Cancağızım :)

---> Cancağızım :)

Sevgili günlük..

bugün son cografya dersimizin son sinavini yaziyoruz haftaya tatile giriyor okul ve 2 hafta sonrasinda acildiginda sirf sinavlara calisicakmisiz sonrasida malum büyük sinavlar gelip mezun olmaya az kaliyor..cok az bir sürem kaldi..o yüzden vedalasma zamanimiz da gelmek üzere : )
araligin sonlarina dogru tekrar gelirim diye düsünüyorum malum okulla isim bitmis olacak :))
cok kisa süre aman yarabbi düsünmek bile istemiyorum bu durumu acikcasi..
neyse burda oturup gelecege bakmayacagim sinavim var bari biraz kopyaciklar yapayim :D

görüsmek üzere..

Cancagizim..

sana dünden birsey anlatmak istiyorum .. dün sinavim vardi kopya hazirladim ve bu bildigin kopyalardan degil ama ögretmen ne gelecegini söylüyor arastiriyorum yaziyorum hepsini sonra soru geldimi sinavda araya koyuyorum kagidimi bu yani :D neyse uzun lafin kisasi yakalandim sanma sakin tabikide yakalanmadim ama okul vakti gelince ne yaptigimi bilmiyorum koymusum cekmeceye defteri kitabi..yola ciktim kosturarak gidiyorum bir hafif geldi actim baktim defter yok okadar yaz ve alma yanina :D saskinligima bak sinava 10 dakika gec girdim ama insallah istedigim bir sonuca ulasirim :)

bugüne gelirsek köpekli genci görmüyorum hayrola köpek mi üsüttü acaba :)özledim prensesi .)
degisik birgündü acikcasi aksam üstü 17.00 da okulda olmamiz gerekiyordu..normalde bir bucuk saat sonra okulda olusumuza midir nedir karanlik olusuna alismisim okadar günlük güneslikti ki kendimi bir yarasa gibi hissettim günesi cekemedim bir anlik..
okul monoton gecti .. tek korktugum yaptigim tercihten pismanlik duymam..cünki bugün biraz zorlandim anlam cikarmakta..ben canliliktan yanayim ögretmenim ise nerde karanlik kan siddet mübarek bayiliyor .. umarim büyük sinavda kendi zevkine göre degilde benim kisiligime göre birsey yapar hayalimi kurup uyku moduna geceyim :)yoksa hepten kalan umudumu da yitirmek üzereyim..
aman nasil unuttum yarin komsumuz bir söz kutlamasi mi desem ne denir töreni mi cocuklarda kücük malum birde belirli bir vakit de uyuyorlar bize gelcek iki bidik :)
öglen 3 den gece 23.00 a kadar :))güzel bir vakit gecirecegimizden eminim ama fazlasiyla yorgun olucagimizi hissediyorum..eglenceli gecmesi dilegi ile..

27.09.2013

Sevgili günlük..

az önce disari cikmadan annemle vedalasip cikmak üzere mutfaga girdim ki .. Anneannemin kokusu vardi.. ,,naftalin kokusu´´ atmis toz kokusundan iyidir diyip süpürgeye :)seneler ne de cabuk geciyor..dün gibi hatirliyorum gecmisimi..ama tam 12 sene gecti onlari kaybedeli..Rahmet istediler belli ki ..Allah Rahmet eylesin..AnnenAnnesi babaannesi dedesi yasayanlar cok sansli :)
Arkadasim gecen anlatti huzur evine gittim nine kokusu sinmis diye bana da sinse keske sitem etmem diyince konu konuyu acti ama benim Anneannem gibi kimse kokmaz ki onu anladim bugün :)Canim Anneannem seni cok seviyorum :)

uyy bidiklar geldi bile ne cabuk :D bana müsade biraz ana baba olma vakti cocuklara muhtemelen postalaniriz parka simdi :D cocuklari mi yorarim kendimi bilemiyorum park diyince salincak falan tutamiyorum ben kendimi birde kumdan pastalar yapiyoruz :D anlayacagin cocukla cocuk olma vakti arada gerekiyor bu bile ..stress kalmaz üzerimde bugün rahat bir uyku cekecege benziyorum .. görüsmek üzere..

Cok güzel bir gündü..carsiya gittik annem ben ve bidiklar patates kizartmasi yedik ordan alisverise gittik annem bir bidigi aldi ben bir bidigi ayri alisveris yerlerine gittik :)garip ya el tuttumu bir cocugun kendime pek bir güvenim oluyor hic birseyden korkmuyorum köpekler bile vardi kiz korkmasin diye ben atladim önüne :)sonra evde bulusup tatlimizi yedik ki uyku vaktine gelmisiz bile aninda uyudular kuzucuklar :)
güzel bir gündü :) onlarinda memnun kaldigini düsünüyorum cünki bidiklarin bidenesi bir daha gelince yine carsiya cikalim gezelim dedi :)tabi bende pek bir mutlu oldum :D
güzel bir gün güzel bir geceden sonra ödevin basina gecmek kadar kötü bir durum yok ya neyse bitireyim de 2 hafta tatile kacayim :) gerci nesine seviniyorsam sirf sinavlarima calismaliyim neyse iste uzun lafin kisasi..en güzel varliklar ,,Cocuklar,, :) Allah onlari basimizdan eksik etmesin.

Hayirli geceler olmasi dilegi ile..

28.09.2013

Ekli dosyalar

• ecemce 041.jpg
    ecemce 041.jpg
    13.4 KB · Görüntüleme: 1

Cancagizim..

bugün ileriye gidemiyorum ayaklarim geri geri gitme taraftari..
almanca ödevimi bitirmedim..sinavlar doluydu yapamadim..zaten zorlaniyordum kitap cikarmakta biliyorsun sitemlerimi tekrar sitemlenmeyecegim simdi..sonra matematik sinavi ile yüzlesmek istemiyorum hepsini yan masadaki arkadasimdan baktim malum ögretmende saf degil anlayip yüzüme vurup yine bir kirilma noktasina gelmekten korkuyorum..korkunun ecele faydasi yok biliyorum..2 hafta sonra mi yüzlessem diye de düsünmüyor degilim..malum yarin okul son tatile girmek üzereyiz..bilmiyorum kalbimi mi dinliyeyim mantigimi mi :) al birini vur ötekine..

Cancagizim...

bugünü özellikle not almak isterim ki..
Annemle bugün kahkahalara bogulduk ..onu güldürmek ve mutlu görmek cok güzel bir duygu simdi neden güldügümü anlatamam baya derin bir mevzu :D ama cok eglendik diyebilirim..
basta annemle dizi keyfi yaptik aldik abur cuburumuzu abimin odasina kocaman ekranda medceziri izledik =)

bir iki saat sonrasina abim geldi disaridan ve ben küpemi unutmusum odasinda sen tut getir bu y harfi ne demez mi gülsem sinirlenecek :D gülmezsem catlayacagim gittikten sonra güldüm..yarinda anneme anlatir gene bir güleriz..bir bakisi var sorarken :D Allahim yarabbim sinirlenmek bu kadar mi yakismaz :D neyse iste halamin eyfel kuleli küpe yi y harfi diye gördü saskin asik :)) o bel tutusu kaslar catik hali bugün baya güldük..dilerim ki herzaman böyle mutlu oluruz :)

04.10.2013

Sevgili günlük..
kurallar cignenince güzel dememismiydim..Annem görse sacimindan bir kisim kesisimi ne yapacak cok merak ediyorum kirkma kestim kendime :DD
kendimi iyi hissediyorum ya kökü bende uzar degil mi :D
suanda bu kadar yazacagim daha ileriki saat de düsüncem ne olur bakalim :D

berenime baka baka kestim degisik birsey olup ciktik :3dth8:

bugün baya sakin ve ölü bir gün gecirdim..yarin pazar olmasina ragmen her yer acik olacakmis herhal yarin yeni sac modelimle disari cikariz annemle :)
bugün ki havadisler bu kadar

05.10.2013

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    11.8 KB · Görüntüleme: 2
  • 575641_10151919467074170_161061235_n.jpg
    575641_10151919467074170_161061235_n.jpg
    11.7 KB · Görüntüleme: 4

cancagizim..
su 3gündür yasadiklarimi anlatayim su 3gündür bir sürü sahte hesaplarla karsima cikan biri var ..
biri alman kiz ismi takiliyor ikidir arkadaslik istegi yolluyor ben telefondayken bakamiyorum tam bilgisayara geciyorum istek yok oluyor o kisiyi aratiyorum yine yok yine yok yani kayip..
dünde yakisikli bir erkek resimleri kullanan biri ekledi baktim sayfasi resmen sahtelik akiyor pacasindan :)sikayet ettim.bugünde o kiz gene geldi..birileri kafa bulmaya calisiyor biliyorum hissediyorum..tek sözüm size Allahinizdan bulun olacak ! ha birde oyununuza asla gelmeyecegim aci bir gercek :)

Canim Annem iyiki varsin..sende olmasan napardim ben..sensin her yere düstügümde beni tekrardan tekrardan kaldiran ayaga..senin bana ögrettiklerini ve verdiklerini saysam da bitiremem :) sana cok sey borcluyum..en cokta AnneAnneme iyiki iyiki dogurmus seni dünyalar güzelim benim..bugün siradan bir günlerden biriydi taki benim aklima bir cilginlik gelene kadar 3gündür disariya cikmiyordum ama bugün annemle konustukca uzun uzun toparlandim kendime geri geldim diyebilirim..inanabiliyormusun 5 dakika da hazirlanip ciktim disariya Dünyalar güzeline cicek almaya gittim en sadesinden en güzelinden sari güller :) ve mutlu oldu :) onun mutlululugu benim mutlulugum..iyiki varsin canim Annem..sensin benim ruhum kalbimin yarisi sensin benim arkadasim :)evet arkadaslarim yok birseyler yapip kaciriyorum insanlari kendimden bazen de suskunlugumdan kaybediyorum herkes oldugu yerde mutlu fazla söze gerek yok aslinda..
ama doluyorum arada iste ..tamam diyorum samimi olduk onu kaybetmeyecegim ya baska arkadaslar ediniyor beni unutuyor ya sevgili yapiyor beni unutuyor ..ya da hepten vazgeciyor iste..kusur aramak isterse insan buluyor da..ama dostluk bu degil arkadaslik bu degil..ne olursa olsun hayatinda ne kadar degisiklikler olsa da arkadasini unutmayacaksin ama kime diyorum kimin umrundayim Annemden baska ?

sorsan birisine beni sessiz kendi halinde iste bazilari da gülec yüzlü neseli der gecer..
aslinda hep istemisimdir neseli bilsinler diye..görevimi tamamliyorum..birgün bu diyardan gittigimde en azindan neseli biriydi demeleri bile gurur verecek biliyorum..

en önemli kisimlardan birine sahibim..ne olursa olsun Annem yanimda..ve ne olursa olsun gülebiliyorum bir gülücük atabiliyorum ya..gerisi de elbet düzelecek umuduyla sonlandiriyorum cümlelerimi..umutsuz insan ölü insan.hayalsiz insan ölü insan cünki..
nereye savurursa savursun hayat seni direneceksin..baska caren yok ecem..#

dilerim ki ilk ve son hüzün cümlelerim olur..:uzgunkiz:

07.10.2013

Sevgili Günlük..

icim icime sigmiyor haberi aldigimdan beri..kuzenlerimizle görüsmüyorduk yeni yeni görüsmeye basladik ve abimin kiz arkadasi yarin gelcekmis bizim sehrimize bizler de lunaparka gidecegiz cok sevincliyim bir tasla iki kus :)hem kuzenlerimi görecegim hemde elmali sekerime kavusacagim yine bogazimi tutamiyorum su sira abur cubura kosmaktayim :D eh 4 ya da 5 senenin ardindan cok görme sakin bu hevesimi uzun zaman oldu gitmeyeli ..daha yarin aksam olmasina ragmen hala düsünmekteyim ne giysem diye acayip panik oldum :)iste bu da biraz da tadi tuzu heycanlanmak iyidir iyi degil mi ama..kuzenlerimi görecegim fircalarimi eksik etmeyecegim :) surda 3 kuzenim var hemde almanya da ama görüsmüyoruz ne aci bir durum..neyse maziyi bosverelim gelecekte dilerim ki her firsat da görüsürüz kaynasiriz <3

bugüne gelince ödevimi bitirmek üzereyim yük gidiyor omuzlarimdan yavas yavas :)

simdilik bu kadar :)

08.10.2013

Ekli dosyalar

• 1237968_10151844319364170_1595280057_n.jpg
    1237968_10151844319364170_1595280057_n.jpg
    11.4 KB · Görüntüleme: 0

hevesimi kursagimda birakmazlarsa ölürler mazallah..
bunca saat bir arama geregi bile duyulmuyor..belki süslenip oturacaktim bekleyecektim abimi aman neyse vardir hersey de bir hayir zaten istemiyordum gitmek ..görümcelik yapayim azicik ..gelin hanima kafam bozuk :)abimle gecen atismislar abim bir söz paylasti begendim..oda beni silmis neymis ona gittigini biliyormusum sözün bilerek begenmisim :)ne cins insanlar cevremde anlayamadim kötü düsünmeyecegim dedikce kötü düsündürüyorlar insani :)

duman dinler olduk halimiz harbi duman :D
cile bülbülüüüüüüüüüüüüüüm cileee :D

Selin hanim da yazmaz oldu benim gibi aksi birine aman iyi olsun da baska beklentim yok . bi sibel dayandi 5 sene olacak masallah :)) nice nice senelere kusum :) :love3:

09.10.13

Cancagizim..

O gün geldi..bayramin ikinci günü..dilerim sorun cikmaz..
cünki bununla yasayamam.. resmen o bile emanet..iyi bakamiyorum ona..ona bile iyi bakmayi bilmiyorum !ve bu ekranda görünürse iyi bakamadigim.. ben buralarda daha olamam..o yüzden kimi kirdiysam..kimi üzdüysem..kimler okursa bu yazdigimi..Hakkini helal etsin..gidis var da geri dönüs olmayabilir aci bir gercek..olur ya iyi bakmaya calistikca hersey olumsuz olursa eger....hayallerim..okulum..yalan olursa eger..beni hani hayat dolu biliyorlar ya...hepte öyle bilin olur mu :)yarin da bir cikamama ihtimalim var bu duvarlarin arasindan :)ama bakalim belki firar ederim ortamdan :)yarin ola hayrola :)gidip geleyim de yine yanarim sana dert :)

simdilik hoscakal..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri