AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

Şu tip ortamlarda sanırım öyleyim. Aslına bakarsan Projelerini eksik buluyorum ama şu durumda daha iyi bir parti göremiyorum. Görsem ona veririm oyumu tabiki . Yiğidi öldür hakkını yeme diye bir söz duydun mu dostum ?

Yeeni.
Hizbullahcılarda sucu kimde buluyosun ?

---> AKP'ciler Bakın.

Arkadaşım

Saygı dyuyorum elbet.Bu ülkede demokrasi var. 15-20 tane, belki daha fazla parti var. istediğine oy atmakta serbest bırakılmışsın 1946 dan bu yana. Ona lafım yok :) Bende koyu CHP liyim.

Tamam öle istiyor olabilirsin ama ben yolsuzlukların(k.k. sskdayken) Demirel yüzünden olduğunu anlatmaya calıstım. Yani senin burda yaptığın yanıt bulamadıgı için kapak yapmaya calısmak. en azından çıkıp buna karşıt bir görüşü savunabilirdin.

CHP yi savunuyorum. Yanlış tarafları yok mu? Elbette var. Ama oy atmamı engellemez.

Bak burda hemfikiriz işte bu ülkede demokrasi varsa herkes istediği partiye oy atabiliyorsa ve özgürce kimseden korkmadan tercihimizi yapabiliyorsak.

Burdaki ;
AKP yüzde 47.9’u, CHP yüzde 23.5’i yakaladı
Oylar halkın, bu adamı memleketin başına biz getirdik.

Mümkünse sizde buna saygı duyun.

Gelelim Kemal Kılıçdaroğluna eet ssk da keşke devam etseydi dedim.

Deniz baykal başınızdayken atıp tutuyodunuz bu adam yüzünden oy alamıyoruz chp yi mahvetti vs vs..

Adama kendi içinizde komplo kurarak şuan ki genel başkanızını başa geçirdiniz.

Akp liyim dedim cumhuriyetçi değilim demedim.

Chp nin açılımı; Cumhuriyet halk partisi diye.

Benim bu partiye oy verirsem Cumhuriyetçi Atatürkçümü olcam ?

Alakası bile yok.

Atatürkçüyüm.

Ve Dinimide korkmadan yaşıyorum.

---> AKP'ciler Bakın.

Başbakan yargıya, yargı ve diğer herkes AKP ye atıyo ya. Senin fikrini merak ettim. Bilgim olmadıgı için hizbullah ile ittifak muhabbetine girmicem.

Her suç atanın lafına baksaydık neler olurdu dostum . Hergün gündemi değişen bir ülkede yaşıyorsun. O Ona laf atacak bu buna . Sıkıntı bu değil. Sıkıntı şudur ki Akpde olsa Chpde olsa savunduğunuz partinin dışındakileri tutanlar nedense yalan yanlış konuşuyor oluyor . Ben chp'yi yükseltecek onlarca sebep bildiğim gibi yerin dibine sokacak o kadarda sebep biliyorum. Geçenlerde bır arkadasıma akpnin yapmadığı chpnın gerceklestırdıgı bır olay anlattım cocuk basladı onlardan beklenır vatan hainleri vs vs dedi cocuk koyu chpli olduğunu iddia ediyor :)

Sonra ne yaptım biliyormusun ?

Bi tarafım yırtılana kadar güldüm .[ Ağzım, ağzım ]

Biz zaten kendii aramızdaki fikir ayrılıklarını aşabilsek Hür bir ülke olabilirdik

---> AKP'ciler Bakın.

Chpli Olduğun Çok Belli ha
Anında Atatürkü Alıyosunuz Arkanıza

Solculuk tehlikeliymiş gibi konuşan bir arkadaşa yanıt verdim. CHP lafı geçmedi.

Yorumu şimdi gördüm ben

Atatürk ne alaka ya konuyla ?

Oda solcuydu. Onu örnek verdim. Kalkıp Lenin, Che gibileri örnek versem komünist damgası yerdim. o yüzden.

Her suç atanın lafına baksaydık neler olurdu dostum . Hergün gündemi değişen bir ülkede yaşıyorsun. O Ona laf atacak bu buna . Sıkıntı bu değil. Sıkıntı şudur ki Akpde olsa Chpde olsa savunduğunuz partinin dışındakileri tutanlar nedense yalan yanlış konuşuyor oluyor . Ben chp'yi yükseltecek onlarca sebep bildiğim gibi yerin dibine sokacak o kadarda sebep biliyorum. Geçenlerde bır arkadasıma akpnin yapmadığı chpnın gerceklestırdıgı bır olay anlattım cocuk basladı onlardan beklenır vatan hainleri vs vs dedi cocuk koyu chpli olduğunu iddia ediyor :)

Sonra ne yaptım biliyormusun ?

Bi tarafım yırtılana kadar güldüm .[ Ağzım, ağzım ]

Biz zaten kendii aramızdaki fikir ayrılıklarını aşabilsek Hür bir ülke olabilirdik

burdada söyle bizde bilelim.

уαяєη;2910252' Alıntı:
Bak burda hemfikiriz işte bu ülkede demokrasi varsa herkes istediği partiye oy atabiliyorsa ve özgürce kimseden korkmadan tercihimizi yapabiliyorsak.

Burdaki ;
Oylar halkın, bu adamı memleketin başına biz getirdik.

Mümkünse sizde buna saygı duyun.

Gelelim Kemal Kılıçdaroğluna eet ssk da keşke devam etseydi dedim.

Deniz baykal başınızdayken atıp tutuyodunuz bu adam yüzünden oy alamıyoruz chp yi mahvetti vs vs..

Adama kendi içinizde komplo kurarak şuan ki genel başkanızını başa geçirdiniz.

Akp liyim dedim cumhuriyetçi değilim demedim.

Chp nin açılımı; Cumhuriyet halk partisi diye.

Benim bu partiye oy verirsem Cumhuriyetçi Atatürkçümü olcam ?

Alakası bile yok.

Atatürkçüyüm.

Ve Dinimide korkmadan yaşıyorum.

K.k. SSK dayken CHP ile uzaktan yakından alakası yoktu. Nasıl komplo kuracaklar? Baykal evet konuşmayı bilmiyodu. Kamer Genç muhalefet lideri gibi bişi idi. Söz konusu bir partinin icraatlarını görmek işin tek başına iktidar olması lazım. CHP ne zamandır TEK BAŞINA olamıyor? Akpyi gördük tek bşına hükümet her şeye bindiriyo maaşallah... maaşlardan bile %20 gelir vergisi kesiyo. sorma ver parası işte. içkiye de %14 civarı zam geldi. istanbulda toplu taşımaya zam geldi. domates galaksi exprees olduğu zamanlar 2-3 ay önce. çok uzakd değil. . ÖTV zaten gereksiz bi vergi. amaçsız... ÖİV ne? iletişimden vergi mi kesilir yahu. keslisin tamam kdv kesiyolar zaten %18... yetmiyo mu ? ÖTV kesiyolar. bunun için hükümette hata var demekki. tamam ötv bülent ecevid çıkardı ama o deprem olmuştu ozaman çıkardı. herif kaldırmadı sonra. 2002 de akp geldi başa. hala mı depremin acısını yaşıyoz da kalkmadı ? veya her an deprem olabiliri mi bekliyoruz. deprem şu anda olabilir, 30 yıl sonra da olabilir.
içkiye 24 yaş sınırı getirdiler. onlara ne ya? 18 yaşını geçmişsin yetişkinsin alkol alamıcan? Hem zaten uyulmuyod ki 18 iken bile... alkol satın alma yaşını 24 yapan vatandaş sana sesleniyorum sen alkol satın alma yaşını 24 yapıyorsun ama silah ruhsat almak için yaşı 18 neden yapıyorsun senin adalet dediğin bu mudur nasıl devletsin sen yaaa Tayyip! Oğlun da Sarhoş Muydu halk müziği sanatçısını öldürürken? Sen delilleri temizlerken? 13ümde evlendirilebilir, 15imde çocuk bakabilir, 18imde silah alabilir ama 24ümden önce alkol kullanama.

---> AKP'ciler Bakın.

burdada söyle bizde bilelim.

Dostum senin sıkıntın bu işte . Bir olayı sonlandır sonra merakını gider. O konudan o konuya geçersen ben akpli olurum sonra bakarsın haklı çıkarım falan Allah korusun dimi .

Vesselam 5 TL Olmuş cafedeki fiyat fazla konusursam susmam sonuç yine aynı olacak nasılsa

---> AKP'ciler Bakın.

Zaten Chp Lafı Geçti Demedim
Çok Belli Ediyorsun Chpli Olduğunu Dedim
ne mutlu bana.

Dostum senin sıkıntın bu işte . Bir olayı sonlandır sonra merakını gider. O konudan o konuya geçersen ben akpli olurum sonra bakarsın haklı çıkarım falan Allah korusun dimi .

Vesselam 5 TL Olmuş cafedeki fiyat fazla konusursam susmam sonuç yine aynı olacak nasılsa

Tamam lafını unutma. Bu konu kapandın bu konuda yazarsın chp yi dibe vuracak mesajları.

---> AKP'ciler Bakın.

ATATÜRK, SOLCU'MU İDİ

Solcu, Sosyalist- Sosyalizmi savunanlar kimliklerini o zamanki ortama göre saklama çabasında olan Solcular, gün geldi Atatürk'ün Kocatepe'ye çıkış rozetini birden bire çıkarıp attılar ve hatta bu rozetin takılması örgütler arasında yasaklandı.

Sebebi ise şu idi;

Atatürk'ün dinlenme saatlerinin birinde, kendisine çizilip getirilen Kocatepe'ye çıkış portresi çok beğenisini kazanmıştı.

Gazi Mustafa Kemal beğendiği bu portrenin altına el yazısı ile şu ifadeyi eklemişti.

“ Türk Âleminin En Büyük Düşmanı Komünizmdir. Görüldüğü Yerde, Başı Ezilmelidir”

Eee tabi milli ve manevi duygularına sıkı sıkıya bağlı olan Türk milletini çok iyi tanıyan 'Devrimbazlar' hemen kimselere çaktırmadan Atanın bu rozetini sessiz sedasız çıkarıp attılar.

Sonraları ise kendilerine şekil işareti olarak Favorilerini 'Lenin'i andıracak şekilde ' L' biçiminde kazdırmaya başladılar.

Sol kesim yani Komünizmin geçiş köprüsü olan Sosyalizmi savunanlar, çıkışlarından bu güne dek hep 'Atatürk' şemsiyesinin altında kendilerini gizlemeyi tercih etmişlerdir. Hep ' Sosyal demokratlık' edebiyatı yapıp alttan-alttan 'Marksist ve Leninist' ideolojisini gençliğe şırınga etmişlerdir.

Onlarda biliyorlardı ki, Atatürk'ün rozeti ile 'Biz solcuyuz-biz Marksist-Leninist'iz dediklerinde gizli emellerini Türk milletine yutturamayacaklardı.

Çünkü, Atatürk hiç bir zaman Sosyalizmi ve Komünizmi savunmadığı gibi, ömrü bu ideolojilerle mücadele ile geçmişti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, CHP'yi kurdu ama hiçbir zaman bu partinin solcu yapıya sahip olduğunu ifade etmedi.

Bu ifadeleri Bülent Ecevit- İsmet İnönü CHP'ye yapıştırmış Deniz Baykallar ise sürdürmüştür.

Atatürk, tam bir Türkçüdür ve Türk Milliyetçisidir.

'Ne Mutlu Türküm Diyene' vecizesi bunun en büyük delilidir.

ŞİMDİKİ SOLCULAR, NEDEN ULUSALCI OLDULAR

Özellikle son yıllarda Türkiye'mizde ki 'Solcuların', artık 'Solcuyuz' kelimesini kullanmaktan kaçındıkları ve kendilerine ayrı bir görüntü vermeye çalıştıkları gözlenmekte.

Çünkü; Sol-Sosyalizm-Komünizm sistemlerinin, dünyada İnsan unsurunu yerle bir ettiğine artık onlarda inanmaktalar.

Ama, onlara göre 'Sistem' doğru olarak işleve konulmadığından bu hale gelinmiş. İşte, bugün ki çabaları, sistemi yeniden canlandırmak ve bir kez daha denemek.

Bunun içinde kendilerini saklayacak yeni bir şemsiyeye ihtiyaç duydular. Tabi bu şemsiye Atatürklü şemsiye olacaktı.

Ve şimdi ki saklandıkları şemsiyenin adı ise ' Ulusalcılar' oldu.

Yani, bizim eski solcuların adı şimdi 'Ulusalcılar' oldu.

Buların ağızlarından Türk milliyetçiliği çıkmadığı gibi İslami düşüncelere ise taktıkları adlar şunlar, “ Yobaz-İrticacı”

okursan farkını anlarsın

---> AKP'ciler Bakın.

ATATÜRK, SOLCU'MU İDİ

Solcu, Sosyalist- Sosyalizmi savunanlar kimliklerini o zamanki ortama göre saklama çabasında olan Solcular, gün geldi Atatürk'ün Kocatepe'ye çıkış rozetini birden bire çıkarıp attılar ve hatta bu rozetin takılması örgütler arasında yasaklandı.

Sebebi ise şu idi;

Atatürk'ün dinlenme saatlerinin birinde, kendisine çizilip getirilen Kocatepe'ye çıkış portresi çok beğenisini kazanmıştı.

Gazi Mustafa Kemal beğendiği bu portrenin altına el yazısı ile şu ifadeyi eklemişti.

“ Türk Âleminin En Büyük Düşmanı Komünizmdir. Görüldüğü Yerde, Başı Ezilmelidir”

Eee tabi milli ve manevi duygularına sıkı sıkıya bağlı olan Türk milletini çok iyi tanıyan 'Devrimbazlar' hemen kimselere çaktırmadan Atanın bu rozetini sessiz sedasız çıkarıp attılar.

Sonraları ise kendilerine şekil işareti olarak Favorilerini 'Lenin'i andıracak şekilde ' L' biçiminde kazdırmaya başladılar.

Sol kesim yani Komünizmin geçiş köprüsü olan Sosyalizmi savunanlar, çıkışlarından bu güne dek hep 'Atatürk' şemsiyesinin altında kendilerini gizlemeyi tercih etmişlerdir. Hep ' Sosyal demokratlık' edebiyatı yapıp alttan-alttan 'Marksist ve Leninist' ideolojisini gençliğe şırınga etmişlerdir.

Onlarda biliyorlardı ki, Atatürk'ün rozeti ile 'Biz solcuyuz-biz Marksist-Leninist'iz dediklerinde gizli emellerini Türk milletine yutturamayacaklardı.

Çünkü, Atatürk hiç bir zaman Sosyalizmi ve Komünizmi savunmadığı gibi, ömrü bu ideolojilerle mücadele ile geçmişti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, CHP'yi kurdu ama hiçbir zaman bu partinin solcu yapıya sahip olduğunu ifade etmedi.

Bu ifadeleri Bülent Ecevit- İsmet İnönü CHP'ye yapıştırmış Deniz Baykallar ise sürdürmüştür.

Atatürk, tam bir Türkçüdür ve Türk Milliyetçisidir.

'Ne Mutlu Türküm Diyene' vecizesi bunun en büyük delilidir.

ŞİMDİKİ SOLCULAR, NEDEN ULUSALCI OLDULAR

Özellikle son yıllarda Türkiye'mizde ki 'Solcuların', artık 'Solcuyuz' kelimesini kullanmaktan kaçındıkları ve kendilerine ayrı bir görüntü vermeye çalıştıkları gözlenmekte.

Çünkü; Sol-Sosyalizm-Komünizm sistemlerinin, dünyada İnsan unsurunu yerle bir ettiğine artık onlarda inanmaktalar.

Ama, onlara göre 'Sistem' doğru olarak işleve konulmadığından bu hale gelinmiş. İşte, bugün ki çabaları, sistemi yeniden canlandırmak ve bir kez daha denemek.

Bunun içinde kendilerini saklayacak yeni bir şemsiyeye ihtiyaç duydular. Tabi bu şemsiye Atatürklü şemsiye olacaktı.

Ve şimdi ki saklandıkları şemsiyenin adı ise ' Ulusalcılar' oldu.

Yani, bizim eski solcuların adı şimdi 'Ulusalcılar' oldu.

Buların ağızlarından Türk milliyetçiliği çıkmadığı gibi İslami düşüncelere ise taktıkları adlar şunlar, “ Yobaz-İrticacı”

okursan farkını anlarsın

Siz zaten sol diyince aklınıza hemen "sosyalizm" "komnünizm" i getirin. Başka bişey getirmeyin. Kemalizm dünya çapında bir ideolojidir. Solcu bir ideolojidir. Bunu ben söylemiyorum. Dnya söylüyor.

---> AKP'ciler Bakın.

Sigara ve Alkol İstedikleri Kadar Zam Versinler İlgilendirmez Beni O.
Ama Benzin ve Mazot'ta Sesimizi Çıkarmadığımız Sürece Hep Zam Gelecek.....:)

---> AKP'ciler Bakın.

ayrıca başbakanınıza söylerin H harfini ha gibi okumasın. cehape, mehape vsvs..

Sigara ve Alkol İstedikleri Kadar Zam Versinler İlgilendirmez Beni O.
Ama Benzin ve Mazot'ta Sesimizi Çıkarmadığımız Sürece Hep Zam Gelecek.....:)

kardeş oralar tam vergi dairesi oldu zaten ::)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri