :)

Açelya: Seninde yerin çok farklı bende. Bi abladan ilerisin benim için her zaman.

SibeL : daha öncede söylediğim gibi , normalde ben insanları tanımadan pek sevemem ama sen benim istisnamsın. Sana karşı daha bi değişik yakın hissediyorum kendimi.

Beyza: İlklerimden. Ama pek gelmiyo artık. Konusamıyoruz da. En son telefonuda kaptırmıştı annesine. Sonra bidaha konusamadık doğru dürüst zaten. Özledim :)

Emel (siLence ) : Yaşına göre çok olgun. Severim onuda :)

Ashli : Canım benim. Konuşamıyoruz seninle bitürlü bliyo musun dekgelemiyoruz xD Hayırlısı :) Seninde yerin başkadır bende her zaman. Bu foruma geldim geleli zaten hiç böyle zıt düştüğün birini falan görmedim. Görceğimide sanmıyorum. UyumLu :)

Uğur: Bazen gıcıksın bazen abisin bazen komik xD Çözemedim ben seni. Her şey biyana , her ne kdar gelip seninle dertleşmesemde her zaman abim gibisindir benim için. İyi niyetlisin bliyorum ben :)

Serhat: Kardeşim gibi severim. Böyle konusuruz falan. Tabi konusmak dediğimde konuda bulamayız saçmalarız da saçmalarız xD Ama gerçekten çok iyi birisi.

Unuttuklarım varsa şimdiden çok özür.

Büşra : İşte ben bu kızı burada anlatamam. İkizim diyeblirim. Kaderdaşız biz. Kesinlikle öyle. Öyle şeyler söylüyoki bazen bana ne bliyim sanki beni anlatıyo. Yaşadıklarımız .. Hayatımız.. Üzüldük biraz belki ama ben eminim biz bigün çok mutlu olucaz Büşracım. O gün çok uzakta değil. Sabah kuşum o ayrıca. Cumartesi sabahları uyumaz gelir buraya konusuruz. Seviyorum seninle konusmayı. Çok da güzel maşallah. Allah nazarlardan saklasın. Ben eminim ki daha çok da uzun süre yanımda olucak.

Bugün iyi havalandırdınız beni hee :pp

Kesinlikle dediklerinin noktasından virgülüne kadar katılıyorum bebeğim
Herşeyimsin , canımsın , değerlimsin öylede kalıcaksın :)

En az sende benim kadar güzelsin hatta benden daha güzelsin ya bebek gibi yüzün var.
Seviyorum seni çokkkkkçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :50:

Sercan : :M:M Kanky:I Benim saçmalıklarıma iyi ayak uyduruyor ben ''kız'' dedikçe o ''ayol'' diyo:I Böyle bir insan işte 360 derece xD Şaka şaka.İyisin , hoşsun , güzelsin oğluma alıcam senixD

[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

:11:

deliii bu kızzz yaa hasta edersin sen adamıxD

ahahaa :D

Sağol Lokum Sende Aynen Öylesinn
smiley9.gif

Bugün iyi havalandırdınız beni hee :pp

Kesinlikle dediklerinin noktasından virgülüne kadar katılıyorum bebeğim
Herşeyimsin , canımsın , değerlimsin öylede kalıcaksın :)

En az sende benim kadar güzelsin hatta benden daha güzelsin ya bebek gibi yüzün var.
Seviyorum seni çokkkkkçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :50:

Sende hayatım aynen öyLe :)
Tesekkür ederm mavişim (L)
Seviyorum seni :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri