Alttaki Üyeye Soru Sor

Şiir sevmem ama
Nazım Hikmet - Ben Senden Önce Ölmek İsterim

Bu saate seni uyutmayan nedir? Ya da gece uyuyamıyorsan nedeni nedir?

Soru bulamayınca ben diyeceğim de neyse xD
Bu soruya nasıl cevap vereceğimi bilmiyor pas geçiyorum.

Alttaki boş zamanında en çok ne yaparsın?

Önce kaynağını bulmam lazım su içerim, yemek yerim, kahve içerim bunlar kalktığım saatle orantılıdır. Hafiflerse sorun yok. Hafiflemezse keyfime göre arveles olur Dolorex olur atarım.

Alttaki en huzurlu olduğun an hangi andır bir tarif etsene kışın misal nasıl huzurlu olursun?

terettsüz huzurlu olduğum tek an anneme sarılmam
kışın huzurlu olmak için tek sevdiğim the man ı love eşliğinde denize karşı kahvemi içip kitap okumak. (evim sahil kenarında olduğu için kolay oluyor )

earl grey tea(kokulu çay) içmeyi severmesin?

Malesef iki yıldır tv izlemiyorum.. Nedeni yok..

1 kilo pamukla 1 kilo demiri yüksekten atarsak hangisi önce yere düşer..??

---> Alttaki Üyeye Soru Sor

Kütleleri eşitse,yerçekimi ikisinide aynı şekilde etkileyeceğinden aynı anda düşerler.

Birde havanın etken olmadığı durum deneyleri var.Belgeseli seyredeli baya olduğu için hafızam beni yanıltmıyorsa sanırım orada bir tüyle,ağır bir cisim aynı anda yere düşüyordu.

Evlilik aşkı öldürürmü? Neden?

Hiç evlenmediğim için bilemeyeceğim. Ancak gerçekten aşıksan o kişiye, aynı evde olmak çok güzel hissettirmeli. Bunu düşünmek bile gülümsetmeli. Ve aşk öyle bir nedenden dolayı bitmemeli. Düşünsene uyumadan önce ve uyandıktan sonra gördüğün bir yüz. Hem de ölene kadar... Ve sen o yüzün her bir ayrıntısını ezbere biliyorsun. Bu çok hoş. Yani bence bitirmez güçlendirir. Şükrettirir.

Ve bu cümleleri evliliğe soğuk bakan, evliliği gereksiz bulan birisi söylüyor xD Harikayım ya xD

Alttaki en büyük korkun nedir? Neden?

Önceleri ölümden.. Sonra dediler ki öte alem var kazanmak kaybetmek var.. E dedim daha gencim sonra bakarız.. Dediler bakmadan göçebilirsin.. Dedim ama fatma ninem doksandörtte öldü, daha var yani.. Dediler kuzenin 17 de, yengen 33 de öldü.. Madem öyle korkmaya başlayayım yavaş yavaş dedim.. :ki:

Kar yağdımı orda..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri