Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_lxdxxpNFyA1qku0jfo1_500.jpg

Biliyor musun,
Seni çok özledim.
Dön diyemedim, seviyorum diye fısıldayamadım kulağına. Her neyse işte, önemi yok öldürdüm ikimizi de… Koca bir taş oturuyor boğazıma, nefes alamıyorum. Adını anmak istemiyorum, duymayı bile… Ama aklımdan geçiyorsun, gözlerimin önüne geliyorsun ya buna engel olamıyorum. Lanet olsun, olamıyorum işte…
Seni seviyorum, unutmak ister gibi

tumblr_lud29zO2gC1qe6gmno1_400.jpg

Bazı insanlar vardır ve mesafelere rağmen en çok onları yanınızda hissedersiniz.
Fakat onların bundan haberi yoktur.Ne acı!

tumblr_lvsuuuw7lI1qe0eclo1_r8_500.gif

Unutur gibi olursun, yeniden çıkar karşına. Sonra yeniden gider.

tumblr_lzfr9qha5q1qf6zuso1_500.jpg

Yorgun sabahlarımız var bizim. Omzumlarımızda uykudan kalma bölük pörçük insanlar, dilimizde kırık bir şarkı ile uyanıyoruz.

atılan mesajlar, yazılan yazılar, dinlenen müzikler. bunlardan haberin olmayacak.

-işte en çok bu koyuyor.

tumblr_lzwx3gJ9yJ1qjb9a8o1_400.jpg

Sen oraya git.
Orası nereyse işte.
Hiç söylemeden git, bekle demeden git, döneceğim demeden git.

tumblr_lxdxxpNFyA1qku0jfo1_500.jpg

Biliyor musun,
Seni çok özledim.
Dön diyemedim, seviyorum diye fısıldayamadım kulağına. Her neyse işte, önemi yok öldürdüm ikimizi de… Koca bir taş oturuyor boğazıma, nefes alamıyorum. Adını anmak istemiyorum, duymayı bile… Ama aklımdan geçiyorsun, gözlerimin önüne geliyorsun ya buna engel olamıyorum. Lanet olsun, olamıyorum işte…
Seni seviyorum, unutmak ister gibi

:/ çok güzel bu.

tumblr_lwjqs7b8hF1qkvyafo1_500.jpg

Çok hata yaptım şimdiye kadar. Tarifi zor , dönüşü imkansız. Ders aldıklarım oldu , almaya vakit bulamadıklarım da. Duyduklarım doğruysa zaferlerim de olmuş. Ahımı alanlar hala ödüyormuş .. İyi ki yapmışım dediğim şeyler var , aynı zamanda keşkelerim de… Engellemek istediğim başlangıçlar da var. Unutmayı yürekten dilediğim kişiler ve zamanlar var. Unutamadığım ama elbet bi gün unutacağım
dostlarım var. Hayatımdan seneler , aylar çalan insanlar var… Hafızamdan silmek istediğim görüntüler var , silemediğim sözler var , duymamış olmayı dilediğim ama duyduğum , kiminin gözüne sokmak istediğim gerçekler var , ama bende saklı hala..
İçim kanaya kanaya güçlü olduğum anlarım var benim …

tumblr_lzcrmcce4p1qio9b0o1_500.gif

Sen dizime yat,saçlarını okşayayım. Dünyanın en mutlu kadınıyım.

tumblr_lo6p4jHwSl1qd0at3o1_500.jpg

Hayatıma senden sonra belki bir çok kişi giricek ama yıllar geçse bile hatırlayacağım tek kişi sen olcaksın. Belki başka bir tende olsa bile.. Ben O’nda bile SENi görücem..

tumblr_lupulwYemX1r00xxk.jpg

Neden ayrılmıştık? Tuhaf ama geçmişe bakınca nedenler çok anlamsız geliyor. Geçen gün benimleydi beni sevdiğini söylüyordu bir hafta sonra başkasıylaydı aynı şeyleri ona söylüyordu. Beni gerçekten sevmişmiydi? Aşk ne demekti? Bu kadar çabuk gelip geçici bir şeymiydi?

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri