AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

Durduk yere sataştığına göre.Mustafa Kemal Atatürk sözü bir yerlerine dokunmuş olmalı.Hayırdır osmanlıcılık mı oynuyorsun :DKonuya istediğim şekilde girerim bu seni ırgalamaz.Herkesi kendin mi sanıyorsun sanal yeniçeri seni..Mustafa Kemal Atatürk'ün askerleri var iken ilelebet cumhuriyet.Otur oturduğun yere yobaz.

bi bocek gibi ezerdi oSMANLI SENI..

---> AKP'ciler Bakın.

argo kulanmadan konuczak yobaz felan olmuyor yobazin kim oldugu beli kardes.

---> AKP'ciler Bakın.

TATATÜRK almasaydi türkiye suan oldugu yerde olmazdi belkide hic olmazdi .....

tc atatürke borsluyuz ister akp ister chp ister.... olalim ...

---> AKP'ciler Bakın.

Durduk yere sataştığına göre.Mustafa Kemal Atatürk sözü bir yerlerine dokunmuş olmalı.Hayırdır osmanlıcılık mı oynuyorsun :DKonuya istediğim şekilde girerim bu seni ırgalamaz.Herkesi kendin mi sanıyorsun sanal yeniçeri seni..Mustafa Kemal Atatürk'ün askerleri var iken ilelebet cumhuriyet.Otur oturduğun yere yobaz.

Ben senin gibilerinin zihniyetini 20 senedir çok iyi bilirim. En iyi yaptığınız iş sağa sola hırlayıp kavga çıkarmak. Baraja doğru yaklaştıkça asabiyetiniz de artıyor. Atatürkçü geçinme ve Atatürk'ten geçinme hastalığına da yakalanmışsın. Çırpındıkça pisliğe batıyorsunuz. zaten 30 yıldız memlekette her türlü pis işleri yapa yapa yeteri kadar pisliğe batmıştınız. Şimdi birileri geldi o pislikleri temizlemeye çalışıyor fakat size temizlikte yaramıyor.
Bu arada sen kendini Atatürk'ün askeri mi sanıyorsun. Mustafa Kemal'in Çanakkale'deki, Sakarya'daki elleri Kur'an'lı ağızları dualı, alınları seccadeli askerleri kalkıp gelse senin gibilerin suratına tükürür. Sen ancak çek senet mafyasına tetikçi olabilirsin. Haddini bil.
Bana yobaz demişsin. sadece gülüyorum. Acınacak halinize. Bu kadar hoplamana gerek yoktu. Söyleseydin ayağımı nasırından çekerdim.

---> AKP'ciler Bakın.

Kimseyi yobaz diye nitelendiremezsin.

Fikirlerini daha sakin dile getir olmaz mı ?
Durduk yere öfke kusan insana da aynı uyarıyı yapsaydın keşke objektif olurdun.

bi bocek gibi ezerdi oSMANLI SENI..
:DGüldürme lütfen beni.

Sen AKP'lileri Atatürk Düşmanı Olarakmı Görüyorsun?
Hepsi olmasada büyük bir bölümü öyle.Düşmanlıktan ziyade sevip saygı göstermiyorlar.

evet..kendisi cok vatan sever..herkes sevmiyor o bir tek seviyor...

bukadar olur ;O)
Söylediklerim epey zoruna gitmiş konular dahi açmışsın bu kadar gocunacağını bilsem gerçekleri söylemezdim kusra bakma.

Ben senin gibilerinin zihniyetini 20 senedir çok iyi bilirim. En iyi yaptığınız iş sağa sola hırlayıp kavga çıkarmak. Baraja doğru yaklaştıkça asabiyetiniz de artıyor. Atatürkçü geçinme ve Atatürk'ten geçinme hastalığına da yakalanmışsın. Çırpındıkça pisliğe batıyorsunuz. zaten 30 yıldız memlekette her türlü pis işleri yapa yapa yeteri kadar pisliğe batmıştınız. Şimdi birileri geldi o pislikleri temizlemeye çalışıyor fakat size temizlikte yaramıyor.
Bu arada sen kendini Atatürk'ün askeri mi sanıyorsun. Mustafa Kemal'in Çanakkale'deki Sakarya'daki elleri Kur'an'lı ağızları dualı alınları seccadeli askerleri kalkıp gelse senin gibilerin suratına tükürür. Sen ancak çek senet mafyasına tetikçi olabilirsin. Haddini bil.
Bana yobaz demişsin. sadece gülüyorum. Acınacak halinize. Bu kadar hoplamana gerek yoktu. Söyleseydin ayağımı nasırından çekerdim.
Konuda ilk benim yorumuma alıntı yapıp saldıran sendin.Atatürk ismini zikrettiğimizde besmele duymuş iblis gibi irkilen sizlersiniz.. Ergenekon ninnisine inanlardanmısın sende :) Haburda peKAKA lılara kırmızı halılar serip imralı canisini yakayalan komutanlarımızı içeri atmak çok manidar..

Ecdad ayağa kalksa kimin suratına tüküreceğini iyi bilir.Hele paşam kalksa kaçacak delik ararsınız..

Çek senet mafya işlerinin tetikçisi olmak mı :) Komik çocuk hadi kapat tv yi sen azıcık kitap oku.Çok kurtlar vadisi izliyorsun sen.

Dipnot:

yobaz
sf. 1. Dinde bağnazlığı aşırılığa vardıran, başkalarına baskı yapmaya yönelen (kimse): “Bu memleketi de dört buçuk yobaza bırakamayız.” -A. Gündüz. 2. mec. Bir düşünceye, bir inanca aşırı ölçüde bağlı olan (kimse). 3. hlk. Kaba saba, inceliksiz (kimse).

Güncel Türkçe Sözlük
--------------------------------------------------------------------------------

yobaz
1. Kaba saba, inceliksiz. 2. Aksi, inatçı. 3. Haylaz.

Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü
--------------------------------------------------------------------------------
yobaz
Kaba saba, inceliksiz.

Türkiye Türkçesi Ağızları Sözlüğü

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

Atatürk ismini zikrettiğimizde besmele duymuş iblis gibi irkilen sizlersiniz..

Bu tarz iftiralarına cevap verme gereği bile duymuyorum. Bu ülkede çok küçük bir azınlık dışında Atattürkle kimsenin bir sorunu yoktur. Hele hele Allah'a şükür Atatürk üzerinden siyasi rant sağlama ve Atatürk'ü kullanıp insanlara saldırma, insanları rencide etme gibi kötü alışkanlıklarımız yoktur.

Sana cevap verme gereği duymam "akp defol" lafından dolayıdır. Demoktratik ülkelerde partileri defetme işi sadece sandıkta olur. Lafla olmaz. Anasol-M nin defolduğu gibi. Beklersiniz seçimleri. Varsa yeteneğiniz gelirsiniz işbaşına. Biz de saygı duyarız.

"Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır. Türk milleti zekidir... Türk milleti milli birlik ve beraberlik içerisinde güçlükleri yenmesini bilmiştir… Türk milletinin tarihi bir niteliği de güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir. Türk milletinin büyük millet olduğunu bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha tanıyacaktır..."

"Türklüğün unutulmuş büyük medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti, bundan sonraki gelişmesi ile geleceğin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır."

"Türk’ün haysiyeti, onuru ve kabiliyeti çok yüksek ve büyüktür."
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarıdaki alıntı Mustafa Kemal Atatürk'ün sözlerinden yapılmıştır. Madem Atatürkçü geçiniyorsunuz. Milletin tercihlerine saygı duyacaksnız. Yüzde kırktan fazla oyla seçilen bir partiyi destekleyen insanlara hakaret edecek kadar alçalabilen alçaklar Atatürkçü olamaz. Olsa olsa hazımsız olur.

---> AKP'ciler Bakın.

arkadaş ne dediğini bilmiyor kendini çok biliyor sanıyor ama bazıları gibi çok ve boş konuşuyor..

---> AKP'ciler Bakın.

Bu tarz iftiralarına cevap verme gereği bile duymuyorum. Bu ülkede çok küçük bir azınlık dışında Atattürkle kimsenin bir sorunu yoktur. Hele hele Allah'a şükür Atatürk üzerinden siyasi rant sağlama ve Atatürk'ü kullanıp insanlara saldırma, insanları rencide etme gibi kötü alışkanlıklarımız yoktur.

Sana cevap verme gereği duymam "akp defol" lafından dolayıdır. Demoktratik ülkelerde partileri defetme işi sadece sandıkta olur. Lafla olmaz. Anasol-M nin defolduğu gibi. Beklersiniz seçimleri. Varsa yeteneğiniz gelirsiniz işbaşına. Biz de saygı duyarız.

"Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır. Türk milleti zekidir... Türk milleti milli birlik ve beraberlik içerisinde güçlükleri yenmesini bilmiştir… Türk milletinin tarihi bir niteliği de güzel sanatları sevmek ve onda yükselmektir. Türk milletinin büyük millet olduğunu bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha tanıyacaktır..."

"Türklüğün unutulmuş büyük medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti, bundan sonraki gelişmesi ile geleceğin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır."

"Türk’ün haysiyeti, onuru ve kabiliyeti çok yüksek ve büyüktür."
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarıdaki alıntı Mustafa Kemal Atatürk'ün sözlerinden yapılmıştır. Madem Atatürkçü geçiniyorsunuz. Milletin tercihlerine saygı duyacaksnız. Yüzde kırktan fazla oyla seçilen bir partiyi destekleyen insanlara hakaret edecek kadar alçalabilen alçaklar Atatürkçü olamaz. Olsa olsa hazımsız olur.

Sandığa gitmeden önce halkı yoksullaştırıp onlara sadaka zihniyetinde kömür,bakliyat tarzı şeyler dağıtıp türban ve DİNi siyasete alet edip dinimizi sömürenlere iki kelam etseydin objektif olduğunu söyleyebilirdim.Anap'ın defolduğu gibi elbette bu hükümetde gidecektir.

Atatürk'ü sevmeyenler hiçte öyle azımsanacak kadar küçük bir kesim değil.

Madem Atatürk'ün sözlerinden geliyorsun o zaman al bakalım..

Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi, sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için, gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir. Laikliği dinsizlikle karıştırmak isteyenler, İlerleme ve canlığın düşmanları ile gözlerinden perde kalkmamış doğu kavimlerinin fanatiklerinden başka kimse olamaz.

Artık Türkiye, din ve şeriat oyunlarına sahne olmaktan çok yüksektir. Bu gibi oyuncular varsa, kendilerine başka taraflarda sahne arasınlar. 1924

Bir de, Türkiye Cumhuriyeti dahilinde, tüm tekkeler ve zaviyeler ve türbeler kanunla kapatılmıştır. Tarikatlar kaldırılmıştır. Şeyhlik, dervişlik, çelebilik, halifelik, falcılık, büyücülük, türbedarlık vesaire yasaktır. Çünkü bunlar gericiliğin kaynakları ve cehaletin damgalarıdır. Türk milleti, böyle müesseselere ve onların mensuplarına katlanamazdı ve katlanmadı. 1930

arkadaş ne dediğini bilmiyor kendini çok biliyor sanıyor ama bazıları gibi çok ve boş konuşuyor..
Buyrun fikirleriniz varsa söyleyin.Öyle dışardan boş konuşuyor demekle olmuyor bu işler.;)

---> AKP'ciler Bakın.

Siyasi konular hakkında yorum yapmamak istiyorum ama her seferinde komünist gibi konuşmaya çalışanları gördükce susamıyorum. Ülkücüyüm diyen neden ülkücü olduğunu bilmiyor, Chpliyim diyen partisi hakkında mantıklı 1 tane sebep söyleyemiyor, Akpliyim diyen başka güzel parti olmadığı için benim gibi diğer 2 başkandan daha iyisi olduğu için milletin onu seçtiğini savunuyor.. Ama bir gerçek var ki aslında herkesin gözlerini yavaştan bağlıyorlar. Hele ki Ülkücüyüm diye bağırıp çağıran boştan yere kendini yırtan bir zihniyet . Bir ülkede daha anayasasının ne olduğunu bile bilmeden sadece internetten sıradan bir insanın yazdıkları ile harekete geçen gençlik bu ne ÜLKÜCÜSÜ ! NE SOLCUSU ! NE SAĞCISI ! Ayfatata ; Kendinizden yaşça büyük bir abimizdir. O ne derse doğrudur demiyorum fakat belli bi yerde de kusura bakmayın ama dur derim. Saygıyı ve hoşgörüyü bilmeyip burada BEN TÜRKÜM! Diyebilenleri kaile bile alınmaması kimseyi şaşırtmasın. Ben Alim değilim, ben Kain değilimki size herşeyin doğrusunu gösteriyim. Belkide siyasetten bi b*k anlamıyorumdur kimine göre ama söylediklerime saygı duyulması gerekir. Bu kadar cümleyi konu hakkında kurmadım. Siz burda yapılan yorumlara saygı göstermeyi bilmeyip insanlara hakaret edici cümleler kurarsanız asıl Türk'lük kavramına kafası basmayan sizler olursunuz. Sözde OSMANLIYI Savunan bir milletiz ama Osmanlı Padişahlarının Hainlere bile konuşmalarına saygı duyduğunu bilmiyoruz olsa gerek. Dini Savunanlar Peygamber Efendimiz [ S.A.V. ] Müşriklere karşı bile tam bir hüküm koymadan siz gelip burda ne hakla millete " SİZ ATATÜRK İSMİNİ DUYUNCA İRKİLİRSİNİZ " diyebiliyorsunuz bu sıradan bir yorum değil SİZ VATAN HAİNİSİNİZ gibi bir cümle olur . Önce saygıyı öğrenin sonra gelip burada tartışma ortamına girin. Tartışma pat küt yorum sallamak değil farklı ve mantıklı görüşlerle doğru bilgiye ulaşmaktır. Edebiyatçı gibi konuşma birader diyorlar sonra ama bu böyledir. Kimse kusura bakmasın.

Konuya gelince ;

Atatürk ismini duyunca irkilenler Akp, Chp veya Mhp[liler] değildir. Komünizm'i savunanlardır ürkenler. Tarihini bilmeyenlerdir Atatürk'ü ras gele 2-3 kelimeye sığdırıp o koskoca yiğide kısacık anlamlar yükleyen. Savunuyorsanız bir kuruluş veya bir kişiyi düzgünce tanımlayın ki bizde Aferin doğru konuşuyor diyebilelim.

Selametle

---> AKP'ciler Bakın.

Hele ki Ülkücüyüm diye bağırıp çağıran boştan yere kendini yırtan bir zihniyet .
80lerde senin gibiler evlerinden sokağa çıkamazken ÜLKÜCÜ HAREKET 5 bin şehit verdi bu vatan için.Kalkıp boş yere kendini yırtan zihniyet dersen birileride kalkar sana İRKİLİR der.Çünkü irkiliyorsunuz bilmiyoruz sanki..

Komünizm ile konunun alakası nedir anlamadım :)

Atatürk'ü ALLAH'a borçluyuz geri kalan herşeyi Atatürk'e..

---> AKP'ciler Bakın.

Birader, demagoji yapıyorsun. Benim Laiklikle veya bezzeri kelimelerle ilgili tek bir ifadem var mı? Karşınızdaki insanları oldukları gibi değil, görmek istediğin gibi görüyorsun. Ben Atatürk'ün Balıkesir Hutbesini de iyi bilirim. Laiklikle ilgili görüşlerini de. ...ve benim bunlarla alakalı bir sorunum da yoktur. Almışsınız elinize bu tür kavramları oyuncak gibi oynuyorsunuz. Bu oyuncakların modası geçtiğinde ne yapacaksınız merak ediyorum. Sizler yüzde kırkları bu şekilde hakaret ederek mi kendinizce doğru yola getireceksiniz. Kendinize göre doğruları bu şekilde mi benimseteceksiniz. İşte bundan dolayı sürekli küçülüyorsunuz. İktidar olabilmeniz için gerekli oyları bu hakaret ettiğiniz insanlardan alabilirsiniz. Ne siyasetten anlıyorsunuz, ne tevazudan, ne hoşgörüden.

---> AKP'ciler Bakın.

80lerde senin gibiler evlerinden sokağa çıkamazken ÜLKÜCÜ HAREKET 5 bin şehit verdi bu vatan için.Kalkıp boş yere kendini yırtan zihniyet dersen birileride kalkar sana İRKİLİR der.Çünkü irkiliyorsunuz bilmiyoruz sanki..

Komünizm ile konunun alakası nedir anlamadım
:)

Atatürk'ü ALLAH'a borçluyuz geri kalan herşeyi Atatürk'e..

Anlasaydın zaten böyle bir cümle kurmazdın evlat. O Dönemleri biliyorum Başta onlar gibi Ceza Hükmü giyen Ülkücülerin hemen hemen hepsinin kitabını okudum. Oğuzhan Cengiz'in Kapı Altı adında bir kitabı var Ceza evi günlüğü .. Sırf bu kitabı okulda okudum diye komünistlere karşı düşmanmış gibi görünen sen değil benim. Eğer o kadar cümlemin içinden gelip sadece orasına takılıyorsan kusura bakma ama boşa konuşuyorsun dostum sen. Hala senin gibiler gibi cümleler kuruyorsun, başka zamanda Kürtlere kardeşim dersin. Burda Ülkücü diye kaile alabileceğim tek kişi var Oda Alper Abidir. Tartışmayıda kişisel cevaplar halinde vereceğine mantıklı cümleler kur. Tabi bence (=

---> AKP'ciler Bakın.

Birader, demagoji yapıyorsun. Benim Laiklikle veya bezzeri kelimelerle ilgili tek bir ifadem var mı? Karşınızdaki insanları oldukları gibi değil, görmek istediğin gibi görüyorsun. Ben Atatürk'ün Balıkesir Hutbesini de iyi bilirim. Laiklikle ilgili görüşlerini de. ...ve benim bunlarla alakalı bir sorunum da yoktur. Almışsınız elinize bu tür kavramları oyuncak gibi oynuyorsunuz. Bu oyuncakların modası geçtiğinde ne yapacaksınız merak ediyorum. Sizler yüzde kırkları bu şekilde hakaret ederek mi kendinizce doğru yola getireceksiniz. Kendinize göre doğruları bu şekilde mi benimseteceksiniz. İşte bundan dolayı sürekli küçülüyorsunuz. İktidar olabilmeniz için gerekli oyları bu hakaret ettiğiniz insanlardan alabilirsiniz. Ne siyasetten anlıyorsunuz, ne tevazudan, ne hoşgörüden.

Demogaji mi yapıyorum :) İlk Atatürk'ün sözlerini getirip milletin kararına saygı duyacaksın diyen sen değil miydin ? Sen yazarken demogaji olmuyor ben getirince mi oluyor ? Bursa Nutkunuda oku şiddetle tavsiye ederim.Bu kavramlar dediğin Paşamızdan Türk gençliğine emanettir.Emaneti korumak kollamak görevimizdir.

% 40 falan yok ortada artık akepenin oyu şu anda % 36 civarlarında.Ayrıca yapılan hileler yakılan oy pusulaları derken bu sayı net olarak daha düşük.Baraj konusuna geçen yorum yapmadım ama şimdi cevap vermek istiyorum MHP'nin baraj kaygısı yoktur olmayacaktır.Bu dava en kötü anında % 8 civarıbda oy almıştır.O yüzden biz paşalar gibi meclise gireceğiz o konuda şüpheniz olmasın.

Siyasette hoşgörü ancak hakedenlere gösterilir.

Anlasaydın zaten böyle bir cümle kurmazdın evlat. O Dönemleri biliyorum Başta onlar gibi Ceza Hükmü giyen Ülkücülerin hemen hemen hepsinin kitabını okudum. Oğuzhan Cengiz'in Kapı Altı adında bir kitabı var Ceza evi günlüğü .. Sırf bu kitabı okulda okudum diye komünistlere karşı düşmanmış gibi görünen sen değil benim. Eğer o kadar cümlemin içinden gelip sadece orasına takılıyorsan kusura bakma ama boşa konuşuyorsun dostum sen. Hala senin gibiler gibi cümleler kuruyorsun başka zamanda Kürtlere kardeşim dersin. Burda Ülkücü diye kaile alabileceğim tek kişi var Oda Alper Abidir. Tartışmayıda kişisel cevaplar halinde vereceğine mantıklı cümleler kur. Tabi bence (=

Yaşın kaç seninde bana evlat diyebiliyorsun ?Kitap okumakla yetmiyor gidip onlarla konuştun mu yüz yüze çay içip iki kelam muhabbet ettin mi ? Ben sadece beni ilgilendiren kısma yorum yaparım demek ki yazdığının geri kalana cevap verme tenezzülne girmiyorsam söyleyecek bişeyim yok diye değil kaale almadığım içindir ufaklık tamam mı :)

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

80lerde senin gibiler evlerinden sokağa çıkamazken ÜLKÜCÜ HAREKET 5 bin şehit verdi bu vatan için.

O şehit olan ve onlar gibi olan ülkücüleri biz de mumla arıyoruz zaten şimdi. Kalanları da halkoylamasında evet dediler diye zaten ülkücülükten çıkardılar:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri