Alttaki Üyeye Soru Sor

Soğuk desem soğuk değil... Bilemedim ya. Kar görmeyince modum düşüyor. Kış neden kış gibi geçmiyor İzmir'de çok sinir bozucu.

Alttaki en son ne zaman kar gördün? xD

4-5 yaşlarında terasta oynarken karşı komşumuz ferhat amcanın bana terstan bak ben kızıma balık pişirdim demesi. Güzel zamanlardı lan

En dayanılmaz dediğin acın nedir?

Bugün 5 saatlik uykuyla sabahın 8i itibariyle bornova-konak-bornova-otogar-bornova arası mekik dokudum. Kuzenin işleri vardı evrak dolandırdık. Aslında arkadaşımla görüşmem lazım, Edirne'den geldi arkadaşım ama bugünü de dünkü gibi pas geçtik. Bu saatten sonra 101 oynar, film izler sonra da erkenden uyurum.

Alttaki en son ne yedin?

Kardeş daha mantıklı sorular mı sorsan acaba? Ya da hiç bu konuya mı uğramasan :)
Beyin yakan soru sorayım mı bir soru değildir mesela. Aklında bir soru var mıdır da bir soru değildir aslında. Ne var ne yok da genel anlamıyla öylesine sorulan hatır sorusudur. :) Yani gerçekten soru sormanı bir üye olarak tercih ederim ki cevaplayabileyim.

Alttaki en katlanamadığın insan tipi? Neden?

Son düzenleme:
Olur inci abla uğramam..

Her ne kadar inci dili ve edebiyatına çok katılmasakta saygı duyarız.. :ki:

Soruna cevap vermiyorum üstüne alıp gücenirsin diye..
Bak ne ince ruhlu insanlar var.. :ki:

Kardeş daha mantıklı sorular mı sorsan acaba? Ya da hiç bu konuya mı uğramasan :)
Beyin yakan soru sorayım mı bir soru değildir mesela. Aklında bir soru var mıdır da bir soru değildir aslında. Ne var ne yok da genel anlamıyla öylesine sorulan hatır sorusudur. :) Yani gerçekten soru sormanı bir üye olarak tercih ederim ki cevaplayabileyim.

Alttaki en katlanamadığın insan tipi? Neden?

Üsteki soru sormamış devam ediyorum :)

Ukala insanlar ve insanlaru aşğlayan tipler ve boş konuşanlar :D

Alttaki arkadaşım fiyatına bakmadan kıyafet alabiliyor musun?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri