Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Cok sükür Allahima hersey yolunda tertemiz ciktim :) cok korktum dogrusu herseyden mahrum kalacagimi düsünüp..

Ve eski dostlar geldi bayram ziyaretine coluk cocuk birde toruncuk:)) bilal efe ve yunus emre yunus emre cok kücük tekrarliyor papagan gibi dedigini..bidik bidik diye seviyorum tekrarliyor yedim bitirdim onu =D cok güzel gecti..Dilerim ki her bayram ve hergünümüz böyle gecsin..cok mutlu oldum onlari gördügüme :)
ve bayramlar gelince annemin türkiye´yi arayip konusmamiz..seslerini duymam insanlarin cok mutlu oluyorum..gurbetligin gözü kör olsun :)sonra da anlam veremiyor kimse neden türkiye´ye gelmek istiyorsunuz diyorlar..nasil istemeyelim..bütün kuzenlerim bebekken görüyorum bir daha geldigimde kocaman kiz kocaman adam oluyorlar..biktim yahu...dilerim ki Izmire kavusurum bir ara ....
birazdan da bayram ziyaretine gidecegiz :)emine teyzemi görmeye oleyy :)

Acayip fikirler girdi beynime suanda :) yarin uyanip hemen ise koyulmam gerekiyor ..kendime kaabus yapacagim yerine günlerimi icaata giriseymisim keske bunca zaman :D neyse gec calisti aklim :D ya hic calismasaydi .. Interneti icaaat edenin ellerinden öptüm :D 70 80 90 100 kisa kisa yandan yandan :D yarin mutlaka kutlama yapmaliyim :D deliye hergün bayram degil ...eceme her saat bayram :)

:dansa:

Cancagizim..

tanidigin bir insani erkenden kaybetmek cok koyuyor insana..ikinci kuzenim ölmüs..trafik kazasinda..
sürekli görüsmüyorduk belki ama seneden seneye görürdüm keratayi..hele yengemi düsünemiyorum :( evlat acisi en kötüsü..cümlelerim bogazima kaldi..sagli düsünemiyorum .. en neselisiydi 4 kardesten :( en iyi anlastigimdi..sakalastigimdi..gözümün önüne geliyor kerata...
Rabbim kimseye evlat acisi vermesin ! vermesin .. !

sendende ayri kalali ne kadar olmus :)okulun bitmesine okadar az kaldi ki diger sosyal paylasimlara cok zor girer oldum :)okul araligin 21inde bitiyor..ondan sonra kendime hem is hem bilgisayar alinca bol bol görüsürüz cancagizim :)sana yazmayi baya özlemisim..üyeleri bile özledim simdi say say bitmez :)..insallah herkes iyidir.. bende cok iyiyim :) hersey maf olsa da gülücügümü eksik etmem nasilsa kalici da degiliz bu dünya da ..üzüldügüm birgün olsun istemiyorum..her ne kadar binbir aksilik yasasamda :)..
en güzeli olanda gecenleri almanca ödevimi bitirmem oldu sunum günü vermem oldu..siniftan bir kac kisi daha vermedi ögretmen de son gün olarak yarini verdi..yarinda deneme sinavi var hemde matematik..hersey kritiklesiyor..amaaaan gül gec..gülün gecin..gülüselimm :D

Cancagizim..

cuma günü deneme sinavindan kaldigimi biliyorum ilk kagidi güzelce doldursamda iki sayfalik meger toplam 4 sayfaymis ben saskinliktan görmedim 40 dakika da dolunca verdik anlayacagin ilk kagidi bile yarim yamalak verdim onu geceyim diger sorulari cözemedim..arkadasla bakistik ve gittik vermeye kagitlari :)binbir nasihat da isittik :)digerleri bile zorlandi hep iyi yaziyorlardi ve anladim ki hepsi kopyalarla calisiyordu..olmayinca da zorlandilar :D var ya hic birsey problem etmiyorum kendime karalamisim matematigi hayatimdan..diger dersler iyi oldugu sürece umrumda degilsin matematik :) bir kiriktan ölmem..bu okul bitince de bir baska okula kayit yapmayi düsünüyorum hemde bu sefer gündüz ozaman devlet de sIKIStiramayacak :) bizimkilerde ayaklarinin üstünde durmayi ögren artik diye söyleniyorlar..tekrar okul hayatini duyunca sasirdilar..isi hic düsünmemistim simdi birde güzel planlarimin icine is hayatini yerlestirmem gerek :) aslinda iyi bile olur sonucta almak istedigim bir cok sey var..ve en cokta istedigim ilk maasimla aileme hediye almak sonrada bir kismini kazandikca her ay olmasa bile lösemi cocuklarina para yollayacagim :) simdi biraz ödev yapayim :)görüsürüz..

03.11.13

Canimcim
baya olmus sana yazmayali cancagizim daha dogrusu girmiyeli olmus :)
sinavlarimizin cogunu azalttim yazililarimi yazdim bir tek sözlüler kaldi onlarda 3 hafta sonra ondan sonra özgürüm..ama bir de hastalikla ugrasiyorum fena halde üsüttüm midem bulanmakta..hergün nane limon cayi limon isirmaktan eksi birseyler yemekten midem alt üst tatli göremiyorum kahvemi icemiyorum :) en sevdiklerimden uzak duruyorum az bile yemeye basladim zayiflamaktan korkuyorum :))
forumu özlemisim en cokta insanlarini berkay,selin,özgür,esra yesil abla bir sürü etiketleyenler de unutmayanlara da sonsuz tesekkürler..mutlu mesut oldum cikabilirim gerii :)abimin yüzünden girmiyordum bir kac zamandir ama kurallar cignenince güzel degilmidir cigneyip geldim kizacagini bile bile:)neyseki cogunuzu takip etme sansini yakalayabildigim bir yer var oda olmasa cildirirdim ta buralarda :)hepiniz iyi bakin kendinize ..tekrar ne zaman kural cignerim Allah bilir :)
görüsmek üzere..

nerde olursam olayim..giremesemde sürekli buraya ..
:love3: :)
bilmem anlatabildim mi :eda:

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] etiketlemeyi unuttum müzige :)

tarihimi de unutmusum yazmaya 23.11.2013 saat 01:17

uzun bir zaman oldu cok sey yasandi,mutluluk,hüzün hepsini yasadim yine ..hepsini tek tek bahsetmeyecegim ama azicik anlatayim...yeni okul yeni sinif yeniden cevre yapmak icin cok sabirsizim cok heycanliyim :)kendimi tanitmakta cekiniyorum ..sinifa adim atacagim icin heycanliyim :) umarim cok iyi gecer ilk günüm okula öglen gitmeliyim tek belirli derslere girecegim gecemedigim dersleri..off :)neyseki sinif arkadasimda katilcak bana :) tabi bir hafta gec baslayacak bir haftada ortama ayak uydururum ben :D ..dün uyumadim bugünde uyuyamayacagim besbelli .. icim icime sigmiyor biran önce olsa da bitse bu iskencem :))
umarim herkesle cok iyi anlasirim..herkes iyi davranir.. :) yeni bir dönemim harika gecsin insallah tek dilegim bu :) sadece nisan´a kadar sabir sabir sabir bol bol sabir :) sonra yine bir baska okul :D amma cok okul degistirmisim böyle geriye bakiyorumda :))

bugünlük bu kadar yarin da gelismeleri anlatirim cancagizim...

06.01.2014

Hayırlı olsun canım günlüğün inşallah hep güzel anılarını yazarsın bizde okuruz :D

tabiki geceden heycann yapip uyuyamazsan gün icerisinde aksilikler de senin pesini asla ve asla birakmaz..ilk günümü ilk dersimi kacirmis biri olarak yine de pes etmeyecegim yarin matematik dersi ile adim atalim neyseki 1 ders sadece cabuk gecer sonra evime gelecegimm :)ah birde persembe günleri okulum hic yok güzel ya staj yapiyormusum gibi hissetmekteyim birde is buldummu benden mutlusu olamaz eminim..hersey yolunda gitsin artik..
cünki yoksa yelkenleri suya indirmeme az kaldi ..

07,01.2014

Cancagizim..

bu aralar nasil yiksam ecemi de sevinsem diye cabaliyor hayat..oysa yikiyor ama her seferinde güclenerek ayaga kalkiyorum..saka gibi bütün olumsuzluklari miknatiz gibi kendime cektim ya bu hafta..okula gidersin müdürle konusursun ucundan yakalarsin sohbeti vaktiniz var mi dersin hayir der sonra gelir 5 dakika boyu senle konusur sonra eline bir kagit yarin okula gel derse gir der..aksamina arkadasim arar 3 kurs varmis istedigini secebiliriz ben en yenisine gidelim derim öbürleriyle okumayalim dedi..nerden biliyorsun diyince de müdür anlatmis bakarmisin suraya..ben yollaniyorum bir yere,kiza tavsiyelerde bulunuyor..madem hic vaktin yoktu o 5 dkk boyu elime kagit tutusturup konuscagina gereksiz bir sekilde...ve sonra yollayacagina anlatabilirdin .. arkadasima anlattigimda da sorucaktin ben sora sora ögrendim diyor hayret birsey ne bilecektim 3 kurs son kurs var oldugunu ya havlen yaa..

-yarin 8bucukta yeni sinifla tanisacagim Allah kismet ederse..
-öbür yandan yolladigim gitmeyecek besbelli kaldi iki gün sunun surasinda!

son olsun burdaki olumsuzluklarim..(amin):D

08.01.14

okulun ilk günüydü... ilk tanisma fasli...ilk dersler bayildim bayildim bayildim :)
3 bucuk Saat matematik dersii harika ötesi gectii..ögretmenim harika biri =) dilerim hep böyle memnun kalirim..

ve simdi bilgisayari eski haline getirip iade etmenin Zamani geldi..dün baya ugrastirdi umarim bugün ugrasmadan kutusuna yerlestirir veririm abimin eline :)

cok sevincliyim cokk , kitap okumaya tekrar zaman kazanabildigim icin.. iyiiki Gündüz okulunu secip gitmeye basladim :)neydi o gece gece okullar neyse oda ayri bir maceraydi diyelim =)

görüsürüz insallah cancagizim..

10.01.14

Cancagizim...
Bilgisayar gitti sonunda..Geldi onun yerine tablet.iyi oldu..hem kücük hem Hizli.begendim.birde yazmakta iyi olursam bir Ara iyi olacak:)yavastim hepten yavasladim:)arkadasimin dogum günü var ne alabilirim düsünüYorum ..kararsizlik zor.bakalim Neye karar vericem
önümüzdeki günlerde...

11.01.14

Sevgili günlük...
Sana da eskisi gibi firsat bulamiyorum farkindayim ama biliyormusun bana bu yogunluk iyi gelmeye basladi..daha az düsünüyorum..dolu dolu günlerimi yasamaktayim...önüm arkam sagim solum Sinif arkadasim Kati oldu,bu siralar onunlayim sadece okul da degil hafta sonlari Bile Birarada birseyler yapiyoruz...beni gezdirmesini seviyorum Sanirim monoton hayatimdan Bir nebzi kurtuldum bunun icin sevincliyim..dilerim herzaman böyle yakin kaliriiz....ve sürekli cevremde olur.hayatimda Bir cok degisiklikler olmakta Tek bununla kalmiyor ve gittikce hersey degisecek güzel olacak Allahin izniyle...umutsuz yasanmiyor gördügün gibi cancagizim...

19.01.14

Cancagizim...
Okulu ekerek Sence gecermiyim okulu?alttarafi bu ücüncü oldu üc hakkimi da yemis oldum..daha Yapamam ...varya sana bu hafta sonu yaptigimi anlatsam inanamazsin..bende inanamiyorum ama artik herkese hakkettigi muameleyi uygulamaktan yanayim...görüyorsun umursadikca kaybediyorum..gene kaldim yapayalniz..söyleseler yüzüme ecem bu huyunu sevmiyorum düzelmeye bakariz ama yok ilk yakinlik gösterip kaciyorlar..demekki fazla Degen verince böyle oluyor..napiyoruz herkesten uzak Durmaya gayret etmeliyiz..

Rüyamda da garip arkadasliklar gördüm..eski dostlar birlesmisti.hayirlisi olsun ne diyelim...
Birisine dost diyemiyorsun bu zamanda nasil kazik atsam derdinde olmus yandan böylesiyöe ben karsilasiyorum sadece...

En güzel haber ne biliyormusun ailemin türkiye ye dönme isteyisleri...dilerim döneriz...yep Yeni sayfa acarim ailemle,Kuzemlerimle birlikte nede cok özledim onlari...

Artik biraz ödev yapalim fit olalim gidemedigimiz günlere inat calisiyorlar denilsin dimi ama :)

20.01.14

Okula Bir gidiyoruz Bir gitmiyoruz..ama bu sefer bizim kararimiz degil,dün müdür gelmeye gerek yok dedi bende tamam dedim...okul okulluktan cikti..Staj yapar gibi üc gün okul iki gün ev ha ha ha :)

Cuma da bosu Bosuna gittik okula ikinci dersleriymis matematik nerden bilelim..nasil gecicek bu skntilar vallahi bilemiyorum..
Gelelim Bir Baska soruna ya ben cok detayciyim yada cok alinganim...arkadasin dügünü var gelecek ay beni Bir Site üzerinden davet etti..gelicem Kart dagitmaya diyordu..simdi ise gelemezsemde Gel diyor..ben ise evime Kart gelmeden gitmeme kararindayim..madem gercekten olmami istiyorsun Bir bes dakika ugranabilir degil mi...sanirim gitmeyecegim..artik bana dogru gelenlerin kalbimin sesini dinliyorum bu seferde kaybedeceksem dogrululugumla kaybedeyim..sirf milleti kirmiyayim diyip sahte kisileri tutmak istemiyorum..icimden Gelen belki yaraliyordur ama beni üzdügünüz günlere Satin herseyi..hep kendimi sucladim bugüne kadar ama artik son...deger verdikce uzaklastiniz madem artik deger dahi vermiyorum Birde böyle nasil yasaniyormus bakalim...simdilik hayet memnunum...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri