Alttaki Üyeye Soru Sor

---> Alttaki Üyeye Soru Sor

vatandaşlık ders videosu :/
en sevdiğin youtube kanalını yazar mısın ?

Elbette düşünmüyorum bu illet hayatımızda olmaya devam edecek.

Alttaki en sevdiğin film nedir?

Yalnızlık Senfonisi
Kendini şımartmak için yaptığın bir şey?

Yani benim kendimi tanıtmamdansa insanların beni tanıtmasının daha sağlıklı olduğunu düşünenlerdenim.
Ama illa bir şey yazmam gerekiyorsa Vatansever, Fenerbahçe'li, rahat bir insanımdır. Her işimi son dakikaya bırakmayı severim. Dost canlısıyım. Tam bir doğa aşığıyım. xD Daha çok överim de kendimi kelimeler yetmez sdfsdfsdfsdf xD

Alttaki bir daha dünyaya gelsen nerede olmak isterdin? Ne işle meşgul olurdun? Neden?

Atatürk' ün ülkesinde olmayı tercih ederim yine.
Psikolog olmak isterdim.Çünkü bu ülkede çok mutsuz insan var, parasız hizmet verirdim imkanı olmayanlara.

Bir hayalin var mı

Soru sadece var yok ile bitmiyor diye düşünmekteyim xD
Var evet çok fazla hayalim var ama şu an ilk sırada patroniçe olmak ve batmamak var xD

Alttaki asla bıkmadan sonsuza kadar dinlerim dediğin bir müzisyen var mı? Varsa en sevdiğin müzik ile birlikte paylaşır mısın?

Yasmin Levy - Sevda
Latin müziğini hüzünle çok güzel harmanlamış harika bir ses bayılıyorum sesinin rengine

Üsttekinin aynı sorusunu ben de alttaki üyeye soruyorum :)

Son düzenleme:

Çok şey derdim aslında ama bir tanesini seçecek olursam "başarılı olmak istiyorsan biraz daha atılgan ol" derdim.

Virüs sonrası günlerin nasıl geçiyor?

Bu sabah.
Ömrün boyunca yalnızca 1 şarkı dinleme hakkin olsa hangi şarkıyı seçerdin?

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri