Alttaki Üyeye Soru Sor

Ay kıyamam birileri laf soktuğunu sanmış xD
Halbuki o soruyu bilerek sormuştum katlanamadığım insan tipine örnek oluşturuyorsun diye sdfsdfsdfsdf xD
Benim gibi insanlara katlanamayı ver ablası ben üstüme zaten alınmam xD

Her neyse xD

Bir zamanlar öyle yapıyordum da şu an öğrenciyim Birgül, her şeyin fiyatına bakıyorum sadece kıyafet de değil :(

Bir gün uyandığında 1920'li yıllarda olsaydın ne yapardın?

---> Alttaki Üyeye Soru Sor

Çok istiyorum kitap yazmak da bir türlü kendimi motive edemiyorum. Başlamıştım hatta zamanında bi kaç kere ama hep yarım kaldı.
Hayatın içinden hikayeler yazmak istiyorum genel olarak ama kendimi biraz gaza getirebilsem fantastik hikayeler de anlatmak isterim.

Fantastik eserleri (kitap, film, dizi...) sever misin?

Laf sokmakmı.. Iyy.. Üsluba bak..

İncinmeyesin diye inci inci kelimeler düzdüm.. Hem inci abla diye hitap ettim.. Laf göndermedim direk sana söyledim.. İlla alıntımı yapalım.. Ama ego duvar olunca görmek istediğini görürsün.. Kendi alemin ne renkse herşeyi o renkte görürsün.. En ufak bir sözü hakaret algılarsın.. Sonuçta buraya eğlenmeye geldik.. Birbirimizi kırmaya gerek yok.. Vesselam..

Ya aslında buna söyleyecek çok sözüm var ama inan umurumda değil xD
Fakat "Ego duvar olunca görmek istediğini görürsün." ne anlama geliyor tam olarak anlamadım? Gerçekten anlayamadım. Bu arada konumuzun egoyla ilgisi yok. Ama doğru tespit egom var çünkü ego herkeste var sdfsdfsdfsdf Şaka bir yana da bu egonun anlamını bilmeden böyle her yerde kullanan insanlara kılım. Mevzusu geçmişken söyleyeyim dedim. Üzerine alınmazsın umarım. :(
Bu sadece bir oyun dediğin gibi, eğlenmeye giriyoruz ve her oyunun olduğu gibi bu oyunun da kuralı var. Ben de sorduğun soruya cevap verecek kişi olarak, sorduğun soruların soru olmadığını ve cevaplayamayacağımı, sorduğun sorulardan yola çıkarak sana söyledim. Amma olay yaptın be kardeşim. xD Ayrıca tanımadığın insanların laflarına da pek alınma. Ben şahsen alınmıyorum xD

Efenim fantastik olan her şeyi severim. İzlerim, okurum.

Bugün ne izledin?

The Marvelous Mrs. Maisel 3. sezonunun son 2 bölümü kalmıştı onu bitirdim. Onun dışında youtube videolarını saymazsak çok bi şey izlemedim.

Aynı soru?

Youtube'den yeni bir kanal keşfettim onun tüm videolarını izledim :D

En son sevgilinden neden ayrıldın? xD

Güncel olarak takip ettiğim bir dizi yok.
Neredeyse izlediğim bütün diziler yarım. xD

Son zamanlarda seni en çok etkileyen olay?

---> Cevap: Alttaki Üyeye Soru Sor

Kanser .

hatalarının arasında en büyüğünü seçebiliyor musun yoksa zirveye aday çok fazla hatan mı var ?

Zirveye aday çok fazla hatam var. Maalesef.

Kendinde en beğenmediğin özelliğin?

Söylersem kötü tepkiler alabilirim :)
Kendini şımartmak için neler yaparsın?

Kendime çay ısmarlarım : )) Mangal yaparım,güzel bir kahvaltı hazırlarım : )) Bazen tavuk kavurma tarzı yemeklerle kendimi ihya ederim.Genellikle yemeğe vururum kendimi : ))

İhtiyaçlarını internetten karşılarmısın? Oranı nedir?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri