Burak'amıyorum ki Seni.

---> Burak'amıyorum ki Seni.

Psikopata bağlamış durumdayım suan...
Kafayı yiyicem bu yatay geçiş olayını iyice stres ettim iyice depresyona bağladım yani hem aşırı sinirliyim hem de ağlıyorum..
Suan 25 gün geçsin istiyorum çünkü ona göre yön vericem kendime..

Naber Kanka umudum yavaş yavaş azalıyor bu gerizekalı okula kaldık galiba..
Neyse acıktım.
Sahur gelsin de yemek yiyem

http://passiflora-rapunzel.blogspot.com/search/label/çok canım acıyor neden böyle oluyor

İçim parçalandı yemin ederim.
Nasıl bir kız bu pucca ya.
Herşeyi de kendime çekmek istemem ama ben de ilerde böyle olursam şaşmam.Çok hayal kuruyorum çünkü ona kavuşucam diye.Ama ben kavuşmak yerine anca elin kızıyla yiyişmelerini duyarım artık hatta çok değil bir kaç konuşma sonra anlatır herhalde bana..Onun ağızından duyarım artık.

Kayserinin açıklanmasına 20 gün kaldı ama ben şimdiden kafayı yiyorum.
O kadar sıkıldım ki kurtulmak istiyorum bu okuldan.
Ama kurtulamayacağımı biliyorum.
ALLAH yüzüme baksın inş.
Bugün kontür yükledim kendime 20 lira kaldı 12 lira.Meğerse devlet artık 1.21 krş para alıyormuş nerden bilicem ben yükleyebildiğim mi var sanki.Gitti 7-8 lira para.
Dellendim işte.
Sıkılıyorum artık su bayramı geçirsem tam 2 hafta sonrası da gelir elbet di mi.

güzelim.
Bekliyorum 16 gün kaldı.
Salı günü Nazoşum geliyor.
Ayşem İç mimarlık kazanmış.
Laa ben mutluyum aslında da ALLAH bu üniversitenin cezasını versin.İnş kurtulurum bu köpekten.Demiceem tükürdüğümü yalarım inş. güzel okulıumdan daha uzakta bir yere (devlete) yerleşirim diyim de bari olmazsa tükürdüğümü yalamış olmayayım,hiç değilse öyle gözükmeyen bu yumurtanın kapıya dayandığı günler 3.5 atıyorum zaten bari bir de olcakmış gibi gtmü kaldırıp sonra löööpp diye çakılmayayım.kalça kemiğim kırılmasın.

Diyet başlamalı..
Yarın başlamalıyım.
Kendime değer vermem lazım.Şuan ve her zaman önemli olan benim.
Bir de yarın nazoşu arıcam belki Burkiyi de ararım.Geçen aradım da açmadı aradığım kişiye ulaşamıyormuşum.İyi dedim kesin ya bu kapattı ya da yine bozdu şaşkaloz.Neyse ama nazoşu aramak gerek.

Klasik bir Burak muhabbeti..
Yine işten çıkmış.Bu kez de patron psikopat çıkmış.
Aman ne olcak bu çocuğun hali..Neyse dur başka bir gün sonra tekrar arıcam ve bu kez ona eskilerden birşeyi patlıcam.
Kapatırken düşündüm de aslında biz bu çocukla devam etsek ilerde birşey olur be.
Sonrada 'Hadi len' dedim yani kendime.
Neyse ama ne yalan söyleyeyim onla konuşurken mutlu oluyorum.
Aaa bu arada yeni farkettim la yehoo la bu işten çıktı ya ee ben bunu öğleden sonra da arayabilirim..Ne yalan söyleyim bu adam işten çıktı diye üzülüyorum bazen ama iki saniye sonra onla konuşabileceğimi düşünüyorum mutlu oluyorum ama çıkmasın çıkmasın ya abi ne olursa olsun onun ihtiyacı var çalışmaya..
Ben birşey daha diyicektim de unuttum
Ha neyse ama o patlamayı yapıcam
Bir de son 5 gün..

Son düzenleme:

Her Mesajında Burak'tan Bahsetmissin

Kusura Bakmada Gerçekten Seviyormusun

Takıntımı

Merak Ettim?

İşte onu bende bilmiyorum.
Seviyorum doğru da bu aşk mı yoksa artık iş takıntıya mı döndü onu çözemedim.
Bazen alışkanlık bu ya vazgeçememe,başkasına yönelememe(başkasından acı çekeceğime,başkasından kötü söz duyacağıma ondan duyayım yabancıya gitmesin hesabı) diyorum aslında iki dk düşünsem ondan vazgeçerim diyorum ama bir kere telefonda konuşuyorum mutluluğuma diyecek yok.
Hayaller,umutlar felan filan..
Ama hayatım hep Burak da değil Burak dışında da bir hayatım var elbette ama bu Buraka özel açılmış bu günlük o kadar. ne zaman hayatıma girse mutluluk,hüzün ve sonunda umutsuzluk yaşattığı için o hayatımdaki farklı bir heyecanı var sağolsun zaten bu Sarhoş olmak gibi birşey.Sarhoşken insan nasıl oluyorsa ondan sonra da ben öyle oluyorum.Ha şu var her gün içmiyorum ama sarhoş olduğum her günü buraya anlatıyorum işte o yüzden de size bir ayyaş gibi bir bağımlı gibi gözüküyorum.

Son düzenleme:

Ha günlük bu arada ben yine burakı kıskandığımı belli ettim ya.

Bu işten çıktığını ilk söylemedi sonra anlatırım dedi bende teyzesinde diye söylemedi sandım.
Sonra düşünüyorum neden neden diye.
Biran şey dedim.Senin gerizekalı kız yüzünden mi dedim.
Yok onun yüzünden değil alakası bile yok dedi.
Ee dedim kız davası değil,çalışma desen çalışıyorsun.
Yok zaten onla alakası bile yok zaten kızda gitti dedi .
Aman gitsin gerizekalı dedim :)
Aptalım ya hadi ilk dediğimde kıvırırımda ikincisine kıvıramam ya o yelloza olan sinirimi belli ettim iyi mi.Neyse birşey olmaz biliyor/anlıyor zaten köpek :)
Ha bir de şu telefon işinin bana çok artısı oluyor ha :)
Hem çirkinliğini kapatıyorum böylece sevimli hallerimi görüyor hem de ben onu görmüyom ya abi ben alışmışım lise haline şimdi uzamış zayıf felan ben sevmem hacı cılız erkek ya nedir abicim o ya ALLAhtan görmüyorum yoksa vazgeçerdim :) Ulan bende bu aşk olmasa suratına bakmazdım ya burak şükret işte.Hem zaten neyini sevdiğimi de anlamadım tam.Muhabbet iyi hoş de kibarlığını yerim zaten onun canım (anlaşıldı niye ölüp bittiğim adam bir tşk ediyor ben mutluluktan uçarken başlıyorum evlilik hayallerine :)) neyse beyimiz yağmur hastası en sevdiği mevsim sonbahar(tam zıttım) ve psikopatında önde gideni geçen kalkmış kediler kavga ediyormuş (kediye miydi o neyse bir hayvangile) elimde silah olsa vururdum dedi ya oha dedim yani oğlum nasıl birşeysin sen dedim psikopat olduğunu biliyor beyimiz ve dalga geçtiğimi de biliyor ama korkmuyor da değilim hani 3.5 3.5 sonra sıralıyor gene psikopatlıklarını nasıl bir kafa bundaki ya.Diyorum ki senin hiç normal birşeyin yok mu bak köpek seviyorum diyor ya köpek kavgası olsa izlermiş koycakmışsın pitbulları ohh manyak :) dedim sen düzgün birşey sevmezsin sonra diyor ki tavşanlar çok şirinler geçen de operaya gittim çok güzeldi hıı dedim ne güzel ne kadar masum duruyorsun.Ama ne yazık ki öyle biri değil.ALLAH'tan yakın arkadaşım değilmiş len bu ben bunla çok kavga ederdim be.Yağmurlu havada beni gezdircek bir tane çakardım ağızına.Zaten bir gün okuldan dönüyormuş deli gibi yağmur yağarken ceketini felan çıkarmış sırılsıklam eve gelmiş haa dedim sonra 1 hafta okula gitmedin di mi. Evet :) (Manyak) Senin annen olsam seni döverdim be.Yoo annem öyle değil valla sonra diyorum ki annen senden çok çekmiştir ya. Hala çekiyor :) Hala ALLAH cezanı vermesin.
Bu çocuğun arkadaşı oldum evet,muhabbetleri böyle yapıyorsa eğer.
Bir ilerisine gideydim iyiydi ya.Neyse o da olur herhalde.Ah şu Almanya olaydı iyiydi be valla bak o zaman oldurdu.Olmazsa da artık yuh yani bana bende karıyım diye ortalarda dolanmam daha.
Ay ay her dk aklımda değil (yalana bak almanya dedin mi ilk burak geliyor aklıma be elalem mimarisini düşünür :)) tamam be hayatımda değil o kadar çok (haa bu doğru çünkü gerçekten hayatımda değil) ama işte böyle akla gelince de ne güzel oluyor be insan gülümsemeyi hatırlıyor valla..
Haa bir de bana ne dedi biliyor musun. (Ama duyunca çok sevinme öylesine dedi :/)
Sen nasılsın?
Aynı bıraktığın gibi.
Yok ya hiç bırakmadım her zaman aklımdaydın.
Her dk aramam ve onun arayamamasına hitabendi.Borçlu olmak gibi işte.Zaten her dk vodofona geçeceğini söyledi.
Ne vardı gerçekten söyleseydi.
Ama güzel söz ne diyim.İçimden tşk edesim bile geldi de neyse.
Hıı buyrun liseli esen geri geldi gelde şimdi geriye dön.Neyse ALLAH'tan 4 gün burakı aramayı düşünmüyorum yoksa yanmıştım yarın aradığımda ayyy burrraaakk nasııılllssısııınnnn diye açardım telefonu.
Annemler de işkillendi ha annem duydu erkek sesini ya anladı birşeyler olcak.Bir de bu işe girmediği zaman ben annemin telefonuyla çok aradım ya o ara fatura çok gelmiş 72 lira (aslında 40 lira da vergilerle felan 72 tutmuş) o ara annem dedi sen konuşuyorsun bu telefonla ya senin yüzünden geldi ya da yanlış yoksa ben ödemiştim faturayı dedi arama listesini istetti.Ama baya aramışım la..Öyle böyle değel :) Şunu öğrendim ki 53 dk konuşmak 3 lira faturalılar o kadar çok konuşmayın :)Neyse bu olaydan sonra başlarım senin arkadaşınla diye devam eden bir işkillenmeler oluşmaya başladı gören de sevgilim sanar la olsaydı bari.Neyse su kayseri işi olsa rahatım ne zaman ararsam arayayım zaten annem görmez de la bari o zaman çıkak be güzel olurdu döndüğümde annem yakalarsa sevgilim derim işte.Şimdi arkadaş diyince yemiyorlar.

Son düzenleme:

ALLah belamı versin benim bende evde kalmış kız kuruları gibi iki de bir evlilik diyip durmuşum Burakı anlatırken.Dangalak mıyım neyim.Abi niyetim o/ oydu ben ne yapayım.Adamla çıktığımız günü bile hayal etmedim ki birgün bile.Ama evlilik oldu mu hayal uçardım valla..
Şimdi de farksızım sanki şimdi de ALmanya hayali kuruyorum gitsek böyle yaparım şöyle yaparım felan filan.
Bakma sana böyle anlatıyorum buraka da ara sıra belli ediyorum da hep Buraka başka bir erkek gibi,arkadaşım mış gibi düşünüyorum öyle davranmaya çalışıyorum.Çünkü soğudum bea soğumadım da anladım ki Burakın da bir hayatı var ve burak benim değil.Ne zaman bana ablamın arkadaşını beğendim dedi o zaman anladım onun da bir hayatı olduğunu,benim sevgilim olmadığını felan filan.öyle işte.

Bu arada Salı günü sana kötü bir haberle gelebilirim.

Son düzenleme:

Yok sana salı günü kötü haberim.
Sinirliyim şuan.
Yarın annemler evde yok,telde dk yok ne yapıcam ben günü nasıl bitiricem.
Salı günü de kötü haber olursa da kesin bu yatay geçiş olur.Ulaa stresliyim zaten bu yalnız kalma ve dk bitişi kötü oldu ya ben yarın öyle kafamı dağıtırım dedim.Yarın kesin stresten diyet bozcam ben.Bugün de bozdum da hadi o sayılmaz ekmek hakkım vardı da yarın kesin uçarım artık cipsler felan filan.Of of..

Bugün yine iyiydi.Ama kafayı yemedim değil hani.
Sabah kalktım (tamam tamam 13.30da).Hiç yemek yemek için kendime söz verdim ve 3ü bekledim.Planıma göre 3te gitsem 4.30da evde olsam banyoyla saat 5.30u bulsa tamam işte gün bitti sayılır.Ama saat üç olduğunda gittim yürüyüşe benim bir enerjim düştü.Dedim bitsin bu yol bitsin bitsin.ilk kendime dedim ki zaman geçsin diye yol uzatcam ben (çünkü o kadar ağır yürüyorum ki hiç yürüyüş yapıyor gibi değil de markete gidiyormuş gibiydim dedim uzatmazsam ağlarım ben evde zaten stresliyim.) neyse uzattım yolu marketten suyumu,diyet büskivimi aldım tam yolu uzatcam yalvardım su yürüyüş yolunda insan olsun diye azcık insan vardı sonra bir baktım spora giden bir insan dedim burda yürücem lan ben valla yürücem bir insan kalmasa bile yürücem çünkü istemiyorum o kadar yol gitmek ( moralim bozuk ya ağır gidiyorum ayrı yorgunluktan ölüyorum ayrı(sanki dağları aştım sanki her gün gittiğim yol istemeye istemeye gittim ya yoruldum göya) bir de yürümek istemeyen bir tiptim düşün bendeki ruh halini) 4tur attım sonra spor aleti vardı onu yaptım ama bir sevgililere de atarlandım ha pis pis bakıp durdum la ne zaman yanlarından geçsem (ters yöne gidiyoruz o yukarı çıkıyorsa ben aşağı iniyorum) bir tartışma ama aletlere geçince de sevgi pıtırcığılar.Ulan kız bisikleti yapıyor adam geçmiş karşısına onun gözlerine bakıyor ya bu nasıl bir romantizim olan var olmayan var be..Ben daha ablamı bile yanımda gelsin diye yürüyüşe ikna edememişken o kız hem spor yapan hemde spor yaparken gözlerinin içine bakan sevgili bulmuş.Heyy heyy ..Birde ona dertlendim.diyet de bozmadım şükür ama bu yatay geçiş işi çok stres etti beni.korkuyorum ya bir yanımda da umudum var ama stres oldum işte.Stresimin en kötü yanı da 'olmucak duaya amin diyicek birşeye kalkışmamdan dolayı' o olmasa stres etmem beklerim de hem umutlanıp hem de bir yandan cevabı tahmin etmek beni deli ediyor.Bir de su sinirimi bozdu bir insan stres ediyorsa o iş olmucaktı çünkü o kişi olmayacağını biliyordur olacak işi kişi tahmin eder zaten.Of of..
Neyse yarın rahat olmaya çalışıcam çünkü annem yarın evde.Onun dibinden ayrılmıcam,bilgisayardan çıkmıcam,olabildiğince geç kalkıcam ve bitircem bu günü.Sonrası ALLAH kerim.
Ulaaaann su dk bitmicekti ya bitmicekti..Ne güzel arıcaktım Burakı ama ne yazık ki hatını taşısa da o ara diyicem de o da hergün vodofone geçicem diyor geçtiği yok arkadaş dalga mı geçiyor anlamadım ki.Amann neyse suan onu düşünmüyorum.Anneme hatırlatmadan bu günü bitirmem gerek.Kadını da heyecanlandırmıyım kötü haberse.

inş seninki olur canım benim umudum yok.

-
elim yanıyor.
Ben o sinirle ben neyi başardım ki bu güne kadar diyip diyeti de bozdum yarın da bozucam.
devam edicem öyle.ama o sinirle ben patates kızartıyım diye elimi yanlışıkla yağa değdirdim feci yanıyor şuan..iki dk duramıyorum soğuk birşey duramadan.şuan yazarken bile öyleyim.Ama halim de çok komik ya.:) ilk elimde artmış dolma yapraklarıyla dolandım.şimdi de o eridi diye.Buzlukta şarapların konulduğu şey var ya ona benzer birşey vermişler dolabı alırken annem de onun içine kış için melemen koymuş içine bir ona değdiriyorum bir kenarına köşesine ayıramıyorum da onu elimden onla dolaşıp duruyorum.
öyle işte.Dur bakalım bir yemek yiyeyim de kendime gelirim herhalde bir de daha selçuk var ya onun umudundayım herhalde hala o yüzden hala iyi duruyorum.ama umutlanmanın alemi yok üzülmenin de hali yok çekicez o işkenceyi 3 yıl daha sonra da işsiz kalıcam aileme boşuna masraf yapıcam en geç bir yıl sonra da koca ararım artık o kadar masraf yaptık dillendirmeden kaçmam gerek dimi borç takıp kaçmak gibi yani..hoş evde kalcam zaten ya neyse.Bu burak pci de olmucak.yani hayat hiç de planladığım gibi olmucak o kariyer hayalleri yalan oldu burak zaten olmucaktı amann boşver işte..Keşke üni derdine giriceğime lisede burakla böyle konuşsaydım da kaçsaydık başka ülkeye felan..Burda durmanın artık bana bir artısı yok.Üninde yok hiç değilse sa lak la para kazanırdık dönerdik.Ben böyle hayatıma k....
Annemden de izin alayım da Burakı arayım.
Sonra şu 13de gelsin de şu selçuktanda ağızımın payını alayım da tıpış tıpış o gerizekalı okuluma giderim(kayıt yenilerim).İnş ilk gün kamyon çarpar da bana o binaya giremem kendi ölümümü isteyecek kadar istememiyorum o okula girmeyi..

Yorum yapan arkadşaım inş senin istediğin üni olurda senden kurtulursun o sevmediin okuldan hayırlısı olsun,inş çoook mutlu olacağın sonuca ulaşırsın.

Not:
Şok şok şok..
5 yıl sonraki halimi söylüyorum.
Geleceğimi görebiliyorum.İş bulamamış bu yüzden de parasızlıktan kariyer yapamamış yana yakıla koca arayan evde kalmış kız kurusu.

Son düzenleme:

Naber?
Durumuma alışmaya çalışıyorum.Hem kendimi okuluma hazırlıyorum hem de bir yandan umutlanıyorum.Amann neyse az cok almanca hayalleri kuruyorum öğrenmek için elimden geleni yapıcam mezun olmadan bunun için en ucuzuna da giderim yani.Neyse sonra ablam ve abim geldi bizde kalıyorlar yeğenimle zaman felan geçiriyorum işte.Yarın ya da haftaya kadar ismeğe gidiyim bir kursa yazılayım.bu sene kendimi böyle oyalıyım yazın da anneme yalvarayım da almanca kursuna gidiyim ALLAH nasip ederse de inş stajda yapıcam tamam işte..Umudum azalmadı ama kabullendim yani ne diyim.Ama su erciyesi arıcam ya su yedeklere sıra geldiğinde belki bende yedekteyim abi bir tane yedek mi olur belki iki kişi gelmicek neyse çok umutlanmıcam tabi buna da sorayım belki seneye denicem.öğreneyim iyice bu yatay geçiş işini.

Duaların için teşekkürler canım ama onur belgesi almama rağmen benimki de olmadı. Açıkçası çokta umrumda değil :R Nasılsa birinci dönemin sonunda tekrar deneme şansımız var 4.sınıfa kadar bu hakkımız da devam ediyor, şahsen üzülmedim bile ben. Sen de şimdiden iş bulamayacağına inandırma kendini dil ve bilgisayar kurslarına git sertifika al okulunu iyi bir dereceyle bitir gör bakim seni işe almıyorlar mı :R Diyeti de bozayım deme belli ki kendini zayıf görmek istiyosun o zaman bunu yapmak senin elinde :R

Bu arada günlüklere yorum yazma yasağı var mıydı bilmiyorum ama yazdım gitti.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri