Cansu.

---> Cansu.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye?
Sevmek için yaratılmış kalpler hep bomboş niye?

Bugün böyle bir şarkı söyleyesim var ki sormayın. Hep bu televizyondaki ses yarışmaları yüzünden oluyor. Gaza geliyorum. Bir gün başvurmam inşallah. Vallahi öyle bir şey olursa size selam falan söyleyemem kusura bakmayın. Forumda pek sevilmem zaten özellikle kızlar tarafından xD
Neden diye soracak olursanız hemcinslerim tehlike arz ediyor burada o yüzden. Nerelere saklasam ben bu çocuğu içime mi soksam da kimseler görmese bilemedim. Beni nasıl bilirdiniz konusunu okurken bile kıskançlık krizlerine giren bir insan olarak bana çok bulaşmayın xD

Bu arada evde oturmaktan kendimi sanata verdim. Boyama kitabı falan aldım çok eğlenceli. Ortaya güzel bir şey çıkınca mutlu oluyor insan. Gerçi bu evde oturma olayı bana iyi geldi ne zamandır kitap okuyamıyordum okul yüzünden o açığı kapatmış oldum.
Vallahi ayın sonunda kuzenimin düğünü var onu bekliyorum dört gözle. Biraz kurtlarımızı dökelim ama değil mi xD
Haydin hayırlı geceler.​

---> Cansu.

Ya valla gerçekten bazı insanlar hayvan gibi şi yapıyor. Bakın sinyal vermeden dönmeyin beni sinirlendirmeyin sonra sinirlenip boynumu arabanın kapısına vuruyorum. Bir de gördünüz acemi bayan şoförü hemen kornaya basıyorsunuz oluyor mu arkadaşlar. Biraz sabırlı olalım ne olmuş yani vitesi 2ye atmam gerekirken 3e atıp arabayı birazcık sarstıysam. Ne olmuş arabayı 3te kaldırmaya çalıştıysam biraz anlayış..... xD

---> Cansu.

Ya ne demek senden ev hanımı falan olmaz Cansu. Biraz kırıcı olmuyor musunuz Allahasen. Ben nerden bileyim çorba yaparken ağzının kapatılmayacağını. Hem ne olmuş yani yarısı ocağa dökülmüşse........ Sanki size temizlettik. Kirleten ben temizleyen ben. Hem yarısı da duruyordu. Biraz tencereye dolu tarafından bakın canım.

---> Cansu.

Kötüye bir şey olmuyor işte.xD
Ben gidiyom günlüğünle baş başa kal.xD

---> Cansu.

Cansu'nun abisinden Cansu'ya bir araba xD
Doğum günüm için abime bana araba alsana dedim iş bir anda ciddiye bindi arkadaşlar bende anlamadım. Galiba Mart ayında bir arabam oluyor.
Teşekkürler abi teşekkürler xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri