Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

naciyem

of of bugün degisik bir gündü..bin sey kurdum yapamadim üstüne üstlük bir yagmur bir yagmur okula gitmekten bile vazgecebilirdim neredeyse..okadar hazirlandim okula bütün kagitlari sen tutma müdür kabul etmedi :)hay bu genel okulu cikarani :D ben ne bileyim simdi hangisi genel okul karnesi.. okadar ev tasindik sadece orta okul karnelerim var lise yok allahim cildiracagim .. egerki arasinda bunlarin yok ise birde gidip eski okuldan karneyi rica edecegim is üstüne is haydi ecem kolay gelsin sana ..
birde bu sinavlar ..yine basladi sitemlerim ..:D en iyisi cok konusmaktansa sana gidip birseyler bitirmeye baslayayim..görüsmek üzere..

16.09.2013

Sevgili günlük...

harika girgün !
aslinda fizik sinavim var okadar calisip kirik aldigima artik calismayi biraktim diyebilirim ama yinede bir göz attim ne gelecek gelmeyecek diye.. :D
ögretmen o gün egerki bunu da yapamiyorsaniz hakketmiyorsunuz bu karneyi dedi..acayip bozuldum orda iki laf edecegine adam gibi ögretsen internetden anlamaya calismayiz..ama yokkk yok ..kaldik yine itnernet videolarina ...!zaten gicik oldugum kisimlardan biri de su matematik kagidi geliyor önümüze evinizde calisin eh bunun bir sonucunuda verseniz..dogru mu calisiyoruz yanlis yoldamiyiz görelim kendimize ona göre diyelim ki ha anlamissin bunu yok yok yada tam tersi senden adam olmaz birak bu isleri..kararsiz bir sekilde birseyler yapiyorsun dogrumu ki acaba diye düsünüyorsun varmi böyle birsey..bugün söylemezsem catlarim biliyorum :D
birde gicik oldugum nokta en önde oturuyorum zaten sinifta 12 kisiyiz ama 3 kisi gelmiyor kocaman sinifin icinde 9 kuzucuk var sonra gelde kopya cek..millete soruyorum iste sunu hazirladim bunu yaptim yanimiza oturun bakin diyor baya kolaydi ordan söylemesi zaten..ögretmen biliyor ecem zayif bu derste yanina oturtacak mi saniyorsun bir gözü hep sende zaten..ve bin tane kisim düsündüm nasil kopya cekecegimi bile bilmiyorum..bugüne kadar denedik elimize yüzüme bulastirdim her ögretmen yakaladi..hesap makinesinin arkasina yazdim sen acik unut o i kismi ögretmende dolanirken bu ne ecem diyor bilmem diyorum ama almasada önümden kirik geldi :D böyle dünya varmidir..saskinlik basa bela arkadas ! kopya benlik degil ama yapmam lazim tilkiler gelin düsünelim birseyler :))

simdilik bu kadar vakit kaybeyeyim görüsürük aksama birseyler yazarim sana günlük..

günlük..

günlerdir hayatimin en berbat günlerini yasiyorum diyebilirim..bugünde okulu birakmaya karar verdim.. !
okadar yol gelip son senem bile olsa bitmeli bu okul sevdasi..!!!!!!!!

bugünlük bu kadar..

19.09.2013

Sevgili günlük..

hayatimda herseyin ters gitmesine ragmen bir kac kisimlarin düz gidisine mi sevineyim yoksa üzülsem mi bilemiyorum diye düsünürken iki üc kisimida kaybettim hepsi tersine döndü..herseyin berbat gitmesine ragmen gülücük atmaya calisiyorum ya budur beni ayakta tutan su siralar..
sacma sapan lüzumsuz üzülmelerime son veriyorum..bir karar aldim onunda yolunda ilerlemekteyim..
bunca zaman o ne düsünür bu ne düsünür diye hep kendimi hirpaladigimi farkettim ..yok o sevilsin o üzülmesin derken simdi geriye bakinca kendimin paramparca olusunu görüyorum..ben mutsuzum kimin umrunda?hangisi soruyor ecem nasilsin diye ?artik bendende bu kadar kendimi düsünürüm bencil olurum daha iyi..yoruldum artik gidislerden..sacma sapan islerden..
tek geldim tekte gitmesini bilirim bu diyarlardan :)

bugün hava bile soguktu..günessiz tatsiz tuzsuz tek sevinebilecegim birsey oldu o da annemle güzel bir vakit gecirdim..terapi gibi resmen..iyilestiriyor insani..
Annem iyiki varsin..
matematik sinavimda güzel gecti insallah istedigim bir sonuca ulasirim..
sabahin 9bucugundan aksamin 20.00 saatine kadar disardaydim uykum var yorgunum ecem kacar :)

20.09.2013 saat 00: 47

İnşallah Aldığın Kararları Uygulayabilirsin Canım :R

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] sıra burada ama [MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] 'da Kahve yok :M

ana misafirlerim gelmis :D hosgeldiniz belki yok ama yapariz 40 yilda bir gelmissiniz misafirim olmussunuz :)

Cancagizim..

planladigim kisimlardan birini almaya gittim bugün aldim geldim bitirdim hazir duruyor umarim okulda kabul eder bir sorun etmez..bunun icin bol bol dua ediyorum :)hos hepsi icin dua ettim ama en cok ta bu kisim icin yoksa okul kariyerime veda etmemle burun burunayim kabul olmazsa eger..cok mu pipirikliyim ne :)okadar okuyup bir kücücük kagit halledemezse sorunumu ben maf olurum..okadar sene gittim okadar hayallerime bir tik kalmisken engel olmazlar önüme insallah..

rüyam da kusu tuttum tembelimi :)ucarken düsmüs yere kafese koymak icin tutmaya cabalarken anneme anlattigimda kismet demisti .. bu kadarda hizli kismet beklemiyordum dogrusu:)
taa arjantinden talibim var cocukta müslüman ama kirmamaya calistikca battigimi farkettim:)
yanlis anlayip bir sürü hayal kurmus bir ingilizce konusan biri eksikti..türkcem almancam yeter bana ama gelde bunu anlat simdi o´na...zaten ,,Palloks´´la karsilastigimdan beri ingilizceden nefret ediyorum nedir benim günahim..kalp kirmak istemiyorum ben ya..

yarinda pazara cikacagiz ailecek heycanliyim umarim bol bol para kazaniriz buna cok ihtiyacimiz var..annemin sevinci bana yeter en büyük hediyem o benim :)onu mutlu görsem yeter..:asigim:

sana gelince dengesiz insan..ne gerek vardi benle oynamaya ?eglendin gittin..sende belki kalp yok belki nedir..yok belli olsa böyle yapmazdin..
seni sevmistim ben ya..seni apayri bir yere koymustum uzun zaman sonra ..
alicagin olsun bee :dayak:

bugünlük bu kadar..:eek:ley:

22.09.2013

Sevgili günlük..

hani insanlari secemiyorum diyordum ya nasil bir karaktere sahipler ..artik eminim kim neyin nesi..kim bencil kim karakterli kim karaktersiz...
cok sükür duvarlara toslaya toslaya cözdürdüler bana bu cirkin dünya yi..basta tesekkürler ..sayenizde en iyi dostumu buldum gercek dostluklarda varmis..gecen biri geldi takim mi ben mi diye tabikide cimbom..gelip gecici insanlari secemem ben..
bazilarida sirf küfür ediyor ya cimboma hepsi onlara geri dönsün bütün sözleri..cok bilgim yok bunu kabul ediyorum macla..ama sevdigim takimada ana avrat düz gitmelerine ragmen mac gerginligi diyip birakiyorum bazilari katlanamayip siliyorlar sanki ben ediyorum küfürü ama gösteriyor Rabbim iste kim kalici kim gidici cevremde :)
bu yüzden icim rahat :) gidenlere GÜLE GÜLE :) su da dökmeyecegim tez de gelmeyin geri ;)

cimbomuma gelince tebrikler sasirtmadigin icin düsüncemi hissetmistim yenecegimizi ..
dayimada gecmis olsun mesaji attim :)oldu macimiz bir bir gecende kendisi atmisti bu tür mesaj :))ehh ben borclu kalmak istemem sana dayicigim :)

cok fazla konustum yine seninle azicik gidip ödevimi yapayim :)

görüsmek üzere...

cuuu

Sevgili günlük..

Huzur ,,Namaz´da ´´ dedikleri kadar var sanki hic bir derdim yokmus gibi kendimi cok huzurlu yüksüz hissediyorum garip ama :)icim pek bir rahat sabahtanda gidip sinavlar icin basvurumu yaptim arkadasla..12´de bulusalim dedi yarim saat´de okuldaydim cok mutluyum artik saatlerle de anlasabiliyoruz :))zaten basak burcu hep tam vaktinde gidermis gitmek istedigi yere :)artik uyum saglayabildigime sevindim burcucuguma :)Annem her seferinde 2 saat önce basla ne yapcagini bilmiyorsun ne giyecegini dese bile bugün 20 dakika da hazirlandim..ne giyinsem diye bakmadim elimi attim dolabima ve giyindim birseyler :D yoksa düsünürsem arap sacina döner is ..

simdilik havadisim bu kadar aksama ne moralin icinde olurum Allah bilir = )

iyi geceler..

hayat zorluyor..okul zorluyor..ödevler zorluyor ...trafikte bile es geciliyorum kimse görmüyor..gün gelecek beni görmenizi saglayacagim ey arabalar ..ey insanlarr :)intikamim cok pis olacak..
hele sana gelince hayat macimiz bir bir olmadan seni birakmam ..birakirsam ecem olmam cünki..
ne olursa olsun yasamaya devam vazgecmek bana da karakterime de asla yakisan birsey degil..
v a z g e c m e y e c e g i m ne kadar olumsuzlasirsa olumsuzlassin hayat..bir kere geliyoruz bir bir bir bu yalan dünya ya...canimizi üzmeye hic gerek yok..kendi kendime gaz verdim haydii kollari siyiralim ödevi bitirmeden uyumak yok !

:eek:ley:

23.09.

Nefret ediyorum senden almanca ödevi..! bildigimiz iki üc sayfalik degil 30 sayfalik kitap cikarmamiz gerekiyor..olmuyor ya olmuyor..her kelimeyi incele her cümleyi incele olmusmu aman begenme sonra gene degistirmeye kalkis bitireme ! buyrunuz paparayi yemeye hazirim..!
umarim güzel bir gün geciririm negatif düsünceler icinde olsam da !kati´m olmasa duramam herhal ögretmenin karisinda :D bir cümleyle kip kirmizi olur otururum asagiya :D ama kati varken pek bir yüzsüzüm hahaha :D buldum kendime gülmeye birsey..insanin kendine gülmesi de birseydir ..insanin kendine gülebilmesi gerekmis zaten..
neyse senle burda dir dir yapmiyayim okuluma gec kalmak üzereyim :D

görüsürük efenim

günlükcagizim..

pis fobilerimden kurtulma asamasindayim..cabaliyorum kurtulmak icin diyeyim ben sana..
iki gündür okul cikisi bir genc takiliyor cokta cici köpegi var basta korktum prensesden ama simdi olumlu bakiyorum :D uzun lafin kisasi tesadüf degil gencin sürekli okulun etrafta dolasmasi yer mi yok sanki :) belliki bu benim kati´me tutuldu kurtulus yok bu gencten hos genc diyorum karanlikta görüyorum ama :D belkide yaslidir.. :)sürekli bana da laf atiyor alistirmak lazim seni diye malum kaldirimdan bile gitmiyorum düsün caddeye cikiyorum yürüyorum :D ama bu durumu degstirmek icin cabaladigimi söylemek istedim sana da..inanilmasi zor olsa da yenmek istiyorum..
yaklasik kendimi bildim bileli 19 senedir bu fobi varmis üstümde be az degil :) her köse basinda aman cikmasin diye dualar ederken yok bir huy edindim bir canta aliyorum güya o canta koruyacak ama en azindan bilinc altim rahat ediyor diyeyim sana :))ama o cantayi takmamam gerek yenmem lazim bu korkuyu..benden baskasida bana yardim edemez düsüncesindeyim..
bugüne gelince umarim güzel bir gün geciririm hos fizik sonucu gelecek ama umarim güzel not alirim :)) okadar kopya cektim degse bari birseye..

görüsmek üzere ..

:asigim:

Su Fobilerden Bende Biktim Artik :))) Sen Kurtulmaya Bak Baktiktan Sonra Bana Yardim Et :19bb867fd5685d3bd9d

xD Kiz Dikkat Et Genc Sapik Olmazin

:asigim:

Su Fobilerden Bende Biktim Artik :))) Sen Kurtulmaya Bak Baktiktan Sonra Bana Yardim Et :19bb867fd5685d3bd9d

:)kendi elimizde bunlardan kurtulmak .. :kk: bir kurtulayim da memnuniyetle canim :D

xD Kiz Dikkat Et Genc Sapik Olmazin
:D sanmam iki gündür tek köpegini gezdiriyor yoksa coktan harekete gecerdi diye düsünüyorum :1043_twisted_1:

[MENTION=27617]LocKe[/MENTION] kendimi kurtarayim da sana da memnuniyetle yardim ederim :D cümleyi yazmistim ama kayipta :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri