Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_lvq6btUNVJ1qjx95go1_500.jpg

Bence içmek, her gün tekrarlanabilen ve ertesi gün tekrar hayata dönülebilen bir intihar şeklidir.

tumblr_lur726O4iS1qdsu33o1_400.jpg

İnsan vücudunu dikey olarak tam ortadan ikiye ayırdığınızda görürsünüz ki sağ ile sol arasında hiç bi fark yoktur.
İki kol iki göz iki ayak ve bir sürü organ. Her şey simetriktir.
Sadece bir şey dışında. Kalp..
Sağ tarafınız hep boştur.
Hep biraz eksiksinizdir.
Ve o sağ taraftaki boşluğu sarıldığınız zaman “o”nun kalbi doldurur..

Nereye varacağım önemsiz. Şu an tek ihtiyacım olan şey, uzun bir yolculuk

tumblr_lw1gg5HGeR1r47g58o1_500.jpg

Sen adam, hala eski sensin.
Sadece duyguların körelmiş, sevmeyi unutmuşsun, hissizleşmişsin. Ama özlememeyi bir türlü öğrenememişsin.

tumblr_lqg68bI84y1qep9evo1_500.jpg

O, bana sadece
gülümsese
sarılsa
uzun uzun baksa
yeter.

Soğuktu hep ellerim. Eldivenlerim bile ısıtmazdı. O büyük ellerinle , minicik ellerimi açar alırdın hemen avuçlarının arasına ısıtırdın.
Kalbinin hızlandığı zamanlar ellerimi tutar beni koyduğun yere götürür , orada olduğumu hissetmemi isterdin.
Kısaydı saçlarım toplanmazdı. Önüme düşerdi bir kaç tutam dolardın hemen parmaklarını , arkaya atardın.
Parmakların. Uzun ve yumuşaktı pamuk gibi. Dokunuşların hafifti. Her ayrıntısını hatırlarım o ellerin her dokunuşunu hissederim hala benimmiş gibi…

tumblr_lw208niG8K1qkfdnao1_500.jpg

Daha kar yağacak, daha çok üşüyecek ellerim, yanımda olup ellerimi tutmanı, birlikte o beyaz soğuğu çığlıklarımızla,gülüşmelerimizle yenmeyi isteyeceğim. Camdan bakıp bembeyaz dünyaya, senli hayaller kuracağım. Daha kar yağacak, ben seni dahada isteyip, daha çok özleyeceğim.

tumblr_lv69eb3rk81qmo9n2o1_500.jpg

Kadın, adamın göğsünde alıştı hayal kurmaya.
Ne zaman ki, vazgeçti adam ondan, hayallerinden vazgeçti o da.
Hayalleri, boğazında düğümlenen kelimelerden her biri şimdi.
Hiçbir zaman söyleyemediği, ama hep içinde tuttuğu.

Çok sık olmasa da kadınım derdin.

O anlar senin olduğumu hissederdim.

Uzaklarda da olsan. Sımsıkı sarıldığını hayal eder, dudaklarımda dudaklarının sıcaklığını duyardım.

Unutamadığım tebessümünü hemen iliştirirdin dudaklarına. Ellerini belime dolandırır, bedenine çekerdin bedenimi.

Bedenin sıcacıktı hep. Kalp atışın ne çok hızlı ne de çok yavaştı.

Ellerim ellerinde yok olurdu. Parmakların, parmaklarımla dans etmeyi severdi.

Gözlerimi kapatıp ellerimi dolaştırırdım yüzünde. Her ayrıntısını tek tek hatırlamak için.

Kocaman yatağın içinde kıvrılıp kalırdık ya işte o zaman rahat uyurdum ben. Zaten, kokun olmadan uyuyamazdım geceleri. Sabah olmasa hiç kalkmasam derdin yanından.

Sen olduğun için mi güzel geçerdi her dakikam yoksa sen güzel olduğun için mi bilmiyorum. Ama sen varken her şey ayrı bir tat ayrı bir kokuya sahipti.

Eskiden. Eskiden biz böyleydik. Eskilerden. Eskiden. Eski..

Sen derken bile, diğer herkesden farklı olabileceğini düşünmüştüm.
Sadece kastettiğim şeyi yanlış anladın, diğerlerinden daha acımasız olman değildi isteğim.
Daha güvenilir olmandı, daha yıkıcı değil. Ama sen bunu anlayamadın.

tumblr_lsfr1q4pjC1qk3nq2o1_500.gif

Bir adam tanırdım.
Ve o adam benim hakkımda hiçbir şey bilmiyordu. Kalbindeki o boşluğu doldurmaktan asla çekinmediğim o adamı özlüyorum. Ona yazdığım tüm yazıları sakladığını, kendini eksik hissettiğinde onlara bakarak kendi boşluklarını doldurduğunu biliyorum. Çünkü onun tüm hislerinden birer parça taşıyorum.
Benim o adamı özlediğim gibi, o küçük adamın beni özlediğini biliyorum.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri