AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

Sen Buna Protestomu Diyosun
Tutup Tv Karşısında Ülkenin Yarısından Fazla Vatandaşına Adeta Küfreden Hakaret Eden Bir Kişinin Zırvalarını Foruma Koyarak Protesto mu Yapıyosun

Bu Yaptığın Kişiliksizliktir

Özelleştirmeler Demişsin
Katıldığım Kısım Bu

Tutupta Müjdatın Söylediklerini Gurur Duyarak Anlatırsan
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOk
Kulağın Çınlar.

Vatandaşa hakaret etmiyorum (1)
%47 oyun yarısı bu icraatlardan habersiz (2)
Zırvalar dediğin adam kendi ağzıyla söylüyor. Montaj mı onlar? (3)
Sen bana kişiliksiz deme hakkına sahip değilsin. Terbiyeni bozma (4)
Müjdat Gezen'in haksız olduğunu düşünüyosan niye haksız olduğunu da söyle açıkla (5)

Haklısınız. Laf değil icraat lazım.

Siyasete atılıp parti kuracak param yok. (1)
İcraat yok diye protesto edemicek miyiz? sizin zihniyetiniz bu mudur?= (2)

---> AKP'ciler Bakın.

Müjdat Gezen'in haksız olduğunu düşünüyosan niye haksız olduğunu da söyle açıkla (5)

Siyasete atılıp parti kuracak param yok. (1)
İcraat yok diye protesto edemicek miyiz? sizin zihniyetiniz bu mudur?= (2)

Birader sana parti kur diyen mi var. Gir cehepe ye yap muhalefetini. Gerçi onlarda da sadece laf var ya neyse. 9 yıldır bir partiyi millet hala baş tacı yapıyorsa laf değil icraat yapın manasında söyledim. cehepe zihniyeti utanmadan millete hakaret edeceğine, milletin teveccühünü nasıl kazanırım onların yollarını arasın. Başlarını bir yerlere sıkıştırıp biz nerede hata yapıyoruz diye bir düşünsünler.

---> AKP'ciler Bakın.

ARkadaaaaşş
Konu Haklılık Haksızlık Meselesi Değil
Haklı Olsa Bile (ki Değil) Bunu O Şekilde Dile Getiremez
Çıkıp Tv Programına
Sırf Şov Amaçlı Dikkat Çekmek Amaçlı
Bu Ülkenin Seçmenlerinin Yarısına Hakaret Edemez.
Ona Bu Hakkı Kimse Vermez,Veremez
O Seçmenlerin Arasında Amcam,Dayım Belki Anam,Babam,Bacım Var.
Bu Şekilde Hakaret Edemez Anlıyomusun
Bunun Adı Protesto Değildir
Eleştiri Değildir
O Adamın Yaptığı Tamamen Şerefsizliktir.

---> AKP'ciler Bakın.

Ortada hakaret falan yok. Kulaktan dolma bigilerle hakaret edildiğini sanıyorsunuz. Keşke sözcü de yazdığı yazıyı okusaydınız bir ne demek istediğini anlardınız. Anlamaya çalışmamışsınız hiçbiriniz. Seçmene hakaret etti deyip ahlâk bekçiliği yapıp, ardından Ustaya Şerefsiz demen :)

---> AKP'ciler Bakın.

1 ankette Akp %50 Çıkmış
Aziz Nesin Kriterlerine Göre %60 Olmalıdır

Aziz Nesin Kriteri Olarak Bahsettiği Şey
Türk Halkının %60 ı Aptaldır

Bu Hakaret Değil Doğru
Anca Anama Avradıma Sövmesi Gerekirdi Hakaret Sayılması İçin.

Anlamadığımız Nokta Şu Evet
Müjdat :
Benim fikrim aptal yok, kandırılmış saf vatandaşlarımız var.

Dönme :eek:

---> AKP'ciler Bakın.

Kastedilen o değildi
Sözcü gazetesi okuyacak raddeye geldiğinde anlarsın

---> AKP'ciler Bakın.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre yılın ilk çeyreğinde yüzde 11,7 büyüyen Türkiye, ikinci çeyrekte yüzde 10,3 büyüdü. Haziran verilerine göre işsizlik rakamları ise kriz öncesine dönerek yüzde 10,5’e indi. Avrupa ülkelerinin ciddi bütçe açıkları verdiği bir dönemde, Türkiye bütçesi Ağustos ayında 3,8 milyar lira fazla verdi. Yılın ilk sekiz ayında bütçe açığı sadece 14 milyar lira olarak gerçekleşti. Haziran 2010 itibariyle işsizlik yüzde 10,5’e geriledi ve böylelikle son bir yılda toplamda 1 milyon 800 bin kişi istihdama katılmış oldu.

Mali disiplin içinde devam eden ve istihdama yansıyan yüksek büyüme, sadece Türkiye’de değil, bütün dünya ile kıyaslandığında etkileyici bir ekonomik performansa işaret ediyor. Elbette bütün bu gelişmeler doğrudan referandumda alınan sonuçla ilgili değil. Referandum sonuçları, nasıl kullanılacağına bağlı. Yani etkisi uzun vadede görülecek. Kısa vadede ortaya çıkan borsa tepkisi, işte bu geleceğin satın alınmasına işaret ediyor. Son tahlilde Türkiye, yılın son bölümüne ciddi bir siyasi ve ekonomik istikrar avantajıyla girme şansı yakaladı. Ekonomideki genel tabloyu analiz edebilmek için öncelikle Türkiye’nin hangi noktadan bu seviyeye geldiğini görelim.

EKONOMİDE KARANLIK YILLAR
2002 yılındaki tek parti iktidarına kadar ülke 11 yıl boyunca koalisyon hükümetleriyle yönetildi. 1991 genel seçimlerinden sonra Süleyman Demirel’in başbakanlığında kurulan DYP – SHP koalisyonu, 1993’te Demirel’in Köşk’e çıkması ve başbakanlığı Tansu Çiller’in devralmasıyla, 1995’e kadar devam etti. 1995 genel seçimlerinde Necmettin Erbakan liderliğindeki Refah Partisi’nin sandıktan birinci çıkmasını hazmedemeyenler, siyasi istikrarsızlığı daha da derinleştirdi. Refah Partisi’ni hükümet dışında bırakma gayretleri, DYP ile Mesut Yılmaz liderliğindeki ANAP’ın zorlama bir koalisyon hükümeti kurmasına yol açtı. 5 Mart 1996’da Mesut Yılmaz liderliğinde kurulan Anayol hükümeti sadece 4 ay sürdü. Bunun üzerine Süleyman Demirel’den hükümeti kurma görevi alan RP lideri Erbakan, DYP ile Refahyol koalisyonunu kurdu. Dönüşümlü başbakanlık formülüyle kurulan bu hükümet de bir yıl sonra istifa etti; ancak Demirel hükümeti kurma görevini Çiller’e değil, Yılmaz’a verdi ve Anasol D olarak bilinen ANAP, DSP ve DTP hükümeti iş başı yaptı. Bu hükümet de görevde ancak 17 ay kalabildi ve muhalefet partilerinin verdiği bir gensoru önergesi ile 25 Kasım 1998’de düşürüldü. Bunun üzerine Türkiye’yi 18 Nisan 1999 erken genel seçimlerine DSP lideri Bülent Ecevit liderliğindeki azınlık hükümeti taşıdı. 4 yılda tam 4 hükümetin görev yaptığı bu dönemde siyasal istikrar âdeta dibe vururken, ekonomide çok sıkıntılı bir süreç yaşandı.Bu Süreci Bizlerde Sizlerde iyi bİliyoruz.. Bilmem su partiyi indirelim su partiyi kapatalım davasına kapılıp Türkiye ekonomisini cukura sürükleyen insanları savunmak bize yakısmaz. Bu zamandaki Ekonomi 11 sene öncesine kadar ki ekonominin en iyisi. Bu qerek hükümetin basarısıdır qerekse baska kolların. Bizi baqlıyan sey bu deqil: bu sadece siyasi bi savastır.

Alıntıdır..

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

Tayyip bey amca bakanlıklara ambargo koydu resmen. Ya aileden sorumlu devlet bakanını alıp Milli Eğitim Bakanı yaparsa eğitim sistemi oyuncak gibi olur tabi. İktidar sayeside belki ekonomi olarak büyüyor olabiliriz ama MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ YOK OLUYOR. Kürt - Türk aynıdır diyen başbakana sorulmaz mı madem aynıyız bu Kürt açılımıda ne oluyor diye?

---> AKP'ciler Bakın.

Neden tayyip ? :)

Bu böyle gider. Sen taraf gazetesi okursun ben sözcü

Sen orada yazılanlara güvenir, inanırsın ben burada

Şu konuda objektif baktığın bir yeri göster bana, bende "neden" sorularının cevaplarını vereyim

Ben neden tek taraf gazetesi okuyum ki? Amacıma ulaşmış mı olcam? farklı görüşlerede yer veriyorum hayatıma ki, objektif olayım ;)
Bana objektif bakıp bakmadıgımı soruyorsun, sen tek bir gazetenin dediğiyle, objektifmisin?

---> AKP'ciler Bakın.

Taraf gazeteki oku veya okuma aynı zihniyet, aynı kanun

Farklı görüşlere yer veren kişi "neden tek bir gazete" diyerek karşıdakinin görüşünü sorgulamaz

Objektif olduğumu iddia etmedim bu nedenle soruna cevap veremicem

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri