Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.

tumblr_lvna4fasaM1qdsu33o1_500.jpg

Kalbime gömüp kendime yasakladığım sevgim gibiydin benim için, bazen mutlu olabilmekti hayalim, çoğu insana garip gelse de evet, mutlu olmaktı bazen hayalim;seninle..

Bir gün hayallerimiz peşimizden gelicek ve bizi, biz olamadığımız dünyanın kapılarını aralayıp, gerçek dünyamıza bırakıcak, işte ben o kapının eşiğinde, üstümde beyaz takım elbise, bir elimde 2 kadeh, diğer elimde yıllanmış kırmızı bir şarap ile bekliyor olucam seni masum, günahsız, ve tertemiz, ve sadece severek, sadece seni, mutlu olmak için, hep, her zaman, ve, sonsuza kadar…

tumblr_lvl9qgKSS91r3nrnzo1_500.jpg

-Dans et benimle hemen,şimdi burda.
+Ne-ee ?
-Dans et benimle!
+Nasıl yani?
-Benim elim senin belinde,senin ellerin benim ellerimde ve nefesini hissederek.

tumblr_lrkvi2JtqL1qi1y3a.gif

Bazen kendimi bi boşlukta buluyorum ve beni kurtaran yine senin hayalin oluyor..

tumblr_lrqf1r3ct71ql3yu6o1_500.gif

Keşke şuan yanımda olsan o kadar çok ihtiyacım var ki sana..
Kollarında olmaya,sıcaklığını hissetmeye o kadar ihtiyacım var ki …

Aşk;

Bazen en güçlü duyguların esiri olmaktır. Gözünün görüp görebileceği her kızı (veya erkeği) parçalama hissidir. Kıskançlıktır biraz aşk.. Yanında pır pır atan kalbinin sesini duymaktır kulağında, herşeyi unutup tüm dünyanı “o” yapmaktır. Heyecandır biraz aşk.. Ve ona karşı söylenecek milyarlarca kelime varken. Bir “seni seviyorum” bile duygularınızın zerresini anlatmaya yetmez.. Yetemez işte. Anlatılmaz, yaşanır aşk.

Cesaretsiz değilim.
Sadece yorgunum.Yorgun olmak cesaretsizlik değildir.Cesaretsizlik kaçmaktır.
Ben kaçmadım savaşmak için hazırlanıyorum…

tumblr_lvoqcgfRU11r47g58o1_250.gif

Gözyaşların içindeki yangını söndüreceğini düşünürken, sinsice körüklediğinin farkında bile olmazsın..

tumblr_lvoxb59P3v1qf6zuso1_500.jpg

Yarım kalmış bir şiirin kelimeleri gibiydik; yorgun ama anlamlı…
Yazsak, yazardık belki de işte üşendik.

İkimizin adının aynı cümlede olduğu günleri özlüyorum.Sen ve ben değil “Biz” sözcüğünü özlüyorum

Eğer beni duyabilseydin; parmak izlerimizin dokunduğumuz hayatlardan kaybolmadığını söylerdim.​

tumblr_ltw0khDgWI1qmb216o1_500.jpg

Sen belki benim yanıma hiç gelmiyordum.Belki hiç bana gülümsemiyordun.Biliyorsun ben sensiz yaşamam.Aldım, yanıma seni oturttum ikimiz yanyana birlikte güldük,eğlendik kafamda bir dünya çizdim yanıma koydum seni elini tuttum böyle kandırdım kendimi ama mutluydum mutluyduk
hayalde olsa yanımdaydın.

Çünkü artık arkamızda bıraktıklarımızdan korkuyoruz.

Bir yalana koşulsuzca inanmak istemenin ne demek olduğunu anlamazsın sen. Seninle uyuyorum, sen yoksun.

Yaşadığını herkes görür, ama öldüğünü hiç kimse bilmez.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri