AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

Düz mantık .

Nasıl bir mantaliten var bilmiyorum ama keşke herşey demeyle sonlansaydı. Pkk defol..

gitti mi ?

Aa gitmedi neden ?

Sanarmısın böyle gelmiş böyle gider % 56 ile anap geldi şimdi nerde anap :D Siyasetle aran iyi değil galiba.Düz mantık değil slogandır o.Akepede gidecek elbet öyle veya böyle.

---> AKP'ciler Bakın.

Sanarmısın böyle gelmiş böyle gider % 56 ile anap geldi şimdi nerde anap :D Siyasetle aran iyi değil galiba.Düz mantık değil slogandır o.Akepede gidecek elbet öyle veya böyle.

Yahu kaç yaşındasın sen ? Bana cevap verene kadar ne yazsam acaba diye düşünsene ? Anap manap değil konu şu konuyu sonuçlandırmadan başka konuya geçseniz ne güzel olacak daha zevk alacam belkı cevap verirken ..

Bir anda git demeyle gitmez halk ne derse o.

---> AKP'ciler Bakın.

Yahu kaç yaşındasın sen ? Bana cevap verene kadar ne yazsam acaba diye düşünsene ? Anap manap değil konu şu konuyu sonuçlandırmadan başka konuya geçseniz ne güzel olacak daha zevk alacam belkı cevap verirken ..

Bir anda git demeyle gitmez halk ne derse o.

Atatürk'ümüzün dediği gibi "Geldikleri gibi giderler" sen kafanı yorma.Beleş kömür,bakliyat ile halkı kandıran akepe de bir gün gidecektir.Yaşım 23 ! 6 senedir Milliyetçi hareket mensubuyum faal olarak.

---> AKP'ciler Bakın.

Atatürk'ümüzün dediği gibi "Geldikleri gibi giderler" sen kafanı yorma.Beleş kömür,bakliyat ile halkı kandıran akepe de bir gün gidecektir.Yaşım 23 ! 6 senedir Milliyetçi hareket mensubuyum faal olarak.

Kardeşim, Yoldaşım, Irkdaşım daha ne diyim sana bilmiyorum ki Genç Reis vardı onceden en koyu Mhp li oydu o bile dediklerimi anladı anlam verdi. Yaşın 50 de olsa goruyorum kı google.com'dan çalınma laflarla cevap vereceksin. Sen en ıyısı oncekı konulardakı tartısmalara bak sonra gel konusalım tamam mı ?

Selametle

---> AKP'ciler Bakın.

Kardeşim, Yoldaşım, Irkdaşım daha ne diyim sana bilmiyorum ki Genç Reis vardı onceden en koyu Mhp li oydu o bile dediklerimi anladı anlam verdi. Yaşın 50 de olsa goruyorum kı google.com'dan çalınma laflarla cevap vereceksin. Sen en ıyısı oncekı konulardakı tartısmalara bak sonra gel konusalım tamam mı ?

Selametle

Google'dan çaılıntı laflar mı :D. İnkar edemiyorsun o yüzden böyle kaçamak cevaplar veriyorsun.Tuncelide buzdolabı dağıtmadı mı akp? Ama milletin onun içine koyucak peyniri yok.Milliyetçi hareket partisi asla ırk üzerinden siyaset yapmamıştır bunuda bilinçsizliğine veriyorum.Cevap veremeyeceksen muahatap alma ;)

Konuya gelirsek demokrasi çığırtkanlığı yapıp hükümeti eleştirenlere polis orantısız güç kullanıp sonra polisin davranışlarını tasvip etmek ne de demokrasi yanlısı olduğu gösterdi akepenin.Kenan evren yargılanacak denildi adamın maaşına zam yapıldı :D Çok manidar..Vergiler keza direk gelir kapısı olduğu için vatandaşın üstüne vergi üstüne vergi konuluyor.İçki yasağı da manidar..Şeriata doğru mu yoksa..Bazıları iran gibi düşünmesin Türkiyeyi..Daha ölmedik..

---> AKP'ciler Bakın.

Google'dan çaılıntı laflar mı :D. İnkar edemiyorsun o yüzden böyle kaçamak cevaplar veriyorsun.Tuncelide buzdolabı dağıtmadı mı akp? Ama milletin onun içine koyucak peyniri yok.Milliyetçi hareket partisi asla ırk üzerinden siyaset yapmamıştır bunuda bilinçsizliğine veriyorum.Cevap veremeyeceksen muahatap alma ;)

Konuya gelirsek demokrasi çığırtkanlığı yapıp hükümeti eleştirenlere polis orantısız güç kullanıp sonra polisin davranışlarını tasvip etmek ne de demokrasi yanlısı olduğu gösterdi akepenin.Kenan evren yargılanacak denildi adamın maaşına zam yapıldı :D Çok manidar..Vergiler keza direk gelir kapısı olduğu için vatandaşın üstüne vergi üstüne vergi konuluyor.İçki yasağı da manidar..Şeriata doğru mu yoksa..Bazıları iran gibi düşünmesin Türkiyeyi..Daha ölmedik..

Canım Kardeşim İyi Diyorsun Hoş Diyorsun Ama Bazı Şeyleri Es Geçiyorsun..

Bahçelinin Ülkeyi Yönetmeye Mecalimi Var? Ayakta Duramıyor 2 Kelimeyi Ezberleyemiyor..

Ekranın Karşısına Çıkıp Bağırarak , Şerefsiz , Asacaz Kesecez Diyerek Ülkemi Yönetilir?

Yalan Yok Benim Ailem MHP'li Amcam İl Meclisinde Grup Başkanı , Babam Büyük Birlik Partisinin İlçesinde Görevli .

Ama MHP'de Işık Yok Bahçelinin Gitmesi Lazım.

Kemalinde Ondan Bi Farkı Zaten Yok.

Tek AKP Kalıyor

Bunlar Bu Partinin Başında Olduğu Sürece AKP'nin Gitmesi Kusura Bakma Ama Hayalden Öte Değil..

---> AKP'ciler Bakın.

Canım Kardeşim İyi Diyorsun Hoş Diyorsun Ama Bazı Şeyleri Es Geçiyorsun..

Bahçelinin Ülkeyi Yönetmeye Mecalimi Var? Ayakta Duramıyor 2 Kelimeyi Ezberleyemiyor..

Ekranın Karşısına Çıkıp Bağırarak , Şerefsiz , Asacaz Kesecez Diyerek Ülkemi Yönetilir?

Yalan Yok Benim Ailem MHP'li Amcam İl Meclisinde Grup Başkanı , Babam Büyük Birlik Partisinin İlçesinde Görevli .

Ama MHP'de Işık Yok Bahçelinin Gitmesi Lazım.

Kemalinde Ondan Bi Farkı Zaten Yok.

Tek AKP Kalıyor

Bunlar Bu Partinin Başında Olduğu Sürece AKP'nin Gitmesi Kusura Bakma Ama Hayalden Öte Değil..

Bakın kişileri eleştirebiliriz ama partiye ırkçı damgası vurmak yakışık almaz.Devlet Bahçeli'nin karşısında ciddi bir rakip yok o yüzden hala koltukta.Rakipleri ya israil uşağı ya akepe yandaşı.Tayyip çok mu iyi sanki ? Göz boyamaktan öte yaptığı birşey yok.Hayali davos kahramanı..

---> AKP'ciler Bakın.

Bakın kişileri eleştirebiliriz ama partiye ırkçı damgası vurmak yakışık almaz.Devlet Bahçeli'nin karşısında ciddi bir rakip yok o yüzden hala koltukta.Rakipleri ya israil uşağı ya akepe yandaşı.Tayyip çok mu iyi sanki ? Göz boyamaktan öte yaptığı birşey yok.Hayali davos kahramanı..

Farkındaysan Ben Tayyipi Savunmadım

Sadece Bahçeli Ve Kemal Olduğu Sürece

Recep Tayyip Erdoğanın Karşısında Hiç Bi Şekilde Şansları Yok.

Belki İnanmak Zor Gelebilir Ama Gelecek Seçimdede Tek Başına İktidar AKP

---> AKP'ciler Bakın.

Farkındaysan Ben Tayyipi Savunmadım

Sadece Bahçeli Ve Kemal Olduğu Sürece

Recep Tayyip Erdoğanın Karşısında Hiç Bi Şekilde Şansları Yok.

Belki İnanmak Zor Gelebilir Ama Gelecek Seçimdede Tek Başına İktidar AKP

Koalisyon olacağı düşüncesindeyim kim ne derse desin chp oylarını ciddi derecede yükseltti.Akpninde düşüşte olduğunu biliyoruz.Bizim baraj sıkıntımız olmaz akp iktidar olamaz yalnız.

---> AKP'ciler Bakın.

allah kısmet ederde o zamana kadar ölmezsek

sende görürsün bende :)

---> AKP'ciler Bakın.

уαяєη;2910182' Alıntı:
Kapak yapmak mı ?

Ben bunu gerçekten böyle düşünerek söyledim -)

En koyusundan Akp'liyim.

Açıklamalarına,düşüncelerine, saygı duyuyorum fakat katılmıyorum.

Mümkünse benim düşüncelerimede saygı duyun olmaz mı ?

ve yareni bir guzel opuyorum:50::50::50::50:

---> AKP'ciler Bakın.

Sakin ol aslanım... Yoksa kurdum mu desem. Konuya balıklama dalıp aslan kesilmişsin. Sanal aslan seniiii..
İktidarda meeeeee, sanalda vaooooowwwwww.
Hadi ordannn.

Durduk yere sataştığına göre.Mustafa Kemal Atatürk sözü bir yerlerine dokunmuş olmalı.Hayırdır osmanlıcılık mı oynuyorsun :DKonuya istediğim şekilde girerim bu seni ırgalamaz.Herkesi kendin mi sanıyorsun sanal yeniçeri seni..Mustafa Kemal Atatürk'ün askerleri var iken ilelebet cumhuriyet.Otur oturduğun yere yobaz.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri