Cansu.

---> Cansu.

Tatlımm görüşmeyeli ne çok şey değişmiş hayatındaaa.. Birkaçını okuyabildim pek de dertliyizz haniii :) Sıkma canını emin ol herşey geçecek ve bu günler geride kalacak. Bu arada biraz geç oldu ama anneannenin için geçmiş olsun.
Sınavınada çok çalış ihmal etme sakın! Ders çalışmak çok sıkıcı olsada buna mecbursun. 1 Nisana az kaldı tekrar hazırlanmak istemiyorsan benim gibi çok çalışş ben çok pişmanım.. Aynı konuları tekrar tekrar görmek inan çok sıkıcıııı..
Umarım tüm sıkıntıların bir an önce hallolur. Bende seni çokkkkk özlemişim canım benim:) Kandine iyi bak başarılarr :)

Sahraaaam. Bir denk gelemedik ki seninle konuşalım. Çok özlemişim seni gerçekten. Eski günler aklıma geliyor da ne güler ne eğlenirdik. Teşekkür ederim söylediklerin için. Sınav konusuna gelince iç güveysinden halliceyim yani anla sen artık. Öptüm seni çok. Umarım denk geliriz bir gün.

---> Cansu.

Sahraaaam. Bir denk gelemedik ki seninle konuşalım. Çok özlemişim seni gerçekten. Eski günler aklıma geliyor da ne güler ne eğlenirdik. Teşekkür ederim söylediklerin için. Sınav konusuna gelince iç güveysinden halliceyim yani anla sen artık. Öptüm seni çok. Umarım denk geliriz bir gün.

Bende seni çok özledim canım benim.. Çok şey değişti hayatında/hayatımda 1 gün boyunca konuşsak bitmez gibi geliyor :D Sınavıda dert etme yaa barajı geçtiysen sorun yok bir şansın daha varr!Benim son şansım :D Boşlama sakın olmaz diye herkes şimdi boşlayacak nasılsa olmaz diye en değerli vakitler şimdi. Öpüyorum seni güzellikk kendine çok iyi davran. :)

---> Cansu.

Dedim ki: “Bazı yazlar sadece o yazdır. Kalmaz diğer mevsimlere. O sana cümleler kurar, girer bakarsın ve sonuna kadar okuyasın bile gelmez. Hem de yanında ilk sigaranı içtiğin adamdır bu, öyle sıradan biri değil.”

Bekledim biraz. “Bazı yazlar daha var” dedim, “Çok sıradan ama ömürlük.”

Baktı. Beni belki anladı belki anlamadı.

“Bir aklına gelmesi var” dedi “Bir de aklından hiç çıkmaması…”

---> Cansu.

Sen yoluna devam et, ben demlene demlene gideceğim bu mevsimden. Ararsan buralardayım fakat dönmemen tercihim.

Sen unut beni. Ben biraz daha seveceğim. Başkalarının yerine hatta bazen. Mesela sen okuyup kendini seveceksin. İnsanlar bilmeyecek oysa beni. Kibrin yanında dolaşan bir yeniyetme olacak. Zamanla başkaları da ağlayacak senin için, o büyüyecek. Yine de seveceğim. Herkes sen olacak, ben herkes gibi biri senin için.

Gittiğim şehirlere seni götüreceğim. Fincanda kalan kahvelerimden hep sana ait harfler dökülecek. İnsanların “sev” dediği adamlar hep seninle yarışacak. Senin sevdiğin herkesin kalbi dolu olacak. Olsun o kadar. Kırılan ayna uğursuzluk getirir. Sen aslında bir ayna kırıyorsun şimdi, çok sonra öğreneceksin.

Git. Doya doya vazgeç benden. Tadına vara vara ardında bırak. Gittiğin anda seni beklemeyi keseceğim. Yıllarca, bir yerlerde seni beklediğimi sanacaksın. Aslında gelirsen, yanıma bile yaklaştırmayacağım seni.

Benim için yaratılmış olabilirsin, bana göre değilsin.

---> Cansu.

Sen. Bana var olmamış bir geçmişi özleten adam.

Sana dokunmamış olabilirim. “İyi geceler”inin güzelliği yeter, ne kadar uzakta kalırsa kalsın.

Gözlerini kaybedebilir gülüşün. Mutluluğun yeter.

Uzakta olabilirsin. Bana öyle, “yanlış kalbin peşindesin” der gibi bakabilirsin. Gözlerindeki ela, yeter.

Okumayabilirsin. Bir zamanlar “benim için bir şeyler yazar mısın?” demiş olman yeter.

Beni hiçbir zaman sevmemiş olabilirsin. Anlattığın “o” bile olsa, kalbini açmış olman yeter.

Son konuşmanla, aylar öncesinde kalmış olabilirsin. Yanımdan geçip gitmen yeter.

Vücut dilinle beni kovabilirsin. Bir kere tanışmamız yeter.

Onu sevebilirsin. Aşık olmam, yeter.

---> Cansu.

Duymak istediğin buysa, tamam; sen beni üzmedin.

Ben kendi kendimi üzdüm.

Ben takıntılıyım. Evet.

Tamam.

İnsanlara seni ben anlattım. Boş yere.

İçi boş hikayeler ürettim.

Bütün suç benim.

Tamam.

Sen hiçbir şey yapmadın.

Sen üzerine düşeni yaptın.

Zaten ne yapabilirdin ki?

Zorla güzellik olmaz.

Hiç özlemedin.

Acımadı.

Adımı bile hatırlamayacaksın bu şehirden gidince.

Ne güzel işte.

Her şeyi ben yaptım.

Ben kendi kendimi öldürdüm.

Üstelik seni rahat bırakmadım hiç.

Dürtüp durdum.

Kızdırdım.

Tamam.

Sen beni üzmedin.

Tamam.

Beni üzmedin.

Şu kadar bile…

Hiç.

---> Cansu.

Bir şarkı çaldı otobüste. Sen, şarkıyı çaldın otobüsten.
Eve götürdün onu. Dokundun, yuvarladın ellerinde. Hoşuna gitti ve sen de sakladın konuşmadığımız şeyleri gözlerine. Senin gözlerin derindi, bilirim. Senin gözlerine saklanan şeyler kaybolurdu. Hiç yaşanmamış haline benzerdi anılar. Gözlerin fire vermezdi. Sen gözlerin sayesinde unuturdun unutmak istediklerini. Ben de gözlerin için görünmez olurdum. Gözlerin için saklardım kendimi. Gözlerinde saklanmış eşime göz kırpardım o halimle. Canımın yandığı oldu bazen durduk yere. Anladım, üstüme üstüme birilerini saklıyordun. Sıkışıyorduk. Nefes alamıyordum. Sonra boğuldum. Bir gün beni unuttun.
Hayatım.
Bu öyle bir şey değil. Her zamanki genellemelerinden bir isim seçip yakıştırma bana. Ben seni çok fazla sevdim, karşılaştığım insana ısınırsam eğer hemen geniş zamana yayıp anlatırım seni. Bir defter kanıma girerse hemen seni yazmaya başlarım. Bazen sana ağlarken ben, evime ağlamayı unuturum; bunu anlıyor musun? Ben seni çok fazla sevdim. Bu gece bu şarkı çaldı ve sana seni çok fazla sevdiğimi hatırlatmak istedim.
Geç zamanı o zaman…
Bir zamanlar diyorum, bu şarkı halindeydi ikimizin hikayesi.

---> Cansu.

Bu şarkı canımı nasıl yakıyor, biliyor musun?
Biliyorsun.
Onu benim yüzümden üzüyorsun.
Aklına getirme beni artık.
Ya da yanıma getir seni.
Ve, sakın birinciyi seçme.
Desem de, seçeceksin.
Yine beceremeyeceksin.

---> Cansu.

Gerçekten, hiçbir şey beni hatırlatmadı mı sana?
Neden gelmedin?
Niye denemedin?
Şarkılar ağır gelmedi mi?
Ben hep yazdım. Niye hiç, beni susturmayı denemedin?
Hiçbir zaman ‘emin’ olamadın senden bahsettiğimden, değil mi?
Bana nasıl baktığını hissettin mi hiç?
Gözlerine yalan söyletebildiğine inandın mı gerçekten?
Duygular hep basittir. ‘Duygularının karışık’ olabileceğine inanacağıma inandın mı?
Onu benden daha çok mu sevdin?
Onu sevdiğime inandın mı?
Kaç kişiye benden bahsettin tanıştığın?
Göndermekten son anda vazgeçtiğin hiçbir mesaj yazmadın mı?
Sarılmak istemedin mi, ne bileyim?
Kolumdan tutup çevirmek istemedin mi?
Cesur olmayı dilemedin mi?
Kendini özlerken yakalayabilecek kadar büyüyemedin mi?
Böyle güzel susmayı nereden öğrendin, örneğin?
Ama hiçbiri;
“Sana sarılabilir miyim?” kadar zorlamadı beni.
Seni hala seviyorum. Bilecek gibisin. Bil.

---> Cansu.

3 kelime,çok anlam;kalbime iyi bakamadın.
Gözyaşlarıma sahip çıkamadın.
Ellerimi hiç bırakmamalıydın aslında. Bak düşmeme engel olamadın.
İhtiyacım var dediğimde gelemedin,gelmedin.
Ne yapayım.. Bende sensizliğe dayanamadım..

---> Cansu.

Bu gün çok yazasım geldi sana bak.
Bir tatilin daha sonuna geldik. Gerçi ne tatildi ama sorma gitsin. Mersin kadar sıcak bir il görmedim ben diyecek olsam da demiyorum çünkü Adana var.
Mersinden Zonguldak'a geçiş yaptığımda resmen cehennemden cennete geçmiş gibi oldum.
Bu arada Zonguldak'a giderken Ankara'da kaybolduk biz. İki kere Ankarayı turladık. Ama ben demiştim İstanbul yolundan gidicez diye dinlemediler beni.
Hala adam yerine konulmuyorum yani anlayacağın.
Dünde bir gece yolculuğu yapacak İzmir'e geri geldim.
Vallahi yatağımı özlemişim.
Yastığıma sarılıp yatıcam bu gece.
Neyse sıkıldım,hadi iyi geceler.

---> Cansu.

İyi kadınlar kolay kolay gitmez.
Zoru görünce terk etmez hemen öyle. Ama eğer gitmeyi kafasına koyduysa gider eninde sonunda..
Yine de gitmeden önce etrafına bir bakınır,gidişinden üzülecek,gücenecek var mı diye.
Ağlaya ağlaya da olsa ''onuru'' için gider.
Ama asla sakat bırakmaz giderken.
Gidiyorsa eğer varlığının değerini görmediği içindir..
Orada var olmanın bir şeye değmediğini anladığı içindir..​

---> Cansu.

Şu şarkıyı o kadar dinledim ki bu gün şu an bile açık olduğunu unutmuşum,kulağım alışmış annemin uyanık olduğumu nereden anladığını düşünüyorum.
Bir de anneme hala tatilde olduğumuzu anlatamadım.
Hem kendisi bana gideceksin zaten evde dur biraz yüzünü görelim diyordu. Evde durdum kendisi dışarı çıktı? Aradaki çelişkiyi bulun.
Önümüzde koskocaman bir 5 sene var.
Bazen diyorum acaba başa Celal Bayar'ı mı yazsaydım. Birinci tercihime yerleşirdim.
Hayırlısı olsun demiştik. Buymuş demek ki.
Hazırlık sınıfı da kampüsün içinde olsaydı iyi olurdu. Dolmuşa bincem şimdi Kozlu'ya gitmek için.
Haa 3 gün sonra da muafiyet sınavı var. Neyse ki benimle bir alakası yok.
Sıkıldım, iyi geceler.​

---> Cansu.

Küfürrrrrrr.
Küfürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Küfürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Küfürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Küfürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Küfürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!​

---> Cansu.

İyi ki içmişim sakinleştiriciyi. 6. hissim çok kuvvetli benim ya artık tescilledim bunu.
Derin derin nefes alıp veriyoruz diyaframdan. Alll verrr,alll verrr.
Tamam şimdi sakinim.
Bu arada diyaframıda google'dan bakarak yazdım.
Aklı yokmuş onu anlamış olduk en azından.
Sakal bırakıcam artık sözümün dinlenmesi için koydum kafaya.
Sakinim sakiiiin.
Midem falan bulanmıyor hadi bakalım.
İyi geceler.​

---> Cansu.

İzmir'i özledim.
Herkes kendini Bayraklı'da,Kordon'da falan etiketliyor kıskanıyorum. Ben neredeyim Zonguldak çarşısı. Aman ne güzel.
Çok küçük bir yer burası. Bir ucundan bir ucuna gitmek yarım saatini alıyor insanın en fazla. İzmir'de olsa yarım saatte anca bir semt değiştirebilirdim.
Küçük yerde öğrenci olmak daha kolaymış ama öyle dediler. İnandık geldik bakalım. 1 haftadır buradayım. Yurtta kalıyorum. Alıştım sayılır.
İlk günüm çok kötü geçmişti. Oda arkadaşım evci çıkmıştı ben geldiğimde hiç bilmediğim bir yerde yalnız başıma uyudum. Sabah kalktığımda ağlıyordum zaten.
İnsan değişik oluyormuş.
Zaten buraya gelirken de bir posta ağlattılar beni arkadaşlarım sağ olsun. Garaja kadar geldiler. Gökçe,Sibel,Naz..
Gökçe'den ayrılmak çok koydu bana. Yarımı İzmir'de bıraktım ben. Ona sarılınca ağlamaya başladım zaten. Ağlamayacağım diye söz vermiştim kendime oysaki.
Bu gün gidip bilet alacağım bayram için. 21 gün sonra oradayım inşallah. Bir on gün kalıp geri geleceğim köyüme..
Pazartesi de okul başlıyor bakalım. Yeni bir hayat beni bekliyor. Neler olacak çok merak ediyorum ama aksine hiç heyecanlı değilim.
Oda arkadaşım da çok iyi bir kız bu arada. Adı Sena. Çok iyi anlaştık.
Dün çok kötüydüm. Sağ olsun ıhlamurumu eksik etmedi elimden. İlacımı,suyumu o verdi. Gece 3'e kadarda ayaktaydı benimle birlikte. Çok korkuyordum anlaşamayacağım biri olur diye ama olmadı iyi ki.
Etrafımda o kadar insan olmasına rağmen yalnızım burada. Bilmediğim bir şehir bilmediğim insanlar.
Ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten 5 sene boyunca..
Neyse başım çok ağrıyor.
Görüşmek üzere..​

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri