Cinler Hakkında Sorularınız

---> Cinler Hakkında Sorularınız

acil cevap bekliyorum.
az önce uyandım rüyamda gördüm yine.
çok kizgin galiba ve sanırım evli bir çocuğuda var. rüyamda yatağımda oluyorum başımda doğru soğuk su akiyor. sonra bir bakıyorm halinin ortasına doğru su akiyor besmele çekiyorum su duman oluyor yerler kuruyor. sonra yatıyorum kapıda bir gölge oluyor bakiyorum içeri girmiyor önce ben anne diye bagiriyorum Allah Allah diyorum sonra karga şeklinde başıma kadar geliyor besmele çekiyorum yine kayboluyor 2 defa tekrarlanıyor bu .

sonra uyandım buradayim . cevap bekliyorum . hafta sonu verdiklerini yaparım demiştim ama ben dayanamam bünyem çok zayıf

InnoCence anlıyorum tamamdır. her gece uyumadan okunmuş su içip abdestli şekilde yatınız. kurtulucaksınız meraklanmayın allah nasip ederse.

konu içine yorum yapmışim zaten.

büyü meselesi şöyle akrabamizin kınasina gitmiştik . kız kardesimin ayakkabisini giymistim . kız evinden ciktigimizda giydiğim ayakkabilar ortada yoktu. öyle çok güzel birşeyde değildi çalmaya degmez yani.
sonra öğrendim ki o ayakkabilar bilerek alınmış ve adıma büyü yapılmış
suan büyü bozuldu olarak biliyorum
üzerimde sürekli muska taşıyorum.
neden insanlar büyü yapma gereksinimi duyarlar ? bunu yapan yakın biri olmalı ben biliyorum ama neyse
bu rüyaya yaptığın yorum büyü yapılıyormuş dedin neden uğraşılir ki?

konu içine yorum yapmışim zaten.

büyü meselesi şöyle akrabamizin kınasina gitmiştik . kız kardesimin ayakkabisini giymistim . kız evinden ciktigimizda giydiğim ayakkabilar ortada yoktu. öyle çok güzel birşeyde değildi çalmaya degmez yani.
sonra öğrendim ki o ayakkabilar bilerek alınmış ve adıma büyü yapılmış
suan büyü bozuldu olarak biliyorum
üzerimde sürekli muska taşıyorum.
neden insanlar büyü yapma gereksinimi duyarlar ? bunu yapan yakın biri olmalı ben biliyorum ama neyse
bu rüyaya yaptığın yorum büyü yapılıyormuş dedin neden uğraşılir ki?

InnoCence ayak kabınıza nasıl oldu benim diğer cinlerle ilgili alana yazın ordan devam edelim isterseniz.

Cevabını Merak Ediyorum Sorum Hakkında

InnoCence kusura bakmayın geç gördüm hakkınızı helal ediniz.

nedne yapılır evlendirmek için,yada ayırmak için,kötü etmek için ailesiyle vs herşekilde ola bilir.
muhtemelen domuz yağı dır ayak kabıyı bunun için ala bilirler ama bozulmuş her neyse yaklaşamamış görünüyor.
ama yinede dikkat ediniz elbiselerinizde yırtık kesik oldumu hiç.
yatağınızda peki ?

InnoCence kusura bakmayın geç gördüm hakkınızı helal ediniz.

nedne yapılır evlendirmek için,yada ayırmak için,kötü etmek için ailesiyle vs herşekilde ola bilir.
muhtemelen domuz yağı dır ayak kabıyı bunun için ala bilirler ama bozulmuş her neyse yaklaşamamış görünüyor.
ama yinede dikkat ediniz elbiselerinizde yırtık kesik oldumu hiç.
yatağınızda peki ?

Elbiselerime Dikkat Etmedim Hiç Genelde Düzenli Kullandığım İçin Sökük yada Yırtık Olmaz. Yedirilen Bir şey yada verilen bir hediye vs olabilir mi ?

InnoCence tabiki ola bilir yedirmek sizi konuşturmamak için ola bilir ama korkacak bişi yok gibi rüyada herney yapıldıysa bozulmuş. o anki ama sonradan oldumu bilmiyorum.
sizemi söylemiştim bazı şeyleri yapmanız gerek diye bişiler yazmıştım dua vs. ?

InnoCence tabiki ola bilir yedirmek sizi konuşturmamak için ola bilir ama korkacak bişi yok gibi rüyada herney yapıldıysa bozulmuş. o anki ama sonradan oldumu bilmiyorum.
sizemi söylemiştim bazı şeyleri yapmanız gerek diye bişiler yazmıştım dua vs. ?

Yalnız Ben Bu Büyüyü Nasıl Rüyamda Görüyorum ? Daha Öncede Rüyamda Bana Ayakkabılarımı İşaret Etmişlerdi. Aslında Ben Bir Rüya Günlüğü Tutmalı ve en ayrıtılı şekline kadar yazmalıyım. çünkü çok fazla sembol işaret var :s

InnoCence siz yazın ben incelerim bildiğim kadarıyla. dediklerimi yaptınızmı peki ?

rüya yada şekilleri yaza bilirsiniz. inşallah daha iyi olursunuz ihmal etmeyin.

daha önce yazmıştım zaten :s ilk sayfaları okursanız göreceksiniz

unutuyorum sürekli :) kusura bakmayın evet gördüm ordada zaten cvp vermişim ben.

rüyada onu görmek size bir işaret demekki sizden farklı bekletiler var görmesenizde la bilirdir. zaten büyünün hertürlüsü günah. siz hocanızın dediklerini yapınız mutlaka yapmalısınız yarım kalmasın lütfen.

o deile bu tarot kartları harbi çıkıyor ınanmıodum kız arkadaşım baktı :D:D harbi şoke oldu bi kart nasıl gelecegı bılebılırkıı wayCANINA :D

şeytan denen güçlü bir şey varken sizi saptırmak için ateşi bile suya dönüştğüre bilirsiniz.
sırf siz fala vs kanın diyerek herşey olur. imkansız değil tıpkı deccalin ölüleri dirilteceği gibi yağmura yağ deyince yağcağı gibi.

InnoCence : bakamam günahtır. başka birşey istesen yapardım

HaDeS :R

InnoCence : bakamam günahtır. başka birşey istesen yapardım

HaDeS :R

:) Bir Sorum Olacak 3Harflilerin Burçlarla Bağlantısı Olabilir mi ? Bir Yerde İkizler Burcu Olan İnsanların 3Harflilere Uğraması Daha Fazla Olduğunu Okumuştum. Ve Ben İkizler Burcuyum Profilinde dikkatimi Çekti Ve Sende İkizler Burcusun ..

Burçlarla da ilgisi olabilir mi ?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri