Cansu.

---> Cansu.

Alismak zorundayiz bu duruma.
Hayat bunlarla güzel, bu şekilde olgunlaşır insan.Her kışın sonu bahardır derlerya, o hesap.

Her zaman sanki yarın olmayacakmis gibi yaşa, keyfini çıkar..

---> Cansu.

Alismak zorundayiz bu duruma.
Hayat bunlarla güzel, bu şekilde olgunlaşır insan.Her kışın sonu bahardır derlerya, o hesap.

Her zaman sanki yarın olmayacakmis gibi yaşa, keyfini çıkar..

Alışılması güç bir durum aslında. Herkesten uzak. O benim her zaman yanımda diyebileceğin,hissedebileceğin kimse yok. Bak hastayım mesela insan tanıdık birini istiyor yanında ama yapabileceğimiz bir şey yok.
Akılsız başın cezasını çekiyorum belki de kim bilir.
Anı yaşamaya çalışırım,teşekkür ederim.

---> Cansu.

Alışılması güç bir durum aslında. Herkesten uzak. O benim her zaman yanımda diyebileceğin,hissedebileceğin kimse yok. Bak hastayım mesela insan tanıdık birini istiyor yanında ama yapabileceğimiz bir şey yok.
Akılsız başın cezasını çekiyorum belki de kim bilir.
Anı yaşamaya çalışırım,teşekkür ederim.

Akılsızlıkla ilgisi yok bunun, hayat boyle, hic bi zaman yaninda olmasini istediklerin istisnasiz yaninda olacak diye bir sey yok ki.Sen güçlü ol, umutsuz olma, mutlaka bi yerlrden acilacak kapilar olacaktir.

---> Cansu.

Yarın;sesimi duyamayacağın kadar uzak olabilirim mesela.
Dokunamayacağın,göremeyeceğin,soramayacağın,
Kızamayacağın,kırılamayacağın,inanamayacağın..
Bir kez daha benimle gülemeyeceğin,
Bir kez daha ellerimi avuçlarının içine alamayacağın,gözlerini kaçıramayacağın..
Tüm cümleleri söyleyip isteyipte susamayacağın,sarılıp uyuyamayacağın..
Aynı sokakta geçemeyeceğimiz,aynı şarkıyı dinleyemeyeceğimiz,
Kavga bile edemeyeceğimiz,kal diyemeyeceğin..
Ayrılamayacağın hatta gidemeyeceğin kadar yok olabilirim.

Seviyorsan kal. Yarın ölme ihtimalim var..​

---> Cansu.

Merhaba Zonguldak.
Merhaba 3 saatlik rötarlı gelen Kamil Koç.
Merhaba Düşlerforum.
Merhaba [MENTION=17366]Buğra[/MENTION]
Herkese merhaba.

---> Cansu.

O fake hesapları açan yine sensin biliyorum. Şizofrenliğin bu kadarı artık. Twitter hesaplarından alıyorsun resimleri,yorumları. Bir de bilgilerimizi falan da aynı yapmışsın. Çok özeniyorsan biz olmaya git kendi isminle kimin yazdığını alıyorsan al. Neden bizim isimlerimiz? Geri zekalılık parayla değil tabii sende haklısın. Herkes biliyor artık kim olduğunu neden bu forumda banlandığını. Zorlama daha fazla da biz de seninle uğraşmayalım,ÇOCUK!

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri