Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_lvnbn1ykUH1qgkiv9o1_500.jpg

Özür dilerim bakışlarını hayal ettiğim için

Özür dilerim yazılarımda seni anlattığım için

Özür dilerim mutluluğu sende bulduğum için

Özür dilerim her hareketinden kendime pay çıkardığım için

Özür dilerim her cümleni defalarca okuduğum için

Özür dilerim rüyamda seni görme umuduyla uyuduğum için

Özür dilerim soyadının başına ismimi koyduğum için

Özür dilerim Tanrı’dan seni dilediğim için

Özür dilerim seni sevdiğim için

Özür dilerim

tumblr_lxi6mvC45F1r4uphqo1_500.jpg

“Sensizlikten olsa gerek, çekilmez oldu buralar.”

Sensizliğimi, özlemlerimi biraz daha bastırmak adına uyuduğum geceler, seni rüyalarıma taşımaktan vazgeçmiş gibi durmuyor. Senin hayalin ile uyuduğum günlerin, ertesi günü; uyanışlar yine sana gebe. Yeni doğmuş çocuk misali, seni özleyişlerim hep ilk göz ağrım; bu yüzdendir sanırım bu kadar büyümesi, bu kadar sabırlı oluşum. Özledim kadın, özledim. Özlemlerime inat bitmek bilmeye günlere, geçmeyen zamana lanet ederek yaşıyorum. Özlem her duyguyu barındırır, biliyorum. Aşk, acı, mutluluk, hüzün, heyecan; sana dair ne varsa özledim. Şairin dediği gibi: “Özledim, saçlarında ki ben kırıklarını özledim, gözlerinde boğulmayı özledim, dudaklarında haramı özledim, ellerinde sevabı özledim; sorma bana beni özledin mi diye, özledim ulan özledim.”

tumblr_ltu06lMdbU1qf78w6o1_500.jpg

-Söylesene anılar gidince aşkın ne anlamı kalır? Bana bu kadar iyi davranma. Her şeyi unutacağım.
+Ben her şeyi senin için hatırlayacağım.

tumblr_lv65iy1xVV1r47g58o1_500.jpg

- Ama onu kaybetmekten çok korkuyorum.
- Korkman en güzeli en doğalı en masumu en aşk olanı. Anlıyomusun? Korkucaksın iliklerine kadar hissediceksin bu korkuyu. Hissetmediğin tek yer onun nefesini hissedebildiğin mesafe olucak.

tumblr_lv65iy1xVV1r47g58o1_500.jpg

- Ama onu kaybetmekten çok korkuyorum.
- Korkman en güzeli en doğalı en masumu en aşk olanı. Anlıyomusun? Korkucaksın iliklerine kadar hissediceksin bu korkuyu. Hissetmediğin tek yer onun nefesini hissedebildiğin mesafe olucak.

hoşgeldın :)

hoşbulduk meleğim umarım yoktur koyacaklarım :pp

tumblr_lvh4i1SJ4J1r47g58o1_400.jpg

Susuyorum.Anlatacak hikayelerim olmadığı için değil;anlatacaklarımı sadece ikimizin anlayacağından.

tumblr_lxlr0hgC2g1qfdf3go1_500.jpg

Kış aslında iki kişilik bir mevsimdir.Uyku kokan yorganlar, birbirine karışan rüyalar, sayıklamalarla uyandırdığın biri ve onun gecenin ortasında gülen yüzü… Bu sokulmanın mevsimi.
Eskiden pazarlarda satılan civcivler gibi, kemikler, eklemler birbirine geçmeli.
-Kış: Bir insanın başka bir insan için yapıldığının delili…

tumblr_ltogzyLXHi1qeu158o1_500.jpg

-Birini sevdiğinde onu kaybetmekten korkar mısın?
+Hayır.
-Neden?
+Çünkü korkarsam kaybederim.

tumblr_lv6nlmxqpr1qezkmao1_500.gif

İşte bazen öyle bakakalıyorum sana. Hayran hayran izliyorum seni sen farkında değilsin. Bana baktığında tabii ki kaçırıyorum bakışlarımı sana öyle baktığımı anlama diye. Bilme acı çektiğimi seni nasıl sevdiğimi. Bilme istemiyorum.

tumblr_lve3ax3izw1r47g58o1_500.jpg

Yalnızım işte. Çok basit görünebilir ama değil. Hiç basit değil. Hep acı çekiyorsun mesela. Birbirini çok seven bir çift görünce imreniyorsun kıskanıyorsun. Sonra bi de ağlamak var. En can sıkıcı kısmı yalnız olmanın. En uzun süren ve hiç bitmeyen kısmı.

tumblr_lw1p56Uzsc1r84ko8o1_500.jpg

Ben sana aşık olmak istememiştim ki, ben başımı yaslayıp müzik dinleyebileceğim birini arıyordum. Sabahları yatağımda döndüğümde yüzüme gülümseyen birini, sıkılmadan saatlerce konuşabileceğim birini. Gittiğimiz yerleri beraber keşfedeceğim birini, elini tutmasam bile olurdu. Gözlerime mutlulukla bakan birini arıyordum zaten ben. Beraber sarhoş olup sokaklarda deli gibi bağaracağım birini. Geçmişimizi kıskanmadan,kahkahalarla eski aşklarımızı konuşacağım birini Bütün günün sonunda biten paramız yüzünden metrelerce yolu yürüyeceğim, Benle birlikte kütüphanede saatlerini geçirecek,fısır fısır konuşmaya çalışıcak, gittiğimiz maçlarda sesimiz kısılıncaya kadar bağırabileceğim birini.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri