Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_lzi7dxDpbw1r44gouo1_500.jpg

Ben sadece sevmek istemiştim seni, ilk kez yanında olduğum gibi davrana bileceğim birisini bulmuştum, ilk kez hiç bir şeyi saklamama gerek kalmayan birisini, acıyı birlikte çekebileceğimiz birisini, sürekli kaçmak zorunda kalsakta, onunla olabileceğim ve güvenebileceğim birisini. Acı çekmeği hobbi edinmiştim oysaki senden önce sevmek nedir bilmemiştim ben sadece dış görünüşe önem vermiştim, hiç bu kadar derinden hissetmemiştim kalp atışlarımı duyar gibi oldum sanki. Sen diyor onlar, neden gittiğini soruyorlar bense ne cevap vereceğimi bilmiyorum şu an onlarsa beni dürtülemekten vazgeçmiyorlar.

tumblr_lz164xmsy01r44gouo1_500.gif

Kız: Sen hırsızsın, kalbimi çaldın.
Erkek: Sende soyadımı al ödeşelim ♥

tumblr_m0cf86NhM71rozx94o1_500.jpg

Bazıları öyle mutlu eder ki insanı.Sanki yıllarca gülmüyorsun da onun agzından cıkardıgı her kelimeyle hayat buluyormuşsun gibi.

tumblr_lvmd9b1zhr1qc4883o1_500.jpg

“…Uzaktan da sevilirdi yar. Mümkündü. Hem mümkün hem imkansızdı aşk. Hayatın bir parçasıydı dokunmadan sevmek. Yaklaşmadan. Aşk bugün var, yarın kaçtı kaçacak bir ada tavşanıydı sanki. Öylesine ürkek. Kimse yüzde yüz emin olamazdı aşka “sahip” olduğundan. Mülkü yok, tapusu yoktu.”

tumblr_m0i36p1KNa1rod0h5o1_500.gif

Dokunduğun her yerde kokun kalmıştı oysa. Ellerim sen gibi kokardı. Sırf o yüzden sürekli elimi tutmanı isterdim. Eve gelince de koklamaktan soluksuz kalırdım… Bugün yine özledim. Ellerimi burnuma yanaştırıyorum, hala sen kokuyor. Acaba sen de şimdi ellerini koklasan, benim kokumu duyar mısın…

tumblr_m0on0jvzSW1r5vz7go1_500.jpg

Gidiyordum

Gitmek, geri gelebilmek için yapılan en ucuz eylem olarak adlandırdığım çaresiz kelimeydi. Bir daha geri gelmemek üzere.

tumblr_m02g4qrqEa1qezkmao1_500.gif

Her gün dünyada hissettiğim ve duyduğum acılardan bıktım. Çok fazla var, sanki her an için kafama cam parçaları batıyor.

tumblr_ly6lwxyhWU1qb9oa5o1_500.gif

Bazen kar kürelerinin içinde yaşamak istiyorum . Tüm dünyadan kendimi soyutlamak ..

Herneyse .

tumblr_m0u8qoa7BQ1rnjz6ao1_500.jpg

Düzgün biri olamadım, özür dilerim…
Bir insana yakışmayacağı kadar çok sevdim seni, bir insanın layık olamayacağı kadar çok sevildin.
Özür dilerim…

Düzgün biri olamadım, affet…
Senden başkasının olmaması gerektiği bir aptallıktı. Çünkü milyarlarca insan vardı dünyada, mutlaka bir yerlerde az da olsa sana benzeyen ve beni de sevebilecek biri olmalıydı.
Ve ben yalnızca bir’e kadar saymayı biliyordum.
Milyarlarca insan içinde senden başladım saymaya, affet…

Düzgün biri olamadım, bağışla…
Sevdiğin kadar sevilirsin yalanına umarsızca inandım. Ve seni severken öyle kaptırmışım kendimi, sevip sevmemenin önemi yoktu, yalnızca seni sevdiğimi düşünebilecek kadar zaman ayırabiliyordum kendime.
Zamanın tükendiğini, sana koştukça aslında daha da geç kaldığımı hiç fark edemedim.
Bağışla…

Özür dilerim, seni böyle sevmemeliydim.
Affet, artık bir’den sonra da sayıların devam ettiğini fark ettim.
Bağışla, sevdiğin kadar sevilmeyeceğini artık öğrendim…

tumblr_ly9qvgSWKx1qite88o1_500.jpg

Bazen sadece yanımda olmanı diliyorum.
Seninle geçireceğimiz onca güzel şeyleri hayal ediyorum.
Hayallerim seni sevmeye daha fazla itiyor.
Hatta seni yanımdaymışsın gibi sevmeyi daha fazla seviyorum..

"Öpeceğim dokunulmamış bir yanını bulup ruhunun.
Öperken de utanacağım kesin, huyumdur bilirsin.
Severken de çok utanmıştım seni,
şimdi de utanıyorum;
nasıl sevmişim!"

tumblr_m0roniIymi1r4dylqo1_500.jpg

Bazen böyle hissediyorum. O ipleri kendim oluşturuyorum. Birilerini çok seviyorum sonra bütün hayatımı ona göre düzenliyorum. Üzülmesin, kızmasın, sorun çıkmasın diye özgürlüğümden feragat ediyorum. Ki ben özgürlüğüme çok düşkünüm. Sonra bi bakıyorum ki o hiç düşünmeden kırıyo beni. Ben paramparça oluyorum ve sonra her bi parçam ayrı ayrı seviyo onu. Öyle salağım. Ben onun için yazarken o başkaları için okuyo. Hatta bazen bi kadına yazılar yazıyo. Ne biliyim ya. Keşke doğmadan önce hayatımızı görüp doğup doğmamayı seçebilseydik. Kesinlikle doğmazdım.

Sonuç olarak ”yine bana hüsran, bana yine hasret var”.

Kanatları var ama uçamıyorlar. Sen uçabilen kuşlardan mısın?

tumblr_m11m52uFKx1qgxm7do1_500.jpg

-elli katlık bir binadan düşen adamın hikayesini biliyor musun?her katta kendini rahatlatmak için kendine şunu demiş: “buraya kadar her şey yolunda. buraya kadar her şey yolunda.” -sanki bizi anlatıyor gibi.”buraya kadar her şey yolunda” önemli olan düşüş değil yere çarpıştır.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri