Burak'amıyorum ki Seni.

---> Burak'amıyorum ki Seni.

Tşk ederim biliyorum ama ben şimdi de uzatmak istemiyorum ha yatay geçiş yaptım ha bu okuldan kurtuldum kurtulcam diye diye okulu bitirmek istemiyorum seve seve de olsa söve söve de olsa biticek bu okul ne yazık ki üzülmek yerine şanslıyım ki okuyucak bir okulum var diyip geçiştirmem gerek.Sen de umudunu kesme.Sen dene deneyebildiğin kadar.Ben bu okula nefretim fazla olduğu için vazgeçtim uğraşmaktan.Ama nefretin alemi yok artık.
Günlüğe yazmak için bir yasak yok burda.İstediğin gibi yazarsın.Sen hangi üniversiteye,hangi bölüme başvurmuştun.Tek bir yere başvurmadın di mi.
----
Şu üniversitelerde sürekli eğitim merkezleri var ya onlara bakıyorum şu aralar param olursa onlara giderim diyorum.Hatta almanca için onlara gidiyim diye de düşündüm yani genel almancaya gitsem mi.Hem bir bakarım nasıl öğretiyor hem ne olcak ya üniversiteden alıcam ya belgeyi kim tınlamaz ki marmara veya ytü alınan belgeyi.
Neyse.
Şu 13ü de gelsin de yol vereyim kendime.aman okula da gidilcek neyse ALLAhtan çatalcaya gitmicem.
Öf elimi soydum yine ya elimi görsen parmağım çürümüş gibi çürümüş her an kopmaya hazır gibi..

http://d1209.hizliresim.com/11/8/csmzf.jpg

Tabi bu biraz geçmiş hali..Ama hala hafif hafif kızarıklıklar,morluklar var.Ulan bu parmağıma olan yüzüme olsaydı herkes bana kimden dayak yedin derdi valla.
bir yanma ne hale geldi ya.Ben kolumu kesmiş adamım bu kadar kötü görünmedim ya.
Hacı aslında ben elime bile bu hale getirebiliyorsam düşün bir anlık sinirli,öfkeyle neler yapıyorum kndime yawrum ben bir kere bile dönüp bakmıyorum kendime neler ettiğime.Konu elalemin yaptıkları,ettikleri,dertleri olunca koşan ben bir dklık sinirimi geç kendi derdimi,kendime yaptıklarımı bile görmüyorum.Artık kendimi de düşüncem.
Aslında bakma yeğenim felan evde olmasa ben hala yatay geçiş yatay geçiş diye ağlardım şimdi bile her gün bakıyorum,günleri sayıyorum felan.Ama yok yok vazgeçmek gerek napalım hayırlısı böyleymiş.Hayırlı birşey olmasa gider yazarmıydım orayı vardır elbet alacağım ders.
Neyse hadi görüşürüz haftaya.
By by.
Burak da arasın la bir.Eşeğlusu bir insanlık etse ölür hoş tel bozuk olduğu için hat da takılı değil ama olsun arayan adam anlar hattımın kapalı olduğnu ve mesaj atar ve bende görürüm ( telefon bana arayanları mesaj atmıyor {Şerefsiz}o yüzden anca o kişi mesaj atarsa(neden açmıyorsun felan diye) görürüm)

Ben sadece Çukurova üniversitesine başvurdum uluslararası ilişkiler bölümüne. Seninle bölümlerimiz de yakın birbirine ve inan bu bölümleri bitirip iş bulamama gibi ihtimal yok tabi İnşAllah diyelim...

Dil kurslarına gelince derneklerin verdiği ücretsiz kurslar var hiç olmadı halk eğitim var kolejlerin ücretsiz kursları var yeter ki sen dil öğrenmek iste yardımcı olan çok :)

Parmağına gelince hakikaten ne hale getirmişsin öyle :S yazık o eline ya iz kalmaz İnşAllah :S

kalmaz kalmaz merak etmeyesin sen bea :)
Hayırlı olsun gülüm ya açıklandı mı bilmiyorum ama olsun bir dahakisinde daha çok yere başvurursun.
--
Bebeğim ne yapıyorsun.
Canımı öperek salona geçtiğim için mutluyum ama bu yatay geçiş olayına da hafiften umutlanmıyor değilim hani..Neyse geçer geçer alırım cevabımı otururum aşağı:)
Anlatcak birşey de yok bea.
şu telefona bakam mesaj felan var mı hoş kimin aklına gelir ki a.satıyım aradıktan sonra msj atmak şimdi kim aradı ALLAH bilir burak ayısını düşünüyorum geçmiş mi vodofona insanlık etmiş beni aramış mı..nerdeeeeeee..
neysecanımhadiöptümseniby.

Yine Twitterdan kötü haber.
3 yaşındaki çocuğa tecavüz etmişler.Eskiden aman kızımız düşmesin de kanamasın ağızı yüzü derdik şimdi şort giydirmeye korkar olucaz.Halbuki tek giyebilecekleri yaştı o yaşlar şimdi o.ç ları 2-3 yıllık heveslerimizin bile içine sçyorlar.Ulan sizi deee hemi sizi deee..Suskunlardakilerden beter olun.Hapislerde yapsınlar sizi.
Artık korkuyorum kanki herşeyden herşeyden.
Geçen bir haber dinledim.Bir kadın şiddete uğradığı için boşanmış,uzaklaştırma istemiş,koruma istemiş hepsini kabul etmişler adamın yasalarca kadına yaklaşma imkanı yok düşün.Ama o ne yapmış kadın kılığına girip onu öldürmüş,nasıl bir hırs,nasıl bir öfke bu.Boşanmayı hazmedemeyen heriflerle doldu türkiye gururunuzu sizin..
Daha yeni yeni boşanmayı hazmetmiş aman boşarız gider kelimesini yeni yeni kurmuşken burnumuzdan getiriyorlar sözleri hani kadının ne hakkı yok her haltı da yapıyorlar diyorlar ya al yapıyoruz işte sokakta çocuklarımızı artık dilendirmek yerine tecavüz ediyorlar,severek evlendiğimiz adam bizi bir gurur yüzünden öldürüyor,iş yerinde,yolda tacizler,yürüyüş yolunda(etilerde bir de düşün) bir adam hadi filmlerdeki gibi öpüşelim diyip sarkıntılık etmiş kadınlara 17 yaşında ergen.Ergenliğini skym.İzle tabi ordan burdan sonra maaall.
Tecavüze ne demeli yok aldığım kişi kız oğlan kız olucak da eli erkek eline değmicekte yoksa o.. der almam da bilmem ne ulan o. çocucğu sen neden saldırıyorsun o sen neden yapıyorsun hadi kızı ikna etsin anlarım hadi parasıyla yapsan da anlarım da be köpek insanın hayalleriyle ne oynuyorsun ya neden ya neden demiyorsun ki bu kız ilerde evlencek kocası olucak,çocukları olucak.Hadi kocasına saklamasına izin vermedin kızın ee çocuklarından ne istedin ya neden ben gelinlikle geldim kızım,ben kimseye elimi sürmedim,ben böyle mutluydum,şöyle mutluydum,şöyle aşklar yaşadım demesini engelledin neden şerefini,namusunu bozdun.O kadına neden bir kere de kızım baban bana bir gün şunu yaptı,bunu yaptı da beni mutlu oldu dedirtmiyorsun neden mutlu mutlu hayatlar yaşatmıyorsun neden hayatında hep bir yara,hep bir iz bırakıyorsun niye utançla yaşatıyorsun neden neden neden.
ee yaptın onu aldın mı zevkini rahatladın mı çek paltonunu,kemerine dön arkanı git rahatlaşmışsındır ee arkandan bıraktınların aman boşver koyver gitsin inş senin anneni,bacını,karını,çoluğuna çocuğuna da koyuversin gitsinler.
Zevk için/Gururunuz için yaptığıınız şeyin sonunu bir düşünün la o.ç ları.
Cinsellik eğitimi verilmeli bu ülkede ilk duyduğumda o ne ya nasıl yapıldığını mı öğrencekler demiştim ama yok yok olmalı ki insan kimle beraber olması gerektiğini öğrensin.Hatta dur kadınlık dersi verilmeli erkeklere KAdın nedir,ne işe yarar,nasıldır,ne düşünür,neler planlar bunlar anlatılmalı kadının öneminden,hakkından bahseldilmeli yoksa hayvan evlatları böyle ********liklere devam edicek.Korkuyorum korkuyorum biri takip etse yapsa işi onlar gibi olmama,hayatımın kararmasına sadece bir pzvkin 2 dklık düşüncesine bakar.hatta 2 snye.Sonrası hep hüsran,hep mutsuzluk.

Son düzenleme:

Yarın selçuk açıklancak.Umutlu değilim ama yarın yine sinirli felan olurum.İnşALLAH kıza (yeğenime) sataşmam kız zaten küçücük birşeyde ağlıyor,ediyor bir de ona çatarsam yandık.
ay okul ne yapmış.Şeref siz.Sabah 10a ders koymuş 12.20de bitiyor (11e kadar durmaz,en fazla 11.30da biter) sonraki ders taaa 16 da.Düşün o saate kadar orda kalıcam ve 50dklık ders için.Ordan da 5te çıkıcam.İnsafına tüküreyim bunların.10 da okulda olan (8.30da evden çıkan adam) 5te okuldan mı çıkar ( 18.30-19.00de evde mi olur) memurum sanki anasini satıyım.Hayır düşün ya ne alışveriş merkezi var,ne gezilcek yer var,kışın çıkılcak yer mi var çıkılmaz zaten.ALLAH'ın dağında 4 saat beklicez.Ne diyim ALLAH cezalarını versin.eve dönmeye kalksan 1.30 saat yolu var ee geri dönüş de aynı 3 saat gitti mi o 1 saatte de evde ne yapcam ben.Hem ne 1 saati ya o saatte araba yok ki ya tepekent arabasına binicen ya da 13.30daki arabaya binicen ee ne oldu benim bir saatlik ev hakkım yalan oldu..Ayy anaaamm paranla rezil olmak buna denir işte.ALLAH'ın dağında rezillik.
Ablamlar bugün huzur sokağını izliyor sizin okulda da olur mu böyle isyan diyorlar diyorum ne isyanı ya Allahın dağında kim farketcek bizi.İşte benim okulda böyle her türlü Rezillik akıyor.'Aaa benim arkadaşımda böyledir,ya da böyle ironik bir anısı vardır' diyebileceğiniz bir arkadaşınız yoksa beni anlatın benden daha ironiğini bulamazsınız o an acır mısınız,güler misiniz karar veremezsiniz yani.(Tamam tamam bir taraflarınız yırtılına kadar gülersiniz) neyse bu okuldan kurtulamazsam eğer size bol bol anlatırım.

Sana iyi bir haberim var.
Kazanmışım Selçuğu..
Ama bu olay ailemde ve bende kötü oldu.İlk istemediler nasıl olacağını felan düşündüler.İlk alışmışlar ben alıştırmışım farkında olmadan kendi şehrimde olmama şimdi gitmek hemde p.tesiye kadar gitmek bir anda şok etkisi yaptı.Akşama kadar ikna edene kadar canım cıktı ya ağlaya ağlaya bir hal oldum valla.Herkesin hala aklında sorular var ama artık kabullendiler.Aslında ablam yaptı.Bunlar istemiyordu zaten ablam hele hiç istemiyordu şimdi gidip akşam söylersem hemen hayır derdi bende iş yerini arayıp söyledim ki o da gitsin arkadaşlarına sorsun da aklını karıştırsınlar istedim ama harbiden çok alıştırmışım yanı başında olmama ya düşünsene abim bile üzüldü hatta ağladı.Şimdi uzakta olmana alışamadım uzaktasında birşey olsa nasıl gelcem diyor.Ama alıştılar alıştılar.
Vee ben...
Bu kadar olaya rağmen o kadar mutluyum ki hiç aklımda soru yok,kafam çok rahat.(ALLAH bozmasın) evde tek mutlu benim.Ulan bir tebrik eden bile olmadı lan.Ablam bile Bırak anne gitsin de sürünsün dedi lan.İnsan hadi iyi de neyse demedi direk çeksin dedi.Çocuk sanıyorlar çünkü beni abimde yaşadılar okulu bırakma ihtimali şimdi ben gitcem diyince bırakacağımı düşündüler.
Ama ben yine rahatım yine rahatım ağladım ettim ama mutluyum.
Hem de Reklamcılığa gidicem len.Bunu planlamamıştım bunun için bir gelecek planı yapmadım ama yaparım onu da.
Öyle işte.
İlk kez ağladığım bir günde mutluyum.
Neyse hadi görüşürüz.
Konya anılarımı anlatırım artık sana.

Çektirirsen çekersin tabi.
Ben iki gündür annemlere çektiriyordum şimdi de ben diş ağrısı çekiyor 20lik dişim çıkıyormuş iyi mi.
Acıyor acımayı geç bazen elim ayağım boşalıyor gibi oluyorum,ürperiyor gibi felan o deli ediyor beni.ondan uyuyamıyorum.

Gitme Vakti..
Yarın Akşam gidiyorum burdan..
Ee seni de bırakmak zorunda kalıyorum hafiften hafiften.
Ama merak etme eve her geldiğimde sana yazarım.
Ama bugün bir sevindim bir üzüldüm.
Abi arayıp söylemesen hayırsız olursun,arayıp söylesen hava atıyor gözükürsün anlamadım ki şimdi bu işi.

sana anlatcak çok şeyim var.Burak çok değişti.Emin değilim ama yine döneklik yapabilirim.Umutlu değilim ama anlattıklarıma şaşırcaksın.P.tesi buluşcaz bakalım ne olucak..ama yine aynı ****lükle giderse ağızına sçcam andım var yapmazsam olmaz.

]sana anlatcak çok şeyim var.Burak çok değişti.Emin değilim ama yine döneklik yapabilirim.Umutlu değilim ama anlattıklarıma şaşırcaksın.P.tesi buluşcaz bakalım ne olucak..ama yine aynı ökü-zlükle giderse ağızına sçcam andım var yapmazsam olmaz.

hkjk

Olumm..
Dertliyim laa.Haftaya p.tesine bilet aldım çok mutsuzum..
Yarın da Burakla buluşcam.
Sana burakı anlatam gülüm..
Şimdi ben konyaya gittim ya dedim Bir burakı da arayam diyem konyadayım felan filan.Aradık adam öldürdü gülmekten ya o kadar komikti ki o gün hasret,yalnızlık felan hepsi vardı bende onunla konuşunca böyle güzel rahatlamıştım ertesi gün yine aradım onu.Onu aradığımda işe başlamamıştı ertesi gün aradım işe başlamış.Dedim hangi ara felan annem bulmuş felan dedi ama morali çok bozuktu ya öyle böyle değil.En son hatta 'tek umudum sensin' dedi Almanyayı kastederek.kıyamam ya yavrum benim.Üzüldüm yani ona ertesi gün de mesaj attım bak bu işten de hemen çıkma (çünkü bu işten bir yolunu bulup çıkmak istiyorum demişti) okumaksa sen zaten hem okur çalışırsın zaten ama sen böyle isteksiz olursan annenin de güvenini kaybedersin felan yazdım.Ama bunu yazarken mi yazdıktan sonra mı ne hep aramaya çalışıyorum ulaşıyım ki üzgün ya derdini azaltıyım maksat harbiden kötü konuşmuştu çünkü ya konyadayım bir de hiç bir sevdiğim insanı kötü görmek istemiyorum o da öyle konuşunca içim parçalandı neyse işte mesajı yolladım ertesi gün ulaştım ona dedi sana annemle ilgili birşey söylücem.Ne söylücen kötü haber mi dedim yok dedi.Akşam aradım annesi mesajımı görmüş burakı oku demiş okumuş mesajımı iyi kızmış felan filan demiş sonunda da kaçırma bu kızı demiş bizimkisi de kaçırmıyorum zaten demiş ilk diyorum ki içimden 'hadi len ordan bende yedim' ama adamı görsen ben diyorum ki yalandan haa diyorum ne güzel siz gidin bizim eve isteyin konyadan gelince alırsınız beni felan iyice dalgaya vuruyorum.Ama adam ciddi ciddi 'ay ne güzel söylüyorsun ya' diyor neyse ben dalgasına konuşmaya devam ediyorum en son konu kapandı bu dedi ki 'sen evet diyorsun di mi' diyor dedim ne eveti ya (konu evlilik ve adam benim evet diyeceğimden emin çok mu belli ettim lan) neyse konuşuruz ist. dedi sonraki konuşma da şimdi burak yanar döner ya dedim bu hazır asılmışken somurtmak olmaz kaçırmıyım şimdi çocuğu dedim bir de cici cici konuşmaya başladım yok özledim felan ayak yaptım yani ama benim de hoşuma gitmedi değil hani haaa.Ne güzelmiş Burakı sevgilin gibi düşünmek.Sonra kendime gelmeye çalıştım dedim bu cocuk hangi ara döndü böyle felan.Konuşmaları görsen itici itici diyorum ALLAh seni alana sabır versin diyorum.Yani sana diyor bende ha tabi bana da sabır versin bende çekiyorum diyorum.Ay ama o gün deli ya yok yok sana versin tamma versin o zaman diyorum.Konu bir ara kaydı bana diyor ki ee beni ne zaman istemeye geliceksin diyor dedim istanbula gelince isterim artık anamı alıp yuhh yaa burak bunu benim demem gerekmiyor mu gülüyor pis.Öyle işte sonra ne desek istanbulda konuşcaz diyoruz.Ha bu arada burak bana açıldı resmen ya derdini felan anlatmaya başladı o annesinin olayından sonra bildiğin her derdini söylüyr bana iyi davranıyor felan anasının olayı değil de daha çok bu değişimi beni şaşırttı sonra her dk istanbulda konuşcaz felan dedi belli hacı yapıcak birşey ..........
devamı gelcek

Konya güzeldir. yeni şehir yeni insanlar sana hayatında yeni bir sayfa açmana yardımcı olur inşallah. Benden selam eyle konya'ya

Evet Güzel şehir..
--
Harbi güzel şehir la.
Neyse gülüm ben devamı gelcek dedim de yok devamı yani kısacası bugün buluşcaz ne konuşcağımızdan habersizsim.Ben buna bir ara patladım söyledim mi aklıma geleni söyledim illa a. sıcıp gidicen di mi öyle mutlu oluyorsun,5 yıl sonra mı aşka geldin bilmem ne sinirden patladım o da ağızını açamadı ne yazık ki söylücek sözü yok çünkü neymiş o zaman psikolojisi bozulmuş dedim bir tek seninki mi bozuk sende benim psikolojimi bozmuştun.Beni ne olarak görüyordun 5yıl dedim o zaman Hiç birşey dedim nasıl hiç birşey ya insan hiç birşey olarak gördüğü biriyle bu kadar uğraşır mı dedim ne zaman aşka geldin bari hasta olduğu zaman (ayy yerim o zamann :)hatırlıyon di mi günlükk :)) ) felan filan patladım yani adama çünkü yine duygularımla oynamasını istemedim.Buluşup gene benle dalga geçicekti.Dedim ki ben sana güvenemiyorum bir ay sonra çekip gidiceksin o diyor ki böyle olmucak bu kez.Haa dedim haa kesin öyle olur.Dedim ki burak yeter ya bir sıfatım olsun istiyorum artık yarın öbür gün sana birşey olsa yanına gelsem sen kimsin deseler bana ben ne diyicem ya beni ne olarak görüyorsan gör ama artık bir sıfatım olsun ya biri sorduğunda buyuyum ben diyebiliyim dedim.Karar ver dedim ya yanında olayım ya da yol ver bana dedim yanımda olmanı istiyorum dedi.Dedim emin misin buna.Eminim dedi.Haa dedim haa.Ama bu konuşmadan önce sinirden çatladım ya öyle patladım yani.
Bak ne oldu dedim ben bunla bu kavgayı yapmadan buluşursam bu beni cepte biliyor ya her türlü bırakıcak beni bende kaldığımla kalıcam en iyisi baştan kavga çıkarıp buluşmamak aileme geliyorum bu da böyle pislikler yapıp aile saadetimi bozmasın dedim.buna ne yazdım la kısacası dedim ki bu sitenin adını yazdım adını değil de başlığını dedim ki bunları oku ve bana ne yaptığını gör dedim en son da benim de insan olduğumu hissetmeye hakkım var dedim yani insan yerine koy beni hesabı..Öyle çıktı kavga bu da bulamamış siteyi dedim sktir git ya işine gelmedi di mi diyorum içimden ama harbiden öyle yani ben telefondan buluyorum (ki benim tel dandiktir her siteyi açmaz google açtığıma şükretiyorum) sonra bunu ben aradım bulamadım dedi sonra da ee birşey demicek miisn dedi dedim ne diyicem ya dedim.Sonra kapattım telefonu dedim bu hala aşkımı mı itiraf edicem sanıyor.Bir delledim ama bir dellendim dedim ******** ya nasıl kaldırdım ben bunun burnunu Allah belasını versin ulan adama insan yerine koy diyoruz o hala kendi havasının peşinde felan..Ağızına sccaktım yAni ama ALLAhtan sadece bu sözler çıktı..
Bakalım bugün ne konuşcaz.Hiç de heyecanlı değilim.
Ha sunu söylemeyi unuttum bu bana o gün kız arkadaşım olmanı istiyorum dedi bende bilmiyorum burak dedim seni 1ay önce tanısam hadi deniyim ne olcak derim ama bu kadar olaydan sonra olmaz dedim ama akşamında içim bir rahatladı..Dedim oh be sonunda duydum bu sözü.Rahat uyudum o gün ilk kez ama ne basit sözmüş len.Bakkala gidelim mi gibi birşeydi yani..Biz de ne hayaller kuruyoz a.styım nasıl güzel olur diye olsun etkileme pek ama güzeldi rahat uyudum ertesi gün de normal konuştum sonra ee rahatladım tabi oğlum sinir mi kalır adamda sonra diyorum düşündün mü düşündüm emin misin eminim birşey demedim son kararım dedi ben hala konuşmuyorum ne kazandım dedi (hıyara bak hala dalgaya vuruyor) dedim emin olursan beni kazancaksın dedim oo iyiymiş öyle olsunda 100 milyar borcumuz olsun öderiz nasıl olsa yeter ki o yanımda olsun dedim ha ha öyle hıyar ya la bu..Ondan sonra da muhabbet değişmedi yani kanka desem ha kanka söyle derdi yani..Çıktık da çıkıyoruz da aslında çıkmıyoruz gibi bir dengesiz durum yaşıyoruz şuan..Yani ben yaşıyorum.Bilmiyorum bugün konusunu açmazsa ya da konusu kesin geçer de hani bu çıkıyoz çıkmıyoz konusunu açmazsa ben hala sevgilim yokmuş gibi takılırım valla o yine kendi kendine gelin güvey olur.
Bir de şu burakı anladım ben ya ilk kez insanın içi rahatlıyormuş biliyor musun.Bir ara hafiften para sıkıntısı çektim de kontür alamadım cumartesi konştum en son sonra perşembeye kadar arayamadım perşembe de kavga için aradım işte onun dışında ne aklıma geldi ne bişey arada özledim felan ama onun dışında hep rahattım yani seviyor,asılıyor felan hııı ne güzel felan..Demek ki o da öyle oluyordu bir kaç yıl önce pislikk..
Ayy ama bu bir kere bir patladıı :)
Ben annemle konuştum kontur yukleyince annem pazara gitcem ne alıyım diyor bende fasulyeee dedim.Sonra burakı aradım ertesi gün gidicem ya mutluluk felan diyorum ki istanbula gelcem anemi görecem felan fasulyee de yiyicem onu bile özledim diyorum.O da diyor ki kıza bak ya biz istanbula gelcek diye ne hayaller kuruyoruz o geliyor bana fasulye diyor yaa diyor :) Garibim ya ama gerçekten ben onu özlemedim ki ne özlücem istte çok mu yüzünü görüyordum da konya da özleyem..Hıı bana konuşmak yetiyor..

Ha bir gün Burak beyimiz bunları okursa hiç artistlik yapmasın çünkü o bana öğretti..
Aşk konusunda ona Güvenmemem gerektiğini..

Buluştuk.
ve konuşamadık :)
Valla konuşamadık tıkandık kaldık..Utandık diyelim.O bana ee hadi konuşalım dedi ben ne konuşcaz ben herşeyi döktüm dedim sonra da konuşamadık.Havadan sudan hep..Ahh çok seviyorum onu ya.Ama konuşamamak koydu bana ya..Aradım konuşamadık ama dedim.Sağlık olsun dedi.Konuşuruz elbet zaten de bende dedim ki olmadı konyada konuşuruz dedim inş dedi.
Of..
Çok beğendim onu ya.Bakımlı yaa ah ah çok yakışıklı olmuş işte..
Ama kuralcı,bir de kibar ben asla sevmem çok fazla kibar olanı tamam güzel de bir süre sonra sanki yapmacık gibi duruyor ama onda durmuyor tamam da ben alışkın değilim öyle şeylere neyse alıştırırım ben onu..
of of..
Biz zor sevgili oluruz gibime geliyor.Ama inan sevgilim olursa çok şanslı biri olucam..
Duruşu felan.İyi ya iyi yani..
ALLAH'ım sen bana Burakı nasip et yarabbim..<3

Konuşamadık ama oyun oynadık onla..
Basket oynadık,araba yarışı oynadık en son bir oyun daha oynadık adını bilmiyorum onda 7-1 yenildim..:)
Öyle işte..
Abi konyada derim ben ya..Abi çıkma teklifi et bende kabul ediyim de adet yerini bulsun dedim.Of ya of of of of of of of...
Bu çocuk niye bu kadar tatlııııııııııııııı...:love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3::love3:

Seviyorum Seviyorum seviyorum...:55::55::55::55::55::55::55:

Aklıma Burak geliyor.

Herşeyi silip atmak yok saymak unutmak var
İntikam çok sinsice aşkın kucağında saklanır yakar
İçimdeki kötü fısıldar 'Acıt acıtabildiğin kadar kanar'

Önce fikrin düşer
Boğar gecemi sorulara
Hiç mi gelmez içinden huzur
Ne gerek var bu kavgalara
Affetmek aşkın içinde var

Gururun gardını kollar
Gururum delik deşik sana
(Ben)

Ben insan değilmişim
Hiç mutlu edemezmişim seni
Zamansız gidermişim yarım bırakırmışım
Sonları hiç sevmezmişim asla yetinmezmişim
Ama ben çok
Çok aşığım sana...
(Burak)

Bugün arkadaşla konuşuyorum diyorum konuşamadık ya diyorum ama of of ulan felan yapıyorum.Sonra boşver yaa etrafta bir sürü yakışıklı var diyor (konuyu kapatmaya çalışıyor çünkü hem dert yanıyom mal mal hem de evdeyim la annem duysa ağızımı öper valla.) bende diyorum ki.Bugün gördüğüm çocuk da iyiydi be :)
Bende mal mal gittim ha adam cillop gibiydi yemin ederim..
Ayy ALLAH'ımmmm Sen neler yaratıyorsun yarabbim..

Hacı bana bir ara yazan admin zamanında aşk doktorluğu yapıyormuş.
Vay babam vay adam zamanında ahkam kesiyormuş şöyle böyle diye benimkisini okuyunca birşey diyemedi..
Kliniklik bir vaka yaşıyom demek ki o bile yazamadıysa..
Abi bir de sen burakı seviyor musun gerçekten yazmıştı.
La neden burak sevmiyor desene..Hoş ne yapsın adam beni şizofren felan sanmıştır yazık bu kıza sıyırmış felan filan.
Ah ulan burak ah gör bunları bee gör artık da et şu çıkma teklifini a.stym.
Yaşladım hala Burak diye ölüyorum.Valla mezarıma Buraka kavuşamadan öldü ya la bu diye yazdırcam ha..
(Niye buraka hitaben yazıyorum çünkü mesaj attım okusun diye o da çatlar meraktan yarın okur oh oh kurbann olduğummm oku da adam ol lan artık valla bende sıkıldım be..Yemin ederim 5 yaşındaki çocuğa bakmak yerine hala senden teklif bekliyorum ya..Ah ah..Sevgi büyük de icraatta sıfırım hacı dur bakalım burak bunu da okuyup bir halt yapmazsan harbi s.git lan bu kadar aşka hala tav olmadıysan belli senin sahibin ben değilim.Sen sahibini arıyon.Ona doğru koş gülüm ona doğru..benide ihmal etme la sahibini ararken göreyim mutlu olduğunu sevdiceğim..Ben mutlu edemedim bari sahibinin mutlu ettiğini göreyim. hoş rüyamda gördüm de ne oldu çatlamıştım kıskanclıktan ayy yemek yapmasını da bilmiyordu şapşal abi akşam yemeğine pizzacıdan çorba ve pizza isteyen kadın mı olur be ben bile o kadar düşmem yanık manık birşey yaparım adam çalışıyor o kadar adam gibi yemek yesin diye..Burakı alcağı kızdan ne çıkar ki zaten bir ayline bir senaya aha bir de şu rüyamdaki kıza kılım ya abi rüyamda kıza ölüyordu ya ben yanındayım ve o tınlamıyordu konuşurken beni ohh yok aşkımlar maşkımlar aşkın batsın hemi aldığı karı da karı değil zaten hıhh..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri