Buyrun Ayşe Arman ve yorumlarınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Buyrun Ayşe Arman ve yorumlarınız.

Şu dünyada çakılı tek bir çivisi olmayanlar işte böyle kutsallara saldırarak adam olduklarını zannederler. Ne yazık ki senin patronun adam olmak ile çakal olmanın kıstaslarını karıştırmış.

ay nerden biLdin cakaL oLduqunu abi aynı cakaLa benzio :D

adamı gördümmü uykum faLan kacıyor :D

betüLcüm o Lafı heryerde söylerim..

bir oLya daha anLatıcam

gecen gün bakırköy 4. peronda otobüs bekLemekdeyim dengezis insanLarda var tabi bir türbanlı bayan geldi sırada durmadı ama yeri bell kadının durcaqı yer cok qüneşli kadında yaşlı falan sen acık olan bayan TÜRBANI KAFANA TAKMIŞSIN AMA İNSAN OLMAMIŞSIN diyince benim kafam attı sende oranı acmış ama medeniyetLi oLamamışsn dedim tabi Laf atışması başladı herkez bendn yana ama o acık bayanLarn coqu o bayandn yana tabi bayan denirse :D
yani anlıycanız bu türban sorunu cok fazLa büyüdü siz türbana diL uzatanLar gidin kendi cöpLüqünüzde ötün ister nişan taşında doLaşırız ister esenyurttun en kuytu yerinde kimseyi tınLamaz..

ay nerden biLdin cakaL oLduqunu abi aynı cakaLa benzio :D

adamı gördümmü uykum faLan kacıyor :D

betüLcüm o Lafı heryerde söylerim..

bir oLya daha anLatıcam

gecen gün bakırköy 4. peronda otobüs bekLemekdeyim dengezis insanLarda var tabi bir türbanlı bayan geldi sırada durmadı ama yeri bell kadının durcaqı yer cok qüneşli kadında yaşlı falan sen acık olan bayan TÜRBANI KAFANA TAKMIŞSIN AMA İNSAN OLMAMIŞSIN diyince benim kafam attı sende oranı acmış ama medeniyetLi oLamamışsn dedim tabi Laf atışması başladı herkez bendn yana ama o acık bayanLarn coqu o bayandn yana tabi bayan denirse :D
yani anlıycanız bu türban sorunu cok fazLa büyüdü siz türbana diL uzatanLar gidin kendi cöpLüqünüzde ötün ister nişan taşında doLaşırız ister esenyurttun en kuytu yerinde kimseyi tınLamaz..
Sana helel olsun diyorum. Süper bir medeni cesaret örneği sergilemişsin. Teşekkür ederim.

ßoşuna bana demiyorLar birqün cukuru boyLuycan diye :Dhemde b*k cukurunu :D

cok cesaretLi oLup insanLara istediqimi söLerim TÜRBANlı olmam buna engel degil

O çukuru onlar boylasınlar. Sizler herşeyin en güzelini haketiyorsunuz. Çünkü onurlu bir mücadele veriyorsunuz.

hocam zaten bu konuda demiyorLar cukuru boylamamı zaten bu lafı söyleyenlerde benim gibi türbanLıLar sadece cok cesaretl olup bir erkegi dövücek karakterde olduqumu söylerler ondn yani yoksa böyle tartışma konularında onlarda katılır bana :)
neyse konuyu saptırmayaLım bakaLım şu arkadaş ne diycek :D

Vay bu soytarıyı nerden buldunuz :)

Yorum çok gelir ona :p

yprumLayamaz soytarımı puhahaha abi cok iyi söz söyLedin dedeLerimizin dedeLerine özenmiyceksek neden varız biz özenmesek TC oLurmu?

eyy böcekk ataLarına özenki TürkLügü kurtar!

Yorumlarsak şimdi kendini önemli bişey sanır bu saray soytarısı Fatma:D

ehe abi boş ver biz özümüze sahip cıkaLım isterse ÖZENTİ olalım yeterki VATANIMIZA sahip cıkalım!

ßoşuna bana demiyorLar birqün cukuru boyLuycan diye :Dhemde b*k cukurunu :D

cok cesaretLi oLup insanLara istediqimi söLerim TÜRBANlı olmam buna engel degil

Müslüman bir ülkede yaşıyoruz güyaa ama kimsenin dinine saygı duyulmuyor. Başını kapattıgında şeriatçi cahil cühela oluyosunuz
ama açık olunca çağdaş bir birey diye söz ediliyor bazı kesimler tarafından(istisnalar kaideyi bozmaz)
ve şu sözleri ekliyorum;

Şu avrupalılar ne kadar medeni!
Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni!
Medeni olmak eğer açmaksa bedeni
Hayvanlar avrupalılardan daha medeni!

Necip Fazıl KISAKÜREK

bacımın baş örtüsü takılmış namertin gözüne,acırım tükürürsem bilahi tükürüğüme
M.Akif Ersoy

heLaL zeynep abLama bu sözLer yakışır bacıma :)

kapak oLmuştur biLhassa :)

Spook Girl ve Korsan Ms eğlendiniz mi bakalım:D Spook Girl arka sayfada "Açık bir bayan tabii bayan denilebilirse" diye bir yorum yapmışsın.Şimdi neyine saygı bekliyorsun açıklardan?Haydi ben senin ne olduğunu,kapasitenin ne kadar olduğunu biliyorum ne yapsan saygılıyım inandığına ama eğer dışarda saygı görmezsen kendin bir düşün sen saygı duyuyor musun bakalım?

Dedenin dedesine özen,istediğin kişiye özen banane yani.Ama sonuç olarak özenti sizsiniz,ben değilim.Bu arada dedelerimize özenmek için mi varız dedin?Çok boş bir yaşam amacı değil mi bu?

Bu arada tartışmayı mahalle kavgasına çevirmemize gerek yok;soytarıymış böcekmiş falan.Şimdi medeni insanlar gibi tartışalım diyeceğim de boşa kürek çekmek olacak:D

Son düzenleme:

çok haklısın solid snake, kapalılar özügrlükten ve baskıdan dem vuruyorsa açıklar içinde bunu kabul etmeli AMAAA spook açıklara dememiş orda tartıştığı bayan için kullanmış o ' bayan denilirse tabii' lafını =)

ya ayrıca böyle kapalı- açık diye ayırmak istemiyor olsamda anlatacak başka sözcük bulamıyorum.

snake nickinin anLamını biLİyormusun yavrum?
böcek işde mahaLLe kavgasına ceviren yok ;)

ben hemde acık bayanLara bayan deniLirse denimedim o sayqısız kendini bir haLt sanan vahşi insana söyledim ;) sazanLık yapma düzqün oku sonra yanıtLa hadi uza...

snake bak bir sürü acık arkadaşım var hatta beyazzambak da bnim arkadaşım eger o bana deseki şu türbanını cıkar veya türbanıma Laf söyLerse onuda siLerim onada bayanmı derim ;) anLıyormusun hadi fazLa uzatma yoksa cok konuşcam :)

Hea solid'in anlamı da soytarı hatta ondan söyledin değil mi?Kıvırma şimdi yok nickinin anlamıymış falan diye.

Eğer Ayşe Arman soyunduğunda "Soyunan gazeteci mi olur" vs. yorumlar yapıp da kapalı gazeteciye tepki gelince de tahammül edemiyorsanız karşılıklı bir saygısızlık vardır.Açıkların büyük bölümünün kapalılara saygı duymadığını biliyorum(dışlıyor demiyorum saygı duymuyor diyorum) fakat şu da gerçek ki kapalıların da büyük bölümü açıklara veya mini etek vs. giyenlere saygı duymuyor.Bak şimdi sen de bir karşı görüş duydun,yaptığın saygısızlıkların haddi hesabı yok.Saygı beklemeden önce göstermek de lazım kaç sayfadır demeye çalıştığım.

Hea solid'in anlamı da soytarı hatta ondan söyledin değil mi?Kıvırma şimdi yok nickinin anlamıymış falan diye.

Eğer Ayşe Arman soyunduğunda "Soyunan gazeteci mi olur" vs. yorumlar yapıp da kapalı gazeteciye tepki gelince de tahammül edemiyorsanız karşılıklı bir saygısızlık vardır.Açıkların büyük bölümünün kapalılara saygı duymadığını biliyorum(dışlıyor demiyorum saygı duymuyor diyorum) fakat şu da gerçek ki kapalıların da büyük bölümü açıklara veya mini etek vs. giyenlere saygı duymuyor.Bak şimdi sen de bir karşı görüş duydun,yaptığın saygısızlıkların haddi hesabı yok.Saygı beklemeden önce göstermek de lazım kaç sayfadır demeye çalıştığım.

Tarafsızca konuşabilene,gerçekleri tarafsızca tartışabilene saygı duyulur..!
Hiçbir zaman açık diye,mini etekli diye bir insanı yargılamadım..Kıyafete değil,Kafadaki düşünceye bakarım ben..Anlayışa bakarım...Saygıya bakarım..
İnançları ahlakı beni sadece üzer,üzmekten öte birşey yaptıramaz..
İlgilendirmez bi nevi..Kendi çapımda ''keşke'' der geçerim..
Lakin sosyal ilişkilerimde bir ayrımcılık yapmam....
Beklediğimiz budur işte karşı mahalleden bilader..
Yeri geldi açıklarla yattım kalktım...
Yeri geldi sokakta tanımadığım mini şortlunun,düşecekken elini tuttum..
Yeri geldi açık seçik,görüşüme uymayan(ama hiçbizaman dışlamadığım) kadınla adresi bilmiyor diye,1 saatlik yolu paylaştım..
Ben insanım..Onlarda insan...Ayrı görüşlerde ve ayrı inançlarda olmamız,birbirimize düşman olmamızı gerektirmez..Herzaman bunu söyler,bunu savunurum..Farklı kültür ve inanışlarlada bir arada mutlu mesut yaşanabilir..Kimse kimsenin giyimine,inancına müdahale etmediğinde hır çıkmaz bu ülkede..
Lakin,iş,karşı görüşün,karşı görüşüne,inancına çomak sokmaya vardığında işte o zaman iş ciddi anlamda değişir.. (;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri