Cansu.

---> Cansu.

Araba ne durumda xD

Ya duran arabaya çarpıpta bu kadar zararlı çıkmayı nasıl başardın.

---> Cansu.

Araba ne durumda xD

Ya duran arabaya çarpıpta bu kadar zararlı çıkmayı nasıl başardın.

Ben arabanın durduğunu çok sonra fark ettim ya. Araba bana çarptı sandım heyecanlandım orada. Çıkma falan yoktur tabii abartıyorum. İncinmiştir büyük ihtimal ama şimdi yazarken bile ağrıyor çok. Başımda sarsıldı herhalde ondan ağrıyor. Şimdi de gülesim geldi o halim aklıma geldikçe :pp

---> Cansu.

Hayal ediyorum da ben o halini görsem bende gülmekten düşer bir yerimi incitirdim xD

---> Cansu.

Sen birazdan gülmekten sandalyeden falan düşeceksin zaten ben ondan korkuyorum. Çık git karikatür paylaş sen :M

---> Cansu.

Öyle çok reddedildim ki,öyle çok unutuldum ki senin tarafından,sensiz kalmak yüreğimi ezen tek korku artık. Öyle ki hayatım yalnız bir korku halinde ayakta duruyor şimdi.. Korkumu gerçeğe büründürdüğün anda yıkılıp gideceğim. Her şeyi tükettim. Hayatta tutunmak adına ne varsa her şeyi yaktım seni sevebilmek için. Tüm sabrımı,kendime ve insanlara güvenimi,sevginin hayatın tek harcı olduğuna olan inancımı.. Artık senden başkasına verecek enerjim,sevgim ve hayatla hesaplaşacak bir benliğim kalmadı. Geriye dönüp sığınacak bir kendim kalmadı.

Cezmi Ersöz.

~~
Bu güzel girişin ardından sanma ki devamı da böyle gelecek.
Aradığı zaman uyuyormuş numarası yaptığım insanlar bir de aradığında uyuduğum halde ''hayır uyumuyordum,konuşalım'' dediğim insanlar vardı.
Evet artık ikisi de yok. Uykum da yok bu aralar. O bile yalnız bıraktı beni.
Ben biliyordum ama o gittiğinde her şeyin gideceğini.
Ne umudum kaldı ne de umudumu yitirmemek için uğraşmaya halim.
Dün gece saat 4'te zar zor uyudum. Uyuduğum 2 saat boyunca da rüyamda gördüm. Uyandığımda da ağlıyordum. Hafif şeyler yaşadığımı düşünenler var. ''Amaaan nasıl olsa unutacak'' diyenler bile var. Onların benim yerimde olmasını çok isterdim. Yalnız kalmalarını,yalnız bırakılmalarını çok isterdim.
Derdimi anlatabileceğim tek bir insan yok etrafımda. Diyeceksiniz en yakın arkadaşın vardı ona ne oldu. E o da kendi derdin be kardeşim. Belki benim bu kadar üzüldüğümün bile farkında değildir.
Hastayım ve bunu bilen bir Allah'ın kulu yok.
O her şeyin farkında olmasına rağmen yok benim yanımda.
Benim yalnız olduğumu,ona ihtiyacımın olduğunu bile bile gününü gün ediyor ya bu daha çok sıkıyor canımı.
Gülemiyorum ya. Gerçekten,isteyerek,içimden gelerek gülemiyorum. Doğallıktan bahseden ben doğal bile olamıyorum insanlara karşı.
Güvenemiyorum kimseye. Güvendim ve yalnız kaldım ben çünkü.
Gökçe,ah sen olmasan..
Bu kız olmasa şuan intihar ediyor olurdum herhalde.

Anneannem de hiç iyi değil biliyor musun? Ayakları falan şişmiş. Yürümekte çok zorlanıyor. Hatta bazen yerinden bile kalkamıyor. Geçende bana ''okuldan döndüğünde beni göremeyebilirsin'' demişti. Yaşlılık psikolojisi diyip geçiştirmiştim ama dün o halini görünce anladım ki bizi kötü günler bekliyor.

Bir zamanlar en yakınımken şimdi kötü gün dostu bile olamıyorsun bana. İşte en çok buna üzülüyorum.
O kadar çok sinirleniyorum ki sana ama yine de kötü bir şey düşünemiyorum senin hakkında.
Neyse sen hep çok iyi ol.
Seni çok seviyorum.

---> Cansu.

Gözlerim davul gibi oldu,artık ağlamamalıyım sanırım.
Hem amacıma da ulaşmışım 25 almışım matematikten. Daha ne istiyorum ki. Derslerimi yeterince kötü yapmaya başladım. Puanlar desen bırak zaten konuşmaya değmez.
Hiçbiri umrumda değil desem ''topla kendini Cansu'' mu dersin?
Yarında sınavım var. Gözlerimin buğusu silinirse biraz bakmayı düşünüyorum. Çok boş gidip kendimi daha da kötü hissetmek istemiyorum. 25 alacak kadar bir şeyler bilsem yeterli.

Anneannemi acile götürmek istedik ama yürüyemedi. Onu öyle gördüğüm zaman içimden bir parçamı daha alıyorlar sanki.
Gripte olmuş. Sesi falan değişik. Yarın ambulans çağırıcaz sabah sedye ile indirecekler aşağı,götürecekler hastahaneye.
Annem ağlamış dün gece. Anneannem ona beni kaybedince çok arayacaksınız dedi diye. Bu gün bana anlatırkende tutamadı gözyaşlarını. Bende onunla beraber tabi.
Karşımda birinin ağlamasından çok etkileniyorum. Zaten çok doluyum hem de çok fazla doluyum.
Bari anneannem iyi olsun Allahım. Bir çöküşü daha kaldıramam sanırım. Zaten hastalık hastası bir anneye sahibim. Her gün bizi yokluğuna alıştırıyor ortada bir şey yokken.
Sabır Allahım sabır istiyorum senden.
Mutluluğu,huzuru falan da geçtim artık. Sen sadece bana sabır ver ki ben bunlara katlanabileyim.
Klasik sonu görebiliyorsun değil mi? Yastığıma gömülüp ağlayacağım.
İyi geceler..

---> Cansu.

Sabır diliyorum cansu

Baya geç oldu ama teşekkür ederim Aslı :)

~~
İşin garibi, bu kadar zamandır hayatının büyük bir bölümünü onu düşünmeye harcamana rağmen, şimdi karşısına geçsen, söyleyecek tek bir kelimen dahi olmaması.

Yok hayır, ne desen de, içinde ne varsa kus. Önemseyecek mi sanıyorsun?

Bilmeyecek mi sanki, gıkını da çıkarmasan, evden de çıkmasan, başkasıyla da birlikte olsan, adı gibi bilmeyecek mi hala “Salata yaparken elimi kestim, çok acıdı” bahanesiyle onun için ağladığını.

Bilmeyecek mi o aptal dizideki karakterlerin birlikte olmasını, sırf onun için çok istediğini. Tabi ki bilecek. Okumuyor mu yazdıklarını? Senin aslında arkadaşını veya sevdiğin onunla bağımsız herhangi bir şeyi anlattığın yazıda, en ufak bir cümlede ona karşı yüklediğin anlamları?

Bilmiyor mu, bir haftadır taktığın, söyleyip, paylaşıp durduğun o şarkıyı onu düşünerek dinlediğini?

Biliyor, köpek gibi de biliyor işte.

Gıkını çıkarmasan da, dudaklarını açmasan da biliyor.

Biliyor. Ve açıkçası,zerre önemsemiyor.

---> Cansu.

Bir erkek vardı hayatımda. Sevgilim değildi; ama sevgilim dışımda her şeyimdi. Günaydın mesajıyla mutlu olurdum, iyi geceler mesajıyla huzurlu bir şekilde gözlerimi kapardım. Beraber zaman geçirirdik, ağladığımızda bile yanımda olurdu. Arkamı döndüğümde bile güvenebileceğim tek kişi o idi. İki saat konuşmasak ''özledim'' derdi. Beni seven herkesten kıskanırdı; hayatımda bana doğru yolları gösterebilecek tek kişi o idi. Bilmiyorum; kimine göre basit, kimine göre zor; ama tek bildiğim o çok özel biriydi.. O çok özel biri :)

---> Cansu.

Rüyalar gerçek olsa seni her gün görürdüüüm.

Diyerek başlıyorum. Rüyamda görmeyi umarak.
Dünde rüyamda çok acayip bir şey gördüm zaten. Sibelle aynı rüyayı görmüşüz hatta. Vay annesini satayım yaa.
Uzun zamandır yazı yazmaktan sana günlerimi anlatamıyorum.
Tabi anlatamadığım her günü anlatmak gibi bir şey yapmayacağım.
Bir sınav haftasının daha sonuna geldik bu gün. Herkese hayırlı,uğurlu olsun.
Yani aslında haftaya iki tane en babasından sınavım var ama bu hafta çok zor geçti ondan kutlama yapıyorum.
İki gün iki tane sınavım falan vardı.
Sonra sen gel bunlara rağmen edebiyattan sınıfın en yüksek notunu al. Allahın işi işte :pp
Tarih sınavı olduk bu gün. Dün tam 4 buçuk saat çalıştım ya. İyi geçti ama. Zaten iyi geçmeseydi ayıptı yani.
Bildiğim halde bir soruyu yanlış yaptım ve hiç bilmediğim bir soruyu onun aksine şans eseri doğru yaptım.
Bu da kaderin bana bir oyunu olsa gerek xD
Öyle böyle geçiriyoruz işte günleri. Yarında dershanem var. Zaten kendimi aştım 60 puanlık bir yükseliş yaşadım son olduğumuz YGS denemesinde.
Gurur duyuyorum ya kendimle bildiğin. Mükemmel bir insan oldum bu aralar :pp

Şaka bir yana bu gün para yatırdım. Pazartesi günü de okulda başvuru yapacağım. Parayı yatırırken bile çok heyecanladım ya. Sınavda ne yapacağım hiç bilmiyorum.
Abim de diyor bende mi girsem sınava ne yapsam. Dedim yürü git gelmişsin 3. sınıfa hala neyin peşindesin. xD

Bak yine stres oldum görüyor musun? Gidip biraz matematik çözeyim bari.
Hadi kaçtım.
Şans dile bana.

---> Cansu.

Benimle konuşmadığı zamanlarda hep O’nun canını sıkan bir şeylerin olduğunu,bir şeylere üzüldüğü için kimseyle görüşmek istemediğini düşünür,onun için üzülürdüm.

Yardım edemediğim için kendime lanetler okurdum.

Oysa O,sadece benden sıkıldığı için benimle konuşmuyordu.

Bense kendimi kandırıyordum.

---> Cansu.

Senden bir şey isteyeceğim. Ufak bir şey, merak etme. Aslında büyük bir şey benim için. Beni sever misin? Hemen sevemem deme. Önce dene. Belki de görürsün istediğin her şeyin bende olduğunu, senin için her şey olabileceğimi. İste bir kere. Sadece bir kere. İstersen yaparsın. Sonra hep elinden tutarım, mutlu oluruz. Bir şans ver işte. En azından bir kere sarıl. Sarılırsan fikrin değişir belki. Kalbimin atışlarını duyarsan değişir mi düşüncelerin? Hani diyorum ki, bir kere dene, bir kere dene sevmeyi. Bir kere şans ver, iste. Sadece bir kere.

Güle güle.

---> Cansu.

Duygularıma esir oluyorum seni görünce.
İnsan bin kere mi yanıyor bir kere sevince..

Çok dertliyim. Bildiğin şu şarkıyı üst üste 5 kere dinleyecek kadar dertliyim hemde.
Hakkını yemeyelim sözleri güzel şarkının.

Dün geceyi acilde geçirdim.
İçeri girdiğimde kimseyi istemedim yanımda dışarıda bekledi annemler. Neden istemiyorsun diye de kimse sormadı.
Sormaya da kimsenin hali yoktu zaten. Herkes bitmiş bir halde artık benim sayemde.
Bende bitmiş bir haldeyim başkalarının sayesinde ne yapalım ama değil mi.
Aslında sana yazmayacağım diye kendime söz vermiştim ama dayanamıyorum artık. Yazmam lazım.
Başka bir yere yazdığım zaman. Yazdı yine,çok güzel yazıyorsun,hiç samimi değilsin yemin ediyorum gibi cevaplar ile karşılaşıyorum daha kötü oluyorum o zaman da. Daha fazla yazasım geliyor.
Aslında o kadar çok doluyum ki sana yazdığım şu iki satır duygularımın özeti bile olamaz.

Yok abi yok valla. Benden artık bir b.k olmaz.
Hayat enerjisi diye bir şey yok bende. Gülüyorum ediyorum da şu içimin ağlamasını ne yapıcam bilmiyorum.
Gitmek istiyorum ya yemin ediyorum beni kimsenin tanımadığı bir yere gitmek istiyorum. Bu güne kadar yaşadığım her şeyi unutmak istiyorum. Bıktım artık bir şeyleri birilerini düşünmekten.
Her giden sanki bana inat yapar gibi geri geliyor. Gidiyorsun bari gelme değil mi neden geliyorsun yani derdin ne!
Ya gitmeyin ya da hiç gelmeyin. Görünmeyin gözüme. Varlığınıza alıştırıyorsanız yokluğunuzu yaşatmayın. Yokluğunuza alıştırıyorsanız da yeniden varolmayın.

Bir insan uzun süre günlerini geçirdiği birini nasıl olurda 'değmezmiş sana' diyerek silebilir anlamıyorum.
Nasıl hakkında sana söylediği şeyleri düşünebilir.
Nasıl olurda senin ölmene bile razı olabilir. Sana 'geber' diyebilir.
İnsanlar bu kadar mı gamsız bu kadar mı acımasız.
Tanıdığım en iyi adamda bunu yapıyorsa ben daha kime nasıl güveneceğim onu da bilmiyorum. Hep en güvendiklerinden mi yer en büyük kazığı insanlar.
Yüzüstü bıraktı ya beni resmen. En önemli yılımda yüzüstü bıraktı.

Bir de yeni modaları var insanların sen bir şey söylersin onlar seni umursamıyormuş gibi davranır sana cevap vermez.
Söyledikleri aklıma geliyor umursamamakla ilgili. Ne kadar acınacak bir durumdayız.
Bunlar yakışmıştı zaten bize. Sonu bu olsun diye bu kadar çabalamıştık bir şeyler için.
O kadar doluyum ki anlatamam sana.

Sizde yüzüstü bırakılmış bir genç kızın isyanını izlediniz. Ya da reklamları artık kim ne derse o yani.
Bir şeyleri başardığım zaman görecek ama aslında ne kadar gerçek olduğunu.
Biraz düşünsünde eskilere gitsin. Fedakarlık ne demekmiş anlar o zaman.
Değmez bana. Boş konuştum yine. Pişmanlıklarıyla baş başa bırakmalıydım insanları hata bende yine.

Neyse ya güle güle.

---> Cansu.

Noldu da acilde geçirdin o geceyi? Geçmiş olsun cansu aslında yazacak çok şeyim var ve bilmediğim de çok şey var. O yüzden fazla şey yazamıyorum ama yanlış yapıyorsun hem de çok yanlış yapıyorsun. İnşAllah gönlünden geçen okulu ve bölümü kazanırsın ama diyelim ki kazanamadın işte o zaman bu dediklerimi daha iyi anlarsın.

Sen de benim gibisin çok ağlıyorsun çok hırpalıyorsun kendini. Kazanamazsan benim yaptığım gibi ölmek isteyeceğini de biliyorum. O yüzden yapma. Hiçbir insan için acillik olacak kadar kendini mahvetme. Bu insan annen bile olsa yapma bunu. Yani demek istediğim o kişiyle sınırlı değil yazdıklarım kızmasın bana hemen. Neyse işte ortada yanlış bişeyler var görüldüğü kadarıyla bu yanlışı düzeltmek de zor değil, hayatını düzene sokmaktan başka çaren yok. Allah yardımcın olsun

---> Cansu.

Oldu bir şeyler boş ver.
Benimde aslında anlatmak istediğim çok şey var ama anlatacak halim yok artık. Tam tamam bitti artık mutluyum diyorum başka bir şey çıkıyor. Burada sitemim aslında sadece o anladığın kişiye değildi yani. Her zaman aynı şey oluyor ben bundan sıkıldım. 17 yaşındayım ve bazı duyguların bana çok erken yaşatıldığını düşünüyorum. Biliyorsun sende daha öncelerde neler yaşadığımı az çok anlıyorsundur beni. Yaşadığım her şeyi kaldıracak durumdaydım ama olmuyor artık üst üste geliyor her şey. Zaten başımda sınav denen bir dert var. Bu sene ne olacağım belli değil.
Kazanamamayı bile bekleyemeceğim ben sanırım ölmek istemek için. Bir şeylerin yanlış gittiğinin bende farkındayım ama tek başıma düzeltemiyorum.
Ya ben bir şeyi yanlış yapıyorum ya da etrafımdakiler çok yanlış sularda yüzüyorlar. Etrafımda olmayanlarda bir anda çıkıp geliyorlar yine beni alt üst ediyorlar. Bilmiyorum yani.
Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için.
Amin..

---> Cansu.

Biliyorum önceden de yaşadıklarını yine iyi kaldırıyorsun ben bu kadar şeye dayanabilir miydim bilmiyorum. Ama bence senin hatan sana zarar verene sırtını dönememen yüzünden oluyor.

Sınav senesi zaten berbat bir şey. Dünyanın en sakin insanı bile o seneyi stressiz geçiremez. Kaldı ki sınav yaklaştıkça insan boğulacak gibi oluyor yani yaşadığın her şeyi aynen ben de yaşadığımdan seni anlayabiliyorum.

Ama inan ki hepsi geçiyor. Bak ben ilk sınava girdiğim yılın üzerinden 2 yıl geçecek sanki dün gibiydi. İyi ya da kötü bitecek bir şekilde. Sen yeter ki sadece sınavına odaklan şimdi kendini sıkmazsan tercihlerin açıklandığı gün kendini sıkmadığın için bin pişman olursun. Bu forum, bizler ve tanıdığın herkes bir bir gidecek hayatından. Senden ve hayatından değerlisi yok

---> Cansu.

Tatlımm görüşmeyeli ne çok şey değişmiş hayatındaaa.. Birkaçını okuyabildim pek de dertliyizz haniii :) Sıkma canını emin ol herşey geçecek ve bu günler geride kalacak. Bu arada biraz geç oldu ama anneannenin için geçmiş olsun.
Sınavınada çok çalış ihmal etme sakın! Ders çalışmak çok sıkıcı olsada buna mecbursun. 1 Nisana az kaldı tekrar hazırlanmak istemiyorsan benim gibi çok çalışş ben çok pişmanım.. Aynı konuları tekrar tekrar görmek inan çok sıkıcıııı..
Umarım tüm sıkıntıların bir an önce hallolur. Bende seni çokkkkk özlemişim canım benim:) Kandine iyi bak başarılarr :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri