Cansu.

---> Cansu.

Ay selam.
Mikemmel bir gün geçirdim bu gün. Güloşum araba almıştı sonunda bana da ıslatması kısmet oldu. Evimden aldırdım,sinemaya götürttüm kendimi. Neden çünkü o arabaya ilk binen ben olmalıydım ama en son binen ben oldum. Cezasız kalır mı,kalmaz xD
Deliha'yı izledik. Yemin ederim çok güzel bir film olmuş. Tüm oyuncuların yüreğine,emeğine sağlık.
Giderken biraz kaybolduk. Navigasyon ile kavga ettik falan. Gülay en son sus ağzını burnunu kırıcam diyordu xD
Haa bir de bunlardan önce twitter'da fenomen olma yolunda ilerliyordum ki kıyısından döndüm. Napalım sevmek suç mu? En son 88 takip isteği ile kaldım xD
Şimdi bir de bir dizi keyfi yaparız,oh mis.
Hadi öpüldün.

---> Cansu.

Selam.
Bu gün kendimi tozlu raflara kalkmış eski bir defteri şans eseri bulmuş gibi hissediyorum. Eline aldığın anda ilk önce elinde tozunu silmeye çalışırsın ama bir türlü baş edemezsin daha sonra bir süre uzun uzun bakar aklından defterin içindekileri geçirirsin. Çok iyi hatırladığın yerler olur,hayal meyal hatırladığın yerler olur ve hiç hatırlamak istemediğin yerler olur. Her şeye rağmen açarsın defteri. Bütün seviçlerin,üzüntülerin,pişmanlıkların bir bir karşındadır. Okumak istemezsin belki ama elinde değildir istem dışı okursun. Belki duygulanırsın belki sinirlenirsin ama yaşamışsındır işte. Gün gelir böyle çıkar karşına geçmişin. Geçmişini ne kadar sildim sansan da bir bir kazınmıştır o deftere. En çok yarım kaldığına inandığın şeyler acıtır insanın canını. Elinden bir şey gelmez ama artık yarım kalmıştır bir kere.
Bazı anlarda bir insan hem keşken hem iyikin olur. Olayı yaşarken anlamazsın. Ama o defteri eline aldığında yüzleşirsin her şey ile.
Anlayacağın ben yüzleştim günlük.
Defteri aldım,tozunu sildim. Sonra bir iç çektim. Daha sonra açtım okudum. İyisiyle,kötüsüyle çok güzel şeyler yazılmış benim defterime. Sevinçler de var üzüntüler de. Hatta pişmanlıklar da. Hayatın olmazsa olmazları ne de olsa.
Ama yine ve yeniden ilk yazmaya başladığım gündeki aynı heyecan ile okudum o defteri. En önemlisi de bu zaten.
İyi akşamlar..

---> Cansu.

En çok yarım kaldığına inandığın şeyler acıtır insanın canını. Elinden bir şey gelmez ama artık yarım kalmıştır bir kere.
Bazı anlarda bir insan hem keşken hem iyikin olur. Olayı yaşarken anlamazsın. Ama o defteri eline aldığında yüzleşirsin her şey ile.
Anlayacağın ben yüzleştim günlük.

Kalemine mi yüreğine mi sağlık desem bilemedim ama güzel yazıyorsun vesselam .

---> Cansu.

Bu gün benim 11 yılımı anlamlandıran insanın doğum günü.
20 yıllık hayatımda 11 yıldır yanımdan bir kere olsun ayrılmayan,her ne olursa olsun her zaman yanımda olan insan doğmuş bugün.
Hem iyi gün hem kötü gün dostu olmuştur bana her zaman. Gülerken benimle birlikte gülmüş, ağlarken benimle birlikte ağlamıştır bu güne kadar. Bazen ben ağlarken de güldüğü olmuştur, 'şu tipe bak allahasen' der, güler.
Onu şu anlatabileceğim en iyi kelime;çocukluğum olur.
9 yaşında girdi hayatıma. Ve 9 yaşından sonra hiçbir zaman yalnız kalmadım ben. Bir süre 3 balkon uzağımda oldu daha sonra bir telefon uzağımda. Daha sonra da hep yanımda.
Ailesini ikinci ailem olarak görecek kadar içlerindeyim. Ailemi ikinci ailem görecek kadar içimizde. Ve onu kız kardeşim olarak görecek kadar içindeyim, beni kız kardeşi olarak görecek kadar içimde!

O benim büyüğüm aslında ama çoğu zaman ben onun ablasıymışım gibidir ilişkimiz.
O hep konuşur,bir şeyler anlatır. Bende her zaman dinliyormuş gibi yapıp dinlemem. Bazende susar,en iyi dinleyen ben olurum. Her ne kadar onu takmıyormuş gibi görünsem de hayatımda en önem verdiğim kişi odur. Seni üzeni üzerim kardeş bilirsin :)

Kız kardeşim,iyi ki doğdun,iyi ki varsın,iyi ki 9 yaşımda hayatıma girdin. Seni herkesten çok seviyorum. Her ne olursa olsun yanımda olduğun için,hatalarımda bile 'yanlış olduğunu biliyorum ama yap ben senin yanındayım' dediğin için,her anımı en güzel şekilde benimle paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Bağırın ulan iyi ki doğdun Gökçe diye!

---> Cansu.

Hep sonradan gelir aklım başıma.
Hep sonradan,sonradan.​

Bu günün anlam ve önemini anlatan şarkıyı seninle paylaşmak istedim.
Allahım benim yaşadığımı falan unuttuysan haberim olsun çünkü böyle moraller biraz bozuluyor.
Hayır erasmusla yanlışlıkla Allah'ın gücüne falan mı gittim ben?
Yoo ne isyanı be!

---> Cansu.

Yav napıyon?
Benim finallerim başladı. Bu yılbaşı yüzünden cumartesi günleri bile sınav oluyoruz Allahım sana geliyorum. Mesela şimdi iktisat çalışmam lazım ve benim çalışmamak için bütün bahanelerim bitti. En son aklıma sen geldin senden sonra da çalışmak zorunda kalcam of.

Yılbaşı günü o kadar güzeldi ki sana anlatamam. Bu finaller de olmasa ikibinonbeş benim yılım olabilirdi.
Of sana da yazacak bir şey bulamıyom şu an hadi bb.

---> Cansu.

Ne demek bütünlemeye kaldınız ne demek!
Valla daha ilk yarıdan illallah ettim ben bu okuldan.
Oğlum üniversite falan kazanmayın hiçbir numarası yok valla.

---> Cansu.

B34oGFUIcAAgyTT.jpg

Dedi kadın, o masadan kalkamadı adam.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri